בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על נשלטים וצרכים

ייעוץ בדסמי​(שולטת)
לפני 12 שנים • 30 באוג׳ 2011

על נשלטים וצרכים

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 30 באוג׳ 2011
תעשי לו תקחי לו תאלפי אותו תצליפי בו תכי אותו תכאיבי לו תענישי אותו תדחפי לו תרסקי לו תמעכי לו תקשרי לו תאזקי אותו תבעטי בו תנשכי אותו תשפילי אותו תגעילי אותו תכריחי אותו תקחי ממנו תסטרי לו תאגרפי אותו תורידי אותו על שתיים על ארבע על שש על שמונה תחנכי אותו תני לו בראש תחתכי אותו תשרפי אותו תבעירי אותו תטפטפי עליו תירקי עליו תשחקי בו תשחקי לו תמשכי לו תעקרי לו תשרטי לו תפשעי בו תפסקי אותו תזקפי אותו תסובבי לו תעלי לו תרדי לו תשבי עליו תשפריצי עליו תשתיני ותחרבני עליו תשתמשי בו תנצלי אותו תכסחי אותו

אבל, תרחם השם, שהוא ייעשה אי פעם משהו שאת באמת צריכה
    התגובה האהובה בשרשור
Mary Jane
Mary Jane • 30 באוג׳ 2011
מה רצית ולא קיבלת ?
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 30 באוג׳ 2011
פלוור ברוכה הבאה.
אני חייב לשאול:
איך התעוררת לבקש ממנו משהו רק אחרי 49 דרישות מצדו (כן, ספרתי)? זה לא נראה לך הזוי?

להבא: איך שהוא אומר "תעשי לי", תבקשי ממנו משהו שאת צריכה, ושלום על ישראל....
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

מרי ג'יין ופוג היקרים,

התיאור הוא של תחושה ביחסים עם אחוז לא מבוטל של נשלטים, המוכנים לעשות כל דבר לכאורה עבור מלכתם- חוץ ממה שהיא באמת צריכה, להלן- מרוכזים בעצמם ומכורים לעינוגם שלהם.
ההפרזה לצורך הדגשה.
Mary Jane
אני עדיין מתקשה לרדת לסוף דעתך.

אם אין לך משהו ספציפי שרצית, שהיית צריכה ולא קיבלת, שביקשת ונענית בשלילה או בהתחמקות- נראה שאין לך על מה להלין. אולי את לא טיפוס שמתאים לו לשלוט באדם אחר, להפוך אותו לבובה בידייך ולהפיק מזה הנאה, חשבת על זה?

לפני שפוצחים כאן בסצנות קיטורים ומרמורים על כמה שנשלטים/ות הם/ן ככה ולא ככה, אולי כדאי לנסח באופן ברור ונהיר למה את זקוקה ומתאווה, ולבחון האם הצד שכנגד מספק את רצונך או לא. אבל קודם שיהיה לך רצון מובחן. ורצוי שהוא לא כרוך בעינוי, השפלה או חוסר אונים שלך...
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

תשובה למרי

אשרייך שביחסי השליטה שאת לכאורה מייצגת אין לנשלטייך התנהגויות מרוכזות בעצמם ובהנאותיהם או פאסיביות אגרסיבית ושנשלטייך רואים נכוחה ומגשימים את כל צרכייך הממשיים בעולם והם בובות בידייך. מה עוד יש לומר, שחקת אותה..
Mary Jane
פרח,
זה לא קשור אליי. זה לא אישי.
אני באמת מתעניינת בשאלה המהותית- מה היה חסר לך בפועל. הרי הרוב המכריע של בני האדם- נשים, גברים, שולטים, נשלטים- מתעניינים בהנאה האגואיסטית שלהם בראש ובראשונה. הם מבטאים זאת באופנים שונים, וכשמדובר במי שמצהיר על רצונו להיכנע, נתונה לך גם החירות לעצב אותו כך שיפעל אחרת ויפיק הנאה ו/או השלמה העולים מריצוי.
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

אני עושה הפרדה ברורה בין שליטה לבין עיצוב או מניפולציה

מאד בעד הראשון, בשום אופן לא משתמשת בשני.
אינני רוצה להכנס לפרטים אישיים, אך החוויה שתארתי אינה לקוחה מסשנים מזדמנים אלא מזוגיויות בדסמיות.
אין בה כדי לחול על כלל הנשלטים או חלילה ליצור תמונת עולם מעוותת אלא פשוט להעביר מסר מבודח ומריר בקצוות הדן באותה אהבה-הערצה על פניה המכסה על חסרים באנטימיות או מחוייבות ממשית.
והאמת? אני מעדיפה לעמוד מול כמעט כל רגש אמיתי בעולם- רק לא ריצוי למען השם, כי המחיר שאשלם עליו בדיעבד אינו שווה זאת.
יותר ברור?
בלוסום​(לא בעסק)

יש לי השערה, ופלאוור גירל תקני אותי אם אני טועה,

בלוסום​(לא בעסק) • 30 באוג׳ 2011
שמה שאת מתכוונת אליו הוא, שחס וחלילה שאם הפמדום היה נראה באמת כמו שליטה נשית, ולא כמו שהוא נראה כיום - יותר כמו הגשמת הפנטזיות הגבריות בעיקר..

ושוב - תקני אותי אם טעיתי.. אבל ממה שקראתי פה בפורומים בעבר, מה שעלה בעיקר היה שפמדום נראה בעיקר כמו מיילדום בתחפושת. אם היה פמדום, לאשה היה צריך להיות *באמת* נוח..
גורגי99

פרח יפה שכמותך

גורגי99 • 30 באוג׳ 2011
פרח יפיפייה שכמותך..בכל דבר יש מה שנקרא עשבים שוטים..תרתי משמע שוטים ודפוקים כאחד...אבל השאר הם די בסדר,נחמדים,כנועים,ממושמעים..ועוד ועוד ...אין דברים מושלמים..בכולנו יש פלוס ומינוס,טוב ורע,ולפעמיים צריך לדעת להוציא גם את הטוב מהרע ..מתגעגע אלייך מאוד..לילה טוב..ומרי גין..היא אחלה מלכה ..יש לה נסיון ..והיא בטוח יודעת מה היא אומרת..(כרגיל אני חנפן)