שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צעדים ראשונים - שלום כיתה א'

APileOFilth
לפני 12 שנים • 24 במאי 2011

צעדים ראשונים - שלום כיתה א'

APileOFilth • 24 במאי 2011
שלום חברים!
אני חדשה בכלוב, קוראת און ואוף כבר שנים, ולראשונה עם פרטנר תומך שזורם איתי (בניגוד לקודם שפתח עלי ג'ורה וסירב לדבר איתי כשהעלתי את הרעיון של BDSM icon_sad.gif ) שנינו חסרי נסיון, אבל אני מעוניינת ורחרוח זהיר גילה שהוא מוכן לנסות, ועכשיו אני לא יודעת איך ממשיכים.

חשבתי לעבור איתו על רשימת האקטים הBDSMים שמפוזרות פה ושם באינטרנט ולראות מה עושה לנו את זה, אבל מה הלאה? יש כל כך הרבה דברים ללמוד, ואיך יודעים שלא עושים נזק? וכל הציודים נורא יקרים - מה יקרה אם נתנסה ובסוף לא נאהב את החוויה? ואני מכירה BDSM רק מסיפורים וקריאה בכלוב ובאינטרנט, איך זה עובד בחיים?

כל כך הרבה שאלות...
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 24 במאי 2011
זה עובד כמו בכל תחום-

שוחחו עם אנשים, יש כאן מספיק בעלי ניסיון שתוכלו להתייעץ ולקבל תשובות של מהות.

ציוד הוא משהו נצבר ואם הוא עשוי מחומרים טובים, עובר טיפול וניקוי, אותו ציוד
יחזיק שנים.

אין קיצורי דרך ב-BDSM, עשו את הצעדים יחד ולאט, תהנו, תחקרו ותחכימו.

בהצלחה!
*מנגינה*{התווים שלו}
"יש כאן מספיק בעלי ניסיון שתוכלו להתייעץ ולקבל תשובות של מהות. "

הנחתום לא יעיד על עיסתו, אבל אני מעידה וממליצה:
אם יש אדון בעל נסיון עשיר, ידע רב ולב רחב זה BODYGUARD.

המון הצלחה לכם ובעיקר הנאה icon_smile.gif
Mary Jane
Mary Jane • 24 במאי 2011
מה זה החוסר-אונים הזה...תתחילי מלדפוק לו סטירה ולומר לו: מעכשיו אתה הזונה שלי, ביצ'. או להיפך. במקרה כזה עלייך לצעוק עליו: למה אתה לא אומר לי שאני זונה, ביצ'!. משם מתגלגלים, את יודעת, השלכת חפצים איש על רעיהו, השאלה לשכנים, גילוח גבות, חשמל לרקטום, דברים כאלו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 במאי 2011
העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא לא לשאול "איך זה עובד בחיים?" אלא "איך בא לי שזה יעבוד בשבילי?". במילים אחרות, אם את קוראת און ואוף כבר שנים, כנראה שיש לך כל מיני פנטזיות ואלמנטים ספציפיים שמושכים אותך בתוך הגוש העצום הזה שנקרא בדסמ (אם בא לך, פרטי אותם ואולי אפשר יהיה לתת עצות ממוקדות יותר). נסי לחשוב איך את גורמת להם לקרום עור וגידים, בדרך שלך, בלי לדאוג אם "ככה זה אמור להיות". זאת, כמובן, תוך הפעלת שיקול דעת בריא והקדשת תשומת לב לרגשות שלך ושל הפרטנר התומך כלפי כל שלב בתהליך.

כמובן, "בדרך שלך" אין פירושו שאי אפשר לקחת השראה מסיפורים של אחרים שעושים את הדברים בדרך שלהם, וגם כאלה פזורים פה ואפשר ללמוד מהם ולקחת מה שמתאים לך.

בעניין הציוד, אני מציע לא להוציא מראש מאות ואלפי שקלים על אביזרים. ראשית, יש הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות בלי ציוד בכלל, או עם ציוד ביתי (תתפלאי כמה חבלי כביסה פשוטים ונרות שבת סטנדרטיים יכולים להיות יעילים). שנית, עדיף שקודם תוודאי שיש בסיס להתקדמות. בכל מקרה, אם כבר להשקיע בציוד, כדאי להתחיל עם ציוד שקשור לדברים שהכי מושכים אותך בתחום הזה.

איך תדעי שאת לא גורמת נזק? יש לא מעט חומר על בטיחות ממש כאן באתר, בעיקר במגזין ובפורום אלפוני, ומה שאין פה יש בשאר האינטרנט. כדאי לחפש את המילים הרלוונטיות למה שאת מתכוונת לעשות ולראות מה תעלי בחכתך.

בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
APileOFilth

למה ללכלך?

Mary Jane כתב/ה:
מה זה החוסר-אונים הזה...תתחילי מלדפוק לו סטירה ולומר לו: מעכשיו אתה הזונה שלי, ביצ'. או להיפך. במקרה כזה עלייך לצעוק עליו: למה אתה לא אומר לי שאני זונה, ביצ'!. משם מתגלגלים, את יודעת, השלכת חפצים איש על רעיהו, השאלה לשכנים, גילוח גבות, חשמל לרקטום, דברים כאלו.

דווקא להגיד לו שהוא הזונה שלי והכלבה הקטנה והמטונפת שלי ושאני אעשה ממנו צעצוע מין קטן ואנצל אותו עד שיכאב לו בחור התחת הצפוף שלו ועוד דיבורים רומנטיים, אני אומרת לו.

הוצאת אותי קרה כאילו אני לא מראה לו שום אהבה 😨
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
כשרק התחלתי לעשות אחד פלוס אחד עם העסק הזה, ציוד בטיחות רעיונות עניינים, קראתי ברצף איזה חצי מכל פורום אלפוני וגם חלק רציני מפורום ציוד. זה סידר לי הרבה דברים בראש.
נראה לי שבמקום לנסות להתאים להגדרה של "התחום" הכי טוב פשוט לזרום עם הפנטזיות שלכם ועם מה שבא לכם טוב, להתנסות ולראות מה עובד. הרבה פעמים הפנטזיה הראשונית מעורפלת וקשה לתת לה צורה מוגדרת של מימוש, ופה נכנס הקטע של לקרוא סיפורים פה ובמקומות אחרים, לצפות בסרטים ואולי גם לבוא למסיבה. זה עוזר להבין מה הכי מושך אותך, מה מעורר בך "כן כן ככה אני רוצה" ומה "אוי לא, אל תעשו לי ככה".
לגבי ציוד: ציוד זה אחלה ומגניב, אבל גם לא הכרחי. תליה מהתקרה מן הסתם צריך לעשות עם ציוד איכותי אבל נראה שאתם עדיין לא שם. הרבה מאד דברים נהדרים אפשר לעשות בלי ציוד בכלל, או בשימוש מה שגם ככה יש לך בבית.
לגבי בטיחות: שוב, אלפוני ופורום ציוד, יש תשובות לכמעט הכל. הבסיס של בטיחות הוא לדעת מה יכול להשתבש בכל פעולה ולהכין מראש עזרה ראשונה, לסכם על אות מצוקה, ולדעת אילו איזורים בגוף דורשים משנה זהירות או אסורים (פנים, צוואר, עמוד שדרה, בטן, מפרקים). כבר כתבו פה המון מדריכי בטיחות מפורטים אז אני לא אחזור עליהם.

והכי חשוב: תחזרי לפה לשתף בחוויה icon_smile.gif
Mary Jane

Re: למה ללכלך?

Mary Jane • 24 במאי 2011
APileOFilth כתב/ה:
דווקא להגיד לו שהוא הזונה שלי והכלבה הקטנה והמטונפת שלי ושאני אעשה ממנו צעצוע מין קטן ואנצל אותו עד שיכאב לו בחור התחת הצפוף שלו ועוד דיבורים רומנטיים, אני אומרת לו.

הוצאת אותי קרה כאילו אני לא מראה לו שום אהבה D:

כל הכבוד, יש תקווה. אין כמו לב הומה של אישה אוהבת. מחזקת ידייך, ומזמינה אותך לאורגיה לסבית שתתקיים בקרוב אצלי בבית. בינתיים הבנות מביאות קיש, פיצה, מרשמלו ועוגיות, שמונה עבדים, והיד עוד נטויה.

ברכות,
מ'.
APileOFilth

אולה זאלופון!

אתה וBlack Lotus מהווים השראה עבורי כבר שנים.

אם לא הייתי ילדה ביישנית בתקופת הרווקות שלי (ולא ששה להכיר באינטרנט), הייתי מציעה את עצמי בתור הסאבית שלכם ממזמן.

אז נעים להכיר icon_smile.gif