סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני מאשים" - הדאנג'ן משפט ראווה

ויבי אנושי​(שולט)
לפני 12 שנים • 23 במאי 2011

"אני מאשים" - הדאנג'ן משפט ראווה

ויבי אנושי​(שולט) • 23 במאי 2011
אירוע מביך ומביש כמו שחוויתי ביום חמישי האחרון (19.5.2011) במועדון הדאנג'ן, בחסות ההמון ובחסות בעליו, לא חוויתי מימי. שלושה ימים חלפו ואני עדיין נסער. דמי הותר בסצינת רחוב מביכה, המזכירה העלאה למוקד של מכשפות שדינן נגזר ע"י ההמון. והזוממות נגדי, הן מחייכות בהנאה ומצקצקות בלשונן "כך יאה וכך נאה". תחילתה של עלילת הרוק כחודשיים לפני התאריך האמור, ניגשת אליי בחורה בעלת מראה שטני, גוון עורה כשלג עיניה בהירות מותניה עגולים ושיניה בולטות כשיני ערפד. מבטה מפחיד ומרתיע. "אתה עבד"? היא שואלת אותי. מתלבט ביני לבין עצמי כיצד להגיב לשאלתה, אני אומנם מבקר במסיבות הסצנה זה מספר שנים, אוהב את האוירה את המוסיקה ואת האנשים אך לא מתערבב בסצנה במובן החזק למעט קינקיות מתונה באופן רנדומלי, בחור סולידי מכבד אוטונומיה ומכבד אנשים משתדל להתייחס בנימוס לא פוגע ולא מצפה שיפגעו בי, שותה את המשקה שלי צופה בנוף האנושי המרתק ומנהל שיחות נעימות עם אנשים מעניינים. הנהנתי בראשי בתקווה להפיק גם איתה איזו שיחה נחמדה (בדיעבד אני מבין שהיה זה דחף טבעי להכיר את השטן בהתגלמותו האנושית), טרם הספקתי לעכל את תשובתי בעצמי וכבר נחתו עליי מטר של בעיטות סטירות ושריטות, ניסיתי להדוף אותה ביקשתי בנימוס שתפסיק ניסיתי להסביר שאני לא מעוניין וזה לא מה שאני מחפש, אך היא הייתה אחוזת אמוק כמי שמנסה לפרוק על בשרי תסכול מתמשך. נאלצתי לקרוא לבעל המועדון כדי שימתן אותה מהטירוף שאחז בה. ניתן להצביע על אותו אירוע כמכונן "קצר" מתמשך ביני ובין אותה עלמת חן מדומה. מאז שמרתי ממנה מרחק (השתדלתי לפחות). ביום חמישי האחרון בעודי ממתין לתא שירותים שיתפנה בו אוכל להטיל את מימי, הבחנתי בבחורה נאה זהובת שיער עומדת לשמאלי, שאלתי לשלומה ולשמה ועוד בטרם הספקתי לקבל ממנה תשובה, נפתחה אחת הדלתות והנה השטן בכבודו ובעצמו הגיח ממנה בסערה "אל תתקרבי אליו אני מכירה אותו הוא עצבן אותי פעם" התריסה כשאצבעה בעלת הציפורן הארוכה מושטת לעברי. הבלונדינית הנאה הפכה ברגע חברבורותיה והחלה גם היא להחמיץ פניה ולהקניט כששתיהן דוחקות אותי בגופן ובידהן לפינת הקיר. ביקשתי שיניחו לי ואם יעזו להרים עליי ידיים כפי שאיימו לעשות אדאג להביא משטרה. עברתי בדוחק בין שתיהן, למרות המסה הכבדה שהיה עליי לחצות בדרך, ונמלטתי מחוץ לאזור השירותים. המשכתי להסתובב במועדון ולא העליתי על דעתי שבזמן הזה שתי עלמות הרוע זממו נגדי כאילו ירקתי בפניה של האחת כשחברתה עדתה. המדובר בעלילת שווא כמובן, השתיים רקמו קנוניה מתוזמנת ומתוחכמת מלווה במשחק מושלם אך צבוע משחק מהול בבכי ובקולניות יתירה. בעודי יושב בנחת על אחת הספות אני מבחין בהתקהלות המונית שנעה לעברי ובראשה שתי הבחורות הנחמדות ובעל המועדון. "זה הוא" מושיטות את ידן וצועקות "זה הוא". עיני נפקחו כעלם המום למראה קרב, כמי שמנסה להבין את המציאות ונשגב מבינתו כיצד נקלע אליה. מה רוצים ממני הפעם אני שואל את עצמי. ואז אחת העלמות, ההיא עם הבלונד הצבוע, מסמנת ביד קפוצה לבעל המועדון להמתין קטנה, ניגשת ולוחשת באוזני "עכשיו תראה איך דפקנו אותך, אתה ירקת עליי!!!" מרחיקה את פניה בחיוך ערמומי וממשיכה לצעוק "זה הוא עמוס זה הוא אני מזהה אותו בוודאות". בעל המועדון לא נתן לי זכות טיעון כמובן, אחז את ידי בחוזקה והטיח "בו אתה יוצא החוצה" כשידיי כבולות בידיו הובלתי כאחרון החוטאים לאורך המועדון בדרך החוצה, זועק נואשות "עמוס הן משקרות, הן פשוט משקרות" ... "איזו סיבה יש להן לשקר, אתה מטומטם?!!!" הטיח בי, כמי שהמגלומניה לא מאפשרת לו לפקפק בדעה קדומה. משפט שדה של ממש נערך לי שם וגזר הדין והעונש יצאו במקום אל הפועל. פקדתי את המועדון הזה כל חמישי אהבתי אותו הוא במרחק הליכה מביתי, עכשיו עמוס הזה ירוויח 200 ש"ח פחות כל שבוע כי אני את כף רגלי לא אניח יותר במועדון הזה. ממליץ לכם ולכן גם לעשות כן.
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 23 במאי 2011
לא מכיר אותך, לא את הנפשות הפועלות...
פאק! בדאנג'ן הייתי פעם-אחת וגם זה היה בזמנים אחרים לחלוטין ועדיין יותר-מדי.

אבל מה, בלי קשר לביקורת האישית הרבה שלי על הסצנה, יש לי מן נטיה כזו להאמין לך ואני ממש לא מתבייש להגיד את זה.

ומאידך,
כל ההאשמה, הזו- המשפט-הצבאי, כולל פרסומו בכל-מקום בניסיון אשכרה להגיע לאנשים ולהראות להם מה קורה במקומות בהם הם מסתובבים, בזבוז-זמן מוחלט לדעתי.

בגדול, נראה שהיית קרבן קל לנשים שעברו זמן-רב של דיכוי-גברי; הן יחפשו את זה בכל-מקום (בטח גם בתגובות שעוד-מעט יבואו למה שאני ואתה כותבים פה) ובגלל שפתחת את הפה ואמרת 'עבד', התכופפת לרגע, זה נפל עליך בבום ונמצאת הקרבן המתאים.

אבל מה לעשות, שאני אזכיר לך?
הדאנג'ן, זה הדאנג'ן, זה מוצר, די נדיר... שערוריות כאלה לא יפילו אותו בקלות וגם לא את אלו המתיימרות להיות מלכות, כי הן סובלות מחברה שיש בה דיכוי-גברי של שנים והן צריכות את החלש מהן כדי לעשות לו מה שהחזקים מהן עושים להן כל הזמן.

מה הפתרון?
אינדיבידואלי;
לזכור מי אתה ומה אתה בחיים ושהדאנג'ן זה סתם עוד תחנת-מסחר של זבל, כמו כל מקום-מפגש כזה בקהילה שלנו.
בשביל המנהלים- לא העקרונות והרצון לתת מקום לקהילה שלא מקבלת מספיק ממנו מובילים, אלא הרווח הכלכלי; כמו בכל-מקום.
וכמו בכל-קהילה, הרוב פשוט חרא.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מאי 24, 2011 2:11 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
nomorenomore
nomorenomore • 23 במאי 2011
מוכר. במועדון אחר, לא הדאנג'ן, ישבתי עם ידידה, וברכה עשתה לי נעים בזין. (לא CBT)

ואז באה חברה שלה, נקבה בהמתית, והניחה את כף רגלה המטונפת על הברך שלי.

שאלתי אותה "מה נראה לך" והיא לא התייחסה, ופנתה לבחורה שהייתה איתי ושאלה למה אני בתור "עבד" עונה לה ככה.

העפתי את רגלה המטונפת מבגדיי הנקיים, ואמרתי לה שאקט נוסף כזה, ואני מורח אותה על הקיר בסטירה הגונה, ולא אכפת לי שהיא אישה. היא רוצה שוויון, היא תקבל.

בהחלט ממליץ לך לא לחזור לאותו מקום, למקום שקול אישה הוא "תורה מסיני" ברמות שלא נותנים לך להביע את דעתך או להתגונן.

אני לא אומר שהוא שווה פחות, אבל לכל האשמה, חייבת לבוא האפשרות תגובה של הנאשם. מינימום.

ואפילו אם היא מוכרת בקהילה, עדיין, יש מקום לבירור ולא להתלהמות של ערס מהתחנה המרכזית של ת"א.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 23 במאי 2011
אני אסביר לך משהו...

היה היה פעם גבר גמד שמן חזירי, שלא חשב שאם הוא ישחרר קצת את הרצועה של אישתו, יקרה משהו רע...

וכך אבד לו השובניזם ונוצר דור חדש של גברים- הכוסיות...

צר לי על החוויה, אבל זה קורה, כשאני הייתי פעם אחרונה מישהו חשב שהוא יכול לעשות כרצונו תפס לי את הלחיים והצמיד לי נשיקה שהיתה רחוקה מלהיות סקסית, אז בעטתי בו, כי זו היתה בחרתי, אני במקומך הייתי יורקת עליה, ככה שתיהיה סיבה באמת טובה להעיף אותך מהמועדון

אלה הם החיים, לצערי
מצטערת בשבילך שלא נולדת בזמן השובניזם,כך עלבונך לא היה מתקיים, הלאה...
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 24 במאי 2011
Brave Dwarf • 24 במאי 2011
סליחה שאני מתערב. אבל כיוון שכבר פרסמת, לא עדיף לפנות אל עמוס או אל הנהלת המועדון ישירות? יכול להיות שבזמן ההתרחשות בתוך כל הרעש והתלהטות יצרים, שיקול הדעת היה שגוי, ועכשיו, משהרוחות נרגעו, ההתרחשות עצמה חזרה אל הפרופורציות הנכונות ופינתה מקום לאוזן קשבת. אולי אפילו תקבל פיצוי.

אין טעם לנהל משחק סליטרי פומבי - אתה מול עצמך לעיניהם של אנשי הכלוב. לדעתי, כמובן, כדאי לך להושיב מעברו השני של השולחן אדם שיחזיק בקלפים.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 24 במאי 2011
אני חושב שזו הפעם הראשונה מאז גיל 14 בערך שאני מתבייש בסטיה שלי:

כמה מזעזע זה יהיה אם אני אגיד שהתיאור שלך מגרה ברמות?
Mary Jane
Mary Jane • 24 במאי 2011
קפקא בדנג'ן...

מצטערת לקרוא, מרסלוס.
Beta Male
Beta Male • 24 במאי 2011
fog כתב/ה:

זה היה הפחד הגדול כשקראתי את זה,שעוד יתגרו מזה

בעיני זה דוחה,זה שמאמינים לנשים באופן אוטומטי דוחה לא פחות ומבחינתי לאור ההזדהות שלך יכולת לפרסם את שמות שתי הבהמות,אם יש להם כאן ניק. כמו שביישו אותך בפומבי בייש עכשיו אותן
מUחדת
מUחדת • 24 במאי 2011
Beta Male כתב/ה:
fog כתב/ה:

זה היה הפחד הגדול כשקראתי את זה,שעוד יתגרו מזה

בעיני זה דוחה,זה שמאמינים לנשים באופן אוטומטי דוחה לא פחות ומבחינתי לאור ההזדהות שלך יכולת לפרסם את שמות שתי הבהמות,אם יש להם כאן ניק. כמו שביישו אותך בפומבי בייש עכשיו אותן

שמחה לקרוא את התגובה הזו.
המקרה (כפי שהוצג וללא גרסת הצד השני וגם 'לכאורה' למפרע) נשמע מזעזע ברמות
שאפילו אני, אישה קטנה וחלשה שכמותי, נחרדת ממנו.
אחד הדברים הכי איומים מבחינתי היא בריונות, גם בגרסה מחומצנת השיער והנשית שלה.

אני מניחה שאם המקרה היה מסופר דרך עיניים של נשלטת
ש-ה-ו-ת-ק-פ-ה (לכאורה וגו) על ידי שני "שולטים"- fog לא היה כותב תגובה כזו.
Beta Male
Beta Male • 24 במאי 2011
יפה אמרת,כפרה בטא עלק