לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה בנוגע לעבדים לקומזיץ

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 17 במאי 2011
בכוח המוח{Aion} • 17 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
אויש, נו, את נשמעת כמו השכנה שלי שראתה שהדייט שלי השאיר לי סימנים כחולים על הציצי ועשתה לי שיחת מוטיבציה על כך שהוא לא מכבד אותי כאדם...
ג'יזס, אפשר לחשוב, אז קראו לבטי דיקטטורית, אז קראו להם עבדים, אז קראו לזה לעמול... בו הו.

התגובות שלך, מרוב שאני אוהבת אותן, בא לי להזמין אותך לנקטר אפרסקים. בחיי.
(:
CantGetEnough​(נשלט)
CantGetEnough​(נשלט) • 17 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
אויש, נו, את נשמעת כמו השכנה שלי שראתה שהדייט שלי השאיר לי סימנים כחולים על הציצי ועשתה לי שיחת מוטיבציה על כך שהוא לא מכבד אותי כאדם...
ג'יזס, אפשר לחשוב, אז קראו לבטי דיקטטורית, אז קראו להם עבדים, אז קראו לזה לעמול... בו הו.

כל דבר מתחיל בקטן.... ברגע שמזלזלים בדברים שהכי מובנים לנו מאליו יכולה להתחיל בעיה

כל ההיתממות שיש פה מאוד מוזרה בעיניי

תנו לאנשים כבוד ושימו את הדברים כמו שהם על השולחן, בלי התחכמויות

יום טוב
טעימה אוהבת

בשם הדודה

טעימה אוהבת • 17 במאי 2011
אין לי עניין להתעמת ולא להכנס לתגובה זו או אחרת.
השולטות ימשיכו בדרכן, כי אף אחד אבל אף אחד לא יחנך אותן.
עצם היותן שולטות נאורות, טובות לב ויודעות הכל.,
הן היחידות שיודעות איך צריך להתנסח באתר בדסמ.
כל הכבוד
המשכנה בדבקות להגן אחת על רעותה, יחי האחדות.

המילים מדברות בעד עצמן.
כל אחד מוזמן לשפוט כפי ראותו.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 17 במאי 2011
למרות שלא הייתה לי שום כוונה להיסחף לוויכוח המאוד מיותר הזה, אני אסביר כמה דברים.

טעימה - אני רואה שסוף סוף מצאת את המקום בו את יכולה להגיב את 6 התגובות הראשונות שלך בשנה של הרשמה. מזל טוב. ולעניינינו:

כן, למי שלא היה ברור - הדברים נכתבו בטון משועשע, וכך הם גם התקבלו על ידי העבדים שכן טרחו ופנו להציע את עזרתם.

כן, אנחנו באתר של שולטות/ים ושל שפחות/עבדים. בפנייה שלי הבהרתי בדיוק שמדובר בעזרה להסעת הקרשים שלא תכלול שימוש בעבדים בזמן המדורה. לפני 7 שנים, בקומזיץ הראשון, נהגנו כך בדיוק - העבד סייע, במהלך הקומזיץ העברנו לו מזון ושתייה ולקראת סופו הוא הוזמן לבלות בחברתנו. הכל היה חברי לחלוטין ומכבד לחלוטין.

לא ברור לי כיצד אני פוגעת בכבודם של עבדים כשאני קוראת להם עבדים. אולי חלק מהזועמים על הפנייה לא מרגישים נוח עם התפקיד שהם בחרו לעצמם. וכן, עבדים הם בני אדם. מעולם לא לקחתי לי עבד שלא היה אדם. עצם ההתעכבות על שטות זו, מצביעה על הקשיים של הכותבים להתמודד עם תפקידיהם ולאו דווקא על פניה לא נכונה מצדי.

בנוסף, מכיוון שכבר שנים אני מלמדת בהרצאות שאני מעבירה על ההבדל שבין בדסמ להתעללות (שבה אני כוללת שיטות ניצול למיניהן), נראית לי מגוחכת עד תגרנית טענת הניצול שהועלתה כאן. הבהרנו בדיוק מה השירות הנדרש. הבהרנו גם בדיוק שלא מדובר בסשן. בתגובה קיבלנו אין סוף פניות מצד עבדים שרק רצו לספק אותנו מינית - מבחינתי, זו הטרדה מינית לדחוף את הצרכים המיניים שלך למקום לא רצוי. אז נא לא לזיין לי את המוח על ניצול.

ומכאן, פנו אלינו שני עבדים והציעו את עצמם. אם יש עבדים נוספים המעוניינים שנבדוק את התאמתם - הם מוזמנים לפנות.

חברותי היקרות, תודה על התגובות שכתבתן ואני מחכה לחיבוק האישי שנעניק זו לזו בקומזיץ.
T Bone

סיכום טענות הצדדים

T Bone • 17 במאי 2011
בעד הקומזיץ במתכונתו הנוכחית: לנו מותר לכם אסור.

נגד הקומזיץ במתכונתו הנוכחית: רוצים לרקוד הורה ביחד עם הבננות מסביב למדורה עם אופציה לטעימה מהבטטות, בשרים, סלטים וכל הבא לפה.

נמנעים: כל האסמטים שמסתגרים ביום המעושן הזה.

יאללה להצביע...

ווסטלי, נראה לי תזכה בקומזיץ הזה להצטייר על קרטון שיונח בראש המדורה icon_eek.gif

הערה חשובה: כל בן/בת אדם באשר הוא, מצפה לסוג של תמורה לאחר מעשה, גם אם אותו מעשה נעשה ללא מחשבה ובאינסטינקט של הרגע, תמיד בשלב מסויים בא הרצון הזה כי זה טבע האדם כולל נשים. יש כאלו שמראים את זה יותר כדי להשיג את מה שהם רוצים ויש כאלו שמסתירים ומצפים לטוב.
החוכמה היא להגיע לאיזון בין שני הצדדים, כשאין איזון מתחילים הוויכוחים. icon_wink.gif
Grey / Green
Grey / Green • 17 במאי 2011
רגע, על מה הוויכוח בעצם? אי אפשר להסכים בינינו שכמו כל מיני דברים אחרים בבדסמ, הבקשה הזאת כשרה אך מריחה קצת כמו הפריזר שלי?
גולוסקלפר​(נשלט)

האמת...

גולוסקלפר​(נשלט) • 17 במאי 2011
גם אני בין אלה שלא ממש מתחברים לסוג זה של שירות.
מנגד, מה עלול כבר לקרות, שמישהו יגלה שנתקע לו קוץ באצבע, ועוד בלי שיצא לו ללקק איזו רגל או נעל? שמענו כבר על דברים יותר קשים.

(רק לאחרונה דובר כאן בפורום הזה ממש על מקרה של אדם שהגיע למיון בבי"ח כתוצאה מפעילות בדסמי"ת כהגדרתו. אני כמובן מאחל לו שבכך נגמר סיבלו).

אז חבר'ה. קצת פרופורציות.
Grey / Green
Grey / Green • 17 במאי 2011
כמו כן, אני מפרסם בזאת קריאה לשפחות: בואו לנקות את הפריזר שלי.
Beta Male
Beta Male • 17 במאי 2011
הכל עניין של היצע וביקוש

לא יהיו נואשים-לא תהיינה מנצלות