לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אל תעשו את זה בלי. . .

lola3333
לפני 13 שנים • 6 במאי 2011

אל תעשו את זה בלי. . .

lola3333 • 6 במאי 2011
בכתיבתי כאן, בכינות ובבהירות שאני בוחרת להביא את הדברים אני ממלא אחר משימת כתיבה שקבלתי, משתדלת להיות נאמנה לעצמי, לו, לאמת.

פגשתי אותו מספר לא מועט של פעמים, גופי היה לו בית חם ומקבל, כמעט ולא היו גבולות ואני צעירה וטפשה הלכתי אחריו, הזיונים איתו היו ללא קונדום, אנאלי, ואגינאלי, אוראלי, כמעט כל מה שעולה על הדעת.
קיימנו מספר רב של פעמים יחסי מין, אף פעם לא היה שם קונדום שחצץ ביננו.

בתוך תוכי תמיד קנן החשש שמא אדבק, היו לי מחשבות על עברו העשיר בשנים ובנשים רק שלא העלתי בדעתי לבקש את הדבר הבסיסי והמגן עלי, התביישתי, חששתי, הרגשתי לא ראויה לבקש ממנו משהו שיהיה בשבילי, למעני, משהו שהוא לא חשב עליו לבד ואני זאת שאגרום לו לחשוב עליו.
מאחורי המציאות שאני מתארת בצורה פשטנית כ"כ ישנם עולמות סבוכים ומורכבים, עולמות שנוצרו אחרי ילדות לא פשוטה ודפוסים הרסניים ומגונים של שנים.

לילה אחד במקלחת הרגשתי בלוטה קטנה שצמחה לה למטה, נסתי שלא לחשוב, אמרתי לעצמי בטח זה יעבור, הכחשתי, לא רציתי להעלות בדעתי שזה קשור ליחסי המין הבלתי אחראים שלי, כמה לילות אח"כ הרגשתי שם עוד כמה קטנים, הם היו מציקים, לפעמים כואבים, הסתכלתי במראה ונחרדתי, בצעד מתבקש ובלתי נמנע נגשתי אל הרופא נשים, חוששת, כואבת, מתייסרת, אי וודאות מוחלטת עטפה אותי. פחד. אימה.
נדבקת, נגיף הפפילומה, יחסי המין הפרועים והבלתי אחראיים שלך הביאו אותו עליך. עברתי בדיקת פאפ עמ"נ לשלול סרטן צוואר הרחם ונקבע לי מועד לניתוח בהרדמה מלאה לצריבת הגידולים.

יום לפני הניתוח ישנתי לי לבד בביתי, היה שקט, בפנים הרגשתי שאני מתפרקת, הראש עזר לי לשמור על שפיות, פחדתי, התרגשתי, שמחתי כאחד שהסיוט הזה הולך להגמר.
יום הניתוח הגיע - אני נכנסת אל חדר גדול מלא אורות, הרופאה הייתה שם, המרדים, עליתי על מיטת הניתוחים, עצמתי עיניים, רגע לפני שצללתי לאפלה מוחלטת סובבתי את ראשי אל המרדים ואמרתי לו "אני מרגישה את הלב שלי דופק בפראות", הוא ספר לי שתכף לא ארגיש דבר, שניות אח"כ כבר לא הייתי.
בחדר ההתאוששות אמי וחברה אהובה חכו לי, אמא קראה תהילים, אהובתי עשנה בשרשרת, אני שכבתי שם על הצד, כואבת מאד, מדממת, מרוסקת, מחוייכת.
הייתי גאה בעצמי על האחריות שלקחתי, זה היה הרגע שהפסקתי להלקות את עצמי והחלטתי ללמוד את הלקח.

"כִּי כָל עוֹד נִשְׁמָתִי בִי, וְרוּחַ אֱלוֹהַּ בְּאַפִּי"(איוב)- כל עוד אני כאן, לא משנה כמה הטעות תהיה קשה וכואבת אני יכולה לתקן, למרבה מזלי הטעות ומחירה היו ברי תיקון וזה אינו מובן מאליו כלל.
ימים אח"כ רותקתי למיטה, הכאבים היכו בי בגלים, ירדתי במשקל מחוסר תאבון, שבוע ללא עבודה, שבוע עם הרבה רגעים קטנים וגדולים של חשיבה, על מה שקרה לי, על אחריות ועל מה שבינהם.

המודעות לאחריות על גופנו קיימת, היא תמיד תהיה שם, אנחנו יודעים את המחלות והנזקים העלולים להגרם כתוצאה ממגע מיני לא מוגן, אך לעיתים רגעים קטנים של חוסר שפיות גורמים לנו לנהוג בטפשות, הלקח נצרב בגופי (פשוטו כמשמעו).
"כאשר האדם, אבי ההרס, ההרס העצמי, פוצע את עצמו, פצע זה הוא המכריחו לחיות."- פרידריך ניטשה.
הפצעים המגלידים בגופי, אלו שנולדו מטפשות ובעקיפין מיצר ההרס שבתוכי למדו אותי לקח חשוב, אחריות לחיים, לבריאות הגוף והנפש.
לפעמים רגעי חוסר שפיות גורמים לנו לנהוג בטפשות, תחושת ה-לי זה לא יקרה מטעה.
לפעמים להיות למטה זה להיות בתהום ללא תחתית, תהום שמובילה אותנו, את חיינו, למקומות שלא היינו רוצים לחלום עליהם, להתמודדויות קשות ומייסרות, מייסרות בגוף ובנשמה, אפשר לעצור את זה, אפשר למנוע את זה.
בעולם של פריצת גבולות שכל אחד בודק עד כמה רחוק הוא יכול להגיע יש גדרות שאסור לפרוץ. גדרות שהם תמרורי אזהרה לפני אסון בלתי נמנע, כי לא חסינים אנו.

חברים וחברות יקרים, אלו שמשתמשים ואלו שלא במקום שהוא לא בטוח (אלא אם כן היא אשתך הבלעדית), תשתמשו תמיד בהגנה ההכרחית- קונדום, הוא מונע הרבה סבל, יש דברים שלא כדאי לחוות על הבשר בשביל ללמוד את הלקח, רצוי ללמוד דברים כאלה מאחרים ולא על הבשר, גם למי שזה מובן מאליו השימוש בקונדום, יש רגעים שמתפספסים, אסור לפספס כשזה קשור לקונדום- כי זה קשור אלינו, לחיינו, לבריאות הגוף שלנו, וכן גם למען עתיד ילדנו.

*נגיף הפפילומה האנושי (באנגלית: Human papillomavirus או HPV) היא קבוצה של למעלה מ-100 מיני נגיפים המדביקים את רקמות העור והריריות בבני אדם, המועברים ביחסי מין ונחשבים לגורם העיקרי לסרטן צוואר הרחם ואף נחשבים כאחד מהגורמים לסרטן הגרון. יותר מ-100 מינים של הנגיף אופיינו עד כה, אלו משתייכים למשפחה Papillomaviridae, חלקם גורמים ליבלות או לגידולים שפירים, הנקראים פפילומה, ומכאן שמו של הנגיף.
    התגובה האהובה בשרשור
BelGoat​(שולט)

חשוב וקריטי!

BelGoat​(שולט) • 6 במאי 2011
אני שומע על כל כך הרבה שטויות שאנשים עושים
זה חבל - לעולם אל תוותרו על הבטחון שלכם!
קונדום זה מנדטורי!
נילי ונילי
נילי ונילי • 6 במאי 2011
חשוב וכתוב חשוף כל כך.
תודה ששיתפת.
פייה{O}
פייה{O} • 6 במאי 2011
כל הכבוד על החשיפה והפתיחות למען בריאותם של אחרים.
אגב, למי שזה עדיין רלוונטי - קיים היום חיסון כנגד HPV.

בברכת בריאות ועונג
NotHereNow

תודה על השיתוף.

NotHereNow • 6 במאי 2011
כל כך הרבה אנשים פשוט שוכחים את עצמם או לא חושבים לקחת אחריות על משהו שהוא כל כך בסיסי. טוב לשמוע שאצלך זה "רק" WARTS ולא חלילה סרטן צוואר הרחם.

וכמו שפייה אמרה, אכן יש חיסון לסוגים 6,11,16,18 שהם המסוכנים שבמשפחה וגורמים לסרטן צוואר הרחם, WARTS באיברי המין ופפילומות בגרון שיכולות להתפתח לסרטן. החיסון אגב גם טוב לא רק לבחורות צעירות שעוד לא קיימו יחסי מין\עד גיל 25 כפי שקופת החולים טוענת, אלא גם לגילאים מבוגרים יותר.
Bent

תודה על התזכורת

Bent • 6 במאי 2011
שרק ישמעו את הקריאה כול מי שזקוק לשיעור
Cafe​(שולט)
לפני 13 שנים • 8 במאי 2011

גאה בך שיבר

Cafe​(שולט) • 8 במאי 2011
love2:

מציע שאת הפרטים העסיסיים יותר תפרסמי בפורום הסגור של נשלטות.
lola3333
lola3333 • 8 במאי 2011
amy כתב/ה:
יישר כוח.

אגב, אם הוא לא כאן וקורא את זה, האם הוא יודע שהוא נשא של הוירוס?

תודה על החיזוק. . .

יידעתי אותו בעניין, הוא מכחיש כל קשר ומסתמך על העובדה שהנגיף לא פרץ אצלו בשום צורה.
העובדה שהנגיף לא מתפרץ אינה בהכרח עובדה שהוא אינו קיים. חשוב לדעת את זה.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
shiver כתב/ה:
amy כתב/ה:
יישר כוח.

אגב, אם הוא לא כאן וקורא את זה, האם הוא יודע שהוא נשא של הוירוס?

תודה על החיזוק. . .

יידעתי אותו בעניין, הוא מכחיש כל קשר ומסתמך על העובדה שהנגיף לא פרץ אצלו בשום צורה.
העובדה שהנגיף לא מתפרץ אינה בהכרח עובדה שהוא אינו קיים. חשוב לדעת את זה.

למיטב ידיעתי, גברים לא יכולים לחלות בפפילומה. הם רק משמשים כנשאים. אם הוא נשא, ברגעים אלו ממש הוא עלול לסכן נשים רבות... icon_confused.gif