שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצינוק - ביזיון.

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 26 ביוני 2011
Brave Dwarf • 26 ביוני 2011
מיסי כתב/ה:

אני לרגע לא מזלזלת או ממעיטה בערך כאבם של המשפחות השכולות
ההבדל הוא, שגלעד חי ואת המתים אי אפשר להחיות ו
כבר הוחזרו אסירים תמורת גופות אז תמורת גלעד שעדיין חי לא??
ונסיונות פיגוע תמיד יהיו
וגם לא טענתי שצריך לפרק את צה"ל אל תכניס מילים לפי
ולאן נעלמה הסיסמה הידועה לא מפקירים חייל בשטח, שעל פיה התחנכו כאן דורות שלמים

כמו שאמר Beta Male, אני מדבר על קורבנות עתידיים. ויהיו. אי אפשר לחפף אותם מההגיון. ואיני מכניס לך מילים לפה. זה ההגיון המשתמע משחרורם של כל אלו שאנחנו מסכנים את חיינו כדי ללכוד ואח"כ משחררים אלף בשביל אחד. נראה לך שמעמם לי בחיים? שזה איזה משחק פאזל מגניב לשעות הפנאי? אני מתרוצץ בג'נין בחיפוש אחר מבוקשים ואתם משחררים אותם בחלוף יומיים ואז שוב שולחים אותי לשם לחפש אותם בשנית? ובמקביל גם מפתחים אצלם תאבון לחטוף אותי באותה הזדמנות?

מה ההגיון בזה?

לאן נעלמה הסיסמא? אני אגיד לך לאן. היא הוחלפה בסיסמא "אל תהפכו את העבודה שלנו לסזיפית כי גם ככה נשבר לנו הזין".

(מיסי, זה לא נגדך. אני מבין אותך מכל הלב ובמידה מסויימת גם שמח שהאזרחים שלנו כל כך רגישים ואכפתיים. אבל עשו לנו טובה, אל תתערבו בדברים בהם אינכם מבינים. תלחמו על מחירי הקוטג', הניחו לנו לעשות את העבודה שלנו ביעילות ובשקט. כשאתם דוחפים אותנו עם הגב אל הקיר דבר טוב לא ייצא מזה).
*מנגינה*{התווים שלו}

ה- בזיון!

*מנגינה*{התווים שלו} • 26 ביוני 2011
כל פעילות ציבורית, משקפת למשפחה את הזדהות העם עם גורלה.
לכן גם הצינוק, גם יוזמת משלוח המיסרונים שיוצאת היום לדרך וכל פעילות אחרת, מבורכת!
אבל הבזיון הגדול הוא שיש כאלו שלא יבחלו בשום אמצעי לגרוף רווחים עיסקיים מהעניין.
גולשי אתר מאקו, הרוצים לצפות בשידור החי מהצינוק, " זוכים" לפירסומת מיסחרית בפתח כל שידור.
יהיה תמים מצידי לחשוב שהכספים הנגרפים הולכים כתרומה למטה המאבק למען גלעד.
מיסי​(נשלטת)
מיסי​(נשלטת) • 26 ביוני 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
מיסי כתב/ה:

אני לרגע לא מזלזלת או ממעיטה בערך כאבם של המשפחות השכולות
ההבדל הוא, שגלעד חי ואת המתים אי אפשר להחיות ו
כבר הוחזרו אסירים תמורת גופות אז תמורת גלעד שעדיין חי לא??
ונסיונות פיגוע תמיד יהיו
וגם לא טענתי שצריך לפרק את צה"ל אל תכניס מילים לפי
ולאן נעלמה הסיסמה הידועה לא מפקירים חייל בשטח, שעל פיה התחנכו כאן דורות שלמים

כמו שאמר Beta Male, אני מדבר על קורבנות עתידיים. ויהיו. אי אפשר לחפף אותם מההגיון. ואיני מכניס לך מילים לפה. זה ההגיון המשתמע משחרורם של כל אלו שאנחנו מסכנים את חיינו כדי ללכוד ואח"כ משחררים אלף בשביל אחד. נראה לך שמעמם לי בחיים? שזה איזה משחק פאזל מגניב לשעות הפנאי? אני מתרוצץ בג'נין בחיפוש אחר מבוקשים ואתם משחררים אותם בחלוף יומיים ואז שוב שולחים אותי לשם לחפש אותם בשנית? ובמקביל גם מפתחים אצלם תאבון לחטוף אותי באותה הזדמנות?

מה ההגיון בזה?

לאן נעלמה הסיסמא? אני אגיד לך לאן. היא הוחלפה בסיסמא "אל תהפכו את העבודה שלנו לסזיפית כי גם ככה נשבר לנו הזין".

(מיסי, זה לא נגדך. אני מבין אותך מכל הלב ובמידה מסויימת גם שמח שהאזרחים שלנו כל כך רגישים ואכפתיים. אבל עשו לנו טובה, אל תתערבו בדברים בהם אינכם מבינים. תלחמו על מחירי הקוטג', הניחו לנו לעשות את העבודה שלנו ביעילות ובשקט. כשאתם דוחפים אותנו עם הגב אל הקיר דבר טוב לא ייצא מזה).

איזו עבודה? חמש שנים ולא מסוגלים להבין איפה הוא מוחזק בעזה ואם כן יודעים ולא עושים כלום ..
גם לי אין שום דבר נגדך ואפילו ההיפך אני די חובבת אותך אבל בחייאת, יושב שם חייל ,אדם , בן אנוש חמש שנים בתנאים שאני אפילו לא יכולה להתחיל לחשוב עליהם, עבר לא יודעת מה, ופה מדברים על המחיר?
אם תמורת גופות שחררנו אסירים אז תמורת אדם חי לא?
משהו פה עקום לדעתי
נילי ונילי
נילי ונילי • 26 ביוני 2011
Brave Dwarf כתב/ה:

כמו שאף אחד לא השתיק אותך בדיונים על נושאים חברתיים (כי מה מבין איש מלחמה בעניינים של שלום), אל תשתיק אנשים אחרים כשהם מתדיינים על נושאים צבאיים.
אתה לא מסוגל לנהל דיון בלי להרגיש מאויים שבאים לפגוע לך בפרסטיז'?
the rain song
the rain song • 26 ביוני 2011
יש שתי גישות עיקריות בנושא האומלל הזה לפי הבנתי

הראשונה - לעשות כל שאפשר ולהגביר את המודעות, להפגין ולהראות נוכחות כמה שאפשר וללחוץ על הממשלה.

השניה - לשתוק ולא להתערב כי כל פעולה של הציבור מעלה את המחיר אצל בני דודנו ולהם כידוע, ממש לא בוער לשחרר אותו.

איך נכון לפעול? לי באופן אישי אין מושג.

העניין הזה כואב מאוד והלוואי ואמן שייגמר כבר וגלעד יחזור בריא ושלם בגופו ובנפשו.
מתפללת מרחוק
להבה חשופה

גלעד שליט היום הראשון של השנה ה - 6 בשבי החמאס.!

להבה חשופה • 26 ביוני 2011
בעצרת, באזור בו נחטף גלעד שליט הוקרא מכתב של סבו, צבי שליט. הוא, סיפר, על פגישה עם שר הביטחון: "מר אהוד ברק, שנפגשתי לאחרונה, אמר לי במפורש שהוא בעד ביצוע העסקה כפי שחמאס מתנה, אך נתניהו מתנגד לה ואין ביכולתו להזיז אותו מדעתו".

בישיבה, השבועית הבוקר:"הודיע בנימין נתניהו כי הוא קיבל את הצעת המתווך הגרמני: "זו היתה הצעה קשה. היא מאזנת בין הרצון להביא לשחרורו של גלעד ולמנוע פגיעה אפשרית בחיי ישראלים.
עד לרגע זה לא קיבלנו את תגובת חמאס להצעה".

"מיסי,הואמדבר על קורבנות עתידיים שירצחו ע"י האסירים שישוחררו"

מתוך, דברים, שאמר עמי איילון:

"אנחנו משקיעים אנרגיה בשאלה מה יקרה אם ישוחררו אותם 1,000 מחבלים בני עוולה, שאת חלקם אני הצלחתי להכניס לכלא, וברור לי שמדובר ברוצחים", אמר איילון, "אבל אני חולק על העובדה שצפוי גל פיגועים אם ישוחררו. מדיניות הפיגועים של חמאס הרבה יותר מורכבת ולא תלויה בשחרורם, אבל לא זו הדילמה. המשוואה האמיתית היא אותם 1,000 מחבלים במחיר אי-שחרורו של גלעד, שמהווה פגיעה האנושה בביטחון הלאומי של המדינה. במקרה זה התשובה היא חד-משמעית: ביטחון ישראל קודם, וכדי שלא יישחק אנחנו צריכים להחזיר את גלעד הביתה".

איני ביטחוניסטית. סומכת אני על אנשי מערכת הביטחון/שב"כ, בהווה ולשעבר, שיודעים את אשר
הם אומרים.

אל יהיה גלעד שליט - רון ארד ז"ל השני.!

להבה חשופה.
Brave Dwarf
מיסי כתב/ה:

איזו עבודה? חמש שנים ולא מסוגלים להבין איפה הוא מוחזק בעזה ואם כן יודעים ולא עושים כלום ..
גם לי אין שום דבר נגדך ואפילו ההיפך אני די חובבת אותך אבל בחייאת, יושב שם חייל ,אדם , בן אנוש חמש שנים בתנאים שאני אפילו לא יכולה להתחיל לחשוב עליהם, עבר לא יודעת מה, ופה מדברים על המחיר?
אם תמורת גופות שחררנו אסירים אז תמורת אדם חי לא?
משהו פה עקום לדעתי

כן זה עקום, כתבתי בהודעה המקורית. היו צריכים קודם כל לשחרר את החי ורק אח"כ את המתים. לא רק עקום אלא גרוע מכך, זה העלה את המחיר. מצד שני, השיקולים היו אחרים מעט. חיזבאללה מקושר ישירות לאיראן, מה שאומר שהגופות היו נבלעות בדומה לרון ארד שהוזכר כאן (באיראן או בסוריה). לעומתם, גלעד שליט שבוי ע"י חמאס שנמצא פחות או יותר בפיקוחינו. זה היה שיקול שגוי, אבל מיותר לדבר על כך כי לא ניתן להחזיר את הגלגל לאחור.

לגבי מחיר, כן בהחלט. כאחד שחתום על עצומה שלא להחזיר אותי אם אחטף, אז בהחלט יש מחיר. לשחרר בשביל אחד מאה שירצחו עשרים כ"א, בחשבון מהיר נראה בלתי הגיוני.

אחרי עופרת כולם צעקו, גם פה בכלוב, ואני אפילו זוכר את שמו של השרשור - שליט ללא שליט, "נכנסו ולא הצילו!". גלעד היה ממולכד מתחת לבית חולים שאיכלס פי עשר תושבים מיכולתו שחיפשו בו מקלט. היה ניתן לבצע חילוץ ראווה שזאת אחת הפעולות העלובות ביותר שקיימות ונועדה להוריד את שיני החוטפים מצווארה של מדינה.

גם שחרור גופותיהם של אהוד ואלדד נעשה בלחץ ולכן הזיק יותר ממה שהועיל. אבל זה מה שקורה ברגעי לחץ - עושים טעויות.

נילי, ללא שום קשר אם את צודקת או לאו בהערתך, אני אשמח מאוד אם יבוא רגע בכלוב בו אביט לאחור ולא אמצא אותך דבוקה לי לתחת. אחרי חמש שנים של סימביוזת תחת-נילי-תחת, זה מתחיל להראות כמו אובססיה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יונ' 26, 2011 2:59 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
מיסי​(נשלטת)
מיסי​(נשלטת) • 26 ביוני 2011
אני הבנתי שאליפל מדבר על קורבנות עתידיים תאמיני לי שהבנת הנקרא יש לי
אבל וזה אבל חשוב
זה שלא נשחרר אסירים לטובת שחרור גלעד שליט לא מבטיח שלא יהיו פיגועים או קורבנות עתידיים גם ככה ולגבי העבודה הסיזיפית ? וואלה, כן גם בשביל אחד צריך לשחרר אלף. כי לאחד הזה אין מחיר.
Brave Dwarf
מיסי כתב/ה:
אני הבנתי שאליפל מדבר על קורבנות עתידיים תאמיני לי שהבנת הנקרא יש לי
אבל וזה אבל חשוב
זה שלא נשחרר אסירים לטובת שחרור גלעד שליט לא מבטיח שלא יהיו פיגועים או קורבנות עתידיים גם ככה ולגבי העבודה הסיזיפית ? וואלה, כן גם בשביל אחד צריך לשחרר אלף. כי לאחד הזה אין מחיר.

בוודאי מיסי שאת צודקת, לדאבוני ולדאבונך, יקירה. אבל את באמת רואה הגיון בלשחרר אותם היום ומחר לשלוח חמישים גלעדים למות כדי ללכוד אותם בשנית?
daniel222
daniel222 • 26 ביוני 2011
נו באמת, הרי על כל אחד שנכנס לכלא אצלנות מיד קם מישהו להחליף אותו
ועל כל הרוג שם מיד יבואו 2 להיות בנעליו.
זה ששיחררו אותם עבור טננבאום לא גרם לעוד הרוגים אצלנו, הפיגועים האלה
היו יוצאים בכל מקרה עם מתכננים ומבצעים אחרים.
אנחנו צריכים להיות נאמנים למוסר שלנו שבו חיי אדם הם מעל הכל,
כל עוד גלעד חיי צריך לשלם עליו מה שצריך.
הרי אם עושים כזה חשבון אז לא היו שולחים חיילים להציל חייל במצור, כי אולי יהרגו 2 בחילוץ.
אולי עדיף שיהרג אחד ולא יותר ?
כך לא פועל צבא וכך אני לא רוצה שתפעל המדינה שלי.