ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הזמן מרפא הכל ?

אמניזיה
לפני 20 שנים • 9 בינו׳ 2004

האם הזמן מרפא הכל ?

אמניזיה • 9 בינו׳ 2004
האם יתכן שאדם שהוקע מהקהילה, הוקע מהפורומים, הוקע מהמועדון – יוכל לחזור אל הכל, לאחר זמן (לא רב) – כאילו לא היו דברים מעולם?

האם ייתכן שלקהילת הבי די אס אם בארץ יש זיכרון כל כך קצר?

האם ייתכן שלא רק שאותו אדם יחזור, אלא אף יזכה ל"מעמד רם" להתהדרות המועדון בשמו וללגיטימציה מחודשת ואף מוגברת?

מסתבר... כמה עצוב... שהתשובות על כל השאלות האלו הינן בחיוב...

נכנסתי לאתר אחר... "האתר הרשמי של המועדון" כך הוא מכנה עצמו, אני לא נכנס לשם הרבה, אבל הפעם נכנסתי סתם כדי להתעדכן באירועי ליל אמש המועדון...וראו זה פלא.

או שאנשי המועדון (כולם) לקו במחלת השיכחה, או שמדובר בתהליך אלצהיימר מתקדם או שהם סתם בעיצומה של תרדמת חורף – אחרת אין שום הסבר לדבר הבא:

http://www.dungeon.co.il/f/index.php?showtopic=2648

ואם לא מספיק באמור לעיל הרי הביקורות מהללות ומשבחות –

http://www.dungeon.co.il/f/index.php?showtopic=2653

ושיא השיאים – אדון האור (ואני מצטט) כ"דמות חינוכית בעלת תחושת יעוד ומשנה מורכבת" –

http://www.dungeon.co.il/f/index.php?showtopic=2655

היה חסר רק שמישהו יניח לו לאותו אדם שטיח אדום יציב שני אנשים עם חצוצרות בכניסת המועדון ומקהלת נערי כנסיה על הבמה לרגל האירוע המרגש.

איך זה קורה? איך זה שאף אחד לא אומר דבר? מהיכן נובע קשר השתיקה הזה? למה אף אחד לא הזדעק? איפה האנשים שזעקו אז ונדמו היום?

האם עכשיו כשעברו חודשיים שלושה אולי ארבעה, הוא אדם אחר? האם מה שהיה נכון כל כך אז, לפני מעט כל כך זמן, לא נכון היום?

והחמור מכל - איך זה שמילה אחת לא נכתבה באף פורום בנדון , וכל המילים שנכתבו... החמיאו לאישיותו.

אנשים כתבו על ליל אמש, אנשים רציניים, אנשים "נחשבים" בקהילה הזו – ועל אדון החושך...כלום נאדא.

לא בטוח עד כמה הטקטיקה של לטמון את הראש בחול , לעצום עיניים , כמו אותו ילד שעוצם את עיניו וחושב שלא רואים אותו , יעילה ... דיי בטוח שלא.

השלב הבא יהיה שאותו אחד יחזור לכתוב בפורום בדסמי כלשהו , אותו פורום יספק לו שוב את הטרף , נערות צעירות שלא מודעות לעברו המפוקפק שוב יפלו ברשת ...

להיסטוריה יש נטיה לחזור על עצמה .

הקהילה – כוחה טמון באחדות וב"מדיניות" (בהעדר מונח מדויק יותר) שהיא מטווה בין השאר ב"טיפול" במקרים מסוג זה .
אותה מדיניות צריכה להיות גם ממומשת ברציפות ובהתמדה , אחרת מה הטעם ?
אז יבואו כל אחד/אחת , יעשו מה בזין שלהם , מתוך ידיעה ברורה שאם אכן יגרמו לאיזושהי שערוריה ,
יפעלו בניגוד לחוק או לכל מה שאנו מחשיבים מוסרי , או אז ירדו למחתרת לאיזה שבוע שבועיים , יתנו לרוחות להרגע למהומה לשקוט , לאנשים לשכוח ,
וישובו כאילו לא קרה כלום .

אולי גם נפריח להם נשיקות באוויר ?!

אם זה לא הטקסט בוק לאנרכיה , אני לא יודע מה כן.

מסתבר כי המאסטר ערום . גם כן מאסטר..

עצוב עצוב עצוב.
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 10 בינו׳ 2004
מאסטר יקיר​(שולט) • 10 בינו׳ 2004
צודק! צודק! צודק!

ציטוט שלך:
"...אנשים כתבו על ליל אמש, אנשים רציניים, אנשים "נחשבים" בקהילה הזו – ועל אדון החושך...כלום נאדא...."

מי האנשים הרציניים? "הנחשבים"??? השפחה שלו? או ההוא שכתב, שאיננו משתייך לקהילה בכלל?

אבל לא משנה מי כתב, עצם העובדה שהוא הורשה להיכנס למועדון,
זו סטירת לחי לקהילה!
וכמו שכתבת, זו סלילת דרך בשבילו להכינס שוב לפורומים השונים ולצוד הלאה.

אגב, נפתח שרשור באתר נוסף, אך ננעל מיד על יד בעל האתר!

אני שלחתי הודעה אישית לבעל המועדון,
עדיין מחכה לתשובתו.

אני מניח שעוד רבים עשו זאת בדרך הזו
ולא על גבי הפורומים.
המטרה היא, לדחוף לו שוב את החיים אל מתחת לחול!
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 10 בינו׳ 2004
צודק בכל מילה.

אני יכולה להבטיח לך שאם הייתי שם הייתי דורשת את סילוקו המיידי.

זה מחפיר שהדבר לא נעשה.
מאסטר יקיר​(שולט)
השליטה יקירתי,
הודעתך שם נמחקה.
כמו כן הודעתי נמחקה על ידי השפחה שלו, שהיא אחת מהמנהלים שם.
יש לציין שבהודעתי לא היה איזכור ניקים ולא הכפשות.

amos_l
amos_l • 10 בינו׳ 2004
הנושא הועתק גם לאתר המועדון לצורך הארות/הערות/תגובות
מאחר ואין בידי עדיין את כל הנתונים אני לא יכול בשלב זה להתייחס.
http://www.dungeon.co.il/f/index.php?act=ST&f=3&t=2664
עמוס
אמניזיה
אמניזיה • 10 בינו׳ 2004
עמוס.

זוהי פניה אישית אלייך.

ברור לי לחלוטין שאתה איש מצליח ובעל עיסוקים רבים.
אבל אתה צריך לזכור כי המועדון שאתה מחזיק בו , הוא היחיד במינו בארץ בתחום ומהווה ,
אם נרצה או לא את הפרצוף של הקהילה , ועל כן גם האתר של המועדון מהווה באופן ישיר את פרצופנו.
דברים שנכתבים באתר נקראים ע"י אנשים רבים , חלקם אלמוניים שמתעניינים ורוצים ללמוד , חלקם כאלה שרוצים להשאר אנונימים ווירטואלים ,
וכך הלאה , זה יכול להיות דבר נפלא אך גם מסוכן מאוד.
כל מה שנכתב שם נותן לגיטימציה לדברים מסוימים ובמקרה הספציפי הזה - נוראיים.

אנשים באופן אוטומטי ודיי ברור מקשרים את האתר למועדון ולתחום .
ועל כן יש בידיך אחריות רבה , וזהו משא לא קל בכלל.

בכל זאת , לא ברור לי כלל וכלל כיצד דבר כזה יכול היה לקרות !
האם יתכן כי אין לך שליטה על מה שקורה במועדון ? באתר?
אני לא יודע אם אתה מודע לעניין , אבל הודעות נמחקות באתר המועדון על בסיס אישי לחלוטין ללא פיקוח ומתוך אינטרסים וקשרים אישיים נטו.
זו לא הפעם הראשונה שהודעות לא מפרגנות , הודעות שמטרתן להזהיר ולהרתיע שנכתבו על אותו אחד שמכנה עצמו "מאסטר אור" נמחקו בתוך שניות,
לעומת זאת ניתן מקום רב להודעות מהללות ומשבחות.
הסיבה לכך כמובן ברורה לך ! והייתה צריכה להיות מטופלת עוד באותם ימים בו נחסם מהאתר ,
וזו הייתה ההבטחה של הנהלת האתר !

לכן גם לא מפליא אותי בכלל שהנושא זוכה באתר המועדון לאפס תגובות , דיון סביר מאוד להניח שלא יתפתח שם ,
ואין בכלל על מה להתדיין מלבד להבטיח לעצמנו לעשות הכל בכדי למנוע את חזרתו למועדון ולפורומים.

קבל ח"ח על העברת ההודעה לאתר המועדון , שהרי אם הייתה נכתבת על ידי הייתה נמחקת תוך מאית שניה ללא ידיעתך ולא עידכונך לאחר מעשה.

לאחר שתברר את פרטי המקרה , נשמח כולנו לדעת מהן מסקנותיך ואיך בכוונתך לפעול כדי שהמקרה לא יחזור על עצמו .

תודה.
מאסטר יקיר​(שולט)
אמניזיה,

למה, שלא כמו עמוס, תכתוב את דבריך בשרשור שעמוס פתח באתר הדנג'ן?
עכשיו היא כבר לא תמחוק לך!
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 10 בינו׳ 2004
אני כתבתי שם.

מוכנה להתערב שההודעה תמחק. icon_twisted.gif

אבל אלף מחיקות לא יפסיקו את המאבק שלי בקמי הפדופיל, ובנידויו מהקהילה, עד ליום שייאסר.
מאסטר יקיר​(שולט)
השליטה יקירתי,

עמוס העתיק את ההודעה של אמניזיה והעביר לדנג'ן.
אני כבר הגבתי שם.

זה לא נמחק.
המלכה לירז​(שולטת){כ}

כל הכבוד

לכל מי שאיכפת לו מאחרים מספיק בשביל לפרסם ולהגיב

בדס"מ, במיטבו, הוא חגיגה של חושים
מימוש פנטזיות, מרד, ה"פאוור אקסצ'נג'" שאהוב עלינו כל-כך
בדס"מ, במיטבו, נעשה באופן שפוי, בטוח, ובהסכמה
בין בוגרים, שווים המסוגלים לעמוד על דעתם

כנראה שלפעמים, בגלל שאנחנו שוברים נורמות חברתיות מסויימות, נוצר בילבול, ונראה כאילו התרחקנו כבר מכל נורמה של התנהגות ומוסר
ולפעמים, בגלל תופעת ההערצה כלפי אלה מאיתנו שלוקחים לידיהם את שרביט השליטה, ואת האחריות לאחרים, לכנועים, העיניים מסתנוורות כלפי המהות האמיתית של אחדים, המתחזים כמי שלוקחים אחריות כדומיננטים אך בעצם מתנערים באופן הציני ביותר מכל אחריות, ופשוט משתמשים בבדס"מ כעלה תאנה לביצוע מעשים שכל חברה הייתה מקיאה ומוקיעה, ובצדק

אני רוצה להדגיש שוב, שבעיני רבים מאיתנו הכותרת "בדס"מ" היא לא צידוק, תירוץ או הזדמנות לאבד צלם אנוש
להיפך, את הלגיטימציה שאנחנו מבקשים אנחנו שואבים מתוך כך שאנחנו פועלים במסגרת החוק והמוסר
ואם הקרקע הזאת תישמט מתחת לרגלינו, יראו אותנו בדיוק באותו אופן בו אנו מציגים את עצמנו
וחשוב מכך, כל אחד מאיתנו גם צריך להביט לעצמו במראה בעיניים בסוף היום ולשאול את עצמו ממה הוא חלק, ולמה הוא נתן את ידו

התשובה חייבת להיות חלק ממאמץ לבנות קהילה בריאה, עם אמות מוסר והתנהגות בסיסיים, שמסוגלת להגן על עצמה ועל חבריה.