בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים עם קרח?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 12 במאי 2011

מה עושים עם קרח?

הבחור מתלונן שחם לו.

לשים מגש עם קוביות קרח ליד המיטה זה כבר רגיל. אמבטיית קרח אני לא עושה לו, זה מסוכן.
דילדו הוא לא מקבל. מה הלאה?
בריזיט

Re: מה עושים עם קרח?

בריזיט • 12 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
הבחור מתלונן שחם לו.

לשים מגש עם קוביות קרח ליד המיטה זה כבר רגיל. אמבטיית קרח אני לא עושה לו, זה מסוכן.
דילדו הוא לא מקבל. מה הלאה?

להעביר לו על הגוף
להתעכב על הצוואר
שפתיים
לטפטף לפופיק
להעביר על הזין
לאט
ומהר
במעגלים
למצוץ
עם הבל הפה החם
ושוב קרח
כשקטן, להחדיר לתחת
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יאפ icon_smile.gif DONE

ברצינות, חבר'ה, איך עושים סשן קרח? יש בכלל דבר כזה, סשן קרח? המילים נשמעות טוב אבל אני לא בטוחה שיש להן תוכן.

(בריז'יט את נהדרת, את תביני אותי לא נכון, אבל קוביות קרח כבר הפכו לפק"ל על המדף שליד המיטה. אני תוהה אם יש איזו דרך להפוך את זה למעניין).
2DubleTrouble​(לא בעסק)

"שוט קרח"

2DubleTrouble​(לא בעסק) • 12 במאי 2011
את תמיד יכולה לאלתר "שוט" קרח....

את צריכה רצועות של בד לקשור אותן יחד בקצה בצורה שבה תוכלי להחזיק בנוחות להרטיב את הרצועות ה"רופפות" לשים במקפיא לחצי שעה 40 דקות (עד שהבד חצי קפוא אבל עדיין גמיש). ומשם להתפרע כאוות נפשך

סתם רעיון נחמד ושימושי לקיץ.... icon_rolleyes.gif
Mooooon
לפני 12 שנים • 13 במאי 2011
Mooooon • 13 במאי 2011
בעבר אשתי מאוד אהבה לשחק עלי בקוביות קרח, אבל אני מוכרח להגיד שמעולם לא נהנתי מזה. לא מומלץ לדעתי. בעבר היותר רחוק עשיתי דברים מאוד קיצוניים עם קרח, שגרמו נזק. מזל שלא נגרם הנזק בלתי הפיך.
כתבתי פעם על סשן (דמיוני) שמבוסס על קרח.
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=161859&blog_id=31794
ההדגשה כאן היא על "דימוני".

לא נראה לי שבאמת ניתן לעשות מה שהוא קינקי עם קרח.

אם מדובר אך ורק בשאלה איך לקרר את הנשלט שלך, זאת ללא ספק בעיה פתירה.

תפעילי מזגן ...

טוב, אם אין מזג ...

האמצעי החליפי האולטימטיבי (ולדעתי גם מאוד מגרה) הוא מרסס מים. מרסס מהסוג שמשתמשים להתזה על צמחי נוי. ניתן לקנות בכל חנות פרחים. הוא מפיק טיפות קטנות שלא מציקות כמו קוביות קרח, ומקררות בדיוק כמה שתחליטי, לפי הכמות. את יכולה למלאות את המרסס במי קרח. את יכולה גם למלאות אותו בוודקה ולקרר אותה במקפיא ...

בנוסף, אם תצליחי להכניס את הנשלט שלך לחליפת לייקרה, האפקט של הריסוס (על החליפה) יהיה חזק עוד יותר.
סטיית תקן
סטיית תקן • 13 במאי 2011
לשים בכוס
עם ויסקי
    התגובה האהובה בשרשור
נולי
נולי • 13 במאי 2011
להחדרה אנאלית הכי טוב לקנות תבנית של קוביות קרח ארוכות ודקות. כאלו משתאימות לבקבוק. גם למי שלא מורגל באנאלי זה יכנס בקלות יחסית מבלי להכאיב מדי. זה דק אצבע.
רעיון נוסף: יש לקנות בחנויות למוצרי תינוקות נשכנים רכים לשלב בו השינים בוקעות. הנשכנים הרכים ממולאים ג'ל ואמורים להכניס אותם למקרר לפני השימוש(ככה זה אמור להפיג את הכאב אצל התינוק) . קני טבעת גדולה מספיק, הקפיאי אותה, והלבישי לו על הזין. זה יכול להיות נחמד. אם הטבעת גדולה מספיק או האשכים קטנים מספיק אפשר גם שם.
בהצלחה
N
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 14 במאי 2011
IO moon כתב/ה:
בעבר אשתי מאוד אהבה לשחק עלי בקוביות קרח, אבל אני מוכרח להגיד שמעולם לא נהנתי מזה. לא מומלץ לדעתי. בעבר היותר רחוק עשיתי דברים מאוד קיצוניים עם קרח, שגרמו נזק. מזל שלא נגרם הנזק בלתי הפיך.
כתבתי פעם על סשן (דמיוני) שמבוסס על קרח.
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=161859&blog_id=31794
ההדגשה כאן היא על "דימוני".

לא נראה לי שבאמת ניתן לעשות מה שהוא קינקי עם קרח.

אם מדובר אך ורק בשאלה איך לקרר את הנשלט שלך, זאת ללא ספק בעיה פתירה.

תפעילי מזגן ...

טוב, אם אין מזג ...

האמצעי החליפי האולטימטיבי (ולדעתי גם מאוד מגרה) הוא מרסס מים. מרסס מהסוג שמשתמשים להתזה על צמחי נוי. ניתן לקנות בכל חנות פרחים. הוא מפיק טיפות קטנות שלא מציקות כמו קוביות קרח, ומקררות בדיוק כמה שתחליטי, לפי הכמות. את יכולה למלאות את המרסס במי קרח. את יכולה גם למלאות אותו בוודקה ולקרר אותה במקפיא ...

בנוסף, אם תצליחי להכניס את הנשלט שלך לחליפת לייקרה, האפקט של הריסוס (על החליפה) יהיה חזק עוד יותר.

פאק, באמת דמוני (זו הייתה שגיאת הקלדה? כי זה יצא מדוייק למדי). דפוק ומפחיד.

בלי שום קשר לזה, הסיבה היחידה שאני רוצה להכניס יותר קרח לחייו היא שזה מה שהוא רוצה. הוא אוהב קרח והרבה ממנו. אני פה רק מתוך תודעת שירות icon_rolleyes.gif

מרסס זה נחמד. אני חושבת שאנחנו צריכים מרסס. אני גם לגמרי לא מבינה איך לא חשבתי על זה קודם. למעשה אני חושבת שאנחנו צריכים כמה מרססים. נגיד, אחד שירסס פירורי שוקולד.

מלונות פנטזיה כל כך צריכים להתחיל לבנות חדרים עם ממטרה באמצע המיטה.
הממ. אולי הם כבר עושים את זה. מישהו נתקל?
נולי
לפני 12 שנים • 14 במאי 2011
נולי • 14 במאי 2011
מרססים, כמה, וזהירות:
1 עם מים וקוביות קרח בתוכו
אחד עם מי ברז
ואחד עם מים חמים מאוד מהברז. (לא להתלהב עם רותחים, כי המרסס ימס וכי הקורבן יכווה)
להתיז עם רגיל ומדי פעם עם הקרח-הוא יחשוב שזה הרותח. ברותח לא צריך להשתמש-זה אפקט הפחד.אם משתמשים אז בזהירות רבה מאוד.

N