בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

PEER

AIR​(נשלט)
לפני 12 שנים • 26 באפר׳ 2012

לא הגיע הזמן ? אז הנה !

AIR​(נשלט) • 26 באפר׳ 2012
יום חמישי הקרוב יש לכם הזדמנות לעוד מפגש PEER ,במועדון המוסד ,שעה 22:00 עד 12:30 .
כניסה עולה 30 ש"ח והיא מאפשרת לכם גם כניסה להמשך המסיבה של ה - SPxxx
המפגש יערך בתוך הפליי רום הגדול .
נא להירשם מראש
}{
nomorenomore
לפני 12 שנים • 26 באפר׳ 2012
nomorenomore • 26 באפר׳ 2012
יש מארגנים לפיר? מנחים ? מישהו שידריך את הלא מנוסים איך לקשור בלי לחנוק ?
AIR​(נשלט)
לפני 12 שנים • 28 באפר׳ 2012
AIR​(נשלט) • 28 באפר׳ 2012
Sparafucile כתב/ה:

כן בהחלט icon_smile.gif
אם תרצה לעשות הדרכה כזאת או אחרת אתה בהחחלט מוזמן לעזור
nomorenomore
nomorenomore • 28 באפר׳ 2012
Air כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:

כן בהחלט icon_smile.gif
אם תרצה לעשות הדרכה כזאת או אחרת אתה בהחחלט מוזמן לעזור

למרות שמעולם לא מתה נשלטת תחת חבליי (למרות שהשמועות הפכו אותי למסוכן לבריות) אני לא כזה ריגר מומחה ואני לא רוצה או מוכן לערוב לביטחון של אחרות ואחרים. יש קושרים הרבה יותר טובים שישמחו להדריך icon_smile.gif

מקווה שהלוז שלי יאפשר לי להגיע ולהנות icon_smile.gif
Red Leaf
Red Leaf • 28 באפר׳ 2012
שלום לכולם,

מספר אנשים פנו אלי ורצו לדעת מהיכן ניתן להתחיל ללמוד על קשירות. ולכן, אחרי התייעצות עם אייר, הגענו למסקנה שעדיף לעשות את המפגש במסגרת מבוקרת, שתציע מקום מרווח ונוח, שבו נוכל לתקשר באווירה רגועה וללמוד האחד מהשני.

בין היתר נדבר על בטיחות, תקשורת נכונה, הבנה, תכנון, בחירת סוג החבל - ולמה, קשירת גפה אחת, שניים, רתמת חזה בסיסית ונראה משם לאן נגיע icon_smile.gif

המטרה העיקרית היא לשתף ידע בצורה חברותית, תומכת ורגועה.ולכן, חשוב לציין שזה לא המקום לעשות פוזות, להתלהב מול אחרים עם כישוריכם, או לנסות דברים מורכבים ומסוכנים. באנו ללמוד, באנו ללמד - באנו להנות.

לכן, רוב הסיכויים שלא תראו קשירת אצבעות, תליות, קשירת פיטמות ודברים מסובכים/מסוכנים אחרים. מטרת המפגש הינה להקנות את הבסיס הנכון, שממנו כל אחד יוכל להתפתח לדרכו, באופן בטוח יותר, מועיל יותר ומהנה יותר.

עוד דבר שחשוב לי לציין - אני לא אוטוריטה ולא אורים ותומים, במיוחד בתחום השיבארי. אני סתם עוד סוטה כמוכם, שאוהב ואת זה, נהנה מזה ושמח ללמוד כשמתאפשר לי. על כן, מטרתי, בין היתר, ללמוד, ולנסות לפתח קהילה של חובבי קשירות, שיוכלו להחליף ידע, להתייעץ ולשתף, בין אם הצליחו או לא(גם מטעויות לומדים).
אשמח מאוד עם גם אחרים יסבירו, ילמדו, יתקנו ויעשו את הכל באווירה חברתית - ובגובה העיניים.

תודה רבה,
מקווה לראותכם שם

RED LEAF

*** שכל אחד יביא את החבלים שלו. אני לא יודע אם למקום יש חבלים לספק, וגם אם כן, אני בספק אם יהיו מספיק חבלים לכולם.
icon_smile.gif
צלילה
צלילה • 28 באפר׳ 2012
Red Leaf כתב/ה:
שלום לכולם,

מספר אנשים פנו אלי ורצו לדעת מהיכן ניתן להתחיל ללמוד על קשירות. ולכן, אחרי התייעצות עם אייר, הגענו למסקנה שעדיף לעשות את המפגש במסגרת מבוקרת, שתציע מקום מרווח ונוח, שבו נוכל לתקשר באווירה רגועה וללמוד האחד מהשני.

בין היתר נדבר על בטיחות, תקשורת נכונה, הבנה, תכנון, בחירת סוג החבל - ולמה, קשירת גפה אחת, שניים, רתמת חזה בסיסית ונראה משם לאן נגיע icon_smile.gif

המטרה העיקרית היא לשתף ידע בצורה חברותית, תומכת ורגועה.ולכן, חשוב לציין שזה לא המקום לעשות פוזות, להתלהב מול אחרים עם כישוריכם, או לנסות דברים מורכבים ומסוכנים. באנו ללמוד, באנו ללמד - באנו להנות.

לכן, רוב הסיכויים שלא תראו קשירת אצבעות, תליות, קשירת פיטמות ודברים מסובכים/מסוכנים אחרים. מטרת המפגש הינה להקנות את הבסיס הנכון, שממנו כל אחד יוכל להתפתח לדרכו, באופן בטוח יותר, מועיל יותר ומהנה יותר.

עוד דבר שחשוב לי לציין - אני לא אוטוריטה ולא אורים ותומים, במיוחד בתחום השיבארי. אני סתם עוד סוטה כמוכם, שאוהב ואת זה, נהנה מזה ושמח ללמוד כשמתאפשר לי. על כן, מטרתי, בין היתר, ללמוד, ולנסות לפתח קהילה של חובבי קשירות, שיוכלו להחליף ידע, להתייעץ ולשתף, בין אם הצליחו או לא(גם מטעויות לומדים).
אשמח מאוד עם גם אחרים יסבירו, ילמדו, יתקנו ויעשו את הכל באווירה חברתית - ובגובה העיניים.

תודה רבה,
מקווה לראותכם שם

RED LEAF

*** שכל אחד יביא את החבלים שלו. אני לא יודע אם למקום יש חבלים לספק, וגם אם כן, אני בספק אם יהיו מספיק חבלים לכולם.
icon_smile.gif

נשמע מעולה !!!
קינבה
לפני 12 שנים • 29 באפר׳ 2012

בהצלחה

קינבה • 29 באפר׳ 2012
וכאן מאנגליה הרחוקה מאחל לכם הצלחה והנאה בפיר, בפיר הבא אני כבר אהיה icon_smile.gif
A v​(שולט)

אם...

A v​(שולט) • 29 באפר׳ 2012
Air מבטיח שיהיו עוגיות טעימות...

אנחנו גם באים

דרך אגב...לא נראה לי מסובך לתלות אותו..
AIR​(נשלט)

Re: אם...

AIR​(נשלט) • 29 באפר׳ 2012
אדון וחבר כתב/ה: