שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכל הסוויצ'ים באשר הם.

מעלייך​(שולטת)
לפני 12 שנים • 21 בספט׳ 2011

אני לא חושבת שצריך לוותר!

מעלייך​(שולטת) • 21 בספט׳ 2011
כל שאלה, תמיהה או חוויה היא לגיטימית כשלעצמה, והרבה אנשים ענו לך יפה וברצינות.
עלומה קחי נשימה עמוקה ראבאק- ממש אין צורך לתקוף כל אחד ובכל מחיר ולא כייף בשרשורים עם אגרסיות וארס כאלו, תאמיני לי בדקתי הכי מקרוב!
מיינד הוא בעיקר איש עם לב רחב וחם ומצחיקול לפרקים. לו רק היה מתמסר לי היה מעבירה לו את התורה כולה בסשן מלבב והסוגיה היתה נפתרת.
ניחא.. icon_rolleyes.gif
    התגובה האהובה בשרשור
FOR GOOD
לפני 12 שנים • 22 בספט׳ 2011

אז ככה.

FOR GOOD • 22 בספט׳ 2011
מהנסיון שלי בחו"ל, שם חייתי את רוב חיי, אז בצד הנשלט, אפשר למצוא יותר אנשים, גברים ונשים, שנהנים רק מלהיות למטה, מלהיות פאסיביים. אבל בצד השולט, החוויה של הסוויצ'יות היא לא סתם שכיחה מאד, כמו שמיינד כבר כתב - אלא שדום שלא מוכן להכיר את הצד הנשלט, יהיה שולט בעייתי מאד. בעייתי מאד מאד
הסאבית תמיד תחלום על "שולט מהאגדות" , מישהו שתמיד, אבל תמיד, נהנה רק מ"לשלוט". אבל מישהו שלא ניסה בחיים שלו להרגיש מה זה לאבד שליטה, יהיה בחיים האמיתיים מישהו בדרך כלל יותר קרוב לחולה-נפש, מאשר לדום.
אז בלי להיות אישיים מדי, תגובה כמו זו של "אדון וחבר" מלמדת בעיקר שהוא בור-ועם-הארצות. ילדותי.ועוד כמה דברים שלא הייתי רוצה לכתוב.
והתגובה שלו, שאומרת שאם שולט יכול להנות מסוויץ', אז הוא נישלט-בארון, מלמדת על בעיית אגו קשה ועמוקה מאד אצלו, ורק אצלו. ולא אצל אף אחד אחר. ואני אפילו הייתי מוכן לנחש שמסכנה תהיה הסאבית שלו, אם הוא יצליח איכשהו למצוא לעצמו פראיריית תמימה ( ואולי גם טיפשה כמוהו ).

הפורום צריך להיות מקום שבו אפשר לחשוב במשותף על הכל.
ומעלייך צודקת.
מי שרוצה לדבר כמו מפגר, הכי טוב לא להתייחס. אבל לא צריך לוותר.
אבל גם מותר להציב להם מראה, שיראו את עצמם - הם הרי לא מפגרים באמת. הם רק חולים בראש. הם רק חולים בראש.
שלגי

Re: אז ככה.

שלגי • 22 בספט׳ 2011
[quote="FOR GOOD"]מהנסיון שלי בחו"ל, שם חייתי את רוב חיי, אז בצד הנשלט, אפשר למצוא יותר אנשים, גברים ונשים, שנהנים רק מלהיות למטה, מלהיות פאסיביים. אבל בצד השולט, החוויה של הסוויצ'יות היא לא סתם שכיחה מאד, כמו שמיינד כבר כתב - אלא שדום שלא מוכן להכיר את הצד הנשלט, יהיה שולט בעייתי מאד. בעייתי מאד מאד
הסאבית תמיד תחלום על "שולט מהאגדות" , מישהו שתמיד, אבל תמיד, נהנה רק מ"לשלוט". אבל מישהו שלא ניסה בחיים שלו להרגיש מה זה לאבד שליטה, יהיה בחיים האמיתיים מישהו בדרך כלל יותר קרוב לחולה-נפש, מאשר לדום.
אז בלי להיות אישיים מדי, תגובה כמו זו של "אדון וחבר" מלמדת בעיקר שהוא בור-ועם-הארצות. ילדותי.ועוד כמה דברים שלא הייתי רוצה לכתוב.
והתגובה שלו, שאומרת שאם שולט יכול להנות מסוויץ', אז הוא נישלט-בארון, מלמדת על בעיית אגו קשה ועמוקה מאד אצלו, ורק אצלו. ולא אצל אף אחד אחר. ואני אפילו הייתי מוכן לנחש שמסכנה תהיה הסאבית שלו, אם הוא יצליח איכשהו למצוא לעצמו פראיריית תמימה ( ואולי גם טיפשה כמוהו ).

הפורום צריך להיות מקום שבו אפשר לחשוב במשותף על הכל.
ומעלייך צודקת.
מי שרוצה לדבר כמו מפגר, הכי טוב לא להתייחס. אבל לא צריך לוותר.
אבל גם מותר להציב להם מראה, שיראו את עצמם - הם הרי לא מפגרים באמת. הם רק חולים בראש. הם רק חולים בראש.[/quote]

אתה כל כך לא שיפוטי (לעומת האחרים שציינת), שזה פשוט מרענן. וואוו גדול.
FOR GOOD

נכון שלא קראת את כל השירשור ?

FOR GOOD • 22 בספט׳ 2011
שלגי , את לא קראת את כל השירשור, נכון?
ולכן גם לא באמת ניסית להבין את התגובה שלי. היא אפילו לא מדגדגת את רמת השיפוטיות שרציתי לבטא. זאת תגובה עדינה. והעיקר - ניסיתי גם שוב להתייחס לבעייה שהועלתה פה. אבל באמת כתבתי שעדיף שלא להתייחס לתגובות מפגרות
אבל אם יש לך קצת סבלנות, תקראי הכל, תביני יותר.
תקראי הכל. אני יודע שזה לוקח זמן. אבל אם תקראי הכל, זה יהיה - באמת מרענן.
רוחנית34

בוקר טוב, פור גוד

רוחנית34 • 22 בספט׳ 2011
בוקר טוב, פור גוד icon_razz.gif : אולי תיתן לשלגי לחכות לקבל קודם לייקים מכל שלושת האנשים שענו פה ממקום רע, שיפוטי, ומאד-מאד מזלזל, בכולנו, ובלי לחשוב בכלל. ושהחוויה של הסוויץ' בכלל לא מעניינת אותם, ובטח שלא חשוב להם להבין אותה. ואחרי שהיא תקבל לייקים מאנשים שהם עצמם לא לייקביליים, או שהתגובות שלהם הכי לא לייקביליות, היא תבין יותר.
יום קסום icon_rolleyes.gif
שלגי

Re: נכון שלא קראת את כל השירשור ?

שלגי • 22 בספט׳ 2011
[quote="FOR GOOD"]שלגי , את לא קראת את כל השירשור, נכון?
ולכן גם לא באמת ניסית להבין את התגובה שלי. היא אפילו לא מדגדגת את רמת השיפוטיות שרציתי לבטא. זאת תגובה עדינה. והעיקר - ניסיתי גם שוב להתייחס לבעייה שהועלתה פה. אבל באמת כתבתי שעדיף שלא להתייחס לתגובות מפגרות
אבל אם יש לך קצת סבלנות, תקראי הכל, תביני יותר.
תקראי הכל. אני יודע שזה לוקח זמן. אבל אם תקראי הכל, זה יהיה - באמת מרענן.[/quote]

תודה על הערתך, היא אמנם טיפונת בעייתית מאחר וטרחתי וקראתי את כל השרשור כולו,

אבל עזוב, ממש אין לי חשק להכנס לאמבטיית הבוץ החמימה הזאת שמתפתחת פה כל פעם מחדש, קבל התנצלותי על כך שראיתי שיפוטיות בתגובתך. לא ראיתי כלום, זה סתם האור שסנוור אותי על הבוקר.

שא ברכה ושיהיה לך יום מצויין.
IN YOUR MIND

אז - -

IN YOUR MIND • 22 בספט׳ 2011
מעלייך - כמו ששלגי ענתה לי פעם על מחמאה ( חמודה ) שנתתי לה - אני מסמיק פה קשות icon_redface.gif
וכן, למה לא? - תלמדי אותי מתישהו את תורת-הסוד...מהרגע הראשון קלטתי שאת בהחלט יודעת
ח"ן-דעלך... icon_biggrin.gif
( ח"ן-דעלך = חכמה נסתרת של עולם הסקס)

ופור-גוד, לעצם העניין, אני מבין למה אתה מתכוון בביטוי "שולט מהאגדות". מישהו שלכאורה אין לו שום משיכה להיפוך-התפקידים ( משהו כמו מה ש"אדון-וחבר" ניסה לרמוז עליו, כנראה על עצמו, אלא על מי עוד, בדרכו ה-...הממ... .מאד לא...הממ.. נו מה המילה? ..מאד לא "חברית" , נגיד? ). אבל כן - אני רק לא בטוח כמוך, האם מישהו שיש לו משיכה אך-ורק לצד השולט, הוא בהכרח שולט מאד-מאד בעייתי ( ואני יודע כמוך שהתנסות בוויתור-על-שליטה היא חלק מתהליך ההכשרה של כל פרו-דום או פרו-דומית מתחילה בכל הארצות המתוקנות ( icon_biggrin.gif ) אני אבל נוטה להאמין שבדרך כלל - רק בדרך כלל - "שולט מהאגדות", כמו שקראת לשולט כזה באירוניה, הוא שולט שבאמת מתגונן, או הודף, או מכחיש-ומדחיק את הנטייה הזו ( המנוגדת), ואולי גם, כמו שקורה המון פעמים, אנשים מתאימים את עצמם לציפיות של הפרטנר. ברור למשל, ששולט שחי עם נישלטת מאד טוטאלית, שלגמרי לא מעוניינת להתנסות בחילוף התפקידים, ויש לה אפילו דחייה-פנימית, או אברסיה, מהקטע של להיות שולטת, לא ירצה לחשוף את המשיכה שלו לעניין.כדי שלא להיות פחות מושך בעיניה. או שלא ללכלך לה חלילה את ה"שקופית" של הפנטזיה שדרכו היא רואה אותו. וגם, כמו שכתבת נכון באחת התגובות הקודמות שלך, לא תמיד זה קל לחזור ל"שגרה " של יחסי-הכוח, אחרי סוויץ' בקשר זוגי. מכאן גם נובע החשש שיש להמון אנשים מהיפוך התפקידים, אפילו לזמן קצר. שמא לאחר מכן "יועם זוהרו" של השולט, או של השולטת ( הביטוי "יועם זוהרו" , עכשיו, אחרי שכתבתי אותו, נראה לי טיפה מצחיק בהקשר זה..שנאמר - אופסי-שמופסי.. כי הרי אפשר לחשוב כמה" זוהר" כל העסק הוא מלכתחילה..אז .אופסי-שמופסי icon_rolleyes.gif ...)

ורוחנית - עזבי אותך מהלייקים, מתוקה, למי איכפת מהם... לייק יור סלף ! icon_biggrin.gif
Mary Jane

Re: אז ככה.

Mary Jane • 22 בספט׳ 2011
[quote="FOR GOOD"]....
הסאבית תמיד תחלום על "שולט מהאגדות" , מישהו שתמיד, אבל תמיד, נהנה רק מ"לשלוט". אבל מישהו שלא ניסה בחיים שלו להרגיש מה זה לאבד שליטה, יהיה בחיים האמיתיים מישהו בדרך כלל יותר קרוב לחולה-נפש, מאשר לדום.....[/quote]

שלום FOR GOOD icon_smile.gif

אשמח אם תסביר מדוע לדעתך מי שמעדיף רק צד אחד במתכונת בדסמית, את הצד 'השולט', ולבו אינו נמשך להתחלפות, יהיה בחייו האמיתיים יותר קרוב לחולה נפש.
וכן מעניין מדוע הבעייתיות שתיארת אינה תקפה לגישתך לגבי 'נשלט' שאין לו עניין להתחלף, אלא רק לגבי הצד השולט.
תמימה​(נשלטת)

פשששש איזה שרשור..

תמימה​(נשלטת) • 22 בספט׳ 2011
אז ככה.. אני יודעת מי אני ומכירה את המקום שלי היטב.. פשוט לצערי ולצער עוד כמה נשלטות ה"שולטים" הם שחקנים עם אגו בשמיים שחושבים שהנשלטת חייבת להשאר למטה כל הזמן
האני המאמין שלי הוא להיות ליידי בחוץ וזונה בבית .
ובהקשר לשולט שלי אם הוא ירצה לקבל גירוי בישבנו ( שים לב שלא רשמתי תחת ) אז מבחינתי הוא אדם שולט ללא אגו שמכיר את עצמו ויודע מה נעים לו.. וכן.. כי כל השולטים אוהבים, מכורים יותר נכון ללשון מענגת שם.. אבל האגו שלהם כ"גברים" "שולטים" מונע מהם להתנסות .
ולכן מכבדת הרבה יותר גבר שולט שלא מפחד לנסות דברים אני את המקום שלי יודעת גם אם אשלוט קצת כשיבקש.. ויש בזה משהו מגרה עם המון טיז הידיעה שהוא נתן לך אותו לשימושו ואת משתמשת אבל אחרי זה כשהכל יחזור להיות כשהיה את תקבלי כפול 10 במילים פשוטות הוא יחזיר לך ובגדול !!
FOR GOOD

שאלה יפה מרי ג'יין . בואי נראה - -

FOR GOOD • 22 בספט׳ 2011
השאלה שלך יפה ומעניינת, מרי ג'יין.
ואני שואל אותה את עצמי אותה המון שנים... אני אגיד לך מה דעתי כרגע. אבל ראשית, כיוונתי את דברי יותר לאדון-וחבר שניסה לטעון, שכל מי שכן נמשך לחילופי התפקידים מדי פעם , יש לו בעיות אגו, והוא בעצם נישלט-בארון שאינו מודה בכך וכל שאר השטויות. אבל בהחלט לא התכוונתי לכל אחד ואחת שאינו נמשך להיפוך.
אבל לשאלתך - נראה לי שבאופן כללי, ואני מדבר רק מנסיוני האישי, ממה שקראתי, ומנסיונם של אחרים שהואילו לשתף אותי בנסיונם, שהעונג שיש בצד המקבל, הנישלט, הפאסיבי, הוא יותר חזק. יותר ממכר.ויותר עמוק. לא עבור כל אחד, לא בכל מקרה ומקרה, אלא ככלל. והספייס של הצד הנישלט הוא הרבה יותר נרקסיסטי. והמון מהעונג קשור בנכונות לאבד שליטה. כך זה גם עם סמים לדוגמא. אפילו מלכה שיורדים לה , צריכה רגע להרפות מהשליטה, ולשקוע בטראנס, ולשכוח את עצמה, אם היא רוצה לגמור.
לכן, למשל, יש רוב ברור מאד בכל באתרים הללו, כאן ובכל העולם, לעבדים, ולא למלכות.
שוב - נישלט אינו חייב בתהליך הלמידה-וההכשרה שלו להתנסות בתפקיד השולט. אבל מאד כדאי, וכפי שכתבתי, זו אף חובה, למי שרוצה להיות פרו-דומית במלא מקומות בחו"ל, להתנסות בצד של הנישלטת.
וזאת מהמון המון סיבות טובות.
אבל מה דעתך את? או מה נסיונך לימד אותך?