אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפגש לאנשים חדשים שלא מכירים חברים אחרים ונמנעים מהגעה

OS12
לפני 12 שנים • 5 ביוני 2011

מפגש לאנשים חדשים שלא מכירים חברים אחרים ונמנעים מהגעה

OS12 • 5 ביוני 2011
רציתי לעלות נושא שמפריע לי כבר זמן רב, אולי אני היחיד שמעלה את זה אבל אני בטוח שזה קיים גם אצל שאר החברים פה .
אני שנים הייתי צופה מהצד באתר ובפורום אבל מעולם לא הלכתי למפגשים מסיבות ,
בשביל לא להרגיש טאמבל , לעמוד עם עצמי בבר עם בירה וסיגריה. חברים שלי לא בקטע ואת האמת למרביתם גם לא סיפרתי על המשיכה לעולם הזה.
וכדי לא להרגיש איזה נטע זר פשוט לא באתי . עד שהכרתי מישהי שכיום אני בא איתה.
אני אשמח אם מישהו ירים פה את הכפפה בשביל הקהילה המדהימה הזאת .
אולי לעשות מפגש הכרות , שאנשים יכירו אחד את השני , אני בטוח שאנחנו מפספסים כאן המון אנשים שהיו מתים להגיע אך מהסיבה שציינתי מעלה , נמנעים.
אם נקיים מפגש לאנשים שלא מכירים זה יכול להיות דבר נחמד , שגם יקרב וגם נכיר אנשים חדשים .
יש לי מעין הרגשה שחלק מהמארגנים אולי מעדיפים להשאר עם אותה קבוצת חברים מצומצמת שמכירה אחד את השני ולא נפתחת לאנשים אחרים . בכל מסיבה כאן יש את אותם אנשים עם אותן קבוצות . דיייי חאלס זה כבר מגעיל .
אין לי בעיה לערוך מפגשים כאלה אצלי בבית או שיחליטו על מקום ונערוך אותם שם . בכל מקרה תגובות אשמח לקבל למייל
OS716716@GMAIL.COM
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 5 ביוני 2011
אנחנו בדאנג'ן מוכנים להרים את הכפפה ולארח מפגש כזה אצלנו. תוכלו להיפגש במועדון ביום שלישי או ביום חמישי, שעה-שעתיים לפני הפתיחה. מי שירצה יוכל להישאר למסיבה, אחרי שהכיר כבר כמה חברים חדשים והפיג את החששות, ומי שלא ירצה יוכל להסתפק במפגש ולעזוב לפני המסיבה.
אם נראה לך שזה יכול להתאים ותרצה לארגן מפגש כזה, צור איתי קשר בפרטי.
    התגובה האהובה בשרשור
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 5 ביוני 2011

יופי של רעיון ואחלה הרמת כפפה לס"ע.
אני רק מציעה לפרסם את זה בעוד מקומות כי מי שלא מגיע למסיבות לא נכנס לפורום הבליינים.
אני גם ממליצה על המאנצ'ים שמתארגנים זאת הזדמנות להכיר מחוץ למסיבה.
בהצלחה.
פוזנצקי​(אחר)

Re: מפגש לאנשים חדשים שלא מכירים חברים אחרים ונמנעים מהגעה

פוזנצקי​(אחר) • 5 ביוני 2011
OS12 כתב/ה:
רציתי לעלות נושא שמפריע לי כבר זמן רב, אולי אני היחיד שמעלה את זה אבל אני בטוח שזה קיים גם אצל שאר החברים פה .
בשביל לא להרגיש טאמבל , לעמוד עם עצמי בבר עם בירה וסיגריה. חברים שלי לא בקטע ואת האמת למרביתם גם לא סיפרתי על המשיכה לעולם הזה.
אולי לעשות מפגש הכרות , שאנשים יכירו אחד את השני , אני בטוח שאנחנו מפספסים כאן המון אנשים שהיו מתים להגיע אך מהסיבה שציינתי מעלה , נמנעים.
אם נקיים מפגש לאנשים שלא מכירים זה יכול להיות דבר נחמד , שגם יקרב וגם נכיר אנשים חדשים .
יש לי מעין הרגשה שחלק מהמארגנים אולי מעדיפים להשאר עם אותה קבוצת חברים מצומצמת שמכירה אחד את השני ולא נפתחת לאנשים אחרים . בכל מסיבה כאן יש את אותם אנשים עם אותן קבוצות . דיייי חאלס זה כבר מגעיל .
אין לי בעיה לערוך מפגשים כאלה אצלי בבית או שיחליטו על מקום ונערוך אותם שם . בכל מקרה תגובות אשמח לקבל למייל
OS716716@GMAIL.COM

אוי הזכרת לי את צעירותי בתקופה שהייתי נער פוחז icon_redface.gif

והסתכלתי סביב וראיתי את כל השמנדריקים והחטייארות ואמרתי לעצמי בדיוק כמוך...

"דיייי חאלס זה כבר מגעיל " icon_rolleyes.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 5 ביוני 2011
אתה מתבייש ולא שלם עם עצמך והקהילה אשמה ...אין לך בטחון עצמי ואתה מרגיש טמבל
כהגדרתך וגם הקהילה אשמה ...

גם אני הייתי חדש ולא הכרתי אף אחד ..עד היום לפעמים אני מגיע לבד עומד בבר עם סיגרייה ומשקה ולא מרגיש טמבל ..מרגיש מלך העולם .

לא צריך שום הרמת כפפה ...צריך להרים לך את הבטחון העצמי ..
Dungeon

Re: מפגש לאנשים חדשים שלא מכירים חברים אחרים ונמנעים מהגעה

Dungeon • 5 ביוני 2011
פוזנצקי כתב/ה:
OS12 כתב/ה:
OS716716@GMAIL.COM

אוי הזכרת לי את צעירותי בתקופה שהייתי נער פוחז icon_redface.gif

והסתכלתי סביב וראיתי את כל השמנדריקים והחטייארות ואמרתי לעצמי בדיוק כמוך...

"דיייי חאלס זה כבר מגעיל " icon_rolleyes.gif

אמרה זהבה...
OS12
לפני 12 שנים • 6 ביוני 2011
OS12 • 6 ביוני 2011
niki 666 כתב/ה:
אתה מתבייש ולא שלם עם עצמך והקהילה אשמה ...אין לך בטחון עצמי ואתה מרגיש טמבל
כהגדרתך וגם הקהילה אשמה ...

גם אני הייתי חדש ולא הכרתי אף אחד ..עד היום לפעמים אני מגיע לבד עומד בבר עם סיגרייה ומשקה ולא מרגיש טמבל ..מרגיש מלך העולם .

לא צריך שום הרמת כפפה ...צריך להרים לך את הבטחון העצמי ..

אתה מבין ...אתה בדיוק הבעיה שעליה דיברתי . אתה 10 שנים פה ועדיין מגיע לבד.
תבוא נכיר לך חברים חדשים icon_smile.gif . אחרי 10 שנים הייתי בונה לעצמי צבא של אנשים icon_lol.gif

תודה לדיווה לאורלי ולבחור מלמעלה . אם יתקבלו תגובות חיוביות משמע שיש צורך לעריכת מפגש שכזה .
יהיה נחמד אם חברים נוספים יתנו את דעתם ......
ניקי666 niki
לפני 12 שנים • 6 ביוני 2011
ניקי666 niki • 6 ביוני 2011
אני שמח לשמוע שאני הבעייה ,אני מסוג הבעיות שאי אפשר לפתור icon_lol.gif

אני לא זקוק לצבא של אנשים ,אינני יוצא לקרב מגיע רק לבלות ולהנות ואפילו מסוגל להגן על
עצמי לבד בלי הצבא ...אני בדעה שהאיכות עולה על הכמות לכן חברי נבחרים בקפידה ,לא כל אחד שחושב שהוא יודע מה זה בדסם יחשב חבר icon_smile.gif
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 7 ביוני 2011
Alexey90210​(מתחלף) • 7 ביוני 2011
ייייייייישששששש!!
סוף סוף ערב שמתהים לי!!
ואוכל להכיר אנשים חדשים!!
כי אני כל קח ביישן..))
Dungeon
לפני 12 שנים • 7 ביוני 2011
Dungeon • 7 ביוני 2011
Alexey90210 כתב/ה:
ייייייייישששששש!!