לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דו מיני: פעמיים כי טוב או צרה כפולה?

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 12 שנים • 8 ביוני 2011

Re: לי אין שום בעיה עם דו מיניים

טרנסקסית כתב/ה:

בכל מקרה הייתי רוצה לשאול משהו, מאחר ואת דו מינית. רק אם תרצי לענות כמובן...

האם המשיכה שלך לגברים זהה בעצמתה למשיכה שלך לנשים ? אין העדפה ?
האם המשיכה היא פיזית ורגשית לשני המינים ?

האם את מסוגלת להישאר מסופקת ממין אחד בלבד ?

אמנם לא נשאלתי אבל אני מחבבת את שתי הכותבות בדיאלוג, אז ארשה לעצמי להדחף, ברשותכן icon_smile.gif

אני דו מינית ומתחלפת. בעלי הוא סטרייט לחלוטין ודום. מכיוון שלשנינו יש משיכה לנשים, וטעם די דומה, אנחנו מצרפים מדי פעם עלמת חן נשלטת למשחקינו, בכדי למלא את החסכים שלי ובכדי לגוון עבור שנינו. מנגד, המחשבה על בגידה לא עברה במוחו של אף אחד מאיתנו. לטעמי, לא משנה עד כמה יפה האישה או הגבר שעומדים מולך כפיתוי, אלא מה עוצמת האהבה והכבוד שלך כלפי השותף שלך בקשר וחוץ מזה, כשאתה יכול לקבל את מה שאתה רוצה בהסכמה, למה ללכת מאחורי הגב?

ההעדפה הברורה שלי היא גברים ולא יצא לי לנהל זוגיות עם נשים, כפי שניהלתי עם גברים. אבל כן אהבתי עד מאד את אחת הנשים המדהימות שהצטרפה אלינו, ומבחינתי זה היה יותר מסתם משיכה פיזית גם כלפיה. עם זאת, אני בהחלט מסופקת מבעלי, ולו הדבר היה מפריע לו, אני מניחה שהייתי מוותרת ובקלות על צירוף נשים נוספות. כפי שכתבו לך אחרים, הפתיחות לשני המינים לא מגדילה את סיכויי הבגידה. אופי קלוקל וחוסר סיפוק במערכת היחסים הרבה יותר משפיעים על כך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 ביוני 2011

העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים בוגדים ונאמנים.
הבוגדים יספרו לך מליון סיפורים וינסו לתרץ את הסיבה ועדיין רוב הבוגדים שאני מכירה הם סטריטים והומפובים
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 8 ביוני 2011
טוב סתמו.
הבנתי את המסר, שלחתי לו הודעה.

חג שמח ותודה לכל מי שהגיב ברצינות.

icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
אתנה
אתנה • 8 ביוני 2011
טרנסקסית כתב/ה: