לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתמודדים עם הורים שיודעים על הכלוב?

טרבולי והקצפת
לפני 13 שנים • 5 במאי 2011
טרבולי והקצפת • 5 במאי 2011
צ'ארנוחה כתב/ה:
תשאל אותם למה הם חושבים שיש לך את הנטיות האלו, שיתעסקו עם זה קצת.
גם אם הם האחראים הבלעדיים לנטיות שלך, אין שום סיכוי שהם יפנימו את זה. אני חוזר ואומר, לא לדבר על שום דבר שקשור למין עם ההורים. הם לא חברים שלך. מה השלב הבא? אוננות משותפת? תחליף איתם פורנו? תצלם אותם יחד במיטה?

אם אתה רוצה לדעת למה אתה כזה, גש לפסיכיאטר.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 5 במאי 2011
אני צוחק, טרבולי מדבר לעניין, תקשיב לעצות שלו.
שרמומית

Re: זה נורא מסובך כל העניין..

שרמומית • 5 במאי 2011
don kishot כתב/ה:
צריכים להבין שהם נותנים לי הכל (חוץ מפרטיות)
נותנים לי את האוטו כשאני רק רוצה (וכשההורים נותנים לך את האוטו,אתה לא יכול להגיד להם לא עניינכם לאן אני נוסע..)
נותנים לי כמה כסף שאני רק צריך למה שאני רק צריך
ממנים לי את הלימודים..

פלא שאני מרגיש מגעיל כשאני נועל את הדלת??

נשמה
אני חושבת שהגיע הזמן לעבור דירה.
זה סבבה שנוח לך עם זה שהם נותנים לך הכל, אבל די, יש גבול.
כשלי חדרו יותר מדי לפרטיות, ידעתי שדיבורים לא יעזרו פה, כי הם התנהגו אליי כמו אל ילדה בת 15 (הייתי בת 22) וידעתי שהפיתרון היחיד זה לעבור דירה, אז עברתי דירה אחרי הרבה מאוד זמן של סבל.

אתה סובל? תמצא עבודה ותעבור דירה.
וחוץ מזה, אתה לא אמור להרגיש מגעיל שאתה נועל את הדלת, אתה צריך פרטיות, כל אחד צריך פרטיות וזה החדר שלך ! ש ל ך.

אבל אם נוח לך עם כל המצב הזה שהם נותנים לך את האוטו, כסף, מממנים לך את הלימודים וכו'.
תישאר.
שלגי
שלגי • 5 במאי 2011
תראה, זה לא שאני מצדיקה את ההתנהגות של הוריך, ממש לא.
אבל, אני גם מכירה את המציאות כפי שהיא. יש אנשים שעבורם ילד הומו זו סיבה לשבת שבעה - ואינני מדברת על חרדים קיצוניים - נטיות בידיאסאמיות לאנשים שמרנים זה משהו שקשה מאוד להכיל, אנחנו נוטים לשכוח את זה כאן באתר.

כל עוד אתה גר בבית ונהנה מכל המנעמים המוצעים לך על ידי הוריך - אתה אכן במלכוד שכן - אתה חייב להם, בוודאי שבגילך. לא נעים לשמוע, אבל זו המציאות.
לא פרטת מדוע אינך יכול לעזוב את הבית בשלב זה, אבל אם אין המדובר במשהו קיצוני - אני הייתי ממליצה לך (שוב) למצוא את הדרך, כפי שכבר אמרו לך מספר אנשים. לתחושתי ההורים שלך ימשיכו לעזור לך, לפחות חלקית (לימודים וכדומה) - וגם אם ימשיכו להחמיץ פנים, לפחות לא תהיה לידם כל הזמן.
שרמומית
שרמומית • 5 במאי 2011
שלגי
אני חותמת לך שאם הוא ירצה לעבור דירה, הם ישאלו למה הוא רוצה לעבור דירה ואז הם ישאלו "אז מה? זה בגלל הסאדו שלך?"
שלגי
שלגי • 5 במאי 2011
נטלי כתב/ה:
שלגי
אני חותמת לך שאם הוא ירצה לעבור דירה, הם ישאלו למה הוא רוצה לעבור דירה ואז הם ישאלו "אז מה? זה בגלל הסאדו שלך?"

אז הם ישאלו.
אני גם אמא וגם בת ומכירה את ההתמודדות משני הצדדים - ומה לעשות - החיים הם לא רק דבש.
מגיע שלב שבו צריך להפוך לבוגרים ולקחת אחריות על החיים - וחלק מהאחריות הזאת - זאת עצמאות כלכלית..
don kishot​(נשלט)
don kishot​(נשלט) • 5 במאי 2011
שלגי כתב/ה:
אבל, אני גם מכירה את המציאות כפי שהיא. יש אנשים שעבורם ילד הומו זו סיבה לשבת שבעה - ואינני מדברת על חרדים קיצוניים - נטיות בידיאסאמיות לאנשים שמרנים זה משהו שקשה מאוד להכיל, אנחנו נוטים לשכוח את זה כאן באתר.

כל עוד אתה גר בבית ונהנה מכל המנעמים המוצעים לך על ידי הוריך - אתה אכן במלכוד שכן - אתה חייב להם, בוודאי שבגילך. לא נעים לשמוע, אבל זו המציאות.
לא פרטת מדוע אינך יכול לעזוב את הבית בשלב זה, אבל אם אין המדובר במשהו קיצוני - אני הייתי ממליצה לך (שוב) למצוא את הדרך, כפי שכבר אמרו לך מספר אנשים. לתחושתי ההורים שלך ימשיכו לעזור לך, לפחות חלקית (לימודים וכדומה) - וגם אם ימשיכו להחמיץ פנים, לפחות לא תהיה לידם כל הזמן.

אמרת דברים נכונים..ההורים שלי בטח כמעט חטפו התקף לב כשגילו מה התחביבים של הבן שלהם. מוזר לי לחשוב על לעזוב את הבית כי עד כה לא הייתה לי שום סיבה הגיונית לכך..יש לי פה אוטו לרשותי כשאני רק רוצה..חדר פרטי גדול משלי עם שירותים טלויזיה ומחשב..אמא שפועלת על תקן המשרתת הצמודה שלי..מכינה לי ארוחות,מחליפה לי מצעים..רוב החברים עוד גרים אצל ההורים פה בסביבה,מאפשרים לי לא ממש לעבוד..זה דפוק לצאת מהחממה הזאת רק בגלל שנחשפתי..
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: זה נורא מסובך כל העניין..

don kishot כתב/ה:
צריכים להבין שהם נותנים לי הכל (חוץ מפרטיות)
נותנים לי את האוטו כשאני רק רוצה (וכשההורים נותנים לך את האוטו,אתה לא יכול להגיד להם לא עניינכם לאן אני נוסע..)
נותנים לי כמה כסף שאני רק צריך למה שאני רק צריך
ממנים לי את הלימודים..

פלא שאני מרגיש מגעיל כשאני נועל את הדלת??

אם התערבות שלהם עד כדי כך מפריעה לך, אף אחד לא מונע ממך לוותר על הגב הכלכלי, לוותר על רכב, ולפרנס את עצמך. וכן, אפשר לממן ככה לימודים, יש מלגות ויש הלוואות. אני מכירה הרבה אנשים שעושים את זה, הכל עניין של סדר עדיפויות.
אם אתה לא מוכן לעשות את זה, כל עניין ה"אני כבר בן 25 ומתייחסים אלי כמו לילד" נשמע קצת מצחיק. אתה באמת כבר לא ילד, קח אחריות על החיים שלך.
אולי הם יבחרו לעזור לך כלכלית, אולי לא, זו בחירה שלהם. אבל אתה זה שבוחר להיות תלוי בהם.
שרמומית
שרמומית • 5 במאי 2011
don kishot כתב/ה:
שלגי כתב/ה:

אמרת דברים נכונים..ההורים שלי בטח כמעט חטפו התקף לב כשגילו מה התחביבים של הבן שלהם. מוזר לי לחשוב על לעזוב את הבית כי עד כה לא הייתה לי שום סיבה הגיונית לכך..יש לי פה אוטו לרשותי כשאני רק רוצה..חדר פרטי גדול משלי עם שירותים טלויזיה ומחשב..אמא שפועלת על תקן המשרתת הצמודה שלי..מכינה לי ארוחות,מחליפה לי מצעים..רוב החברים עוד גרים אצל ההורים פה בסביבה,מאפשרים לי לא ממש לעבוד..זה דפוק לצאת מהחממה הזאת רק בגלל שנחשפתי..

סבבה, יש לך את כל זה
ואין לך פרטיות.
בכלל.

אבל עושה רושם שנוח לך עם כל זה.
אז תשאר ותספוג.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 05, 2011 8:51 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
[quote="don kishot"]
שלגי כתב/ה:
מוזר לי לחשוב על לעזוב את הבית כי עד כה לא הייתה לי שום סיבה הגיונית לכך..יש לי פה אוטו לרשותי כשאני רק רוצה..חדר פרטי גדול משלי עם שירותים טלויזיה ומחשב..אמא שפועלת על תקן המשרתת הצמודה שלי..מכינה לי ארוחות,מחליפה לי מצעים..רוב החברים עוד גרים אצל ההורים פה בסביבה,מאפשרים לי לא ממש לעבוד..זה דפוק לצאת מהחממה הזאת רק בגלל שנחשפתי..

בגילך, חמודי, הגיע הזמן שתחליף לעצמך מצעים icon_rolleyes.gif