בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה ההבדל בין מלכות בתשלום למלכות שמחפשות עבדים נדיבים....

נולי
לפני 13 שנים • 26 באפר׳ 2011
נולי • 26 באפר׳ 2011
מלכת בתשלום לא מתבישות במה שהן. הן ניתבו את היכולות שלהם לכיוון הפרנסה. יש להן את הכבוד לעסוק במקצוע העתיק בעולם ויש להן את הכבוד לעבד, שהן מכירות בו כמקור הכנסה. אגב זה לא קל-אתם לא יודעים כמה מבריזים ברגע האחרון למלכות בתשלום.הרבה יותר קל להתפרנס מלהיות זונה בצומת.....

לעומת זאת אני מבקשת לדעת מה ההבדל בין "השולטות בנדיבים" לבין ה"ילדות באבא/סבא תומך" למינהן....

למה אתם כל כך מצפים שיהיה פה משהו שונה המעולם בחוץ?

N
בריזיט
בריזיט • 26 באפר׳ 2011
Beta Male כתב/ה:
סיפור אמיתי
רק היום פנה אלי נשלט בצ'אט והתחנן שאנצל אותו בתשלום. שניה לפני שהעברתי לו את חשבון הבנק שלי הוא קלט שאני גבר,ביקש סליחה,קיפל זנב,ברח והשאיר אותי גלמוד וחסר כל
לכן,אם אלה הגברים פה -אינני יודע אם הוא באמת נהנה מזה או שהוא יודע שלהבנתו זה מה שימשוך אליו שולטות- אני לא מתפלא שנכנסות לאתר בזמן האחרון בקצב מוגבר פרחות נצלניות ועצלניות שגילו פה מכרה זהב,לעשות כסף תמורת כמה קריאות "אפס" ו"זבל" לכל מיני נואשים וכל קשר בינן לבין שליטה הוא מקרי בהחלט
רוצים שהזרימה של אותן פרחות לאתר תיפסק? ייבשו אותן
אל תענו לכאלה,אל תפנו ואם פניתם והבנתם שהן כאלה בקשו יפה סליחה ונתקו את הקשר לא משנה כמה שהזין שלכם עומד

פליזזזזז ..... רוצה את הפרטים שלו (-; יש לי רשימת קניות על המקרר שעוד שנייה גורמת לו להפסיק לעבוד מהכובד .....
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 26 באפר׳ 2011
בגדול ההבדל הוא בכך שאין הבדל בין הפפוסט הזה לבין מאה קודמיו.
אם תדפדף אחורה, אל תתעצל, תראה שהויכוח הזה ישן ונושן לפי המקצוע העתיק בעולם...פוליטיקה‏[.

אחד יגיד שהן זונות, אחר יגיד לא.
אחד יגיד נצלניות, אחר לא.

כמה אפשר לדוש וללעוס את אותו נושא סחור וסחור וסחור וסחור ללא ליאות?‏

בחייאת, לא נמאס לכם?‏
Beta Male
Beta Male • 26 באפר׳ 2011
בריזיט כתב/ה:
Beta Male כתב/ה:
סיפור אמיתי
רק היום פנה אלי נשלט בצ'אט והתחנן שאנצל אותו בתשלום. שניה לפני שהעברתי לו את חשבון הבנק שלי הוא קלט שאני גבר,ביקש סליחה,קיפל זנב,ברח והשאיר אותי גלמוד וחסר כל
לכן,אם אלה הגברים פה -אינני יודע אם הוא באמת נהנה מזה או שהוא יודע שלהבנתו זה מה שימשוך אליו שולטות- אני לא מתפלא שנכנסות לאתר בזמן האחרון בקצב מוגבר פרחות נצלניות ועצלניות שגילו פה מכרה זהב,לעשות כסף תמורת כמה קריאות "אפס" ו"זבל" לכל מיני נואשים וכל קשר בינן לבין שליטה הוא מקרי בהחלט
אל תענו לכאלה,אל תפנו ואם פניתם והבנתם שהן כאלה בקשו יפה סליחה ונתקו את הקשר לא משנה כמה שהזין שלכם עומד

פליזזזזז ..... רוצה את הפרטים שלו (-; יש לי רשימת קניות על המקרר שעוד שנייה גורמת לו להפסיק לעבוד מהכובד .....

icon_razz.gif

אני אשאל אותו ואתן לך
בריזיט
בריזיט • 26 באפר׳ 2011
Beta Male כתב/ה:
בריזיט כתב/ה:
Beta Male כתב/ה:
סיפור אמיתי

icon_razz.gif

אני אשאל אותו ואתן לך

אתה נהדר (-:
TomToy​(נשלט)
לפני 13 שנים • 28 באפר׳ 2011
TomToy​(נשלט) • 28 באפר׳ 2011
בעיני אין ביניהן שום הבדל האחת מצהירה על כך והשנייה מחביאה את זה בפרופיל תחת הביטויים כספומט, נדיב, לא קמצן וכו........... אבל זה ברור שהן אחרי הכסף אחרי 2 משפטים במסנג'ר או בצ'ט אתה מבין את הפואנטה. היה לי מקרה כזה, עוד לא מכירה אותי, לא שאלה גבולות כלום אבל ישר סשן ותביא רשימת אביזרים מתנה ב 1000 ש"ח בערך לא תשלום רק מתנה icon_lol.gif בקיצור העניין ברור
Ajax the Great
לפני 13 שנים • 29 באפר׳ 2011
Ajax the Great • 29 באפר׳ 2011
Ajax the Great
לפני 13 שנים • 29 באפר׳ 2011
Ajax the Great • 29 באפר׳ 2011
Ajax the Great כתב/ה:

bondman​(נשלט){FLR}
לפני 12 שנים • 30 באפר׳ 2011
bondman​(נשלט){FLR} • 30 באפר׳ 2011
ניראה לי שחלק מהתופעה זה בגלל מדיניות של האתר שלא מרשה לפרסם
מלכות בתשלום בכלוב.
אז חלקן מנסות לעקוף בכל מיני דרכים.

למרות שאני כמובן מצדד בתופעה של מלכות בתשלום,
הכלוב צודק פה ויש מספיק אתרים שמתרכזים בנושא הזה וחבל שזה גולש לכאן בצורה מחופשת.

מה שהיה יכול להיות יפה כאן זאת האפשרות למצוא פרטנרית אמיתית.
בפועל רוב הפניות אליי ושלי התבררו לבסוף ככאלו
Morticia
לפני 12 שנים • 8 במאי 2011

Re: מה ההבדל בין מלכות בתשלום למלכות שמחפשות עבדים נדיבים...

Morticia • 8 במאי 2011
יש רק אחת אמיתית כתב/ה:
מה ההבדל בין מלכות בתשלום למלכות שמחפשות עבדים נדיבים, לא קמצנים.
לדעתי אין הבדל כי 2 הסוגים מחפשים כסף וזה המניע שלהן. רק שהסוג השני לא יכול להודות בכך בפני עצמו או שמנסה להסתיר את זה מסיבותיו שלו.

מישהו יכול לומר לי את הקשר בין שליטה בין נשלט לשולטת לבין כסף?
הקשר הזה נעשה פה הרבה מדי כלומר שליטה=כסף

התשובה היא מאוד פשוטה:
הגברים מתעקשים להיות השולטים פה
זה אתר מאוד שוביניסטי ולא יותר מספר חיפוש זונות, כאלו ואחרות
עבור רבים ממשתתפיו.

שליטה גברית יש בה כסף
ולא שאני אומרת שאישה לא יכולה להרוויח כסף
חלילה

אבל בעלות בלעדית ולא נתונה למשא ומתן על הרחם

*יהי זכר הנופלים ברוך.