שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצינוק - ביזיון.

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 26 ביוני 2011
Lakshmi​(נשלטת) • 26 ביוני 2011
מיסי כתב/ה:
מודעות היא חשובה מאוד!
אבל להראות אמנים בצינוק יותר מעניין ממסיבת עיתונאים שמארגנת משפחת שליט? כנראה שכן כי זה אפילו לא משודר בחדשות
וזה מה שמפריע לי אישית.
שורה של סלבס כן, ומסיבת עיתונאים לא-בושה וחרפה

לא נשנה סדרי עולם
לראות את צביקה הדר ככל הנראה יותר מעניין את האוכולוסיה

אבל,הם מנצלים את העניין של הקהל בהם למטרה טובה!
למטרת הגברת המודעות.
אני חושבת שזה רעיון מצוין
להבה חשופה
להבה חשופה • 26 ביוני 2011
מיסי כתב/ה:
מודעות היא חשובה מאוד!
אבל להראות אמנים בצינוק יותר מעניין ממסיבת עיתונאים שמארגנת משפחת שליט? כנראה שכן כי זה אפילו לא משודר בחדשות
וזה מה שמפריע לי אישית.

מודעות, זה עצם העניין.

אמנים בצינוק, זה בהחלט חלק מעניין המודעות.

משפחת שליט, כבלה עצמה היום לבניין מש' נתניהו, זה בהחלט חלק מעניין המודעות.

מהדורות החדשות, עסקו ודיברו על גלעד שליט, 5 שנים להיותו השבי החמאס.
דיון בעד ונגד וכמובן, מייצג הצינוק.זה בהחלט חלק מעניין המודעות.

מסיבת העיתונאים, של משפחת שליט, תשודר במהדורת החדשות הערב.!!

כל זאת ועוד, בהחלט מעורר את עניין המודעות.

אל יהיה גלעד שליט, רון ארד ז"ל השני.

להבה חשופה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יונ' 26, 2011 11:15 am, סך-הכל נערך פעם אחת
A v​(שולט)

"לא מפקירים חיילים מאחור"

A v​(שולט) • 26 ביוני 2011
על זה חונכנו הצבא,זה היה ערך עליון.

והכול התחיל מחייל בשים גיבלי שהיה לוחם ביחידה 101 בפעולות התגמול,ולילה אחד בדרך חזרה מפעולה הלגיון הירדניהציב מארב ופגעו בו,החיילים שהיו איתו כמובן שהרימו אותו על הגב וסחבו אותו. אך הוא שהביןשאם זה ממשיך ככה כולם נתפסים או נהרגים החל להתנגד הרביץ להם בעט בהם הכול כדי שישאירו אותו ויברחו.ואכן בסופו של דבר זה מה שקרה.

כבר אז במקום ההוא היה לו ברור שמישהו ישלם מחיר, והוא זה שמשלם הפעם.

הטעות של משפחת שליט היא שהיא יוזמת מאבק בנתניהו האיש,ולא בנתניהו ראש הממשלה.

ונעזוב לרגע את דיעותינו על האיש,ונשים לרגע את ההחלטה שעומדת מולו.לשחרר חייל אחד להציל את חייו ואני בעד להציל אותו ומתנדב להיכנס לעזה בשביל זה,מול לשחרר מאות אסירים שיחזרו לרצוח ולפגע.מישהו באמת יכול לומר שזו החלטה קלה? מישהו באמת יכול להחליט אותה ולא לחשוב על ההרוגים שבדרך?מישהו באמת יכול להחליט שחיים של אחד שווים יותר מהאחר?

משפחת שליט משפחה מופתית וערכית,וכמו כל משפחה שילדם התגייס לצהל ידעו שמשהו יכול לקרות,או כלום.

אישית יודע שאת ההחלטה הזו לא יודע אם הייתי מצליח להחליט.

אני בעד המאבק לשחרר את גלעד.ומצד שני הרבה פעמים רמזו גורמים מהארץ וכאלה שהיו מעורבים ממדינות אחרות,שהם זקוקים לשקט הם זקוקים שהעניין יירד מהכותרות על מנת להגיע לעיסקה ,לא יודע כמה זה נכון.אבל כן מאמין שיש דברים שעדיף שלא ייאמרו בריש גלי.

בסופו של יום לא משנה מי משתתף במאבק,לפעמים משנה למה?

והשאלה ההעיקרית היא (וכנראה לעולם לא תהיה תשובה) האם המאבק עוזר לגלעד.או שמה םוגע בגלעד.

ואמן שנראה אותו במהרה פה בריא ושלם.

Av
המלט
המלט • 26 ביוני 2011
מיסי כתב/ה:
מודעות היא חשובה מאוד!
וזה מה שמפריע לי אישית.

כן, זה יותר מעניין. ולראייה: מתפתח על כך דיון ערני בכלוב שקרוב לודאי לא היה מתפתח אילו
היה מדובר בעוד מסיבת עיתונאים, לא חשוב באירגונו של מי. בכלל, אין לצפות מתקשורת פתוחה להציג
רק את הדברים ה ״נכונים״ כביכול, כמו מסיבות עיתונאים מאורגנות על ידי המשפחה, נאומים נואשים מול בית ראש הממשלה, שביתות רעב באוהל מאולתר מול בית הנשיא, וכיוצא באלה. אני מסכים עם מי שאומר שהתודעה הציבורית בעניין גלעד היא חשובה מאד, ובנושא זה המטרה לגמרי מקדשת את האמצעים: כמעט כל פעולה שתגביר מודעות היא לגיטימית. תמיד יהיו כאלה שיזעקו שזו בושה וחרפה, גועל נפש, פורנוגרפיה וכו. יש גם כאלה שיצעקו שכל דבר שאינו פריצה נועזת אל מקום המסתור בו כלוא גלעד הוא בבחינת בזיון ושאסור לשחרר אף רוצח בפוטנציה וכו. לסלבס יש כח ציבורי שלנו אין; העובדה שאדם מפורסם בוחר למנף את הפירסום שלו למען הגברת המודעות הציבורית אינה הופכת את פועלו לפופוליסטי בהכרח, ובדרך כלל מי שמפרש את זה כך הוא גם מי שבעצמו לא עושה דבר. 
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 26 ביוני 2011
מיסי כתב/ה:
מודעות היא חשובה מאוד!
וזה מה שמפריע לי אישית.

זה לא רק שמראים אותם, הם מחוברים גם למיקרופון שנותן להם את המקום להביע את מחשבותם.

ואני דיי בטוחה, אני יותר מקווה שכמה ציטוטים ניבחרים יגיעו גם לחדשות.

עשו משהו, עשו לייק, תפיצו את זה בפייסבוק שלכם, החשיפה תשיג משהו, לפחות בואו נקווה.

הסלבריטאות שלהן זה גם לחץ כלשהו. אולי בסוף נתניהו יוציא את הבורקס מהפה ויבין שחייבים לעשות משהו.
אני לא אמא, אני יודעת שאני מתישהו אשלח ילדים לצבא. אני באמת רוצה לעשות את זה.
אבל אני מתחילה להבין את נושא ההשתמטות, בצורה מסויימת. אני הכי בעד לשרת, הכי חושבת שהתפקיד הכי קטן גם אם זה מזכירות של קפה לאיזה מפרד, הוא שווה.
אבל וזה אבל גדול, באמת ארצה לשלוח ילדים לצבא בידיעה שאם יקרה לו או לה משהו, אני אשב שנים פה, אפגין, אבכה, אמות כל יום קצת בפנים, בזמן שהם אוכלים בורקסים ומדברים על המחיר של הבן/בת שלי? האם באמת יש מחיר כזה?

אלון גל אמר משהו נכון בשהותו (כרגע) ב"צינוק", אחד הטיעונים לאי שחרור המחבלים זה שהם יעשו עוד פיגועים וירצו לחטוף עוד. הוא אמר:
"מישהו באמת חושב שעכשיו הם -לא- רוצים לעשות את זה כי יש להם את גלעד?"

אני מאוד מקווה שחלק מדבריו של אלון גל יגיעו לחדשות, היו לו המון דברים נכונים וחזקים, אני יכולה לצטט עוד אלף דברים שהוא אמר.

"אנחנו יושבים על העץ וגם הם, האם זה באמת עושה אותנו יותר חזקים כי אנחנו יושבים יותר גבוה?"
walking dead
walking dead • 26 ביוני 2011
אף אחד לא רוצה להפקיר את גלעד שליט והאמינו לי שאני רוצה לראות אותו חוזר הביתה בחיים כמו כולם. מודעות היא ממש לא הבעיה כאן בישראל. לא נראה לי שיש מישהו שלא יודע מי זה גלעד שליט ולא מכיר את הוריו. הבעיה שלי עם כל הקמפיינים האלו שהמודעות היחידה שהם מעלים זה את זו של האויב - אלו שמחזיקים בו.

אז מה אנחנו מקבלים? הקמפיין הזה יחד עם כל הקודמים לו רק גורמים להם להבין שיש להם קלף מנצח ושאסור להם לוותר בשום פנים ואופן אלא להיפך - רק להעלות את המחיר. זו הסיבה שלדעתי לא רק שהקמפיינים האלו צהובים ולא משרתים מישהו אחר פרט למי שעושה את יחסי הציבור למשפחת שליט אלא שהם משיגים בדיוק את ההיפך. אולי אם קצת יורידו פרופיל, יהיה אפשר להניע משהו יעיל יותר מאזיקתם של סלבריטיז לצינוק.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 26 ביוני 2011
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 ביוני 2011
Domme, וכל אחד אחר.
והיית רוצה לשלוח ילדים לצבא לו ידעת שבגלל שאנחנו מוכנים לשלם מחירים אבסורדיים על כל שבוי, כל ילד/אדם ברגע שהוא לובש מדים חשוף פי מאה להחטף?

כרגע מספר אתרים יצאו בקמפיין "שליטה לשליט" הדורש לחטוף חיילת.

הלוחמה הבאה תהיה תת קרקעית. לשם כך הוקמו מספר יחידות מיוחדות בצה"ל. אויבינו, כך מסתבר, פיתחו שיטה מדהימה ושכללו אותה עד שלמות ממש (כבוד לאויבים לעולם לא מזיק ולפי תורה מסויימת אף מציל חיים) - המחבל מזנק מתוך הקרקע מול חייל, מעביר אותו במעברים תת קרקעיים לאן שמעביר ו- TADAM, הנה לשליט יש שליטה ושליטים אחים.

מה שהעלה את "מחירו" של גלעד שליט היו החיילים שגופותיהם נחטפו בתחילת לבנון השניה והמחיר ששלמנו על החזרתם. בינתיים המחיר עולה עם כל זעקה של "אנשים טובים" שמנסים לעזור ולהגביר את המודעות. המודעות עובדת לא רק על הצד שלנו אלא גם על הצד השני וזה ייגמר לא טוב.

ואני עוד לא נגעתי בשאלה, האם מישהו היה מוכן לשלוח את בנו לצבא לו ידע שהרוצח שלו ישוחרר בחברתם של אלפים כמותו אם ייחטף חייל ומיד אח"כ ירצח חיילים/ אזרחים נוספים.
מיסי​(נשלטת)
מיסי​(נשלטת) • 26 ביוני 2011
אני רוצה להאמין שלקחים הופקו אחרי רון ארד
אני רק לא חושבת שביבי נתניהו באמת יאזין לכל מה שהם חושבים וגם אני מקשיבה לאלון גל ולקדישמן וכל מי שדיבר
רק אמן שמי שבאמת יכול להשפיע יקשיב משום מה אני בספק
חמש שנים וכלום לא זז