אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורות צניעות ועוד קמה אביזרי בדסמ, בחנות פטיש חדשה פטישדיל

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 13 באוג׳ 2011

חגורות צניעות ועוד קמה אביזרי בדסמ, בחנות פטיש חדשה פטישדיל

Alexey90210​(מתחלף) • 13 באוג׳ 2011
קהילה יקרה!

לאור ההצלחה של יבוא אביזרי בדסמ, אני שמח לבשר לכם על פתיחת חנות בדס"מ ופטיש חדשה.
החנות היא אינטרנטית, מה שמאפשר לנו לא לגבות מכם כסף על הוצאות שאין לנו (כמו שכירות ארנונה וחשמל)..
החזון שלנו: היתמכות במוצרי בדס"מ ואביזרי פטיש לא מאוד יקרים, במחיר שהוא שליש ממה שאתם רגילים לשלם. להביא לכם אותם חינם הביתה.

בשלב זה יש לנו 50 סוגי מוצרים. ולעת לעת יהיה יותר ויותר.. כל המוצרים הם מסין, וחוץ משוטים הכל ברמה מאוד גבוהה.
כל האזיקים הם מעור באיכות מצויינת, והמתקן קשירה מברזל ובד טוב מאוד.
מחסומי פה הם טובים מאוד, לקדורי גאג אין טעם לוואי בפה, כולם מעור, חלקם קצת מסובכים אבל אחרי שמבינים זה קל..
קולרים: יש קולרים ממתכת מאוד טובים, יש קולרים איכותיים מאוד מעור עם ברזל, ויש גם שתי קולרים פשוטים שעדיין שווים את 60ש"ח שלהם..
הקולקציה של מוצרי CBT וחגורות צניעות היא הגאוה של החנות.. ( כי..)), נו אתם יודעים ). יש כמעט הכל, ובקרוב יהיה ממש הכל.
הספאנקרים שלנו הם טובים מאוד ולא שונים מאלה שעולים יקר יותר..
לגבי שוטים: אני לא יכול להמליץ, כי הם די ונילים ומתהים למתחילים בלבד או לחימום.. הם שווים את ה40 עד 120 ש"ח, אבל לא מאוד חזקים ולא מאוד איכותיים.. אכן אני בעד שלכל מאסטר יהיה שוט אבודת יד ב100$ - 200$
בגדי עור, בשלב זה אין מגוון גדול.. יש קצת, בקרוב גם זה יהיה.
חוץ מזה יש לנו קרס תליה אנאלי, אורגזמטור (חיקוי של מוצר שוכרים ב 300ש"ח), מחסומי עיניים ועוד הרבה דברים נוספים,
בנוסף יש לנו חיקוי של מכשיר הגדלת איבר מין הגברי.. זה חיקוי אחד לאחד של מכשיר שעולה בין 1000 ל 1400 ש"ח , אצלנו זה רק ב 370..)).. \\ אני לא יכול להמליץ אליו ( כי..)), נו אתם יודעים ), אבל למי שרוצה עדיף במחיר נמוך, ולא במחיר מוגזם..

הכתובת http://www.FetishDeaL.co.il/

אתם מוזמנים לעשות לייק לפייס, זה גם נותן לכם חחחחה.. בעצם אני לא מגלה "מה זה נותן", תלייקו תדעו..)) \\ למיש ממש אוהב אותי מוזמן לעשות לייק ושתף חברים..
וכן אני אלכסי, ושגיעות ( כי..)), נו אתם יודעים )זה בדם שלי, תודה שצחקתם אליהם..))

התגובה האהובה בשרשור
Floor​(ג׳נדר קוויר אחרת)
לפני 13 שנים • 13 באוג׳ 2011
לא ביקורת או זילזול, אבל כשרואים אתר, או עסק, עם שגיאות כתיב, אז זה בדרך כלל לא נראה טוב.
אני אשמח לעזור לך לתקן (:
ראובן
לפני 13 שנים • 14 באוג׳ 2011

663: ציוד פטיש ביבוא אישי

ראובן • 14 באוג׳ 2011
חשוב לתמוך בחברי קהילה המציעים ציוד פטיש איכותי ובמחירים שווים לכל נפש.
את אלכסיי אני מכיר אישית והבנאדם מקסים ומבין בציוד, גם אם העברית הכתובה שלו אינה תקנית.

עיון בקטלוג מעלה פריטים מעניינים. הקצבתי לרכישה 600 ש''ח, אלו בחירותי:

1. אזיקי רגליים ובהונות, דגם 327, 150 ש''ח. עבור חובבי/ות בסטינדו, פריט רשות מומלץ.
2. מתקן קשירה ידיים+רגליים, דגם 326, 150 ש''ח. חמוד לדוגי סטייל למיניו.
3. קולר עבה לזקיפת ראש, דגם 523, 110 ש''ח. פריט חובה לחינוך אנגלי פיזי.
4. רתמת עור בגיזרת בגד ים שלם לאישה, דגם 722, 150 ש''ח. פריט קלאסי לפומביות/קינקיות.

ארבעה פריטים מעוררי השראה ב-560 ש''ח, עד הבית ובתוך יום. מצדי שיכתוב בכתב מראה גם.

R

נ.ב

- אמליץ לכן להציץ באתר של אורלי בן גרטי - fetiwear.com - המחזיקה חנות בשינקין ומתמחה בהלבשה פטישיסטית.
האוריינטציה מסחרית אולם יש פריטים שווים וכמובן - הגב' גרטי היא מאושיות הפמדום הותיקות במקומותינו.

- מה עם הדברים הטובים שמר !Fetish! נהג להביא ובמחירים טובים לא פחות?
אתן מוזמנות להפעיל לחץ מתון כאן http://www.thecage.co.il/profile,12671.html או כשהוא מתקלט באחד המועדונים.

- הגב' פלור: יחסי שליטה מכונים ''סאדו'', ולא כפי הכתוב בכרטיסך.
המלט
לפני 13 שנים • 14 באוג׳ 2011
המלט • 14 באוג׳ 2011
ברכות לרגל הקמת החנות החדשה. ציוד זה חשוב, על אחת כמה וכמה ציוד איכותי.

רק הערה קטנה אחת: ׳פטישדיל׳ בעברית לא נראה טוב. קודם כל זה נראה כמו יידיש;
שנית, זה נראה כמו פשקוויל; שלישית, זה עושה אסוציאציה של ריבת שזיפים. בקיצור, איך
שלא הופכים את זה, זה לא מעורר חשק לרכוש ציוד קינקי. עדיף להשאיר את זה רק באנגלית. סתם נקודה למחשבה.
ילדה יפה
לפני 13 שנים • 15 באוג׳ 2011

לייק לייק לייק

ילדה יפה • 15 באוג׳ 2011
מדליק לאללה!

ראיתי רק כמה דברים וחזרתי לפה כדי להגיד כמה מגניב!

כל הכבוד על החזון! עלו והצליחו.

מזמן היה צורך באתר כזה כאן וכמובן באנשים שיקחו זאת על עצמם.

אז המון בהצלחה! אני הולכת לחפש לי משהו שם עכשיו.... חחח icon_smile.gif ponyplay.gif
L איה
לפני 13 שנים • 16 באוג׳ 2011
L איה • 16 באוג׳ 2011
אלכסי, אני מוצאת שהחנות עשירה באביזרים מדליקים ,
ממעט האביזרים שהינך מציע למכירה בחנות,
שיצא לי להתרשם מהם גם בפועל, אוכל להעיד גם על האיכות הנהדרת.
ברכות והצלחות לך.

באשר לחנות הפטיש החדשה של אורלי בן -גרטי , טרם זכיתי בעונג להתרשם מן החנות, אך סבורני
כי יוטב לגב' אם ההמלצות יגיעו ממקורות שמלבד חנופה זולה, יש להם גם שמץ של מושג באופנה.
או לכל הפחות, בפעם הבאה שיוכלו לגרד 560 ש"ח, הם יטרחו לשכור סטייליסט/ית שתסייע להם להתלבש באופן שאינו דומה לאופנת מחלקי התה במסדרונות ההסתדרות.

רק תענוגות,
ליבנת
Anakin
לפני 13 שנים • 16 באוג׳ 2011

שגיאות

Anakin • 16 באוג׳ 2011
מאוד שמח על היוזמה ועל המחירים.
שמתי לב שהיו די הרבה שגיאות כתיב בכלוב, אך שגיאות כתיב באתר עצמו הוא דבר הרבה יותר חמור.
אשמח לעזור בנושא זה.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 13 שנים • 27 באוג׳ 2011
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 27 באוג׳ 2011
יצא לנו לרכוש 6 מוצרים .
המוצרים באיכות מצוינת לא נופלת משום חברה אחרת שמייבא אותם במחירים כפולים.
ממליצה בחום במובנים של מחיר ואיכות אכן משתלם ביותר.
אני אשמח אם עם הזמן המלאי יגדל ויתפתח לעוד אביזרים אולי בגדים מעניינים .
זה נכון שיש שגיאות כתיב , וזה לא שאני מתיימרת להיות צדיקה אני בעצמי כותבת עם כאלה .
לכן אני חושבת שפשוט ניתן להיעזר במי שיכול ויודעה לתקן ולערוך לטובת קידום העסק(אפשר אפילו בבן זוגיicon_smile.gif
יחד עם זאת ההתעסקות בזה כאן במכוון לא הופכת את המבקרים המצתדקים לגדולי נפש יותר ממי שכתב עם השגיאות.
ראבק תתבגרו קצת.
והמון בהצלחה בעסק שיגדל ויתפתח ויפתיע אותנו במוצרים טובים במחירים שוויםicon_smile.gif
Domina Victoria
לפני 13 שנים • 10 בספט׳ 2011

חוות דעת

Domina Victoria • 10 בספט׳ 2011
רכשתי מספר מוצרים מהחנות של אלכסיי,ספנקרים שונים,ציוד ל - cbt מסיכות שונות,וגאגים,
בתחילה היה לי הרושם שמדובר בציוד לא מקצועי אולם לאחר שקבלתי אותו התרשמתי ממנו מאוד לטובה.
כמו כן ברצוני לציין את המחירים ההוגנים ונוחים
לסיכום ביחס של עלות תועלת מומלץ מאוד,
ובנימה אישית על המוכר נותן שירות מצויין עם הסברים רבים
kakleta​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 13 בספט׳ 2011
kakleta​(לא בעסק) • 13 בספט׳ 2011
רכשנו אצל אלכסיי גאג קנירה מעור, כדור בצבע צהוב האהוב עליי.
עלה רק 70 ש"ח כולל משלוח, באותו זמן בחנויות סקס אחרות מכרו אותו מוצר לפחות ב200 ש"ח.

כבר כמה שבועות יש לי הזדמנות לא להעיר שכנים בלילות... תודה, אכלסיי.