סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה על יחסים פתוחים

up u rs​(אחרת)
לפני 13 שנים • 18 ביוני 2011

שאלה על יחסים פתוחים

up u rs​(אחרת) • 18 ביוני 2011
בהנחה שאתם נמצאים במערכת יחסים כזאת, עד כמה תרצו שבן/בת הזוג ישתפו אותכם בפרטים על סשנים שאתם לא נוכחים בהם?
תמונה כפרית
לפני 13 שנים • 19 ביוני 2011

Re: שאלה על יחסים פתוחים

תמונה כפרית • 19 ביוני 2011
סיגורני כתב/ה:
בהנחה שאתם נמצאים במערכת יחסים כזאת, עד כמה תרצו שבן/בת הזוג ישתפו אותכם בפרטים על סשנים שאתם לא נוכחים בהם?

לא מעניין
זה כמו להציץ בשולחן על יד במסעדה אחרי שכבר הזמנת את המנה שלך.

מה הטעם?
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 20 ביוני 2011
הייתי רוצה לשמוע. אם אין לי בעיה שזה קורה, אז גם אין לי בעיה לשמוע. סשנים זה סיפור מעניין, בדרך כלל. בעלי מספר לי איך היה בעבודה ואיך היה בטיול עם החבר'ה, למה שלא יספר לי כשקורה משהו שווה סיפור. אם אני בת הזוג הקבועה, אז משתפים וחולקים מה שקורה. ואם אני פרטנרית אקראית, אז אין מטען רגשי לשיתוף, אם יש סיפור מעניין אז משתפים. למה לא.
בדברים האלה, איכשהו לא לספר מרגיש כמו להסתיר.
מיסי​(נשלטת)
מיסי​(נשלטת) • 20 ביוני 2011
אני חושבת שזה קצת יותר מורכב, לא בטוחה שהייתי רוצה לנפנף בסיפורי סשן עם אחרים בפני הבן זוג שלי למרות הידיעה שהם קורים.מה שקורה ביני ובין הפרטנר הזמני נשאר בין שנינו וכנל לגבי הבן זוג שלי
מד ו י ק
מד ו י ק • 20 ביוני 2011
לא יודע איך זה כנשלט. אבל כשולט, אני לא אוכל להבין איך גבר יכול לתת לאשה שהוא אוהב להיות עם גבר אחר. אני גם לא בטוח שהייתי רוצה להבין.
פרחונית​(לא בעסק)

Re: שאלה על יחסים פתוחים

פרחונית​(לא בעסק) • 20 ביוני 2011
סיגורני כתב/ה:

הייתי בקשר פתוח
ואמנם הוא לא היה בענייני שליטה
אבל בכל מקרה לא רציתי פרטים על חיי המין שלו/שלהם בלי קשר לזה

מבחינתי זה נחשב too much information
יש מידע שראוי שיישאר בין שני בני זוג באינטימיות שלהם

אולי אם רוצים לשתף במשהו שמטריד, או להתייעץ, זה עוד בסדר
אבל מעבר לכך, אישית זה מרגיש לי יותר מדי
Bent
Bent • 20 ביוני 2011
אני אישית תמיד מעדיף לדעת מלא.

בסופו של דבר, אני חושב שאופציה כזו בא כדי לתת לפחות לאחד מבני הזוג משהו שאין בתוך מהערכת הראשית.

אז גם ובעיקר בגגל שזה מממלא צורך לבן הזוג שאותו השני אינו יכול למלאות, אני חושב שצריך ורצוי לדעת וללמוד.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 20 ביוני 2011
לא אספר על חיי המין שלי לגבר שאני שוכבת איתו, ואם גבר שאני שוכבת איתו יחלוק איתי חוויות מחיי המין שלו - הוא לא יזכה לסיבוב נוסף. סיטואציה כזו בעיני היא חוסר טקט וחוסר כבוד.

מבחינתי מערכת יחסים פתוחה משמע יזיזות. וחוקי היזיזות מבחינתי הם:
1. כשאנחנו ביחד יש רק אני ואתה בעולם.
2 כשאנחנו לא ביחד, מבחינתי אתה עובד אוכל וחוזר לישון. אני לא יודעת, ולא רוצה לדעת.

היה לי קשה עם מאסטר שמבחינתו היה מותר לו הכל. יכולתי לקבל עד גבול מסוים את רעיון היחסים הפיזיים חסרי המשמעות עם הנקבות, למרות שזה הפריע לי. ברגע שעלה לי לראש שיש סיכוי לטרנסית נוספת, לא יכולתי לישון בלילה.

כשמדובר בנשלט, בניגוד ליזיז שאתו לא אדון בנושאים הללו מלכתחילה, הוא כן יהיה מודע לקיומם של גברים ומערכות יחסים אחרות שלי. אני לא אפרט בפניו סשנים וזיונים, כי זה חוסר כבוד בעיני. וגם יותר סקסי שהוא מדמיין את זה. הוא יהיה מודע באופן כללי שהיום הייתי עם... מחר אני יוצאת עם... וכו'. לא מעבר.

היחידים אשר שמעו פרטים כאלו ואחרים, היו... קליינטים. אבל זה היה פן חזק של פנטזיה. היו לי שיחות של שעות עם הקבועים, שהיו מתשאלים אותי על חוויות פרועות כאלו ואחרות, חוקרים אלו עוד דברים יש לי לספר ולומר, בעוד שאני שומעת שהקול שלהם מגיב למילים. לרוב זה היה נגמר באורגזמה טלפונית.
קליינטים לא היו הגברים היחידים ששאלו, הם היו היחידים שקיבלו תשובות.

יש לכך שני צדדים למעשה. הראשון הוא שאני לא רוצה לשמוע על מה שקורה לפרטנר בלילות ומיטות אחרות. אם אני לא שם, זה לא מעניין אותי, זה מוריד לי, מגעיל אותי, מביך אותי, מוזיל אותי, מזלזל בי ושאר מיני תחושות שליליות שייתכן ורוב האוכלוסייה לא חווה בסיטואציה הזו. השני הוא שאני לא רוצה שהפרטנר ירצה לשמוע עלי עם גברים אחרים. מטרידה אותי המחשבה שפרטנר, ולא משנה כמה חסר חשיבות הוא או אפילו קליינט, מדמיין אותי עם מישהו אחר. כאילו שמין דימוי רומנטי כזה שקיים לי בראש צועק "תקנאאאאאא! תתעצבןןןןןן ! מה יש לך ??".
ואיכשהו מצד שני זה עושה לי את זה.

טוב בקיצור, לא ליחסים פתוחים !
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני מבינה אותך לגבי היזיזים, זה לא נעים שסתם שופכים מידע, אבל אם זו ממש מערכת יחסים, שיש קרבה ואכפתיות וכל זה, אז כל הקטע הוא שמשתפים אחד את השני בחיים הפרטיים. כשאני רק שוכבת עם מישהו אני לא רוצה לשמוע על סשנים זיונים וכו' כמו אני לא רוצה לשמוע על הבעיות שלו בעבודה ועל הריב עם אחותו. אבל אם אכפת לי ממנו... *אם* זה בסדר שזה קורה, אז אני רוצה לדעת. אחרת אני מתחילה להרגיש כמו סתם עוד זיון. אז זה עניין של מעמד. האם אני אחת מהן, או יותר חשובה? השיתוף עוזר להגדיר את זה, איכשהו...
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 20 ביוני 2011
יולי Yuli כתב/ה:
אני מבינה אותך לגבי היזיזים, זה לא נעים שסתם שופכים מידע, אבל אם זו ממש מערכת יחסים, שיש קרבה ואכפתיות וכל זה, אז כל הקטע הוא שמשתפים אחד את השני בחיים הפרטיים. כשאני רק שוכבת עם מישהו אני לא רוצה לשמוע על סשנים זיונים וכו' כמו אני לא רוצה לשמוע על הבעיות שלו בעבודה ועל הריב עם אחותו. אבל אם אכפת לי ממנו... *אם* זה בסדר שזה קורה, אז אני רוצה לדעת. אחרת אני מתחילה להרגיש כמו סתם עוד זיון. אז זה עניין של מעמד. האם אני אחת מהן, או יותר חשובה? השיתוף עוזר להגדיר את זה, איכשהו...

אני לא חושב שזה עניין של מעמד, יולי. אלא של אדם עצמו והאופן בו הוא בנוי, תחושת הקנאה, אם קיימת כזו, יכולת להתגבר עליה ועוד המון. בתור אחד שמעולם לא היה נאמן ותמיד הודיע מראש שנאמנות מינית זה לא משהו שאני יכול להבטיח (דברים רבים אחרים כן), פגשתי שלל של תגובות.

היו נשים שלא רצו בכלל לדעת - תעשה מה בא לך אבל שאני לא אדע (הכי שנוא עלי כי זה מעמיד אותי במקום של שקרן מתפתל ואני לא טוב בזה).
היו כאלה שרצו לדעת אחרי - איפה היית? זיינתי.
ואנג'לינה רוצה לדעת לפני - אני הולך לזיין.

כנ"ל לגבי פרטים. בכלל זה נושא נורא מורכב כי האישה עצמה לא תמיד מודעת לחוסר יכולת שלה או לגבולות היכולת שלה להתמודד עם המצב ולכן באופן תאורטי היא עשוייה להסכים ואפילו להכריז שהיא מעוניינת לדעת פרטים אבל ברגע האמת להשבר. כדי לקיים מערכת יחסים פתוחה, צריכים להיות שם שני אנשים מאוד מיוחדים, גם כאשר מדובר בצד אחד שהוא חופשי וגם כאשר מדובר בשניהם.