סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סדנאות שיבארי עם סטיב אוסאדה בוינה.

NotHereNow
לפני 12 שנים • 11 באוג׳ 2011

סדנאות שיבארי עם סטיב אוסאדה בוינה.

NotHereNow • 11 באוג׳ 2011
In an exclusive series of workshops shibari artist Osada Steve shows the newest shibari-techniques based on the lifeworks of Osada Eikichi, Akechi Denki and Yukimura Haruki.

In WS-1 Osada Steve shows the Osada-ryu 3-rope-takatekote, several gote-variants, kazari- and Yukimura-ryu-techniques.

Different to the other workshops, no previous knowledge is necessary and it's allowed to switch.

This workshop is for beginners and for advanced students.

More info (german) at
http://vinciens.com/Osada_Wien_2011.pdf

הסדנאות יתקיימו בכמה קבוצות לפי רמת קושי על גבי כמעט שבועיים, בוינה המדהימה שבאוסטריה (יש גם אחלה מזג אויר אז בכלל).
ממליצה מאוד למי שאוהב להתעסק עם חבלים וגם למי שסתם רוצה לבוא לראות אותי icon_rolleyes.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Red Leaf
Red Leaf • 11 באוג׳ 2011
לפעמים, כואב לי מאושר של אחרים - הודעות שכאלה הן דוגמא לכך icon_razz.gif
ראיתי עבודות של סטיב בצילומי און-ליין, הוא פשוט מדהים. וגם מכלול האנשים שמהם הוא בנה את הרפרטואר טכניקו שלו:
א)יוקימורה הארוקי הוא קושר מפורסם, שהתראיין לא אחת בטלוויזיה היפנית. בין מכלול הראיונות, ניתן למצוא גם סרט דוקומנטרי אודות שיבארי ועבודותיו בפרט - פשוט תענוג להסתכל על זה, עם כי ניתן הרושם שהוא עוסק יותר ברובד האסתטי-צילומי מאשר בשיבארי פרקטי(סאדיסטי), למרות שגם מן השני ניתן היה לראות קצת.
ב)אקצ'י דנצ'י - גאון שיבארי, אני מעבד חבלים על פי ה"נוסחה" שלו. חבל שנפטר, מאוד אהבתי להסתכל בתמונות של העבודות שלו, כדוגמת:http://www.japaneseropeart.com/RopeArt/Akechi_Denki/AkechiDenki001.jpg.
ג) אין לי מושג מי זה, אבל אני בטוח שגם הוא טוב.

בכל מקרה, אשמח לקרוא ולראות רשמים מהסדנא, צילומים וכל מה שאפשר.

והכי חשוב - תהני icon_smile.gif
NotHereNow

תודה :-)

NotHereNow • 11 באוג׳ 2011
אני לא בטוחה שיהיה אפשר לצלם אבל בהחלט נברר לגבי זה icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 12 שנים • 13 באוג׳ 2011

Re: תודה :-)

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 13 באוג׳ 2011
MedLife כתב/ה:
אני לא בטוחה שיהיה אפשר לצלם אבל בהחלט נברר לגבי זה icon_smile.gif

אל תשכחי לרוץ לספר לחברה, מיד כשהסדנה תסתיים!
icon_twisted.gif
RopeMaster​(שולט)
לפני 12 שנים • 29 באוג׳ 2011
RopeMaster​(שולט) • 29 באוג׳ 2011
הו Medlife, כמה היתי רוצה גם אני להיות שם.... סדנה בת חמישה הימים של Osada Steve נראית לי נכס יקר מפז לכל קושר. תהנו המון icon_smile.gif

בתשובה ל- Red Leaf:

השלישי (למעשה יש לומר הראשון) הוא Osada Eikichi המכונה בידי רבים the flying rope man. מדובר בדמות מפתח בהתפתחות השיבארי שכן הוא הראשון (מבין המוכרים היום) שהעלה את השיבארי על הבמה וערך הופעות שבמרכזן תליות (tsuri), תנועה ושינויי צורה בלתי פוסקים. כל מי שמכיר את השיבארי המודרני אינו יכול לתאר לעצמו את התחום ללא ההופעות הפומביות אך זה היה המצב לפני רק חמישה עשורים. אני מעריך כי אין היום אומן שיבארי העוסק בתליות שאינו משתמש בתפיסות עבודה וקשירות שפותחו על ידי Osada Eikichi או הושפעו באופן ישיר מעבודותיו. את הופעתו הראשונה הוא ערך בשנת 1965 בטוקיו. בעקבות ההצלחה הכבירה באו 35 שנות של התפתחות והופעות בכל רחבי יפן.

וכיוון שאנו עוסקים בסדנא של Osada Steve אי אפשר שלא להזכיר כי Osada Eikichi היה מורו הראשון והמשפיע ביותר וכי Osada Steve נשאר עוזרו (במובן באסיאתי של המילה) הנאמן עד ימיו האחרונים של Osada Eikichi, אשר הלך לעולמו בשנת 2001.

הנה תמונה של Osada Eikichi מאתרו של Osada Steve

Red Leaf
לפני 12 שנים • 29 באוג׳ 2011
Red Leaf • 29 באוג׳ 2011
אשמח אם מישהו יראה את הTK של אוסאדה סטיב, או לפחות ידריך איך לעשות אותו(עם שלושה חבלים).

תודה
RopeMaster​(שולט)
לפני 12 שנים • 1 בספט׳ 2011
RopeMaster​(שולט) • 1 בספט׳ 2011
לצערי אני לא מכיר מדריכים לאף takate kote של Osada Steve. מניח שניתן למצוא אותם ב- DVD שהוא מוכר, אולי יש כאן למשהו בארץ והוא יוכל לספר לנו....

חוץ מזה, Medlife תוכל לספר לנו אחרי הסדנה icon_smile.gif

אגב, אני מעריך כי יש ל- Osada Steve יותר מגרסא אחת של TK איתה הוא עובד (נניח אחת לעבודת קרקע ואחת לתליות). האם במקרה התכוונת ל-TK המיוחד הזה:

אם כן, מי שיקנה את הספר שלו Aiko (ע"ש הדוגמנית) יוכל לשחזר את ה-TK הזה שמצולם מכל הכיוונים icon_smile.gif