סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אילוף של בן הזוג באוטסורסינג? ללכת על זה?

נירית​(אחרת)
לפני 12 שנים • 1 באוג׳ 2011

אילוף של בן הזוג באוטסורסינג? ללכת על זה?

נירית​(אחרת) • 1 באוג׳ 2011
את הבית מנקים לי, את הכביסה עושים עבורי, בעבודה אני מלכה...
כלבים נשלחים לאילוף? לא הגיע הזמן למקצוע חדש? אילוף באוטסורסינג ?? שולחת אותו, חוזר מאולף, אם עד עכשיו לא עשיתי זאת כנראה זה לא יקרה ... אוטסורסינג למלכות שצריכות, מבינה שלא כולן, ואל תכעסו עלי.
אשמח לשמוע תגובות, מחשבות, וכו'...ואל תקראו לי חולת נפש ...(או אולי כן icon_smile.gif
Venus in Furs
לפני 12 שנים • 1 באוג׳ 2011
Venus in Furs • 1 באוג׳ 2011

דווקא רעיון מחרמן, אבל אני לא מכיר הרבה נשים שישלחו את הגבר שלהן לאישה אחרת כדי שתבצע בו אקטים של שליטה.

אני באופן אישי נוטה להתאהב במי ששולטת בי היטב... icon_smile.gif

וגם, מה תהיה המוטיבציה של השולטת?
וכל אחת הרי מאלפת בדרכה ועל פי העדפותיה...

זה מזכיר לי את הבדיחה על הבחור שפוגש את אבא שלו בבית זונות ושואל אותו מה הוא עושה שם... האבא עונה "בשביל 50 שקל לא שווה להטריח את אמא".

התגובה האהובה בשרשור
walking dead
לפני 12 שנים • 2 באוג׳ 2011
walking dead • 2 באוג׳ 2011
ואני סתם תוהה, מה הכיף בלשלוח את הנשלט לאילוף אצל אחרת?
כשיש מערכת יחסים, לדעתי האישית כמובן, כל היופי הוא לחוות את התהליך יחד, בלי שותפים חיצוניים לפחות בהתחלה.
שולה פנינים
שולה פנינים • 2 באוג׳ 2011
זה לא קרה 5 שנים, מה לדעתך השתנה עכשיו?
Mary Jane
Mary Jane • 2 באוג׳ 2011
היחס הטכני שלך לעניין מעיד שאת לא באמת אוהבת את 'התחום' וככל הנראה עושה זאת לאור רצונו של אישך (ואיני פוסלת כלל את האפשרות שמדובר בכינוי של גבר מתחזה, שדווקא מחבב את התחום).
אני בעד לקרוא לילד בשמו ולא להיתלות בקונסטרוקציות מופרכות, כי זה לא יחזיר אותו מאולף יותר, אלא כמה/ מתאווה לעשות את רצונה של אחרת, אם בכלל.

מעבר לכך, כדי לאמץ את הטייטל 'שולטת', צריך להפעיל איזו שליטה ... icon_smile.gif
Madame T​(שולטת)

חמש שנות אילוף

Madame T​(שולטת) • 2 באוג׳ 2011
השרשור הזה נפתח בפעם הראשונה לפני כחמש שנים (והיו עוד כמה אחריו) - אני תוהה כמה שנים נדרשות לאלף בעל בכוחות עצמך או בעזרת זרות? icon_cool.gif

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=157136&highlight=#157136
שולה פנינים
שולה פנינים • 2 באוג׳ 2011
MJ, את לא פוסלת? icon_lol.gif
עד שאני מפגינה איפוק את באה ומקלקלת את השורה. icon_cool.gif
ובקיצור, אם לא ברור..
נו ב א מ ת.
אני מניחה שלמסנ וכו' ה"שולטת" שולחת את "בעלה". icon_rolleyes.gif
The Naked Butler

שליטה באוטסורסינג

The Naked Butler • 2 באוג׳ 2011
למרות שזה נשמע לי רעיון מדליק וחרמן ונורא מענן (מכיוון שאישתי פשוט לא מעונינת לקחת את ההגה), אני בספק רב אם זה ריאלי. הרי האיש הולך להיות מאולף, וחוזר הביתה בציפיה לקבל את האילוף הזה ולא מקבל. זה כמו לקחת כדורים כדי לרדת במשקל מבלי לשנות הרגלי אכילה. זב סתם פלסטר ללא טיפול בנושא בשורש.

רעיון יותר טוב לדעתי הוא לספק לאישה בבית כלים או "קורסים" או אולי מנטורית כדי ללמד אותה איך לשלוט בגבר שלה. זה קריטי לאישה "טובה" שחושבת שזה סתם קיניק של בעלה. כך כל בית שונה כמובן וכל זוג זקוק לטיפול שונה.

וגם לי יש הרגשה שה OP מתחזה לאישה. אולי אנחנו טועים והלאווי שאנחנו טועים.
כואב עבורך​(נשלט)
לפני 12 שנים • 5 באוג׳ 2011

יציאה ל

כואב עבורך​(נשלט) • 5 באוג׳ 2011
מכיוון שאני מאמין גדול בזוגיות התשובה הראשונה שלי היא שבמקרה כזה נראה שלבן זוגך יהיה יותר קל לצאת לאוסורסינג בכל שאר הדברים.
ודבר נוסף שיללהגיד או בעתם להסכים פה עםהרוב כל הרעיון השליט זה האילוףלדמותך
פודל של מישהי אחרת הוא לא הכלבלב שלך
cobra​(נשלט)
לפני 12 שנים • 6 באוג׳ 2011

אל תקראו לי חולת נפש

cobra​(נשלט) • 6 באוג׳ 2011
אכן לא נקרא לך חולת נפש אך בהחלט נכנה אותך בשם ''זאת שהשתחררה משלוותא לא מזמן''.
עצוב לקרוא את מה שכתבת כי זה מעיד יותר מכל על בורות גורפת.אם כבר יש לך בעל שזורם איתך בנושא,אז להוציא את המכרז לקבלן חיצוני.....מוזר מאוד.