סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצעד גאווה רדיקלי-אלטרנטיבי בת"א 2011

היילני
לפני 12 שנים • 14 במאי 2011

מצעד גאווה רדיקלי-אלטרנטיבי בת"א 2011

היילני • 14 במאי 2011
שלום לכולןם,

ב-5 ביוני, יום שישי, יתקיים מצעד הגאווה בת"א. השנה, כמו שנה שעברה, מתארגן מצעד גאווה אלטרנטיבי-רדיקלי, כנגד מצעד העירייה ההגמוני. המצעד הרדיקלי קורא לצאת נגד כל דיכוי: דיכוי נשים, להט"בים, בדס"מיים, מזרחים, פלסתינאים, אינטרסקס ועוד, וליצירת שינוי שורשי ועמוק בחברה, יצירת מרחב מוגן, בטוח ונטול היררכיה.

כל מי שרוצה להשתתף במצעד הרדיקלי, כלהט"ב, כבדס"מ או כתומך/ת, מוזמן ליצור איתי קשר.
אני רוצה לקיים מפגש לפני המצעד, כדי לנסח סיסמאות, מצע זכויות, במילים אחרות, לגבש יחד את הקול שבדס"מיים/ות להט"בים ישאו במצעד. כדי להשתתף בפגישה וליטול חלק פעיל, אנא צרו איתי קשר במייל femdomlure@gmail.com

המייל הוא לצורכי התארגנות בלבד, ולא להיכרות מינית רומנטית.

ברגע שיהיו פרטים על שעת ומסלול המצעד, אפרסם כאן.

בסולידאריות ונגד כל דיכוי,
היילני
Vestri
לפני 12 שנים • 14 במאי 2011
Vestri • 14 במאי 2011
נראה אותך שם, מדהימה אחת
T O M​(שולט)
לפני 12 שנים • 26 במאי 2011
T O M​(שולט) • 26 במאי 2011
לעשות הפגנה אחת שתייצג את כל הדיכואים שיש היא בערך
כמו שנערה בתחרות יופי תגיד שהיא רוצה שלום עולמי.
אין בזה רצינות כלל וזה לא יותר מהבעת משאלה דמיונית כלשהיא.

לשים את כל הבעיות בסל אחד ולהציג את כולן כאותו דבר (אי צדק) זו זילות.
כל בעיה לגופה וגם פתרונותיה.

למשל איך אפשר לשים את נושא ההומואים/לסביות במקשה אחת עם נושא פלשתינאים?!?!?

לא כל "דיכוי" הוא אי צדק, במיוחד אם האדם המדוכא כביכול רוצה להתפוצץ בתחומי המדינה
שלך ולקחת כמה שיותר אנשים איתו או לשלוף נשק ולהתקיף אנשים בשם אללה.

המצעד הזה פאתטי ונטול כל אידיאולוגיה אם הוא בעד "דיכוי" כללי של כל נושא.

אני חושב שמי שבאמת קרוב לליבו אחד מהדברים שציינת, עדיף לו שלא ילך להפגנה
שמזלזלת ברצינות הנושא שלו ושמה אותה ביחד עם כל דבר שיש כאילו הכל אותו דבר:
אותן תנאים, אותן נסיבות ואותן פתרונות.

נ.ב:
גם אסירים בכלא מדוכאים מהישיבה. בוא נוסיף אותם גם...
Minxy

הרשה לי לתקן אותך....

Minxy • 26 במאי 2011
זה ב- 6\10.
החמישי יוצא יום ראשון.
היילני
היילני • 26 במאי 2011
תיקון: בוודאי שהמצעד בת"א ב-10 ביוני, יום שישי. תודה.

יש להט"באקים פלסטינים, יש מהן נשים, יש מהם חסרי בית, יש מהם נפגעי תקיפה מינית, יש מהם אתיופים, יש מהם בדס"מיים, יש מהם עובדי מין ועוד ועוד.
אני בעד חיבור בין מאבקים, בלי לבטל קולות ספציפיים. כך יש פוטנציאל גדול לשינוי.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 26 במאי 2011
לא יכלתי לנסח זאת טוב יותר מטום. אני כבדסמי רואה את זה דווקא כמגוחך ואף מנוגד לאינטרס של הקהילה. שיהיה בהצלחה בכל מקרה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 במאי 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
לא יכלתי לנסח זאת טוב יותר מטום. אני כבדסמי רואה את זה דווקא כמגוחך ואף מנוגד לאינטרס של הקהילה. שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

למה? דווקא הפעם היילני לא טוענת שהמייצגים, מייצגים קהילה שלמה אלא שהם אינדיוידואלים המשתייכים לקבוצות ספציפיות הסובלות מדיכוי.

נכון שאני לא אצטרף למצעד שכזה למרות שאני משתייך לקבוצת ה BDSM למשל, כי מצעד זה נושא תוכן פוליטי עמו איני מסכים, כמו גם פלסטינאי המכבד את עצמו ואת אמונתו הדוגלת בהשמדתם של הומוסקסואלים, BDSMיים למיניהם ולא מעט מזכויותיהן של נשים. אבל עדיין אין שום סיבה להתרעם על צעדת אחווה של מדוכאים שברגע שתסתיים, ישובו על עמדותיהם וימשיכו לרצוח אלו את אלו.

זאת דמוקרטיה. ולהבדיל מהגיון בריא, היא אופנתית.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 12 שנים • 27 במאי 2011
פסיכו לוג​(שולט) • 27 במאי 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

למה? דווקא הפעם היילני לא טוענת שהמייצגים, מייצגים קהילה שלמה אלא שהם אינדיוידואלים המשתייכים לקבוצות ספציפיות הסובלות מדיכוי.

נכון שאני לא אצטרף למצעד שכזה למרות שאני משתייך לקבוצת ה BDSM למשל, כי מצעד זה נושא תוכן פוליטי עמו איני מסכים, כמו גם פלסטינאי המכבד את עצמו ואת אמונתו הדוגלת בהשמדתם של הומוסקסואלים, BDSMיים למיניהם ולא מעט מזכויותיהן של נשים. אבל עדיין אין שום סיבה להתרעם על צעדת אחווה של מדוכאים שברגע שתסתיים, ישובו על עמדותיהם וימשיכו לרצוח אלו את אלו.

זאת דמוקרטיה. ולהבדיל מהגיון בריא, היא אופנתית.

icon_smile.gif

אוקי. לא יכלתי לנסח זאת טוב יותר גם ממך.
nomorenomore
nomorenomore • 27 במאי 2011
Tom. כתב/ה:
לעשות הפגנה אחת שתייצג את כל הדיכואים שיש היא בערך
כמו שנערה בתחרות יופי תגיד שהיא רוצה שלום עולמי.
אין בזה רצינות כלל וזה לא יותר מהבעת משאלה דמיונית כלשהיא.

לשים את כל הבעיות בסל אחד ולהציג את כולן כאותו דבר (אי צדק) זו זילות.
כל בעיה לגופה וגם פתרונותיה.

למשל איך אפשר לשים את נושא ההומואים/לסביות במקשה אחת עם נושא פלשתינאים?!?!?

לא כל "דיכוי" הוא אי צדק, במיוחד אם האדם המדוכא כביכול רוצה להתפוצץ בתחומי המדינה
שלך ולקחת כמה שיותר אנשים איתו או לשלוף נשק ולהתקיף אנשים בשם אללה.

המצעד הזה פאתטי ונטול כל אידיאולוגיה אם הוא בעד "דיכוי" כללי של כל נושא.

אני חושב שמי שבאמת קרוב לליבו אחד מהדברים שציינת, עדיף לו שלא ילך להפגנה
שמזלזלת ברצינות הנושא שלו ושמה אותה ביחד עם כל דבר שיש כאילו הכל אותו דבר:
אותן תנאים, אותן נסיבות ואותן פתרונות.

נ.ב:
גם אסירים בכלא מדוכאים מהישיבה. בוא נוסיף אותם גם...

בדיוק.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 במאי 2011
הנה, סיימתי להכין את עצמי לצעדה.
השלטים שלנו יכללו טענות אלו כנגד הדיכוי:

את דבריו של אל-אסטל במרץ 2008 בו הוא דן במחרקה אל-יאהוד -שואת היהודים- וקובע: "ולכן, אנו סמוכים ובטוחים, כי השואה תהיה מנת חלקם של היהודים"

ואת דבריו של השיח' סולימאן אל-פרא, מנהל ההקדשים בח'אן יונס ובכיר בחמאס, שניבא בדרשה שנשא במסגד אל-כתיבה אל-ח'דרא (23 במרץ 2010) את השמדתה של מדינת ישראל.

כמו כן את דבריו של השייח מוחסן אבו-איטה שקבע בפשטות בערוץ "אל-אקצה" (13, יולי 2008) כי "השמדת היהודים היא אחת הברכות הנפלאות ביותר עבור פלסטין"

גם את דבריו של א-זהאר, בנאום שנשא בנובמבר 2010 וששודר גם בטלוויזיה של החמאס, כאשר אמר ביחס ליהודים: "אין להם מקום בינינו... וגם שום עתיד בין אומות העולם".

אני רוצה לשים את תמונתה של הדס פוגל בת השלושה חודשים על השלט גם. ראשה נערף. וגם את תמונת אחיה שדימם למוות ומת בידיהם של כוחות הצלה, של אחיה האחר שנדקר למוות ושל אמה רות שנרצה ביריות תוך שהיא ניסתה להגן על ילדיה. של אביה - אודי. אני רוצה לשים את התמונה הזאת:

של רעיה ירון המחבקת את אמו של אחד המרצחים ולשאול היכן היו האמהות שתחבקנה את היתומים היהודים. הרי אין הבדל בין הגזעים. נכון? והצעדה הזאת עוסקת בדיכוי.

אני חושב שאני מוכן לצעדה. אני לא הומו ואפילו לחוקי BDSM לא ממש מתאים. אבל אני מרגיש מדוכא. התקבלו אותי?
    התגובה האהובה בשרשור