סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלחלה

מי-אל​(אחרת)
לפני 12 שנים • 30 ביוני 2011

Re: מה הבעיה בזנות?

מי-אל​(אחרת) • 30 ביוני 2011
בכוח המוח כתב/ה:
מי-אל כתב/ה:
ברוב המקרים הזנות לא נעשית מתוך בחירה אלא מתוך מצוקה.
רוב הבנות שעוסקות בזה חוו התעללות מינית בתור ילדות. (שזה כבר הופך את זה ללא מתוך בחירה).
עוד סיבה שזה לא מתוך בחירה: לרוב מדובר באנשים שמכורים לסמים שזו הדרך שלהן לממן את ההתמכרות .
הם פגיעים כמעט תמיד מפני מקרי אלימות קשים, כולל אונס.
יש סכנה הרבה יותר גדולה של הפצת מחלות בקרב העוסקים בזנות (ראו הטיעון של האונס וכי מה לעשות, רוב הציבור לא שוכב עם 7-8 גברים/נשים בלילה, וכי כן, לא תמיד יש קונדום בנמצא, וכשצריך "להרביץ מספר" כדי להשיג מנה, עניין המחלות לא תמיד נמצא בעדיפות ראשונה).
אני בטוחה שעש עוד כמה סיבות, אבל אני מניחה שזה מספיק.

יולי ובכח המח-מכל ההדרה והלגיטימציה שאתן עושות ונותנות לעיסוק, אין לי אלא להסיק שאתן בעצמכן עובדות (ומצליחות מאוד) בתחום.
אשמח לשמוע מכן קצת על החוויות שלכן.
שכן, אם זה עיסוק כ"כ רווחי ונעים, אולי אשתכנע ואעשה הסבת מקצוע.

אני אגיד לך מה, העיסוק שלי הוא לא כזה פשוט ונעים, אבל בכל זאת, באמת רווחי, ואני גם די מכורה לו.
הבעיה האמיתית היא בלקוחות ובמה שנדמה להם שהם יכולים לקבל תמורת כספם.
את לא מבינה כמה חצופים הם יכולים להיות.
אני מקווה שעזרתי לך קצת.

ה"עיסוק שלי", הכוונה לזנות?

טרנסקסית כתב/ה:
מי-אל כתב/ה:
ברוב המקרים הזנות לא נעשית מתוך בחירה אלא מתוך מצוקה.
רוב הבנות שעוסקות בזה חוו התעללות מינית בתור ילדות. (שזה כבר הופך את זה ללא מתוך בחירה).
עוד סיבה שזה לא מתוך בחירה: לרוב מדובר באנשים שמכורים לסמים שזו הדרך שלהן לממן את ההתמכרות .
הם פגיעים כמעט תמיד מפני מקרי אלימות קשים, כולל אונס.
יש סכנה הרבה יותר גדולה של הפצת מחלות בקרב העוסקים בזנות (ראו הטיעון של האונס וכי מה לעשות, רוב הציבור לא שוכב עם 7-8 גברים/נשים בלילה, וכי כן, לא תמיד יש קונדום בנמצא, וכשצריך "להרביץ מספר" כדי להשיג מנה, עניין המחלות לא תמיד נמצא בעדיפות ראשונה).
אני בטוחה שעש עוד כמה סיבות, אבל אני מניחה שזה מספיק.
יולי ובכח המח-מכל ההדרה והלגיטימציה שאתן עושות ונותנות לעיסוק, אין לי אלא להסיק שאתן בעצמכן עובדות (ומצליחות מאוד) בתחום.
אשמח לשמוע מכן קצת על החוויות שלכן.
שכן, אם זה עיסוק כ"כ רווחי ונעים, אולי אשתכנע ואעשה הסבת מקצוע.

אין טעם שאתחיל לפרט כהרגלי - אם זה באמת מה שאת חושבת על זנות - אז את חיה בסרט.
מעבר לכך, זונה מארחת שעוסקת בבדס"מ בכלוב, איננה מארחת נורמטיבית מאטרף אשר בשפת הזונות בנוסף גם "עושה סאדו", או "עושה עבדים". והיא בטח שלא זונה נרקומנית מהצומת.

חיה בסרט?
את אומרת את זה מתוך ניסיון? (קרי, את עוסקת בזנות מתוך רצון?)
מעבר לכך, אני מאוד מתעניינת בתחום וקוראת על זה הרבה ואני גם מכירה אנשים שקשורים לתחום בצורה זו או אחרת ואני יכולה להגיד לך שרוב האנשים שעוסקים בזנות לרוב מודים שלהזדיין עם זרים (שלרוב דוחים) תמורת כסף זה רחוק מאוד מלהיות שאיפת חייהם.
יש מיעוט, בעיקר של נשים שמנסות למכור את האשליה שהן עושות את זה מתוך רצון, שהן עושות חיים, שהן מרווחות המון כסף, וכו' וכו' וכ'ו.
אם תתעמקי קצת תגלי שכשהן היו צעירות מישהו אי שם בעברן הרחוק פגע בהן. לעיתים גם פיזית, כמעט תמיד מינית.
שלמרות הביטחון העצמי המופרז שהן מציגות, בסופו של דבר, הערך העצמי שלהן בריצפה.
ושאם רק התאפשר להן, הן יזרקו לקיבינימט את "חיי הזוהר" שסיגלו לעצמן, למרות הכסף וההנאה, כביכול.
הן מנסות למכור את האשליה הזו. אני לא קונה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 30 ביוני 2011
מי-אל, למקרה שזה לא היה מובן, אני לא מעודדת אף אחד לשכב עם זרים בתור פרנסה. לא עסקתי בזה בעצמי, כי זה נראה לי חרא של חיים, וממה ששמעתי רוב האנשים שעוסקים בזה די מתחרטים שהתחילו.
אבל להיות מלכה בתשלום זה די שונה, נראה לי. לא? לא חייבים לשכב איתם.
ולהיות ילדה שרוצה שיקנו לה מתנות גם נראה לי לא כל כך קשור.

רוב הזונות לא עושות את זה בשביל הכיף, וגם אם כן, זה לא משנה.
אני לא הולכת לשפוט אף אחד/ת על זה, ובטח שלא הולכת להאשים אנשים בחוסר מוסריות רק בגלל שהחיים שלהם לא הלכו כמו שהם תכננו. ולא הולכת לקבוע שלקחת כסף תמורת מין הופך אותך לבן אדם רע, או לקבוע שעצם הרעיון של מין בתשלום צריך להיות טאבו. אולי אם לא היינו כל כך שיפוטיים כלפי כל מי שנמצא בתעשיית המין, ולא היינו מדירים מהחברה את כל מי שנמצא בה, אולי היה בה פחות סבל.