סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי שאלה

Morticia
לפני 12 שנים • 21 במאי 2011

יש לי שאלה

Morticia • 21 במאי 2011
בעקבות עוד פנייה מסוטה מטרידן וחסר כל כבוד לבריות שהובילה אותי להתבונן פה באיזה אלבום תמונות, עלתה לי פתאום בראש תהייה שלא בטוחה למה לא עלתה קודם.

רגע לפני שאדבר על הצורך של האישה, אם קיים כזה צורך, לבעול את הגבר באמצעות אבר מין תותב אותו היא מרכיבה על גופה

אני מנסה להבין את הצורך של הגבר לחוות כזו חוויה.

בעצם, יש כאן מצב בו אישה, בעלת אבר מין נשי, לובשת על עצמה אבר מין גברי ומזיינת אותך יעני "כמו גבר"
פעמים רבות הגירוי של הגברים כפי שהם מספרים גובר גם אם מתייחסים אליהם כמו אל אישה ומשפילים אותם כמו אישה
(שזה שוביניסטי להחריד ואישית אותי נורא מעליב אגב)

האם יש סיכוי שגברים שזוהי נטייתם הם הומוסקסואליים?
בעצם רוצים לשכב עם גבר ולא עם אישה?

האם זו דרך להעניש את עצמכם על שיש לכם נטייה שהיא לא שגרתית כביכול

שהרי גם בעולמנו המודרני והנאור מי ישמע
יש מי שמתבייש ומתכחש גם ובעיקר בעיני עצמו בהיותו הומוסקסואל
מה שמבטיח לי שכנראה לא אקבל פה תשובה

אבל בכל זאת

למה בעצם התמסרות והערצה לאישה מקבלת צורה של אישה מזיינת אותך כמו גבר עם אבר מין של גבר.

ולנשים, מה מגרה אתכן שם?
המקום בו הגבר כולו שלכן ואתן מזיינות אותו כמו שאחרת הוא היה מזיין אתכן?

אישית
אני מאוד מבינה את ההנאה מחדירה אנאלית לגבר
כי אם הוא מחובר לזה
זה מסב לו המון עונג

אבל אפשר עם אצבע, עם דילדו

אבל למה שארצה להצניע את בית מקדשי ולהלבישו באבר מין זכרי?

זו קנאת פין פרוידיאנית כזו?

אבל פרויד היה נורא שוביניסט ואני בספק עד כמה נשים סובלות מהקנאה הזו.

אני נהנית אגב

מאוד

לעמוד ערומה מול גבר שחושק בי

ולגרות אותו באמצעות אבר מיני הנשי

לתת לאבר מיני הנשי להתענג ממנו

בו אני מאוד גאה

אבר מיני הנשי כלומר

ואותו אני מאוד אוהבת

זה הכוס שלי.

ומי שרוצה זין אולי לא באמת רוצה אישה...

icon_question.gif
Morticia
לפני 12 שנים • 21 במאי 2011
Morticia • 21 במאי 2011
ואגב, רק כדי שלא אשמע לגמרי בטעות פוריטנית
אולי אוסיף ואומר שאני בטוחה שלכל כלל יש יוצאים מן הכלל ולא כל פנטזיה מינית היא בהכרח תוצר הדחקה של אחרת.

נניח זוג שנשוי 30 שנים וביחד וחברים ואוהבים ומזדיינים
לא בהכרח רשומים בכלוב
יחסי שליטה זה דבר מאוד נפוץ בין גברים ונשים
בדרך זו או אחרת...

ולגבר יש פנטזיה כזו להבעל על ידי זין גדול
או על ידי אשתו
בדרך זו או אחרת

אבל הם בקשר נאמן של ביחד
אז אני לא אקפוץ כמו מפגרת ואומר שהוא בכלל הומו

לא שיש משהו רע בזה

אבל לא זה המקרה.

מצד שני, גברים שיושבים ומקדישים שעות וימים למען פטיש כל כך ברור
של זין בתחת
נשים הן כלי שרת במשחק הזה
עוברות וחולפות
כל מי שמסכימה
בואי

גברים שחולמים על זין ענק שמזיין אותם

What's Female Loving got to do with it?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 22 במאי 2011
אני לא מאמינה שאפשר לספק לזה הסבר אחיד, אבל אני יכולה לספר מה מגרה בזה אותי אישית, אולי זה גם משהו.

אני אוהבת את ההיפוך שבזה. את הסוריאליזם. דווקא בגלל שזה מצב מוזר, לא טבעי - מדליק אותי שאפשר לעשות את זה. לעשות עם הגוף שלנו משהו שונה, שהופך את המציאות, שחוצה את הגבולות. זה מגניב שאפשר לעשות את זה.
אני גם קצת מקנאה. אני מתה לדעת איך זה מרגיש, לזיין מישהו, וכולנו התרגלנו למושג המופרך "קנאת פין" ולכך שהוא לא נכון, אבל בעצם - זה נראה כל כך כיף! אני רוצה לנסות גם!
דיברת על דילדו. אני אוהבת את הרעיון של לא להחזיק אותו ביד אלא לחבר אותו למרכז הגוף שלי. זה שם אותי בתנוחה חיבוקית יותר ומאפשר לי יותר מגע בשאר הגוף, במקום להתרכז בפעולה האחת הזו. זה קצת כמו להזדיין לעומת לעשות ביד אחד לשני. בזיון כל הגוף משתתף וזה מהנה יותר.
גם ההנאה שלו: אני אוהבת להזדיין. לא רק את התחושה הפיזית של משהו חודר אלי אלא את התחושה הכללית של מגע וסערה וכל מה שבא עם זה. אני רוצה לחלוק איתו את התחושה הזו, לגרום לו להרגיש אותה גם. לחוות את הכיף הזה, של לעשות סקס, מהצד השני.
זה מאפשר לכל אחד מאיתנו קצת להרגיש את מה שהשני מרגיש, זה מרגש אותי.

מתחברת לדברים אחרים שכתבת. אני לא מבינה מה משפיל בזה. אם הייתי חושבת שלחוות תחושות שבדרך הטבע שמורות לאשה זה *משפיל*, אז... מה הייתי אמורה לחשוב? שאני מושפלת מעצם היותי אשה? זה לא מסתדר לי. מישהו פה אמר פעם, בדיון דומה, שמה שמשפיל זה הניתוק ממה שאתה. שלגבר משפיל להיות אשה ולאשה משפיל להיות גבר. לי אישית זה לא מתחבר, כי כן יש לי רצון לחוות את חילוף התפקידים, אבל זה לא גורם לי להרגיש מושפלת בכלל...
אני אישית גם לא אוהבת להשפיל, אם גבר מרגיש שאני משפילה אותו בכך שהוא מענג אותי או מאפשר לי לענג אותו זה די דוחה אותי. אבל אני מבינה שיש כאלה שזה נעים להם לחשוב על זה ככה, לפרש דברים מסויימים כמשפילים בשביל שהם יגרו אותם. מי שמתרגש מהשפלה, צריך להגיד לעצמו "זה משפיל אותי" בשביל שזה יעבוד, אולי בגלל זה לוקחים את מה שנעים וקוראים לו "משפיל", מערבבים את זה. אולי. כמו אחד שכשאני מובילה אותו צריך להגיד לעצמו "היא מתאכזרת אלי" בשביל שיעמוד לו, למרות שכל מה שאני עושה זה את מה שביקש ממני.
לכי תביני אנשים icon_smile.gif
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 22 במאי 2011
בתור מי שהוא סטרייט גמור ויצא לו להיבעל ע"י אישה, ואפילו ע"י גבר, אני אומר כך:

א. אצלי זה העניין ההשפלתי, ובלי שום קשר לשוביניזם, החדירה הרקטאלית היא אלמנט שבקלות יכול להיתפס כמשפיל, וודאי שעבור גבר.
לכן היבעלות ע"י מישהו, גבר או אישה, זה דבר שרציתי לחוות, מבלי שזה מעורר אותי מינית.

ב. בנוסף, לגביי, הבעלות ע"י מלכה שאני מציית לה היא סממן נוסף לאדנות שלה עליי, ולכן דווקא להבעלות על ידה (להבדיל מההתנסות האחרת שהיתה לי עם גבר, גם במסגרת ציותי לה), יש עבורי ערך מוסף.

ג. לפי כללי הבדס"מ הפרימיטיביים ביותר - אם המלכה שאני מציית לה אוהבת לזיין בתחת, ואני כנשלט אמור להעצים את ההנאה שלה, אז אני אמור ליהנות מהזיון שלה, רק מעצם העובדה שהיא נהנית ממנו...
לילה לבן
לילה לבן • 22 במאי 2011

אני באמת לא חושבת שזה סותר, לרצות אישה, לאהוב את האיבר הנשי, וגם להנות מ"בעילה" (דווקא את המילה הזאת אני לא אוהבת מחוץ לקונטקסט)

ברור שאפשר עם דילדו, זו פשוט לא אותה תחושה. כמו שאני יכולה לאונן עם דילדו, או להזדיין עם מישהו עם כל הגוף.

וברור שיש ספקטרום שלם של דינמיקות בין המשתתפים -- כולל הדוגמה השובינטיסית של "להשפיל" בניוש. אבל למה להתמקד רק בקצה אחד? השפלה בתור אישה, או הומוסקסואליות מודחקת?

ודרך אגב, יש מלא דרכים לעשות את זה כך שההנאה העיקרית היא בעצם שלי... (פיזית נטו, בכלל לא מתייחסת למשחקי תפקידים או דברים אחרים)
בכוח המוח{Aion}

משפיל

בכוח המוח{Aion} • 22 במאי 2011
וזה הצד שלי בעניין ההשפלה -
השפלה עושה לי. משני הצדדים. מאוד.

בסופו של דבר בקשר אינטימי, גם של שליטה, כלום לא באמת אמור להשפיל.
אבל מוצאים דברים, דברים כאלה שמחנכים אותנו שהם משפילים, דברים שגורמים לנו לשחק בעלבון של הצד השני, בהשפלה שלו, בתחושות חזקות נורא.

לפעמים אנחנו עושים את זה רק כדי לראות כמה הוא מוכן לספוג מאיתנו באותו זמן, לפעמים יש לזה סיבות אחרות, לאו דווקא סאדיזם.

מה שיפה זה שאפשר לחוות את התחושות האלה במצב מוגן, כי האקסיומה היא שאין כלום משפיל בתוך השלם הזה שהתאחד משני חלקים. ולכן מותר לחוות את זה, ואפשר לחוות את זה לעומק כי יש שם רשת בטחון, לתת את זה למי שאתה איתו. לחצות יחד גם את הבושה הזו, ההשפלה הזו.

לדעת שאתה אהוב ומקובל על כל החלקים הפיזיים והנפשיים שלך. זו רשת בטחון כזו, וזה אושר גדול.

ובקשר להיפוך תפקידים ולמה שאמרת יולי:
אני חושבת שזה חלק מהחינוך - אישה שהיא "כלה" ו"אחלה גבר", זה סוג של כבוד.
גבר ש"מתנהג כמו כוסית", זה פחות כבוד. גבר שמזדהה עם תחושות נשיות, ומתרגש מזה, מסתיר את זה המון פעמים, כי זה פוגע בהיותו "גבר-גבר". ככה מחנכים אותנו, ככה זה מרגיש.

עכשיו, כשנותנים לתחושה הזו ביטוי, והופכים אותו לזונה קטנה ומיוחמת, זה משפיל, אבל זה מאפשר גם לחוש את הגירוי מזה. והנה אפשר לשחק כאן גם בהשפלה, וגם בשינויי מגדר. והכי אפשר לשחק בהכלה. כי הנה היא לא באמת נדחית מזה, ההיפך, זה מגרה אותה גם. היא יכולה לאהוב אותו גם כך. זה יכול להיות מופלא, לא? מאוד אינטימי אפילו.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 22 במאי 2011
נורא מעניין לי שכל התגובות מדברות על סוג של השפלה.

כי כלסבית, כשאני מזיינת בתחת זה לא ממקום של השפלה אלא ממקום של קבלת / גרימת / לקיחת ההתמסרות של השפחה שלי למקום הכי אינטימי שקיים.
ההתמסרות מהתחת של אישה היא הרבה יותר מתמסרת מהתמסרות מהכוס.
אבל אין שום אלמנט של השפלה.

מעניין ההבדל הנוסף שבין גברים לנשים icon_smile.gif

ומהצד המזיין אומר שכשאני שמה עליי זין - הכוס שלי איננו. אני כולי זין ולא יכולה לחשוב על מגע בכוס שלי בסיטואציה שכזו.
בכוח המוח{Aion}
השליטה כתב/ה:
נורא מעניין לי שכל התגובות מדברות על סוג של השפלה.

כי כלסבית, כשאני מזיינת בתחת זה לא ממקום של השפלה אלא ממקום של קבלת / גרימת / לקיחת ההתמסרות של השפחה שלי למקום הכי אינטימי שקיים.
ההתמסרות מהתחת של אישה היא הרבה יותר מתמסרת מהתמסרות מהכוס.
אבל אין שום אלמנט של השפלה.

מעניין ההבדל הנוסף שבין גברים לנשים icon_smile.gif

ומהצד המזיין אומר שכשאני שמה עליי זין - הכוס שלי איננו. אני כולי זין ולא יכולה לחשוב על מגע בכוס שלי בסיטואציה שכזו.

לא חושבת. יולי אמרה שזה לא חייב להיות השפלה, אני גם אחדד ואומר שזה לא חייב להיות השפלה, אלא לחצות את תחושת ההשפלה שלו, אל תוך ההתמסרות.

אבל יש לי בקשה -
את יכולה להסביר לי את המשפט האחרון שלך, בבקשה?
וגם לנסות להסביר מהיכן מגיע הריגוש שלך שם?
אולי תצליחי להסביר משהו שאני לא ממש מצליחה להסביר לעצמי.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 22 במאי 2011
אין לי שום בעיה להודות בקנאה הפין.
הייתי מתה להיות משנת צורה ולעבור כרצוני ממצב אישה למצב גבר...

להסביר יותר?... קשה נורא להסביר ריגושים מיניים.
בדרך כלל כשאני במצב שליטה אני מתחברת לזין. התנייה חברתית, טראומות עבר שהופכות כיוון... הכול אפשרי ובסופו של דבר לא רלוונטי.
זה פשוט מה שעושה לי רטוב icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}
השליטה כתב/ה:
אין לי שום בעיה להודות בקנאה הפין.
הייתי מתה להיות משנת צורה ולעבור כרצוני ממצב אישה למצב גבר...

להסביר יותר?... קשה נורא להסביר ריגושים מיניים.
בדרך כלל כשאני במצב שליטה אני מתחברת לזין. התנייה חברתית, טראומות עבר שהופכות כיוון... הכול אפשרי ובסופו של דבר לא רלוונטי.
זה פשוט מה שעושה לי רטוב icon_smile.gif

את זה אני מבינה.
אבל ממה את גומרת בעצם?