שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכל הסוויצ'ים באשר הם.

הרמאפרודיטה
לפני 12 שנים • 21 בספט׳ 2011
הרמאפרודיטה • 21 בספט׳ 2011
לא הבנתי שום דבר.
אפשר ניסוח פחות מסורבל, או להחליף את השאלה ?
IN YOUR MIND

טרנסקסית, הכל יהיה נהיר לך, אם...

IN YOUR MIND • 21 בספט׳ 2011
טרנסקסית - שתעשי סוויצ'ים, תביני את השאלה, או את החוויה, וגם את התהיות שהיא מעוררת., ואת המילים שעוזרות להבין או לחשוב עליה.

כמו כן, את יכולה באופן חופשי לגמרי לעלות כל שאלה שבא לך, במילים הכי פשוטות שיש, וולפתוח שירשור משלך.

שוב, תודה על התגובה האנושית והאוהדת.

נ.ב - אם קראת אתמול בין השורות של מה שמעלייך כתבה, למישהו ששאל אותה, למה היא טורחת לענות לתגובות גועליות, היא אמרה, במילים אחרות -
דרמה - אאוט ( כמו שגם את אוהבת לומר )
אבל מלודרמה - אין (יור-מיינד icon_biggrin.gif )

כלומר, היא אמרה, שאם כבר אנשים רוצים דרמות נוירוטיות ( של איחסה-פיכסה ) אז לכלו בגדול, אז שתהיה כבר מלודרמה. תוציאו הכל, תרגישו הקלה. תעשו קאתרזיס.

אני כותב לך את זה, כדי שלא תעני לי שוב - מלודרמטי.
הרמאפרודיטה
מה זה הסוויץ' הזה שאני צריכה לעשות כדי להבין ?
להיות ... מתחלפת ?
IN YOUR MIND

אכן, אבל - -

אכן.
אבל מתחלפת לא חייבת להיות "מהות". יכולות להיות תקופות בחייך שבהן יבוא לך על סוויץ', ותקופות שבהו לא יבוא לך.
הסוויץ'( או החילוןף, בעברית, או ההיפוך ) הוא קטע מאד מורכב.
למשל - זאת חוויה אחת אם היא מתרחשת בין שני בני זוג, כמו במקרה של רוחנית ( שבהם יש יחסים קבועים של מאסטר ושפחה ), וחוויה די שונה אם הולכים לנסות לחיות אותה עם מישהו אחר.
שונה בכל מיני מובנים. בטח במובן של הקושי, או האתגר, שהיא מזמנת ליחסים.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 21 בספט׳ 2011
[quote="טרנסקסית"]מה זה הסוויץ' הזה שאני צריכה לעשות כדי להבין ?
להיות ... מתחלפת ?[/quote]

לא,
את גם לא צריכה להבין משהו שאין מה להבין ממנו או/ו בו.

ואני בכלל שואלת, למה לפתוח פוסט בשאלה, שיש לך כבר תשובה לגביה.

*זאת לאחר שמי שלא דייק בתשובתו קיבל "תיקון"

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ספט' 21, 2011 4:00 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
IN YOUR MIND

נ.ב קטן

נ.ב קטן -

טרנסקסית, אל תיתממי ... המילה סוויץ' היא לא "מסורבלת"...ככה כלובי בחר לקרוא לפורום, לא?
- עושים סוויץ'.

בא ברגוע
FOR GOOD

דרך אגב

FOR GOOD • 21 בספט׳ 2011
דרך אגב, במקומות כמו אנגליה או ארה"ב, סוויצ'ים הם חובה, עבור מי שרוצה להיות שולט-מקצועי או שולטת-מקצועית ( פרופשיינל-מיסטרס או מאסטר ). כי בלי הסוויצ'ים הצד השולט יבין פחות טוב את הצרכים והרגישיות של הצד הנישלט.
תמימה​(נשלטת)

שאלת וענית לעצמך..

תמימה​(נשלטת) • 21 בספט׳ 2011
בדרך כלל אני לא כותבת בפורומים בשביל זה יש בלוג, אבל ההומור שהיה כאן והמלחמה עשתה לי את זה אז בקיצור אני אענה לך למרות שענית לעצמך.. נכון זה קיים בכל אדם המחשבה הזאת להתהפך.. בפנטזיות או במציאות אני חושבת שמאז ומתמיד הייתי שולטת ורק האדם הנכון יצליח להוריד אותי למקום שאליו אני מעוניינת להגיע .אבל עד אז שולטת אכזרית עם עבד אחד ( לעיניין שלך ) שמתעניין וביקש ממני לשלוט רק פעם אחת ( לא בי ) אז זה קיים כמו החור של התחת גם קיים עם רגישות עצומה וזה ממש לא משנה אם אתה שולט או נשלט לכן לכו לקבל בתחת וסגרו עיניין .icon_rolleyes.gif
הרמאפרודיטה

Re: נ.ב קטן

[quote="IN YOUR MIND"]נ.ב קטן -

טרנסקסית, אל תיתממי ... המילה סוויץ' היא לא "מסורבלת"...ככה כלובי בחר לקרוא לפורום, לא?
- עושים סוויץ'.

בא ברגוע[/quote]

בדיוק , היא לא מסורבלת. היא בסהכ אומרת התחלפות. אוקיי. אז אני מתחלפת. אני למעלה, למטה, ולפעמים גם באמצע. משום מה עדיין לא הבנתי את מטרת השרשור ואיך להגיב אליו. לכן תהיתי אולי האינטרפרטציה שלך להתחלפות שונה ולכן אתה מתעקש על הניסוח בלעז.
רוצה לנסות להסביר לי שוב ? אשמח לנסות להגיב ברצינות אם וכאשר תינתן לי האופציה.
IN YOUR MIND

פור-גוד, תמימה -

פור גוד ( אתה מתכוון בניק, ל"תמיד", כמו פור-אבר, או שאתה מתכוון ל"בא-בטוב " ?) -

בכל אופן, מה שכתבת הוא נכון לגמרי.

ותמימה. בכלל לא עניתי לעצמי על השאלה. וגם נראה לי שהיא תישאר תמיד קצת פתוחה . סוויצ' בעיני היא חוויה לא פשוטה בכלל. והפורום קיים, בין השאר, כדי שנחשוב יחד על החוויות שלנו, נחלוק מחשבות וכו'...( ברור שאפשר גם בבלוג )
אני לא בטוח שהבנתי עד הסוף את מה שאת אומרת. אבל את כותבת שמאז-ומתמיד היית שולטת, אבל שאת מחכה לאדם הנכון שיצליח להוריד אותך למקום שאליו את מעוניינת להגיע. "מעוניינת להגיע" - את כותבת.
מכאן , שהשאלה גם לא לגמרי פתורה גם אצלך. זה נשמע כאילו "משאת הנפש" הכי עמוקה שלך היא דוקא להיות נישלטת ( עם אותו אחד "נכון" ). שהמקום אליו את הכי מעוניינת להגיע, הוא המקום של הנישלטת - ושזו ההשתוקקות היותר עמוקה שלך, לפחות כרגע. האם הבנתי אותך נכון ?

וגם - האם, למשל, היית מוכנה להרשות לאותו "אחד נכון" להתחלף איתך, או שחשוב לך שאותו "אחד
נכון" יהיה רק במקום השולט ( אולי כי את חוששת למשל שהחילוף-התפקידים יפגום באדנות שלו? )

______

בא ברגוע