לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגיגים על מאסטרים, שפחות, ומה שבינהם

נוריתE
לפני 12 שנים • 29 ביולי 2011

Re: הגיגים על מאסטרים, שפחות, ומה שבינהם

נוריתE • 29 ביולי 2011
מחקתי
הבעתי יותר מידי הזדהות
אבל את לא מחפשת את זה ממני

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 30, 2011 1:44 am, סך-הכל נערך פעם אחת
נוריתE

Re: הכללות...

נוריתE • 29 ביולי 2011
kohinoor כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
[ציטוט]
מה מבדיל בעיניי בין יחסי שולט/נשלטת לבין יחסי מאסטר/שפחה?
הגישה.
בעוד נשלטת שומרת לעצמה את הזכות לנהל מו"מ לכל אורך הדרך. תמיד תהיה לה מילת בטחון, תמיד יהיו לה גבולות משלה שהם בבחינת קו אדום בל יעבור, ותמיד תהיה לה הזכות לקום וללכת. (ובעיניי הדברים הללו מונעים מבן זוגה להפוך להיות מאסטר).
שפחה לעומת זאת, עושים איתה מו"מ פעם אחת. בתחילת ההיכרות. המו"מ יכול להימשך זמן מה, אבל דבר אחד ברור, ברגע שהתמסרה והפכה להיות רכושו, אין לה יותר לא מילת בטחון, לא גבולות משלה, ולא זכות ללכת (אלא אם כן ניתנו לה זכויות כאלה על ידו). [ס.ציטוט]

בתכל'ס
את צודקת
ועד איזה לא מזמן
חשבתי כמוך.

תמיד אמרתי
שלי אין צןרך במלת ביטחון
שאני רוצה להתרכז לזרום עם מה שקורה ולא להאלץ לחשוב כל הזמן
על ה-מילת בריחה הזאת
תמיד אמרתי שאני אמורה להיות מסוגלת לסמוך על מי שמעלי
אבל זאת בחירה אישית שלי

אבל מי שמעלי או מעליך או בכלל מי שמעל
צריך להיות מספיק חזק ובוטח בעצמו וביכולות שלו
כדי כן לאפשר את הפתח מילוט הזה
רק אדם לא בטוח בעצמו לא יתן את האופציה הזאת
אם לא לשים אותה כתנאי הכרחי
ואם אדם
לא בטוח בעצמו אז הרי לשלוט הוא לא מתאים
(ולא משנה איך יכנה עצמו
אדון/שולט/מאסטר/מנטור
what ever
או בכלל לא מתאים למערכת יחסים כל שהיא(לדעתי)
ואני רק בהודעות פרטיות לפעמים נתקלת בכאלו שאני חושבת/תוהה
למקרא דברייהם
WTF?שלא לדבר על כאלו שאני מגיעה איתם כבר למסנג'ר..(אבל על זה אני אולי אפתח ספין)

כנ''ל לגבנו נשלטות סאביות שפחות וכל שם תאר אחר
אם אנחנו לא בטוחות בעצמנו וביכולות שלנו לתת ולהתמסר
אז עדיף להשאר לבד עד שכן

בכללי
אני מסכימה איתצך לגבי סוגי מערכות היחסים
ויש עוד כאן בעולם הזה
מעבר למה שאת נתת דוגמה

ןלגבי כל עניין הרכוש
נו טוף
תכלס זה הכל בראש שלנו
כי הרי מחוצ למערכת אנחנו בני אדם עצמאיים לעצמנו בעולם
רק במערכת אנחנו ככה אם אנחנו בוחרות בזה,
זאת לא עבדות אמתית נוסח המקרא
או נוסח לפני כזה 200 שנה
או כמו עוד יש בארצות מסויימות

אנחנו,בהגדרתנו העצמית כשפחה
בוחרות שלא לבחור בוחרות לוותר על זכויות אלו או אחרות
וכל מה שאמרת
אבל בתכלס
אף אחד לא ירצע את אזננו למשקוף ואף אחד לא יקח על עצמו אחריות מלאה
על החיים שלנו ,ומי פה תוותר על עבודה ביית חברים משפחה ,חיים
בכדי להתמסר לחלוטין לגבר זה או אחר
כדין רכוש שפחה נרצעת?
(אפילו הכי אקסטרימיות שקראנו פה ושם בפורום ולפחות אני,קיבלתי חום למקא מעלליהן ומעללי אדונהן
לא תעשנה כך ולא מפרטת, המבין יבין)
ומי פה מהבגברים יטול על עצמו אחריות מלאה בתמורה לוויותר מלא?
וזה ברור למה אני מכוונת כשאומרת אחריות מלאה
או שצריכה לפרט?
מה זאת, אומרת אחריות מ-לאה?
לא חושבת שצריכה

אנשים
התמסרות מלאה דורשת בתמורה אם לא מחייבת מנדוטורית אחריות מלאה כתמורה.
אין מצב אחר.

אף גבר שפוי והגיוני לא יקח את זה עליו.
ומי שיטען שכן באזני כל אחת מאיתנו
אני אמליץ לה לברוח באותה השניה ולא לחזור ולא משנה עד כמה בוערים חלציה.
תמיד אפשר לקום וללכת.
אני באמת צריכה להגיד לך או למי מפה גברים או נשים בכל שם תאר כל שהו
שתמיד,אפשר לקום לסיים את המשחק וללכת(?)

אני פעם אחת ויחידה בחיים שלי
נתתי ,הענקתי מסירות גמורה
תמורת הבטחת גבר ,לאחריות מלאה
יודעים(?)מי נשבר קודם?ושבר מילה
הוא

לא עוד.

[U]

זכותך כמובן לדעותייך שלך. אבל עשי לי טובה אישית? אל תכללי אותי בתוך ה"אנחנו" שלך. ובכלל, ממליצה לך ככה באופן כללי לדבר רק בשם עצמך תמיד.

אאוצ'
יותר מיד זמן מסתבר
לא הייתי פה
אנסה למחוק את התגובה האחרונה שלי בעמוד ארבע
שלא אחטוף ממך עו דמנה
ואם לא אספיק
עשי טובה ואל תקראי אותה
עוֹלָם

עוֹלָם • 29 ביולי 2011
נוריתE כתב/ה:
מחקתי
הבעתי יותר מידי הזדהות

אכן.
לא מחפשת הזדהות.
ובכל זאת,
חבל
שמחקת.
נוריתE

נוריתE • 29 ביולי 2011
kohinoor כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
מחקתי
הבעתי יותר מידי הזדהות

אכן.
לא מחפשת הזדהות.
ובכל זאת,
חבל
שמחקת.

קדושים מעונים לא מגיעים לגן עדן
הם רק מתים צעירים מידי.
הבור
הוא אותו בור.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 12 שנים • 30 ביולי 2011
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 30 ביולי 2011
אהבתי את הכתיבה, היא חדה ברורה ומנוסחת היטב.
תענוג לקרוא .
אני לא מסכימה לגמרי עם הכול , אך יש לא מעט דברים שאני רואה כמוך.
אני דרך אגב מאוד אוהבת ומעריכה את דה וינצ'י מגיל מאוד צעיר, בלי קשר לענייני מאסטריות.

רציתי לשאול שאלה , סיפרת בעצם לאיך את רואה את תהליך ההפיכה למאסטר ,ולמרות שבעיניי יש שם עוד הוא בגדול מתאר את המטרה , איך את רואה את תהליך ההפיכה לשפחה?הריי גם לה יש דרך לשם?איך היא מגיע בתפיסת עולמך למימוש המהות הפנימית שלה?(שהריי רצון הציות הוא גם לא מה ואיך שמגדיר אותה למה שהיא )
אשמח לשמוע
nomorenomore
nomorenomore • 30 ביולי 2011
נורית, כרגיל את בוחרת בדרך התקיפה נגד הגברים.

חבל.

קוהי, פוסט מקסים, אהבתי את רוב התובנות מהשרשור icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}

על מאסטרים ושולטי על

בכוח המוח{Aion} • 30 ביולי 2011
האדרה היא לא מילה גסה, אבל היא לא אמת.
כבר גיליתי משני הכיוונים שסטייט אוף מיינד יכול להפוך כל ניע, אמירה או פקודה למשהו עם עומקים ומשמעויות שה"מאסטר" בכלל לא התכוון להם.

מה זה משנה הסמנטיקה, אני לא מבינה. כל עוד את מצליחה להביא לידי ביטוי את הרצון שלך להיות שפחה, את יכולה להאמין שהמאסטר שלך הוא צעד וחצי מאלוהים. השאלה היא מה יקרה כשתגלי שהוא לא. שהוא אכן נבון, פיקח וכו', אבל שיש דברים שהוא לא מבין או יודע, או שהוא לא מצליח להפעיל אותך באופן חלק ומדהים בכל רגע ורגע.

בפועל חיבור בין אנשים, גם שולט ונשלט, זה עניין של תאומים והתאמה, כשמעל ומתחת לכל משתרעת האמת: כולנו אנושיים, יש לנו פלוסים ומינוסים, הבנות וכשלונות. אנחנו לומדים כל הזמן, ואנחנו רחוקים מלהיות מושלמים באיזה תחום. בטח בתחום ה"שליטה". שליטה זה משהו שמצריך הבנה כללית בבני אדם, והבנה אישית בך ובצרכים שלך. זה משהו שתמיד נלמד בו, זו אחת היריעות הרחבות הקיימות, והמצריכות לימוד יומיומי.

אולי אני טועה, אבל האנושיות הזו יכולה להיות בעוכריו של המאסטר שלך, כי יום אחד תגלי שהוא לא כזה מושלם ו"יודע כל" כפי שהצורך שלך בו. ואז מה?

ועוד משהו: את לא זורקת עליו את כל האחריות לקשר שלכם? זו לא תפישה מעט ילדותית? היא לא כזו שתגרום פעם אחר פעם מפח נפש, משום שהיא לא מציאותית ולא באמת "פועלת"? את לא מושכת אליך מגלומנים שזקוקים למישהי בעלת תפישה כזו כדי לחזק את העצמי הפריך שלהם שיסודותיו אינם טמונים בקרקע המציאות?

אתם יכולים להיות בכל דרגת התפתחות, ולהחליט איך יראה הקשר שלכם. אתם יכולים להחליט מי מאסטר (הוא) ומי לא (כל השאר שלא מבינים כלום), אבל זה לא שבאמת יצרת כאן איזה מבחן ל"מאסטר".

כן העלית כאן את פנטזית השליטה שלך, אבל זה משהו שונה לחלוטין.
עוֹלָם

מבטיחה

עוֹלָם • 30 ביולי 2011
kasandra כתב/ה:
אהבתי את הכתיבה, היא חדה ברורה ומנוסחת היטב.
תענוג לקרוא .
אני לא מסכימה לגמרי עם הכול , אך יש לא מעט דברים שאני רואה כמוך.
אני דרך אגב מאוד אוהבת ומעריכה את דה וינצ'י מגיל מאוד צעיר, בלי קשר לענייני מאסטריות.

רציתי לשאול שאלה , סיפרת בעצם לאיך את רואה את תהליך ההפיכה למאסטר ,ולמרות שבעיניי יש שם עוד הוא בגדול מתאר את המטרה , איך את רואה את תהליך ההפיכה לשפחה?הריי גם לה יש דרך לשם?איך היא מגיע בתפיסת עולמך למימוש המהות הפנימית שלה?(שהריי רצון הציות הוא גם לא מה ואיך שמגדיר אותה למה שהיא )
אשמח לשמוע

תודה לך.
אכן תהליך ההשתפחות חסר פה, וזה במכוון. הפוסט הזה היה בגדר נגיעה קלה וזהירה על פני השטח של הנושא. כפוסט הראשון שאני מפרסמת בפורום, בחרתי להישאר במקום הזהיר והבטוח יותר.

מבטיחה לכתוב בפוסט נפרד, בבלוגי תחילה, ואולי יגיע גם לכאן.
עוֹלָם

עזוב...

עוֹלָם • 30 ביולי 2011
Sparafucile כתב/ה:
נורית, כרגיל את בוחרת בדרך התקיפה נגד הגברים.

חבל.

קוהי, פוסט מקסים, אהבתי את רוב התובנות מהשרשור icon_smile.gif

יש אנשים שמתנהלים חיים שלמים בתחושה של קרבן. מאשימים את כל מי ומה שסביבם, ולא קולטים שהמכנה המשותף לכל הכשלונות שלהם בחיים זה הם עצמם.

ובלי כל קשר,
תודה על הפרגון }{
עוֹלָם

Re: על מאסטרים ושולטי על

עוֹלָם • 30 ביולי 2011
בכוח המוח כתב/ה:
האדרה היא לא מילה גסה, אבל היא לא אמת.
כבר גיליתי משני הכיוונים שסטייט אוף מיינד יכול להפוך כל ניע, אמירה או פקודה למשהו עם עומקים ומשמעויות שה"מאסטר" בכלל לא התכוון להם.

מה זה משנה הסמנטיקה, אני לא מבינה. כל עוד את מצליחה להביא לידי ביטוי את הרצון שלך להיות שפחה, את יכולה להאמין שהמאסטר שלך הוא צעד וחצי מאלוהים. השאלה היא מה יקרה כשתגלי שהוא לא. שהוא אכן נבון, פיקח וכו', אבל שיש דברים שהוא לא מבין או יודע, או שהוא לא מצליח להפעיל אותך באופן חלק ומדהים בכל רגע ורגע.

בפועל חיבור בין אנשים, גם שולט ונשלט, זה עניין של תאומים והתאמה, כשמעל ומתחת לכל משתרעת האמת: כולנו אנושיים, יש לנו פלוסים ומינוסים, הבנות וכשלונות. אנחנו לומדים כל הזמן, ואנחנו רחוקים מלהיות מושלמים באיזה תחום. בטח בתחום ה"שליטה". שליטה זה משהו שמצריך הבנה כללית בבני אדם, והבנה אישית בך ובצרכים שלך. זה משהו שתמיד נלמד בו, זו אחת היריעות הרחבות הקיימות, והמצריכות לימוד יומיומי.

אולי אני טועה, אבל האנושיות הזו יכולה להיות בעוכריו של המאסטר שלך, כי יום אחד תגלי שהוא לא כזה מושלם ו"יודע כל" כפי שהצורך שלך בו. ואז מה?

ועוד משהו: את לא זורקת עליו את כל האחריות לקשר שלכם? זו לא תפישה מעט ילדותית? היא לא כזו שתגרום פעם אחר פעם מפח נפש, משום שהיא לא מציאותית ולא באמת "פועלת"? את לא מושכת אליך מגלומנים שזקוקים למישהי בעלת תפישה כזו כדי לחזק את העצמי הפריך שלהם שיסודותיו אינם טמונים בקרקע המציאות?

אתם יכולים להיות בכל דרגת התפתחות, ולהחליט איך יראה הקשר שלכם. אתם יכולים להחליט מי מאסטר (הוא) ומי לא (כל השאר שלא מבינים כלום), אבל זה לא שבאמת יצרת כאן איזה מבחן ל"מאסטר".

כן העלית כאן את פנטזית השליטה שלך, אבל זה משהו שונה לחלוטין.

במילה אחת? תקשורת. בשביל זה היא כל כך אקוטית ביחסי מאסטר/בעלים-שפחה/רכוש.
אגב מה חשובה הסמנטיקה, אקח מדבריך שלך: "להפעיל אותי" זה לא על השולחן בכלל אצלי. אם הוא צריך להפעיל אותי (ולא משנה כבר אם הוא עושה את זה בצורה מושלמת יותר או פחות) - משמע אני מהווה עליו עול. וזה מנוגד לתכלית השפחה, שנועדה להקל את חיי הבעלים שלה.
לא נולדתי אתמול, ברור לי שאף אחד הוא לא מושלם, אפילו לא מי שמאסטר שלי.... חח.... וגם אני אינני שפחה מושלמת, רחוקה אני שנות אור מהמקום הזה. ובכל זאת, יכולים שני אנשים להיות מושלמים זה עבור זו, וזה כל המושלמות שאני זקוקה לו. לא מעבר לזה. למה הכוונה מושלמים זה עבור זו? שמזהים האחד בשני, ובדינמיקה הנרקמת בינהם, את הקרקע הפוריה הטובה ביותר לצעידה משותפת בדרך אל היעדים שנקבעו. (כך אני רואה את הדברים, בקצרה)

לנושא האחריות, ממש לא זורקת עליו כלום. נהפוך הוא. באה להקל עליו, לא להקשות או להעמיס. אני בהתמסרותי רואה תהליך, שמתחיל בנקודת זמן מסוימת של קבלת מחויבות הדדית, מתוך מקום בריא ושפוי, ומתוך מקום של הסכמה והבנה הדדיים. להיות שפחה זה מקום עם אחריות לא מבוטלת. אבל ברגע שכל אחד אכן מבצע את המוטל אליו או עליה בתחום אחריותו, ומפנה את השני לעסוק במה שהוא טוב בו, הנה אפשר לדבר על דינמיקה בריאה בעיניי לזוגיות של שליטה.

את עניין המבחן לא הבנתי. אני לא מנסה לבחון את המאסטר, אני מנסה למצוא אותו...
והפנטזיה? הרי לכולם יש חלומות, ולא רק בתחום הזוגיות או הבדס"מ. כולנו שואפים להיות תלמידים טובים, הורים טובים, חברים טובים, אנשי מקצוע ועובדים טובים וכד. ככל שנשאף להצטיינות, כך תוצרתנו תשתפר.

אף אחד אינו מושלם בשום דבר, אבל זה לא אומר שלא צריך לשאוף לזה (:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 30, 2011 6:26 pm, סך-הכל נערך פעם אחת