צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אילוף של בן הזוג באוטסורסינג? ללכת על זה?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 7 באוג׳ 2011
אני דווקא לא חושבת שהיא/הוא התשגעה icon_smile.gif
מה, חצי מהפרופילים פה מציינים שהחיפוש הוא אחר נשלט שכבר חווה, שכבר יודע, שכבר רגיל.
לא לכל אחד יש סבלנות לחנך וללמד. גם לי לא תמיד מתחשק לעשות הכל בעצמי. עם טדי, אני בטוחה שהיה לי הרבה יותר קל אם הייתה מישהי לפני שהייתה מלמדת אותו את הבסיס.
ומן הסתם במיקור חוץ לא סתם שולחים גבר למישהי בלי שום תיאום. מדברים איתה, מתאמים ציפיות, מתכננים יחד icon_smile.gif

אמנם יש בזה סיכון, "אילוף" כזה מכיל נסיון מכוון לעורר רגשות מסויימים או להרגיל לגישה מסויימת, כמו יראת כבוד, צייתנות וכו'. את באמת מוכנה לאפשרות שהוא ירגיש ככה כלפי מישהי אחרת?

* * *
אתם יודעים מה כל זה מאד מזכיר לי? את הקטע הזה שבחורה יוצאת עם בחור כמה שנים, מחנכת אותו למופת, מלמדת אותו להיות רגיש לצרכיה, מלמדת אותו להתלבש היטב, מלמדת אותו כיצד להיות איש שיחה טוב יותר, מאהב טוב יותר, איך להסתדר עם הורי בת הזוג וכו'... ואחרי שהוא הופך לגבר המושלם, הם נפרדים, ובת הזוג הבאה שלו נהנית מפירות העמל icon_smile.gif כעבור חודשיים הוא מציע לה נישואין, מרוב התמוגגות על כך שהיא "מקבלת אותו כמו שהוא". icon_twisted.gif
כואב עבורך​(נשלט)
לפני 12 שנים • 12 באוג׳ 2011
כואב עבורך​(נשלט) • 12 באוג׳ 2011
כל אחד\אחת שעבר יותר מבת זוג אחת יודע שמשהו נשאר מהקשר הקודם.
כולנו לומדים וזה מה שהופך אותנו לכאלה נפלאיים, כן גם כל הכלבלבים שצריכים אילוף...
יש הבדל בין לאלף לרצונותך את בת הזוג\בן הזוג לבין לקבל כלבלב מאולף.
גם אם לכלבלב יש בסיס איתן של אילוף אין על יחס אישי להרגשה חמימה icon_lol.gif
נירית​(אחרת)
לפני 12 שנים • 30 במרץ 2012

אני לא נורמלית

נירית​(אחרת) • 30 במרץ 2012
ומה שבטוח לא מתקדמת. מה עושים?
Madame T​(שולטת)

Re: אני לא נורמלית

Madame T​(שולטת) • 30 במרץ 2012
נירית כתב/ה:
ומה שבטוח לא מתקדמת. מה עושים?

אם אחרי שש שנים של נסיונות (לכאורה), לא הצלחת, הגיע הזמן למצוא תחביב חדש.
אנאלון​(נשלט)

אני חושב שזה רעיון מצוין

אנאלון​(נשלט) • 30 במרץ 2012
ומי שרוצה יכולה לקבל אותי כבר מאולף
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 30 במרץ 2012
אני ממש לא מצליחה להתחבר לזה.
הרי אם לא הצלחת לגרום לו להתמסר לך אחרי שהוא יתמסר למישהי אחרת הוא יעביר לך את אותה ההתמסרות?
או שזאת בכלל הודעה של גבר שתנסה להשיג מלכה.
חוץ מזה איזה אינטסט יש למלכה אחרת לעשות למענך את העבודה השחורה בלי להנות מהפירות
אני ממליצה א' על מליכה בתשלום.
ב' לחזור לטניל

ומצדיעה על ההתמדה בשירשור
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 30 במרץ 2012
בטי בום כתב/ה:
אני ממש לא מצליחה להתחבר לזה.
הרי אם לא הצלחת לגרום לו להתמסר לך אחרי שהוא יתמסר למישהי אחרת הוא יעביר לך את אותה ההתמסרות?
או שזאת בכלל הודעה של גבר שתנסה להשיג מלכה.
חוץ מזה איזה אינטסט יש למלכה אחרת לעשות למענך את העבודה השחורה בלי להנות מהפירות
אני ממליצה א' על מליכה בתשלום.
ב' לחזור לטניל

ומצדיעה על ההתמדה בשירשור

לא יודעת מי זאת 'נירית' (או אולי זה) - אבל כמו שציינתי לעיל - אם זה אכן "אמיתי" - אחרי שש שנים אפשר כבר להרים ידים.... ראו:

www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=157136&highlight=#157136
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 30 במרץ 2012
מוזר שהעלית באוב הודעה מאוגוסט במקום להעלות את הנושא מחדש. זה יוצר תחושה כאילו את מתגרה מעצם הפוסט ולא באמת שואלת משהו. מה גם שאם זה לא נפתר זמן רב, מה את מצפה שיקרה כרגע? אן לי מושג אם זו שאלה אמיתית ומה הסיבות לחידוש הדיון, אבל זה בדיוק הזרם בבדס"מ שאני בקצה השני של הסקאלה שלו. לא מבין מה הקשר בין זה ובין שליטה נשית, באמת.
מי שיודע לשלוט בבן הזוג ומרגיש בטוח שהוא יודע איך לספק לבן הזוג את מה שהוא צריך, ממש לא צריך לשלוח אותו לצד שלישי. לי זה נשמע יותר כמו "קיצור דרך". כשאת רוצה שהוא יחווה שליטה ואת מרגישה שאת לא ממש בטוחה בעצמך, אז את שולחת אותו למישהי אחרת ואת עשית את שלך.
גבר או אישה ששולחים את בן הזוג לשרת אדם אחר, או מוסרים אותו לשימוש אדם אחר, או משפילים את בן הזוג בעיני אדם אחר, הם אנשים שיותר משהם זקוקים לשליטה ויותר משהם אוהבים את בן הזוג, הם חייבים לתחזק את האגו שלהם בכל מחיר. נכון שיש גם נשלטים ונשלטות שמסכימים לזה, אבל קשה לי להאמין שהם באמת נהנים מזה. הם נהנים לקיים את מה שהשולט דורש, אבל אם תונח בפניהם אופציה שהשולט ישלוט בהם או שהם ינקו את הבית לצד שלישי, יש לי תחושה שאני יודע מה התשובה.
sarah

Re: אילוף של בן הזוג באוטסורסינג? ללכת על זה?

sarah • 30 במרץ 2012
נירית כתב/ה:
את הבית מנקים לי, את הכביסה עושים עבורי, בעבודה אני מלכה...
כלבים נשלחים לאילוף? לא הגיע הזמן למקצוע חדש? אילוף באוטסורסינג ?? שולחת אותו, חוזר מאולף, אם עד עכשיו לא עשיתי זאת כנראה זה לא יקרה ... אוטסורסינג למלכות שצריכות, מבינה שלא כולן, ואל תכעסו עלי.
אשמח לשמוע תגובות, מחשבות, וכו'...ואל תקראו לי חולת נפש ...(או אולי כן icon_smile.gif

גם לי מנקים את הבית בצורה יסודית וקבועה,ועושים לי כביסה,ומגהצים לי את השמלות,ואפילו רוחצים לי את הרכב ומצחצחים לי את הנעליים,אותו אחד.
עם זאת לעולם לא אשלח את העבד שלי לאילוף או לנקות אצל מישהי אחרת ,לעולם לא אצווה עליו לעשות כך מ-2 סיבות: 1.אני רכושנית וקנאית ואני לא מתחלקת במה ששייך לי.
2.הוא עבד טוב ומציית לכל ההוראות שלי ולא זקוק לאילוף והיה והוא זקוק לשליטה אני זאת שאשלוט ואחנך אותו ולא אף אחת אחרת.
אני בטוחה שהוא יציית לי ויסכים ללכת לנקות אצל מישהי אחרת מתוך התמסרות כלפיי אבל לא אעשה זאת,הוא יודע ובוטח בי ,אמון מלא בי שלא אשאיל אותו למישהי אחרת.
על זה כל השליטה מתבססת,על אמון מלא ובטחון שלא אפגע בו.
אלריק!
לפני 12 שנים • 31 במרץ 2012
אלריק! • 31 במרץ 2012
לחלוטין מסכים עם הדברים שנאמרו למעלה. icon_smile.gif