בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איכס...אשכנזים(זיות)

gilsherr
לפני 13 שנים • 17 באפר׳ 2011

איכס...אשכנזים(זיות)

gilsherr • 17 באפר׳ 2011
שאלה: למה יש המון אשכנזים ואשכנזיות בתחום יותר מכל דבר אחר?(משני צידי המיתרס) האם זה משום שאנחנו פחות טובים בסקס רגיל או למצער פחות אטרקטיביים מבחינה גופנית וצרייכם שלייקס שיכסו על הלס אטרקטיביות הבסיסית שלנו ביחס לאחינו ואחיותינו המזרחיים?
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 17 באפר׳ 2011
איך הגעת למסקנה הזו?
gilsherr

לאיזה מהן?

gilsherr • 17 באפר׳ 2011
TAKARA כתב/ה:
איך הגעת למסקנה הזו?
nomorenomore
nomorenomore • 17 באפר׳ 2011
יש לי ניחוש פרוע.

יוצאי אשכנז הם הרבה יותר ליברלים(הכוונה ליותר מקבלים, ופחות מסורתיים) מיוצאי המזרח, מה שגם התרבות האשכנזית פחות "מרימה גבה" על פרברסיות כאלו ואחרות.

זו דעתי.

ובחייאת, רק לא דיון עם השד העדתי, טוב?
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 17 באפר׳ 2011
צר לי לאכזב אותך, אבל במעט הארועים שהייתי בהם,היה שם רוב גדול של ערסים במובן הכי ירוד של המילה, כאלה שמשחקים אותה נאורים, אבל מנשקים מזוזות בחשאי, נטולי אינטליגנציה מינית לחלוטין ובאים בעיקר בשביל ה"חברה" מה שנקרא חוק העדר.וכן, אני מדבר על יוצאי עדות המזרח, לא כהכללה, אלא כרוב בארועים האלה
"אדונים" עאלק
וכמובן שיש גם ערסים אכנזים, אבל לא זה הנושא
נוריתE

למה לא?

נוריתE • 17 באפר׳ 2011
Sparafucile כתב/ה:

ובחייאת, רק לא דיון עם השד העדתי, טוב?

זה שהעלה את זה,מצ'עמם לו או סתם מחפש לריב
או אולי יש לו איזו טרוניה עמוקה ששפחות מחפשות רק אשכנזים
או שהוא לא מוצא אשכנזית כשפחה?

או שפשוט משעמם ל והוא מחפש לריב.

ואם כבר,אז הראו את דנה באיזה ראיון לתכנית טלויזיה באירלנד
ושם,היא אמרה ש"הורים תימניים" מעדיפים שהבן שלהם יהיה שודד או רוצח או מת אפילו(זה מתבקש
למרות שזה היא לא אמרה)
רק לא "גיי".
gilsherr
gilsherr • 17 באפר׳ 2011
טוב אודה על האמת, כיוונתי יותר לאשכנזיות השמנות עם המשקפיים והתסביכים, אלו שלובשות את מסכת הצייתנית רק בשביל להרגיש שייכות סוף סוף (בלי הצלחה) כמו שניסו בזמנו להצטרף ללהקת חנונים חובבי מדע בדיוני בתיכון. אלו שהפסבדו צייתנות שלהן נעלמת ברגע האמת תחת הגנים הפולניעם של אמא שלהן,כן כן אתן עם העור הלבן והנמשים הכעורים. הבו לנו תימניות בבקשה או לפחות מרוקאיות כוסיות(במחשבה שניה גם טריפולטאיות עם תחת גדול יספיקו)
נוריתE

חחחחחחח,הצלחת להצחיק אותי

נוריתE • 17 באפר׳ 2011

r כתב/ה:
טוב אודה על האמת, כיוונתי יותר לאשכנזיות השמנות עם המשקפיים והתסביכים, אלו שלובשות את מסכת הצייתנית רק בשביל להרגיש שייכות סוף סוף (בלי הצלחה) כמו שניסו בזמנו להצטרף ללהקת חנונים חובבי מדע בדיוני בתיכון. אלו שהפסבדו צייתנות שלהן נעלמת ברגע האמת תחת הגנים הפולניעם של אמא שלהן,כן כן אתן עם העור הלבן והנמשים הכעורים. הבו לנו תימניות בבקשה או לפחות מרוקאיות כוסיות(במחשבה שניה גם טריפולטאיות עם תחת גדול יספיקו)
Franchesca

נאמ

Franchesca • 17 באפר׳ 2011
דינו:
אם כך, מדוע אשכנזים לוקחים על עצמם איסורים שמזרחים זנחו מזמן?
בהקשר לתקופה הזאת, רוב האשכנזים לא אוכלים קטניות בפסח ואילו המזרחים כן.

איש אחר:
בגדול, אני חושבת שאתה צודק, אבל מה שכתבת על העדר נכון גם לגיק-פריקים מהמוסד.
נכון גם לכל קבוצת אנשים קיימת, מכל סוג שהוא.