סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלובי!!!!!!

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 7 באוג׳ 2011
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 באוג׳ 2011
[quote="רפאל"]מילא שנמחקו דברים שכתבתי. מה אכפת לי. אבל כל הלייקים שקיבלתי אבדו ואינם!
אפיל ב-YAHOO אני לא מצליח למצוא אותם![/quote

כגרופית מספר אחת של קוסה ומנירה, נתתי לך עשרה לייקים על חשבון הבית.

לא צריך להתבייש להחזיר, כן?
מתוסבכת קלות
לפני 12 שנים • 8 באוג׳ 2011

חבל חבל חבל

מתוסבכת קלות • 8 באוג׳ 2011
על כמה אנשים פה

ומזל על הרוב שיודעים להעריך מה שעושים בשבילם.

ולכל אלו שלא הפסיקו לברבר על עזיבתן הסופית מאתר הכלוב, מפליא אבל כולכן עדיין כאן!!
מה שמלמד שכדאי לחשוב לפני שזורקים שטויות לאוויר. זה הרגיז אותי מספיק בשביל להגיב פה.

ותודה לכלובי על האתר הנפלא הזה.
T O M​(שולט)
לפני 12 שנים • 8 באוג׳ 2011
T O M​(שולט) • 8 באוג׳ 2011
תמיד ידעתי שהבלוגים פה הם עולם בפני עצמו והרבה מתעסקים סביב זה.
רק לא שיערתי כמה ענפה ההתעסקות הזאת.

ממש תעשייה.

מקווה ש"סערת הבלוגים" תחלוף במהרה
TV_Eye​(שולט)
לפני 12 שנים • 9 באוג׳ 2011
TV_Eye​(שולט) • 9 באוג׳ 2011
אני בשום פנים ואופן לא מצליח למצוא את הפוסט האחרון שלי, והוא ממש חשוב. כלובי היכן אני עוד יכול לחפש את שירי "דמיאורגוס דמיקולו"?
Red Leaf
Red Leaf • 9 באוג׳ 2011
TV_Eye כתב/ה:
אני בשום פנים ואופן לא מצליח למצוא את הפוסט האחרון שלי, והוא ממש חשוב. כלובי היכן אני עוד יכול לחפש את שירי "דמיאורגוס דמיקולו"?

הרבה פוסטים אבדו, הרבה פוסטים שבשום פנים ואופן לא יכולים להאבד, ואין אפסי להם. לכן, אם לא הצלחת לשחזר באמצעות גוגל או יהוו, סביר להניח שלא ניתן לשחזרם, כפי שנאמר.
מידאס'
מידאס' • 9 באוג׳ 2011
Red Leaf כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:

הרבה פוסטים אבדו, הרבה פוסטים שבשום פנים ואופן לא יכולים להאבד, ואין אפסי להם. לכן, אם לא הצלחת לשחזר באמצעות גוגל או יהוו, סביר להניח שלא ניתן לשחזרם, כפי שנאמר.

המידע נשמר גם ב- RSS Reader. אם יש מישהו שקורא את הבלוגים שלכם דרך תוכנה / שירות אינטרנטי כלשהו שמוריד את תוכן הבלוג (כגון google reader וכו') ושומר אותו בעותק מקומי אז אפשר לשחזר את הפוסט לכן אני מציע שתפרסמו בבלוגים שלכם בקשות לשחזר את התוכן מתוך קוראי RSS.

ועם כל הצער שבדבר - זכרו שהכל הוא לטובה, וגם אם אבד תוכן זאת רק מוטיבציה לייצר תוכן איכותי וטוב יותר לקראת העתיד. יום טוב לכולנו.
נוריתE
לפני 12 שנים • 12 באוג׳ 2011
נוריתE • 12 באוג׳ 2011
תקלות קורות,
קורה.
אני ממליצה לשמור את הכתבים
זה הכל עיניין קצרצר, של לעשות "קופי-פייסט" לוורד או לכל כתבן אחר.
splendor​(אחרת)
לפני 12 שנים • 13 באוג׳ 2011

הרעיון הוא לאתר ולפרסם מחדש?

splendor​(אחרת) • 13 באוג׳ 2011
או שיש דרך לקשר את הפוסט לתאריך והזמן המקוריים?