שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה יפה על גזענות.

טרבולי והקצפת
לפני 12 שנים • 18 במאי 2011
טרבולי והקצפת • 18 במאי 2011
זה בסדר פוגית, לא חשבתי לרגע.
יש כאן אי הבנה. חלק מכן חושבות כנראה שאני כועס. אני לא מבין למה.
תבינו, אתם פלגמטים. זה לא אתגר. זה לא קשה. אני עושה את זה תוך כדי האוכל. בהפסקות בעבודה. אתם אנשים מסכנים, גזענים וקטנים. הראשונים לעזוב. אז למה לי לכעוס? יותר בשבילי.

וזאלופון, מה קרה שחזרת אלינו? התגברת על הפחד המשתק? הגמגומים עברו לך? הקמת כבר מחנה לכל החרדים שבו תוכל לרכז אותם במקום אחד, ולהוביל אותם לשם באמצעות, נגיד, רכבות?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 במאי 2011
רואה פוג? לא הרסנו כלום, סתם היית גזען כלפינו. האיש שטען בתוקף שאין שום קשר בינו לבין דמגוגיה עדיין פה, הוא והרכבות שלו.

רק מה, בגללך הוא אפילו לא טרח לקרוא את מה שהצעתי לו, למרות שביקשתי ממנו יפה שלפחות ישקול. לו היה קורא, לא היה כותב כי:
ציטוט: יש כאן אי הבנה. חלק מכן חושבות כנראה שאני כועס. אני לא מבין למה.

אלא היה למד כי:
ציטוט: אדם כועס איננו מאושר כלל. זאת ועוד: הוא סובל מהערכה עצמית נמוכה... וכך, כל פעם ששמים לו מראה, הוא לא יכול לראות את השתקפותו במראה.

חבל, לא?

טוב, הוא שלך אם אתה עוד רוצה אותו. נראה לי שהוצאנו ממנו כל מה שאפשר.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 18 במאי 2011
בואו נעשה תחרות: מי מוציא מטרבולי הכי הרבה קללות? בינתיים זאלופון מוביל כמובן, אבל רגע:

טרבולי והקצפת כתב/ה:

אתה הרי יודע שבג"צ פסק כנגד האפליה בקבלת תלמידים לבית הספר. בג"צ לא אמר מילה בנוגע לתקנון בית הספר. העניין הזה מעולם לא עלה לדיון.

טרבולי, המקרה הזה דווקא רלוונטי מאוד לשאלה שלך על פגיעה אושיות המדינה. כי בעקבות פסיקת בג"צ יצאו המוני פינגווינים דוברי אידיש ושטפו את הרחובות, כדי לכפות על המדינה להמנע להתערב מזכות יסוד של האזרחים בה. ובכך הם הכעיסו מאוד, ובצדק גמור לדעתי, אותנו, את הציבור הנאור.
טרבולי והקצפת
ספוגית.
אין לי מושג מה אמרת. אני לא חושב שאתה יודע מה אמרת. אבל לא נורא, תמיד תוכל לבכות לחברה שלך זאלופון על כך ש... ש... ש... א.... אה..... קיללו אותך באינטרנט!! בוהווווו!!

תגיד, מה החברים האלה הטובים שלך, החרדים שאתה כל כך מכבד ומוקיר, היו אומרים על כך שאתה קורא להם פינגווינים דוברי אידיש?
זה מאוד מטריד.
בחיי, זה כאילו שלפוגית אין בכלל חברים חרדים, או חברים נקודה, ושזו בעצם הקלישאה הידועה "חברי הטובים ביותר הם...".
אני המום ממש.
טרבולי והקצפת
הא?
אמרתי לך, אם כבר אתה מתעקש להשתמש לפחות תשתמש במזרקים נקיים.
לא, בפחי הזבל באיכילוב הם כנראה לא נקיים.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 18 במאי 2011
דרך אגב זה שאתה בהלם זה רק אומר שאתה לא נוהג לדבר עם חרדים.
כנראה שלא נעים לך משום מה לדבר איתם.
מגניב איתם, הם קוראים לעצמם פינגווינים, ויש להם הומור מעולה.
טרבולי והקצפת
לא, כאמור, אני לא נוהג לדבר עם חרדים. לא מתוך אידאולוגיה, פשוט כי אינם נמצאים איפה שאני גר.
לעומת זאת כשהייתי ילד וגדלתי בחברתם הייתי מדבר איתם כל הזמן. מעולם אף חרדי לא קרא לעצמו פינגווין בפני.
אבל פוגית, זה קצת פתאטי מה שאתה עושה. אפרו-אמריקאי יכול לקרוא לחברו האפרו-אמריקאי ניגר. אתה לא.
אבל נסה את זה בוושינגטון או ניו אורלינס פעם. אולי תהנה.
godisafemale​(שולטת)

יאני גבורי פרוסקי

godisafemale​(שולטת) • 18 במאי 2011
פוסט זה שכתבת ברוח קלילה יחסית לתוכן, ממש חוצב בלב.

גם אלי פונים כמו אלייך, בכל מקום כמו סופרמרקט ובקפה פונים אלי ברוסית וצעקו לי כבר פעמיים בחיים "רוסיה זונה" "מפרקת משפחות" וכשניסיתי להנביח חזרה "אני לא רוסיה יא חתיכת גועל" לא עלה יפה...

מכל מקום, אני תימניה קמצנית בעור לבן של חזירה גרמניה בכלל...
ששרופה על מרוקאים סכין כי בסוף היום הם הההה נסיכים שבחבורה.

סולדת מתימנים מסריחים - כי הם בעצם סמל הניקיון והאיסטניסטיות.

בזה ל"פולנים שמורידים ת'זבל" כי הם נודניקים וטפילי נפש עלוקות שנדבקות אלייך כמו מדבקה - לא יורד!

כאילו להמשיך?.?

מה את בכלל סופרת את זה...

את חיב במדינה לבנטינית, שחקי אותה..!

תגידי להם משהו בנוסח: חוי, בלאט...ואם את לא רוצה לקחת סיכון שלא יבינו שדרי:

כושיליאימאימש'ך בגבסים יא חתיכת קקה?!

חחחחחחחחח....סתאם נו, אל תיעלבי ואל תכנסי להתקרבנות.....חבל על האנרגיה שלך חברה.