סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על ההבדלים בין יחסי מלכה -עבד לאדון-שפחה

מעורבב​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 27 ביולי 2011

על ההבדלים בין יחסי מלכה -עבד לאדון-שפחה

מעורבב​(מתחלף) • 27 ביולי 2011
שקראתי כמה פרופילים של נשלטות מתוך סקרנות שמתי לב שרוב הבנות כותבות שהן בנות אדם לפני שהן סאביות. אני מאמין שרוב הגברים, כמוני, מרגישים דומה.
הבעיה היא שלבנות יש הרבה כוח מעצם היותן אישה, והן יודעות שיהיו כאלו שיותרו על יחס ראוי רק בכדי להיות איתן בקשר כלשהו.

בעוד ששולטים שולטיים רק במיטה, המלכות פה שולטות כדרך חיים

זה למה אני חושב שאולי עדיף להתרחק מהמלכות פה, והמנוסות בפרט. עדיף מלכה חובבנית או מתחלפת שיהייה אפשר להנות ולא לסבול באותה נשימה.
Red Leaf
לפני 12 שנים • 28 ביולי 2011
Red Leaf • 28 ביולי 2011
לעיתים עדיף לשאול או להתערבב ולחוות, מאשר לקבוע סברות כרס מטומטמות וחסרות שחר.

שולט/שולטת זוהי רק תגית - מה שמשנה זה מה הם בוחרים לעשות עם נטייתם, באיזה אופן, איך וכמה - זה לא קשור למיניות או למגדר של הצד האקטיבי, אלא בדרך שהוא בוחר לבצע זאת.
בלוסום​(לא בעסק)

רד ליף - מסכימה איתך באלף אחוז!

בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביולי 2011
שליטה, עם הזמן הבנתי זאת, שליטה אמיתית - לא מסתכמת רק במיטה. היא הולכת עם בני הזוג בכל אספקט של החיים. ולא, אני לא מתכוונת שליטה של 24/7 שבה שולטים בכל אספקט של בת הזוג, אבל נסה להפסיק להיות אכפתי ודואג ומטפח - זה בלתי אפשרי. זה שאין סשן או בדסמ פיזי, לא אומר שמפסיקים להרגיש ולחשוב על בן / בת הזוג, ואין פה שום אבחנה מגדרית מי בעמדת השולט ומי הנשלט.

אז כמו שרד ליף אמר - עדיף לא להכליל הכללות, אלא פשוט להשקיף ולצפות, ובהתאם לכך להסיק מסקנות, , אם בכלל..(ואת זה אני אומרת גם לעצמי, בעוונותיי..).
walking dead
walking dead • 28 ביולי 2011
אם ניסית לשבור את השיא של כמה שטויות וקלישאות ריקות מתוכן אפשר לדחוף ל- 6 משפטים - הצלחת ובגדול. וזה לא מובן מאליו בכלל, יש לך מתחרים לא רעים כאן. ריספקט.
מUחדת
מUחדת • 28 ביולי 2011
הרשה לי להתנצל בשמה של השפחה החרופה והלוחמנית- פריסי המהממת.
זה לא שהיא לא רוצה- היא פשוט לא הבינה מה אתה מנסה להגיד
והרשה לי לציין כי תופעות שציינת בהחלט ראויות לדיון מעמיק.

לטובת המתקשים (ואלו הנותרים רכים כמרשמלו), תקציר:

נשלטות= בנות אדם לפני סאבית.
רוב הגברים כמוהו# סקרנים.
בעיה- לבנות יש הרבה כוח מעצם היותן.
שולטים= שולטיים רק במיטה.
מלכות= שולטות כדרך חיים.
X- שווה לתרחק מהמלכות המנוסות.
Y- עדיף מלכה חובבנית או מתחלפת.
להנות= לא לסבול (באותה נשימה).

עכשיו, פריסי, את עדיין חושבת שמדובר בקלישאות?
כי נדמה לי שאת לא טועה# צודקת כדרך חיים, בעיקר במיטה.
Satira{שלו ורק של}

Re: על ההבדלים בין יחסי מלכה -עבד לאדון-שפחה

Satira{שלו ורק של} • 28 ביולי 2011
בחור200 כתב/ה:
שולטים שולטיים

ענק.
נכנס הישר ללקסיקון.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 28 ביולי 2011
free spirit כתב/ה:
אם ניסית לשבור את השיא של כמה שטויות וקלישאות ריקות מתוכן אפשר לדחוף ל- 6 משפטים - הצלחת ובגדול. וזה לא מובן מאליו בכלל, יש לך מתחרים לא רעים כאן. ריספקט.

אני לא יודעת אם זה יכול להיכנס לפנתאון של הקלישאות, מה עם מלכות שמנות או נצלניות, הכי אי אפשר בלי נכסי צאן הברזל של שירשורי המימרמור?
לא יודעת , זה ליד אבל זה עוד לא זה, שיסתובב הבחור ילמד ואז יביא כבר את כל החבילה.
מUחדת
מUחדת • 28 ביולי 2011
בטי בום כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

אני לא יודעת אם זה יכול להיכנס לפנתאון של הקלישאות, מה עם מלכות שמנות או נצלניות, הכי אי אפשר בלי נכסי צאן הברזל של שירשורי המימרמור?
לא יודעת , זה ליד אבל זה עוד לא זה, שיסתובב הבחור ילמד ואז יביא כבר את כל החבילה.

גאונה!
ואף מילה על קלישאות מתבקשות כמלכות בתשלום/ שולטות מלמטה/
שליטה אמיתית מתחילה ב../ שליטה מקבלים לא לוקחים/ אישה-ילדה.
walking dead
walking dead • 28 ביולי 2011
בטי בום כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

כמובן שהיריעה רחבה מלהכיל את *כל* הקלישאות האפשריות. אבל זה האתגר לחרטטן הבא שינסה לשבור את השיא. מי מתנדב?

מיו, מלכתי הקדושה המחזיקה בציון המכובד 7.6 (במדד הקשיחות החדש, המתאים לתו התקן הישראלי), תודה לך על כי את מחרפת נפשך להראות לי את האור והאמת מדי יום ביומו. את. א ת השולטת האמיתית והיחידה שהיא גם כוסית על וגם לא נצלנית.
מUחדת
מUחדת • 28 ביולי 2011
free spirit כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

כמובן שהיריעה רחבה מלהכיל את *כל* הקלישאות האפשריות. אבל זה האתגר לחרטטן הבא שינסה לשבור את השיא. מי מתנדב?

מיו, מלכתי הקדושה המחזיקה בציון המכובד 7.6 (במדד הקשיחות החדש, המתאים לתו התקן הישראלי), תודה לך על כי את מחרפת נפשך להראות לי את האור והאמת מדי יום ביומו. את. א ת השולטת האמיתית והיחידה שהיא גם כוסית על וגם לא נצלנית.

זו לא אני, פריסי.
זה החינוך הגוראני עליו גדלתי. שלא כמו רבות מהמלכות בתשלום השמנות והנצלניות,
אני נולדתי מלכה אמיתית ולכן מאמינה ששליטה מקבלים- לא לוקחים.
כאישה-ילדה אני מצליחה לקרוא את הנשלט/ת שמולי,
אחרי הכל- כולנו ילדים אבל שליטה איננה משחק
ופירוק והרכבה צריך לעשות באהבה או לא לעשות בכלל.
אני לא מאמינה בניצול כדרך חיים אלא במתיחת גבולות הנתינה.

אני גם לא רואה עצמי כ"מלכה"
אלא קאווצ'רית, מכוונת, מכילה, מאתגרת, לא לקמצנים!, נסיכה וחתולה.
    התגובה האהובה בשרשור