צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יעל התובעת - סיפור פרק 10 + 11 +12 +13

roiboy​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 14 ביוני 2011

יעל התובעת - סיפור פרק 10 + 11 +12 +13

roiboy​(לא בעסק) • 14 ביוני 2011
פרק 10

כעת הייתי בביתה של אולגה המזכירה שלי לשעבר שהייתה בחורה גבוהה מאד (כמעט 190 ס"מ!!!)
עם מבנה גוף יפה ואתלטי, היה לה שיער שחור מטולטל ,עיניים שחורות ממשקפות וכמובן שהיתה ממוצא רוסי, היא לבשה ג'ינס ארוך, גופיית בטן וסנדלי עקב נמוכים.

אולגה הפילה אותי לרצפה ומיד קשרה את ידיי(מאחורי הגב) ומרפקי בחבלים וקשרה חבל נוסף שהצמיד את ידיי לגבי בעזרת כמה ליפופים של החבל סביב בטני.

אולגה הורידה ממני את נעלי העקב, הפכה אותי על הצד והסירה ממני את החגורה ואת מכנסיי העור השחורים שלבשתי. לאחר מכן הפכה או חזרה על הבטן והלבישה לי חזרה את נעליי העקב שלי.

"תפשקי רגליים ותורידי את הראש לרצפה!" פקדה אולגה.
"כן גברתי" אמרתי וצייתי.
"גברתי אה,יפה יפה אני רואה שיעל באמת עשתה ממך כלבה מחונכת" אמרה אולגה בחיוך.
"מהיום אני רוצה שתקראי לי מיס אולגה, בסדר כלבה?" שאלה אולגה.
"כן מיס אולגה" עניתי.

"מצוין,אני כבר חוזרת מרינה אל תזוזי" אמרה אולגה והלכה.

לאחר דקה חזרה אולגה עם מוט לפישוק הרגליים שנקשר לרגליי ע"י רצועות עור ונתן לאולגה גישה נוחה יותר לכוס שלי.

"מצוין מרינה, כעת את בתנוחה שבה אני רוצה אותך ואנחנו הולכות להתחיל בשיעור הראשון שלך.
השיעור יכלול כאב, סיפוק ולימוד רוסית, מכוון שיש לך שם רוסי אני הולכת ללמד אותך רוסית, ויש לי שיטת לימוד מצוינת בשבילך" סיימה אולגה את נאומה, כמובן שאני הייתי בהלם ואין לי מושג ברוסית.

"בואי נתחיל את הכללים את של השיעור את תלמדי תוך כדי" אמרה אולגה והצמידה לי וויברטור לכוס.

אולגה הידקה את וויברטור המסתובב חזק לתוך לשפתיי הכוס שלי ולאחר כשתי דקות הכוס שלי כבר החל להרטיב ואני התחלתי לרעוד, אולגה שמה לב לזה והצמידה את הוויברטור חזק יותר ואני גמרתי בקול תרועה רמה.

"חבל שלא ביקשת רשות לגמור, כלבה!" אמרה אולגה בכעס מאופק.
"סליחה, מיס אולגה" אמרתי במהירות.
"אין דבר כלבה השיעור הזה כבר ילמד אותך לא לטעות" אמרה אולגה.
"את רואה זה???" אמרה אולגה והראתה לי כף עץ בגודל בינוני.
"כן ,מיס אולגה" עניתי.
"את הולכת להכיר את הכף הזו טוב טוב" אמרה אולגה והתיישבה על גבי התחתון,
ומיד הנחיתה לי מכה עם כף העץ על הכוס הרגיש שלי.
"אווווץץץץץץ" זעקתי.

"עכשיו אני הולכת להכות את הכוס החרמן שלך ואת הולכת לספור כל מכה שלי ברוסית. בגלל שאת לא יודעת לספור עדיין אני הולכת לומר לך את המספרים מאחד עד עשר, אני מתחילה:" אמרה

1. "אדין" – טרחחחחח
2. "דבה" - טרחחחחח
3. "תרי" – טרחחחחח
4."צ'יטירי" – טרחחחחח
5."פאט" – טרחחחחח
6."שסט" – טרחחחחח
7."סם" – טרחחחחח
8."בוסים" – טרחחחחח
9."דויט" – טרחחחחח
10."דסיט" – טרחחחחח.

כל פעם שספרה היא הכתה את הכוס שלי בחוזקה ואני התפוצצתי מכאבים ולא ידעתי איך העמוד בשיעור.

"עכשיו תורך מרינה, על כל מכה שלי את סופרת ברוסית, אני מתחילה!" אמרה אולגה והחלה להכות
"אדין, דבה ,תרי, ...לא זוכרת" אמרתי במכה הרביעית לאחר ששכחתי.

"ארבע זה צ'יטירי!" אמרה אולגה והכתה לי עוד פעם על הכוס.

"מכוון שנכשלת את מתחילה את הספירה שלך מהתחלה, כל פעם שתשכחי או תהגי לא נכון סיפרה אני החזיר אותך לאחד, השיעור הזה יכול להיות ארוך מאד בשבילך אם לא תתרכזי ואני לא יפסיק עד שהשמע ספירה מושלמת מאחד עד עשר. תתכונני אני מתחילה להכות שוב" אמרה אולגה.

התהליך חזר וחזר שוב ושוב וכל פעם שכחתי או לא ידעתי סיפרה אחרת, אולגה ברשעותה גם פסלה אותי לפעמים משום שלא הגיתי את הספרה מספיק טוב לרוחה, היא ממש נהנתה לראות אותי שוברת שיניים כאשר אני סופרת ולעיתים היה לה קשה לשלוט על צחוקה.
"אנחנו ננסה עוד פעם מרינה, עד שנצליח!" אמרה אולגה והכתה.
הפעם הצלחתי להגיע עד עשר אבל לא ידעתי איך אומרים כי זאת הייתה הפעם הראשונה שהגעתי רחוק כל כך.
"דסיט זה עשר מרינה, אני מקווה שעכשיו תצליחי" אמרה אולגה ומיד התחילה סט חדש ולי כבר היו דמעות בעיניים.
למרות זאת הצלחתי להשלים ספירה מושלמת לאחר 12 או 13 פעמים.

"סוף סוף הצלחת מרינה!!!" אמרה אולגה בשמחה וקמה מגבי התחתון.
"ואוו הכוס שלך ממש אדום, איך המרגש?" שאלה אולגה.
"מיס אולגה,ממש כואב לי בבקשה שחררי אותי" אמרתי עם דמעות בעיני.

"מצטערת מרינה, הזמן קצר והמלאכה מרובה, זה מה שהיית אומרת לי שהייתי רוצה להשתחרר מוקדם מהעבודה, נכון?" שאלה אולגה אני לא ידעתי מה לענות.

"את כבר לא כל כך קשוחה, אה?, פעם היית אורית עורכת הדין אבל היום את מרינה הכלבה ואת פועלת לפי מה שהכוס החרמן שלך רוצה" אמרה אולגה וצחקה בעוד אני הייתי הרוגה מבושה וכמובן שידעתי שאולגה צודקת.

"איזה כיף זה להחזיק אותך מהכוס, את תאהבי את הטיפול הבא" אמרה אולגה.
היא לקחה מקל עץ עם דילדו מחובר בקצה ושיפשפה אותו קלות בכוס שלי.

"טוב אחרי המכות שהכוס שלך חטף מגיעה לו חדירה טובה ורטובה, אני אפילו ירשה לך לגמור אם לא תפשלי" אמרה אולגה וירקה לי על הכוס.

היא החדירה לי את הדילדו והחלה לזיין אותי בקצב מתגבר.

"את אוהבת את זה עמוק מרינה" אמרה אולגה והמשיכה במלאכה.
"כןןן, מיס אולגה" בקושי הצלחתי לדבר.

"אז את תקבלי את זה עמוק כלבה, כשאת מרגישה שאת קרובה לגמירה תודיעי לי מיד!" אמרה אולגה.
"אננני קרובההההה, מיססס אולגה" הודעתי בקושי.
"תספרי לי מיד עד עשר לפני שאת גומרת!" אמרה אולגה במפתיע.
"אדיןןןןת דבההה, ..." ניסיתי לומר את המילים ולא הצלחתי כל הגוף שלי רעד.
אולגה עזבה את המקל והדילדו נשאר תקוע בכוסי.

"לא זוכרת, לא גומרת" אמרה אולגה בצחקוק.

"אני לא יכולה יותר, גברתי" אמרתי בייאוש וכאב.
"את יכולה ועוד איך, את תדקלמי לי את הספירה הזאת כל פעם שאבקש, ואל תקראי לי גברתי אלא מיס אולגה" אמרה.

"סליחה ,מיס אולגה" אמרתי.

"אני הולכת לחזור על הספירה בשבילך" אמרה אולגה.
היא החלה לספור ולשם שינוי הנחיתה מכה חזקה על הלחי הימינית של ישבני אחרי כל סיפרה.
אחרי עשר מכות אמרה:
"את רוצה סיפרה חוזרת ,מרינה?" שאלה אולגה.
"לא מיס אולגה, בבקשה תני לי לגמור" אמרתי.

"הכוס שלך כבר מת לגמור, אבל אני חושבת לתת לך גם עשר מכות ללחי השמאלית של התחת" אמרה אולגה.
roiboy​(לא בעסק)
פרק 11

אולגה הכתה את החלק השמאלי של התחת שלי וספרה ברוסית.

"טוב בואי נמשיך לזיין לך את הכוס ונראה האם למדת לספור" אמרה אולגה.
היא תפסה שוב את המקל בידה והחלה לדפוק אותי, הייתי קשורה וחסרת אונים אבל אהבתי את מה שאולגה עושה לי.
"אני עומדת לגמור מיס אולגה" אמרתי.

"אז תתחלי לספור ותגמרי בעשר" אמרה אולגה.

"אדין, דבה, תרי ,צ'יטירי, פאט, שסט, סם ,בוסים, דויט , דסיט" ספרתי וגמרתי כמו מטורפת.

"יפה מרינה את כבר יודעת לספור אפילו שאת על סף אורגזמה" אמרה אולגה בשמחה.

"את גונחת וגומרת כמו זונה, כבר עשית אותי ממש רטובה וחרמנית" אמרה אולגה.
"הגיע הזמן שגם אני אגמור" אמרה אולגה.

היא פשטה את נעליה ואת מכנסי הג'ינס שלה ונעמדה מולי.
הרמתי את ראשי וראיתי את רגליה החשופות והארוכות של אולגה ואת כוסה המגולח למחצה, היא השאירה פס שיער יפה ואנכי.
"את אוהבת את מה שאת רואה מרינה?" שאלה אולגה.
"כן מיס אולגה" עניתי.
"אני מקווה שאת יודעת לענג כוס" אמרה אולגה.
"אני יודעת מיס אולגה, הגבירה יעל לימדה אותי" אמרתי.

"אני מקווה בשבילך שתצליחי לגרום לי לגמור, עד עכשיו הייתי ממש נחמדה אלייך, אבל אם את לא תענגי אותי כמו שצריך אני הכה לך את הכוס , והפעם אני אלמד אותך לספור עד מאה" איימה אולגה.

היא התיישבה על הרצפה בפישוק רגליים ומשכה אותי מהחולצה לעבר מפשעתה.
היא הניחה את ראשי על שפתי הכוס שלה שכבר היה רטוב.

"תתחלי ללקק את מיץ הכוס שלי לאט לאט" פקדה אולגה.

התחלתי ללקק לה את הכוס למשך שתי דקות בערך.
"טוב מספיק עם הליקוק העלוב הזה" אמרה אולגה וסגרה לי את הרגליים על הפרצוף.

הייתי תקועה בתוך המפשעה של מיס אולגה כשאני בקושי יכולה לנשום.

"תתחלי למצוץ לי את הכוס ומהר" אמרה אולגה.
"כשהמציצות לא יהיו לטעמי אני אלחץ עלייך יותר חזק עם המפשעה שלי" אמרה.

התחלתי למצוץ וניסיתי כמיטב יכולתי, מדי פעם אולגה שחררה לחץ כדי שלא תחנוק אותי, שחררה והדקה שחררה והדקה.
לאחר כעשר דקות של מציצה מאומצת וליקוק נעים הצלחתי לגרום לאולגה לגמור.

"אויי זה היה טוב, את מוצצת כמו זונה מקצועית.
נראה לי שהיעוד שלך בחיים הוא להיות מלקקת משולשים , אני הרבה יותר אוהבת אותך בתור זנזונת מאשר עורכת דין" אמרה אולגה ואני הסמקתי.

"את רוצה שאני הוריד לך את החולצה מרינה?, בטח חם לך" שאלה אולגה.
"כן מיס אולגה" השבתי.

אולגה הפכה אותי על הגב קרעה את כפתורי חולצתי ולאחר מכן גזרה את החולצה בכדי לא לשחרר את ידיי שהיו עדיין קשורות בחבלים.
"איזה מחוך יפה והדוק יש לך מרינה" אמרה אולגה.

אולגה משכה אותי כלפי מעלה ועזרה לי להיעמד על הרגליי שהיו עדיין פשוקות.
היא הסתובבה סבבי ובחנה את גופי.

"המחוך הזה יושב עלייך בול מרינה, הוא נוח לך?" שאלה אולגה.
"לא מיס אולגה, הוא לוחץ לי חזק על החזה" הגבתי.

"הבנתי, אני מוכנה להוריד לך אותו כי אני רוצה לבחון לך את השדיים" אמרה אולגה.
"תודה מיס אולגה" אמרתי.

"אל תשמחי יותר מדיי מרינה, אחרי שאסיים עם השדיים שלך אני מחזירה לך את המחוך והוא יהיה הדוק בדיוק כמו קודם אם לא יותר. אני גם ממש אוהבת את המראה הזנותי שהוא מקנה לך" אמרה אולגה.

היא פתחה את רצועות המחוך והורידה אותו מגופי, וכעת עמדתי ערומה עם נעליי עקב לרגליי המפושקות.

"ווואי, איזה עגילי פטמות יפים יש לזונה שלנו" התלהבה אולגה.

"יהיה כיף להצליף בחזה הגדול הזה" אמרה אולגה וצחקה.
"מה המידת חזייה שלך כלבה?!" שאלה אולגה.
"C85 מיס אולגה" עניתי.
"יכול היה להיות לך גוף סביר אם רק היית מחטבת את התחת הגדול שלך" לעגה לי אולגה.

"לא נורא כלבה, יש כאלו שהתברכו בגוף מדהים כמו שלי, ויש כאלו שהתברכו בשכל כמו שלך.
רק חבל שכעת השכל שלך משועבד לכוס החרמן שלך, מה שמאפשר לי וליעל לשלוט בך שליטה מוחלטת" אמרה אולגה ודמעות זלגו מעיני לאחר דבריה.

"את בוכה מרינה?" אמרה אולגה וניגבה את הדמעות מעיניי.
"אני מצטערת מיס אולגה" אמרתי בבכי.
"אל תבכי מרינה, את אומנם הפכת לכלבה חרמנית ונמוכה עם תחת גדול אבל יש לך את הזכות לענג אותי ואת יעל. כל עוד תצייתי לי אני גם אתן לך לגמור אז אין לך מה להתלונן" אמרה אולגה בניסיון להרגיע(ואולי כדי להקניט אותי עוד).

אולגה לקחה את קולר העור שלי מהתיק וענדה אותו סביב צווארי, היא חיברה אליו רצועת חבל שאותה קשרה לוו המחובר לתקרה ומתחה את החבל.

לאחר שסיימה היא הלכה לחדר השני וחזרה עם שוט זנבות ארוך בידה.

"עכשיו כלבה הגיע הזמן להעניש אותך על הדרך בה התנהגת אליי כשהיית עורכת דין" אמרה אולגה באכזריות.

"בבקשה אל תכי אותי מיס אולגה,הכוס והתחת שלי עדיין כואבים" אמרתי בייאוש.

"אני הולכת להכות את הכוס,התחת והשדיים שלך מרינה. אני הפסיק כשהחליט שאת באמת מצטערת על ההתנשאות שהפגנת כלפיי, אני גם רוצה שתביני מי הבוס כאן ולמה בדיוק אני מסוגלת כשדברים לא לרוחי" אמרה אולגה בהחלטיות , ואני לא ידעתי מה לעשות.

"הכלבה שלך מצטערת מיס אולגה" אמרתי בניסיון אחרון למנוע את רוע הגזרה.
"את זה אני אחליט כלבה!!!" צעקה אולגה.

"ואם תמשיכי לדבר אני אסתום לך את הפה בגאג" אמרה.
"עכשיו תקשיבי טוב, מה הולך לקרות כאן ומה את צריכה לעשות" אמרה אולגה.
roiboy​(לא בעסק)
פרק 12

אולגה עמדה מולי עם חולצת בטן, כוס ורגליים חשופות, בעוד אני ערומה וקשורה בחבלים עם ידיים מאחורי גבי ומפשק רגליים לרגליי. אולגה הביאה עימה גם חבלים וקשרה אותם לשדיי, היא ליפפה 5 ליפופים על כל שד.

"עכשיו מרינה אני הולכת להכות אותך עם השוט הזה, ואני אגרום לך להצטער על החוצפה שבה התייחסת אליי כאשר היית עו"ד. אני הולכת להצליף בך בשלושה מקומות שונים בגוף: בשדיים, בכוס ובתחת השמן שלך. סדר ההצלפות יהיה בדרך הבאה: אני הצליף בך במקום מסוים בלי הגבלה ולך יש את הזכות להחליף את מקום ההצלפה לאחר חמש העשרה הצלפות ולא לפני.
כל פעם שאת רוצה להחליף את מקום ההצלפה את תאמרי - אני מרינה הזונה של מיס אולגה, ואז את המקום שאת רוצה שיוכה, עד כאן זה ברור לך מרינה?" שאלה אולגה בסיום הנאום.

"כן , מיס אולגה" אמרתי בפחד.

"תדגמי לי כיצד את מבקשת החלפה כלבה" פקדה אולגה.

"אני מרינה הזונה של מיס אולגה, כוס" אמרתי וישר קיבלתי הצלפה עם השוט לכוס.

"יפה כלבה חרמנית שכמותך את רוצה מכות לכוס המגורה שלך, אבל בעתיד תגידי- כוס בבקשה" אמרה אולגה.

"כן מיס אולגה" אמרתי.

"בנוסף לבקשת ההחלפה שלך את גם צריכה להתאים את התנוחה שלך אליי, כלומר אם אני מצליפה לך בשדיים את מגישה לי אותם קדימה וכשאת מבקשת החלפה לתחת את צריכה לבצע סיבוב של 180 מעלות למרות מפשק הרגליים ולאחר מכן להגיש לי יפה את התחת שלך.מעבר כזה את תבצעי בעשר שניות ואם לא תעמדי בזמן את תחטפי 30 הצלפות עד שתוכלי להחליף מצב, את הספירה את תבצעי בעברית כי את עוד לא יודעת לספור עד 30 ברוסית, אבל אני רוצה שתספרי עם מבטא" סיימה אולגה את חוקיה.

"יש שאלות מרינה?" שאלה אולגה.

"לא מיס אולגה" אמרתי.

"ועוד דבר אחד כלבה, אל תעיזי להביט על הכוס החשוף שלי, את כל הזמן תסתכלי לי בעיניים, מובן?"
שאלה אולגה.

"כן מיס אולגה" אמרתי שוב.

"מצוין, בואי נתחיל – מכוון שהשדיים שלך עדיין לא חטפו ממני אני התחיל איתם" אמרה אולגה וחלה להצליף הצלפות אופקיות לשדיים הקשורים שלי.

"אחד ,שתיים ..." ספרתי.
"מבטא, מרינה!!! את רוסיה אל תשכחי את זה" צעקה אולגה והמשיכה להצליף, כאשר הגיעה ל -15 אמרתי:
"אני מרינה הזונה של מיס אולגה, כוס בבקשה"

"תגישי לי את הכוס כלבה, ותעמדי על קצות האצבעות שלך כשאת מקבלת לכוס!" צעקה אולגה שוב, ואני צייתי מיד.
"זאת הפעם האחרונה שאני מתקנת אותך" אמרה והחלה בהצלפות אנכיות לכוס שלי.

"אני מרינה הזונה של מיס אולגה, שדיים בבקשה" אמרתי כשאולגה הגיעה ל-15 והגשתי לה את השדיים (מהפחד מכישלון של לבצע סיבוב לא ביקשתי תחת)

"את מתחכמת מרינה" אמרה אולגה והגבירה את עוצמת ההצלפות, היא ניסתה לפגוע כמה שיותר חזק בפטמות המנוקבות שלי.

"אני מרינה הזונה של מיס אולגה, כוס בבקשה" אמרתי הגשתי ונעמדתי על קצות האצבעות.

"את חושבת שאת חכמה מרינה, אבל אני הצליף בך ללא הפסקה עד שתשברי ותבקשי תחת" אמרה אולגה ברשעות והצליפה לי בכוס בחוזקה.

"תספרי עם מבטא ,כלבה!!!" צעקה עליי אולגה כשזייפתי.

הצלחתי להחזיק מעמד בעוד בכמה סטים בין שדיים לכוס עד שנשברתי.

"אני מרינה הזונה של מיס אולגה, תחת בבקשה" אמרתי והסתובבתי תוך פחות מעשר שניות
הייתי חייבת לתת הפסקה לכוס ולשדיים הכואבים שלי.

"אני רואה שבכל זאת החלטת לבצע סיבוב, סוף סוף אני מקבלת את התחת העסיסי הזה" אמרה אולגה והצליפה לי בישבן ללא רחם, ניסתי לסחוב כמה שיותר הצלפות על הישבן כדי לתת מנוחה אבל אולגה ידעה את זה והצליפה בי חזק ומהר.

"בבקשה הפסקה מיס אולגה" התחננתי.
"אין הפסקות, את חוטפת עד שהרגיש שאת מצטערת" אמרה אולגה והמשיכה להצליף בחוזקה.

"אני מצטערת מיס אולגה" אמרתי בבכי.
"את זה אני אחליט כלבה,את תתרכזי במבטא" אמרה באכזריות.

"אני מרינה הזונה של מיס אולגה, שדיים בבקשה" אמרתי לאחר 26 הצלפות לישבן והתחלתי להסתובב אבל לא הספקתי לעשות את זה בעשר שניות.

"את לא מספיק מצטערת כנראה, עכשיו תגישי לי יפה את השדיים ותתכונני ל-30 הצלפות רצופות" פקדה אולגה ואני נאלצתי להגיש את שדיי.

"אני אפילו לא קרובה לגמור איתך" אמרה והמשיכה להצליף בשדיי הקשורות.

אולגה המשיכה והמשיכה דקות ארוכות ואני לא יודעת כבר כמה סטים היא ביצעה בי, הגוף שלי כבר היה גמור ואדום מהמכות, התחלתי להירתע מהמכות שלה.

"אני מרינה הזונה של מיס אולגה, כוס בבקשה" אמרתי בפעם אני כבר לא יודעת כמה.
אולגה הצליפה בי ואני ולקחתי את הכוס אחורה כבר לא יכולתי לספוג את הכאב.

"תחזרי את הכוס שלך לכאן מיד, מרינה" פקדה אולגה.
"אני באמת מצטערת על הכל מיס אולגה, אני הזונה שלך עכשיו ואעשה מה שתרצי" אמרתי בדמעות.

"האמת שחטפת מספיק, את כבר לא אורית עו"ד יותר אלא מרינה הזונה, ולכן אני אסלח לך.
עכשיו תגישי לי את הכוס ל-20 הצלפות אחרונות ואז סיימנו" אמרה אולגה ואני צייתי בשמחה.

אולגה הצליפה לי בכוס האדום שלי 20 הצלפות חזקות אותן ספגתי בקושי.
"יפה, מהיום הפכת רשמית למרינה הזונה, אין יותר אורית" אמרה אולגה ושחררה אותי מהתקרה,
נשכבתי על הרצפה באפיסת כוחות ואולגה שחררה את השדיים שלי ואת מפסק הרגליים שלי.

היא הוציאה מישבני את פקק התחת ואמרה:

"את יכולה ללכת לשירותים ולעשות את הצרכים שלך כמו בת אדם רגילה, רק תזכרי שמהיום את מדברת תמיד במבטא רוסי, עכשיו לכי!" אמרה אולגה ובעטה בישבני.

התאוששתי והלכתי לשירותים כשרק ידיי ומרפקי קשורים.
roiboy​(לא בעסק)
פרק 13

סוף סוף יכולתי להשתמש בשירותים כמו שצריך, עשיתי את צרכי ופתאום פתחה יעל את דלת השירותים.

"סיימת כלבה?" שאלה אולגה.
"כמעט, מיס אולגה" עניתי.

"אל תשכחי לנגב את הכוס והחריץ שלך" אמרה אולגה.
"כן, מיס אולגה" אמרתי, ועשיתי כדבריה.

לאחר מכן קשרה לי אולגה קולר סביב צווארי וחיברה לו רצועה.

"בואי איתי מרינה" אמרה אולגה ולקחה אותי איתה בכדי לשטוף את ידי.

לאחר מכן משכה אותי אולגה לעבר המטבח.

"רדי על הברכיים כלבה" אמרה אולגה אני צייתי.

"בהחלט היית כלבה טובה היום מרינה, לכן לשם שינוי אני אתן לך לאכול אוכל רגיל" אמרה אולגה ועיני זרחו"
"הבנתי מיעל שאצלה אכלת רק חרא, נכון?" שאלה אולגה.

"כן,מיס אולגה" עניתי.

"האמת שאני לא כל כך בקטע של הביזאר אז את יכולה לאכול את מה שאני אוכלת, אלא אם יש לך התנגדות ואת רוצה להמשיך לאכול חרא?" שאלה אולגה.

"לא, מיס אולגה אני אוכל מה שאת אוכלת" עניתי מיד.

אולגה החלה להכין ארוחת ערב בזמן שאני הייתי על הברכיים. היא הכינה לנו חביתה וסלט, והתיישבה ליד השולחן. את צלחת האוכל שלי הניחה על הרצפה.

"את יכולה לאכול מה שיש בצלחת מרינה.בגלל שאת כלבה את גם תאכלי כמו כלבה בלי להשתמש בידיים או בסכום. תאכלי מהר בגלל שכשאני מסיימת אני לוקחת לך את הצלחת בין אם סיימת ובין אם לא." אמרה אולגה.

כמובן שהתנפלתי על מה שהיה בצלחת מבלי לחשוב פעמיים וסיימתי לאכול הרבה לפני אולגה.
כאשר אולגה סיימה היא ניגבה לי את הפרצוף שהיה מלוכלך.

"עכשיו מרינה תישארי על הברכיים ותרדי עם הגוף לרצפה" אמרה אולגה.

"תפשקי את הרגליים ,כלבה" אמרה אולגה ואני צייתי.
"אני הולכת להחזיר לך את פקק התחת שלך, אז תתכונני" אמרה אולגה ודחפה לי את הפקק עמוק לחריץ.
"חשבת ששכחתי מרינה?" שאלה אולגה.

"לא, מיס אולגה" עניתי.

"תעמדי על הרגליים בפישוק" פקדה אולגה ואני צייתי.
"תישארי ככה מרינה אני כבר חוזרת" אמרה אולגה.

לאחר מכן חזרה אולגה עם מספר פריטים.

"רואה את זה?" אמרה אולגה והראתה לי דילדו גדול עם חלק שטוח בקצה כמו פקק.
"כן, מיס אולגה" עניתי.

"זה הולך ישר לכוס שלך, החורים שלך יהיו מלאים הלילה" אמרה אולגה לדחפה לי את הדילדו לכוס.

"תכווצי את הכוס שלך שהדילדו לא ייפול" אמרה אולגה ועזבה את הדילדו בתוך הכוס שלי.

היא לקחה שתי רצועות עור עבות אחת מהן היא קשרה סביב הבטן התחתונה שלי כמו חגורה, הידקה וסגרה את האבזם. את השנייה שהייתה קצת יותר דקה קשרה במאונך לחגורת הבטן ,העבירה אותה על אזורי מוצנעים, והידקה אותה שוב לחגורת הבטן ופעם לחלק הקדמי שלה.

"עכשיו זה תופס לך את הדילדו ופקק התחת" אמרה אולגה.

"עכשיו אני מלבישה לך חזרה את מחוך העור שאת כל כך אוהבת" אמרה אולגה הלבישה לי את מחוך והידקה חזק את הרצועות.

"מספיק הדוק ,מרינה?" שאלה אולגה.

"כן ,מיס אולגה" עניתי.

"אני מקווה שזה הדוק כמו שהיה קודם, אם לא אז תגידי אני יכולה להדק יותר" צחקה אולגה.
"לא מיס אולגה ת זה מספיק הדוק" עניתי.

"בואי איתי כלבה" אמרה אולגה ומשכה אותי מהרצועה.

היא הובילה אותי לחדר השינה שלה.

"תשכבי עם הגב על המיטה" פקדה אולגה.

היא פשטה את בגד הגוף והחזייה שלה ולבשה בייבידול ורוד. לאחר מכן קפצה עם הכוס שלה על הפרצוף שלי.

"אני רוצה מציצה טובה לפני השינה" צעקה אולגה ושפשפה את כוסה על הפרצוף שלי.

"קדימה כלבה תוציאי לשון ותתחילי למצוץ כמו שאת יודעת" אמרה אולגה.

אולגה קיפצה את הפרצוף שלי ואני ניסיתי לענג אותה כמיטב יכולתי.

"קדימה מרינה , אני יודעת שאת מסוגלת ליותר, תמצצי כמו זונה, קדימה!!!!" צרחה אולגה.

כל הראש שלי כאב מהלחץ שאולגה הפעילה לי עם המפשעה על הפנים. המשכתי ללקק במרץ עד שאולגה גמרה.

"היה טוב כלבה, אבל אני יודעת שאת מסוגלת ליותר" נאנחה אולגה.

היא משכה אותי מהרצועה והפילה אותי על הרצפה כשאני על בטני. היא הוציאה חבלים מהארון וקשרה לי חזק את הרגליים אחת לשנייה.

"תקפלי את הרגליים כלבה" פקדה אולגה.
היא משכה את רצועת הקולר שלי וקשרה אותה הדוק לרגליי המקופלות, כך שהצוואר והרגליים שלי ממש קרובים.
"נוח לך מרינה?" שאלה אולגה.
"לא מיס אולגה, בבקשה שחררי אותי" התחננתי.

"החלטתי שאת תשני ככה הלילה , וכפי שכבר אמרתי קודם כל החורים שלך יהיו מלאים" אמרה אולגה ודחפה לי דילדו עם רצועות אותן קשרה לי לעורף.

"תשני טוב זונה, מחר מחכה לך יום קשה" אמרה אולגה.

היא לבשה תחתון חוטיני לגופה כיבתה את האור ונכנסה למיטה.

" לילה טוב, מרינה" אמרה אולגה.
    התגובה האהובה בשרשור
roiboy​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 18 ביוני 2011
roiboy​(לא בעסק) • 18 ביוני 2011
א האסלה כתב/ה:
מדהים קראתי בהנאה
אפילו קמתי עם כאבי שחלות חחח icon_lol.gif

תודה
חבל שיותר אנשים לא מביעים את דעתם כמוך.
roiboy​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 11 באוג׳ 2011

עוד מישהו רוצה או שרק אתה קורא?

roiboy​(לא בעסק) • 11 באוג׳ 2011
א האסלה כתב/ה:
מה עם המשך?
Anakin
לפני 12 שנים • 12 באוג׳ 2011

סיפור נחמד

Anakin • 12 באוג׳ 2011
להבא, לפני שאתה מפרסם, תקרא ותתקן את שגיאות הכתיב.
כך הקריאה מהנה יותר...