אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנס אנס - העיקר לצעוק.

nomorenomore
לפני 12 שנים • 1 ביולי 2011

אנס אנס - העיקר לצעוק.

nomorenomore • 1 ביולי 2011
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4089732,00.html

*************************************************************************************************

והנה, אישה שבאה ממדינת עולם שלישי החליטה לעשות כסף קל על אדם עשיר, שהרוויח את הונו ויושרו.

לא רק שהיא הרסה לו קריירה פוליטית בבנק העולמי, אלא גם הרסה לו סיכוי לנשיאות צרפת.

למה לעזאזל לא זורקים אותה ל 25 שנה לכלא, כן, בידיוק אותו זמן שיקבל ה"אנס" שלה.

ביזיון. מקווה שהיא תרקב בכלא, ואז תחזר לחור השחור שלה באפריקה, ולא תדרוך על אדמת ארה"ב,או העולם המערבי, לעולם.

לא סובל אנשים שמוכנים להרוס לעשירים, רק בגלל שהם עשירים.

קנאית עלובה. אפס.
Hektor​(מתחלף){auditioner}

אל תשכחי שיש גם סיבות אחרות

Hektor​(מתחלף){auditioner} • 1 ביולי 2011
אולי מישהו ששילם לה להפיל אותו?
איזה יריב פוליטי, או מישהו שרוצה את המקום שלו מאוד.
היא כנראה רק כלי משחק.
עצוב...
nomorenomore

Re: אל תשכחי שיש גם סיבות אחרות

nomorenomore • 1 ביולי 2011
Hektor כתב/ה:
אולי מישהו ששילם לה להפיל אותו?
איזה יריב פוליטי, או מישהו שרוצה את המקום שלו מאוד.
היא כנראה רק כלי משחק.
עצוב...

אני מניח שהיא כלי משחק.

גם בכתבה אמרו שיש אסיר שהפעיל אותה
huan
huan • 1 ביולי 2011
ציטוט: למה לעזאזל לא זורקים אותה ל 25 שנה לכלא, כן, בידיוק אותו זמן שיקבל ה"אנס" שלה.

בדיוק מאות הסיבה שלהעלות את גיל הפרישה לנשים הוא לא מהלך שיוויני. אם תרצה בכך או לא הנשים בחברה שלנו, וביחוד אותם נשים מהעולם השלישי, נמצאות במעמד נחות. לא מספיקה אימת המשפט או אות הקלון של "נאנסת" וה"אונס" התקשורתי שעוברת האישה לכשמדובר באנס סלבריטי. ואתה רוצה להוסיף על כך הרתעה נוספת? כאילו לא קיימת מציאות?.
במקרה הנ"ל יתכן ויש מקום במהלך משפטי כנגד האישה - אך יהיה זה מוטעה להפוך זאת להליך שגרתי ולברירת מחדל.

מהות עקרון השיוויון בפני החוק הוא שלא משנה האם אתה עשיר או עני, בן אצולה או איכר פשוט, מפורסם או אלומני - אתה תזכה לאותו היחס מהמערכת.
הוא זוכה לחלוטין - קצב נמצא אשם והוא ותומכיו ממשיכים לטעון שמדובר בקונספירציה ולהוציא את דיבתם של הנאנסות ברבים.
חייו נפגעו לא יותר מאשר חייו של בוזגלו - וגם עכשיו הוא נמצא במצב טוב בהרבה מ99% מאזרחי העולם.
נילי ונילי
נילי ונילי • 1 ביולי 2011
[quote="huan"]
ציטוט: הוא זוכה לחלוטין .

מי זוכה לחלוטין?
godisafemale​(שולטת)

אני חשה זעם ובוז עמוק כלפי נשים ש"תופרות תיקים" לג

godisafemale​(שולטת) • 1 ביולי 2011
אני חשה זעם ובוז עמוק כלפי נשים ש"תופרות תיקים" לגברים!
במיוחד כשמדובר בהאשמה חמורה כמו "הוא אנס אותי"

נשים כאלה הן תת רמה וגורמות בהתנהלותן נזק בלתי הפיך! למגדר הנשי כולו.

אישה כיצור חלש פיסי, הדרך היחידה שיש לה להתגונן מפני גברים פליליים ומעשים

דוחים שלא על פי דין מצד גברים היא מעכרכת בתי משפט והחוק. כי מה נעשה לגבר כזה שכופה את עצמו ורומס אותנו פיסית ומשתמש בכוח לא סביר? נעשה לו פווו..והוא יתפזר? ניתן לו בעיטה בביצים? - שטויות.

כשנשים ניגשות לביהמ"ש, למשטרה או למי משלטונות החוק ומנסה להפליל גבר על לא עוול בכפו גורמת לכך שמוקדי הכח בעולם בכלל ובמוסדות בפרט, הנשלטים ממילא על ידי גברים (לצערי הרב!) ייפתחו חירשות כלפי נשים שאכן נעשה להן עוול.

בחורה שמתנהלת כך היא זונה במובן המסריח והעלוב של המילה והיא רשעית וטיפשה ויש לבוא איתה חשבון בכל הכוח.

[U]

לעומת זאת חובה לי להזכיר ולהדגיש שבתוך 100% מתקני כליאה על פני כדור הארץ יושבים 98% גברים, על כן אולי אני מצפה מנשים ליותר.

היום גברים רבים יכולים לאבד את החיים שלהם בגלל תלונה טיפשית, או האשמה בפשע/חטא/עוון לכאורה. תופעה כזו אם תקבל מימדים הולכים וגדלים תגרום לכך שגברים בעלי השפעה, גברים בעלי הון ועוצמה יתרחקו מנשים שהן לא באותו מעמד.

זה אומר בנות יקרות, שקיצו של סיפור סינדרלה הנה נראה באופק. הקץ לאופטימיות בחוריקות.

אני ממליצה - אם יש לכן חברה שקרנית, תוקיעו אותה.
אם יש לכן חברה שמתוך אמוציות קלועות לא פתורות מחליטה ל"תפור תיק, צאו נגדה!

להזכירכן את חוק "לא תעמוד על דם רעך"

אסיים בנימה מאוזנת: התיק נגד שטראוס-קאהן עשוי להיסגר ועלול שלא. עדיין! בעולם כולו הפשעים נגד נשים הן תופעה מזעזעת המרסקת את אמות הסיפים. מידי יום שעה ודקה נרצחת אישה בעולם, סובלת הטרדה מינית ו או פיגוע נפשי - רובם מצד גברים! בוז לגברים הנצלנים, הכוחניים! הבלתי ניתנים לריסון.
בוז למפלצות הללו שיושבים במוקדי הכח בעולם ולא טורחים להגן על נשים מכוח החוק ומכוחו של המוסר החברתי והיושרה האישית. אזי שיוויון איין וצדק בא בדוחק.

בוז לכל גבר שמעז לנצל טוב ליבה של אישה

ויש בנו הנשים הרבה יותר חום, רוך וחמלה בואו נבצר גם את ערך היושרה ונעשה הבדל.

כל אחת בעולם הקטן שלה, כל אחת במילייה שלה.

חיים טובים שיהו לכן ולכם ויחי הצדק!

Godi
נילי ונילי
לפני 12 שנים • 2 ביולי 2011
נילי ונילי • 2 ביולי 2011
גודי, חכי שניה עם הזעם הקדוש והבוז המחלחל. עוד חזון למועד.

כל מה שהכתבה הזו אמרה הוא:
1. החשוד באונס שוחרר ממעצר למעצר בית, וכשהתברר שהוא לא מהווה סכנה לחקירה וגם (יותר חשוב) לא מאיים על המתלוננת נגדו- שוחרר גם ממעצר בית.

2. המתלוננת היא פליטה (או מהגרת עבודה חסרת אישורים), שהגישה בקשה למקלט מדיני.

3. המתלוננת היא בעלת עבר פלילי ויש לה חברים עבריינים.

4. יש הוכחות לקיום מגע מיני. אין הוכחות להסכמה הדדית לקיומו.

שום דבר לא חדש ושום דבר שטרם נתקלנו בו. אני מבקשת להזכיר לפורום הנכבד שני דברים-

א'. אנחנו לגמרי בעד זכויות אדם. גם אם הן זכויות אדם של חשודים בביצוע פשעים. אם אדם הוא בגדר חשוד והחקירה נגדו מתמשכת, יש גבול לכמות הזמן שניתן להחזיק אותו כלוא ויש לשחרר אותו במידה וזה אפשרי (לא מהווה סכנה וכו').

ב'. כמו בארץ, גם בחו"ל- אם את מהגרת עבודה, או פליטה, או שיש לך חברים עבריינים (אחיך מגדל גראס במרפסת של סבתא, למשל, זה מספיק)- ומישהו אונס אותך, אז עדיף כבר שתפסקי רגליים ותהני מזה, כי אף אחד ממילא לא יאמין לך. הנ"ל נכון גם לגבי נשים שיש להן עבר של אשפוז פסיכיאטרי, נשים שמטופלות בכדורים נגד דכאון, נשים בזנות או "סתם" נשים שמזדיינות. בקיצור- נשים בעייתיות. אם את בעייתית אז האנס שלך ייצא לחופשי. ככה זה עובד.
nomorenomore
nomorenomore • 2 ביולי 2011
נילי ונילי כתב/ה:
גודי, חכי שניה עם הזעם הקדוש והבוז המחלחל. עוד חזון למועד.

כל מה שהכתבה הזו אמרה הוא:
1. החשוד באונס שוחרר ממעצר למעצר בית, וכשהתברר שהוא לא מהווה סכנה לחקירה וגם (יותר חשוב) לא מאיים על המתלוננת נגדו- שוחרר גם ממעצר בית.

2. המתלוננת היא פליטה (או מהגרת עבודה חסרת אישורים), שהגישה בקשה למקלט מדיני.

3. המתלוננת היא בעלת עבר פלילי ויש לה חברים עבריינים.

4. יש הוכחות לקיום מגע מיני. אין הוכחות להסכמה הדדית לקיומו.

שום דבר לא חדש ושום דבר שטרם נתקלנו בו. אני מבקשת להזכיר לפורום הנכבד שני דברים-

א'. אנחנו לגמרי בעד זכויות אדם. גם אם הן זכויות אדם של חשודים בביצוע פשעים. אם אדם הוא בגדר חשוד והחקירה נגדו מתמשכת, יש גבול לכמות הזמן שניתן להחזיק אותו כלוא ויש לשחרר אותו במידה וזה אפשרי (לא מהווה סכנה וכו').

ב'. כמו בארץ, גם בחו"ל- אם את מהגרת עבודה, או פליטה, או שיש לך חברים עבריינים (אחיך מגדל גראס במרפסת של סבתא, למשל, זה מספיק)- ומישהו אונס אותך, אז עדיף כבר שתפסקי רגליים ותהני מזה, כי אף אחד ממילא לא יאמין לך. הנ"ל נכון גם לגבי נשים שיש להן עבר של אשפוז פסיכיאטרי, נשים שמטופלות בכדורים נגד דכאון, נשים בזנות או "סתם" נשים שמזדיינות. בקיצור- נשים בעייתיות. אם את בעייתית אז האנס שלך ייצא לחופשי. ככה זה עובד.

הכי קל לשחק את האישה המקורבנת, לצעוק "אני אישה מהגרת, מתנכרים לי!" לא כך?

ציטוט מהכתבה:

"

התביעה גילתה שהחדרנית בת ה-32, שהגישה בקשה למקלט מדיני בארצות הברית, מעורבת בפעילות עבריינית, לרבות עסקי סמים והלבנת כספים. לפי הדיווח בעיתון, החוקרים גילו כי יום לפני האירוע במלון, שוחחה החדרנית בטלפון עם אסיר על האפשרות להרוויח כסף מלהפליל את שטראוס-קאהן ולהאשים אותו בתקיפה מינית.

השיחה הוקלטה ובהמשך התברר שאותו אסיר, הקשור לעסקאות סמים, הפקיד עם גורמים אחרים כ-100 אלף דולר בחשבונה במהלך השנתיים האחרונות. הפקדות הכספים בוצעו מכמה סניפי בנק במדינות שונות בארצות הברית. לפי הערכה, נראה כי האישומים נגד הפוליטיקאי יבוטלו עוד היום והוא ישוחרר ממעצר בית, בו הוא נתון מאז 25 במאי. "
the rain song
the rain song • 2 ביולי 2011
כל האשמת שווא היא פסולה. אפילו לא חוקית.
על מה הדיון? לא הבנתי
לא להאשים אנשים סתם? לא לסחוט עשירים?
לצעוק? לא לצעוק?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אז מה אנחנו באמת יודעים, אחרי שקראנו את הכתבה הזאת?

- כמה פרטים צהבהבים (קיימו יחסי מין, אולי היא נשאית איידס, הטלנובלה צוברת צופים).
- החקירה עדיין נמשכת.

אנחנו לא יודעים מי משקר, אנחנו לא יודעים מה באמת קרה, ואנחנו גם לא יודעים אם החקירה בכלל תגלה את זה. גודי צודקת, תלונות כוזבות רק הופכות את העולם למכוער יותר ועלינו להוקיע מעשים שפלים כאלה. נילי צודקת, רבים המקרים בהם קורבן אמיתי עומדת בעצמה למשפט, סובלת חיטוט צהוב זוהר בחייה ובסופו של דבר, גם לא מקבלת צדק.
איכשהו, אנשים נוטים לקחת צד בסיפורים כאלה, לא על סמך העובדות אלא על סמך ההנחות המוקדמות שלהם ועל סמך הכעס שלהם על כשלים קודמים. אנחנו כועסים על המשטרה, כי נאנסות נחקרות בחוסר רגישות מרושע ובליווי מטח האשמות. אנחנו כועסים על החשוד, כי אנשים בעמדות כוח מנצלים את תפקידם ואת כספם, הן בשביל להשתמש באנשים חלשים מהם והן בשביל להתחמק מעונש. אנחנו כועסים על המתלוננת, כי לפעמים אנשים מנצלים את המערכת, ונשים חלשות מתפתות לטמון פח לגברים חזקים. אנחנו כועסים על העיתונות, שששה לדווח ולעיתים צולבת אדם חף מפשע, ולעיתים מטה דעת ציבור על ידי מידע חלקי.

אני בעיקר כועסת על כך שאנחנו כה מהירים לשפוט וכה ששים אלי קרב. צר לי על האשה הזאת, שכנראה יש לה חרא חיים. צר לי על היו"ר, שבוודאי מתחרט עכשיו על מה שזה לא יהיה שעשה. ומי באמת אשם פה במה, אולי נדע מאוחר יותר.