לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום, יש לי שאלה לגבי מדיקל

שובבי
לפני 13 שנים • 22 במאי 2011

שלום, יש לי שאלה לגבי מדיקל

שובבי • 22 במאי 2011
שלום, שמי ברק וכבר זמן רב מזה אני מסור לתחום הBDMS
אך בהיותי נשלט אני טועה עד כמה מסוכן יכול להיות חוקן..
אני מאוד אוהב את התחושב והכאב הנלווה בזה אך עם זאת עדיין מטריד אותי שבעתיד עלול לקרות לי בעיה כזאת או אחרת עם האיבר icon_razz.gif
לדעתי הכי הרבה שמלכה הכניסה לי משהו היה באזור ה12סמ וכמה מ"מ כוטר..
תודה מראש :]

אגב אומנם אני לא מגיב פה הרבה אבל כבר שנים שאני עוקב פה בפורומים והאתר icon_smile.gif
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
המשמעות של חוקן בפניי עצמו היא ריקון של המעי הגס על ידיי שטיפתו בנוזל מסוים.
במילים אחרות מכניסים צינורית שמחוברת למיכל נוזל, עדיף למים ,אפשר עד 2 ליטר ממתינים לכניסתו למערכת העיכול עד שנגמר או עד שיישנה תחושה של צורך חזק לרוץ לשירותים ( תלוי אינדיבידואלית בבנאדם) ומתרוקנים.
ההיבטים הקליניים של זה :
אסור לעשות לעיתים קרובות ,לא יותר מפעם פעמיים בחודש- פוגע בפלורה החיידקית הבריאה של הרקמות במעי , בטווח הרחוק יכול לפגוע בחיסוניות של הרקמה במערכת העיקול להילחם בדברים השליליים שמצתבים בה.

לאנשים עם בעיות בעיכול ,יציאות לא סדירות,היסטוריה של מחלות דם לא מומלץ במיוחד בכלל.
עובי הצינורית שמכניסים עד חצי סנטימרט בקוטר לרוב.

מה שאתה מתאר בלי נוזל הוא בכלל סיפור אחר.
באופן כללי ספינקטר הרקטום הוא דיי אלסטי וגמיש ופשר להכניס לשם גם פיסט, העניין הוא שמי שמרבה בשימושו עם הזמן יוצר אטרופיה בשרירים וחוסר תחושתיות בו= עם הזמן יצתרך טיטול.
מביט Nהצד​(לא בעסק)
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 22 במאי 2011
יכול להיות שאני טועה לגמרי, אבל יכול להיות שהתכוונת לסאונד ולא לחוקן? כי התיאור שלך לא הכי מתאים לי לחוקן...
שובבי
שובבי • 22 במאי 2011
וואי תודה רבה על התגובה וההסבר..
ובכוונתי כשמכניסים מעין משהו לתוך איבר המין הגברי.. לדעתי קוראים לזה חוקן תקנו אותי אם אי טועה.. תודה :]
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 13 שנים • 23 במאי 2011
שובבי כתב/ה:
וואי תודה רבה על התגובה וההסבר..
ובכוונתי כשמכניסים מעין משהו לתוך איבר המין הגברי.. לדעתי קוראים לזה חוקן תקנו אותי אם אי טועה.. תודה :]

אתה מאוד טועה, הכנסת "משהו" לאיבר המין בצורת צינורית ממש לא חוקן.
חוקן זה פעולה לטובת ריקון ושטיפת מעי גס מבפנים.
הכנסת צינוריות לאיבר המין זה סיפור שונה לחלוטין- תצתרך להסביר בדיוק למה ואיך הייתה הכוונה כדיי שנוכל לתת לך תשובה מסודרת.
שובבי
לפני 13 שנים • 24 במאי 2011
שובבי • 24 במאי 2011
לא יודע למה.. זה פשוט כיף כזה יוצר גירויי כזה..
ועכשיו לגבי מה קורה עם זה?! זה לא כדאי או מה? אשמח לקבל קצת פרטים אם מישהו יודע..
שוב תודה icon_smile.gif
Lady Alex​(שולטת)
לפני 13 שנים • 28 במאי 2011

קטטר!

Lady Alex​(שולטת) • 28 במאי 2011
icon_smile.gif
נראה לי שאתה מתכוון לקטטר ולאלו המחמירים - "הרחבת צינור השופכה".
זהו אקט שאם לא עושים אותו במקצועיות ודיוק ללא רבב יש סכנה ממשית בעיניין.
סך הכל מדובר ברקמה מאוד רגישה שעלולה להפגע ולהשרט בקלות במידה וההחדרה נעשית בצורה חובבנית.
אני מציעה לך לבדוק טוב טוב את הכישורים המקצועיים בתחום הרפואי של אותה מלכה לפני שאתה מבקש ממנה אקט שכזה.

בהצלחה.
שובבי
לפני 13 שנים • 30 במאי 2011
שובבי • 30 במאי 2011
תודה רבה לך המלכה אלכס על המידע.
על אף הפיתוי לא נראה לי שאעשה את זה שוב.
יום טוב :]