צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכל הסוויצ'ים באשר הם.

IN YOUR MIND
לפני 12 שנים • 22 בספט׳ 2011

נ.ב - מרי כתבה...

IN YOUR MIND • 22 בספט׳ 2011
מרי כתבה - " אני פחות מתחברת להגדרות נוקשות של 'שולט' ו'נשלט'. אדם הוא לא רובריקה מוגבלת. ההגדרות עלולות להעמיד אנשים במצבים בהם עליהם לבחור בין מחויבות להגדרה לבין עונג אותנטי שניתן להפיק מהסיטואציה. "

זה משפט מעורר מחשבה. המחויבות לעונג אוטנטי היא באמת אחד הדברים החשובים ביותר.
העניין הוא, שחילופים מזדגזגים במהלך חוויה שבה יש משחק תפקידים ( רול פליי) הוא אפשרי, או בעל ערך, רק לעיתים נדירות.
amy​(נשלטת)

Re: שאלה לכל הסוויצ'ים באשר הם.

amy​(נשלטת) • 22 בספט׳ 2011
[quote="IN YOUR MIND"]אני רוצה לשאול -

אם אתה נהנה מסוויץ' בפנטזיה, או במהלך סשן, אבל כל קשר שניסית לנהל אי-פעם עם "שולטת" עלה לך על שרטון בצ'יק, וירד לך מהמסילה באפס-זמן, ואם אפילו כאשר ניסית לדפוק הופעת-אוסקר של עבד צייתן, ולעלות על פוזה של משרת-מסור, השולטת אמרה לך מאד מהר -
"חאלאס, אתה נישלט-אוונטה"...
האם בנסיבות כאלו אתה ראוי לתואר מתחלף?
אני לא שואל רק על עניין ההגדרות ( שהוא חשוב פחות ), אלא גם על הבעייה הכללית.
כמובן אני לא מדבר על עצמי באופן אישי ( אלא רק בעקיפין, במרומז, ומאד בעדינות icon_biggrin.gif )[/quote]

לא מתה על הביטוי "ראוי". אתה מתחלף אם אתה ר ו צ ה להיות מתחלף. יכול להיות שלא פגשת את האחת שמתאים לך להתחלף איתה.
זה יותר עניין של ל מ ה להגדיר את עצמך באופן כזה ולא אחר. אם אתה מוגדר כמתחלף, ייתכן שתקבל הצעות גם משולטות. ייתכן גם שתמיד תהיה לך בראש הפת י ח ו ת להתחלף. יש משהו בהגדרות שקצת סוגר. מצד שני, אם אתה מגדיר את עצמך כשולט, אתה מופיע בחיפושים בפורום של נשים שמחפשות שולט, יש גם נשים שלא תצאנה עם מתחלפים, וסיבותיהן עימן. לדעתי, אם יש עדיפות ברורה לצד מסויים, עדיף להגדיר עצמך ככזה, רק כדי להיות ממוקד יותר. תמיד אפשר להחליף הגדרה, ויש כאן לא מעט אנשים שעשו זאת.
כמובן שכל האמור לעיל הוא לא ספציפית עליך, אלא רק במרומז, ומ א ו ד בעדינות icon_smile.gif
שלגי

Re: שלגי - -

שלגי • 22 בספט׳ 2011
[quote="IN YOUR MIND"]טוב, עיתותי אינן בידי כעת. אבל -
שלגי - מה שכתבת על ההבדל בין שליטה-מקצועית, לשליטה בתוך מערכת-יחסים זוגית הוא נכון ועמוק בעיני.
חוצמיזה - אבל שלגי, הלב שלי והליבידו שלי מסתכסכים לי לעיתים קרובות מדי. הצילו! הצילו! הצליו!
icon_razz.gif[/quote]

היום אמרתי למישהו שאני מאחלת לו השלמה עצמית.
הכי קשה לאנשים מסובכים ההשלמה העצמית הזאת (כולל לי).

נראה לי שמשם הכל מתחיל icon_smile.gif
IN YOUR MIND

שלגי - איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא?

אבל שלגי, איפה יש היום אנשים פשוטים?
היום אפילו מוסכניקים יש להם מנגנון נפשי מאד מורכב אללה יוסטור. ויש להם צרכים ודרישות. והלב שלהם מושך לפה, והליבידו לשם. ואל תשאלי, ושלא תדעי מצרות... אפילו מסגרים ונגרים ושפים היום בבאלאגנים. הגברים הפשוטים פסו מן העולם.
ואם ככה - אז השלמה-עצמית לכולם, ומהר. עוד היום! icon_biggrin.gif
IN YOUR MIND

איימי, איימי - -

איימי - מה פתאום עליי?? icon_biggrin.gif התחלקת לי על השכל?? icon_biggrin.gif
רק במרומז, ובעדינות. וגם -מאד-מאד בעקיפין. והכל גם רק תאורטי. באויר. בעננים.
במציאות - אני שולט- בינלאומי ( מספר 1 icon_biggrin.gif שאין שני לו ! ), בכל רמ"ח אברי ושס"ה גידי, שמעולם - אבל מעולם-מעולם ( ! ) - לא ידע טעמו של סוויץ' מהו ( ןזאת בניגוד גמור למה שכתבתי בפרופיל )...ואף לא ניסיתי לפנטז על כך ( את השתגעת, תגידי לי? )..גוועלד ! פוי! ... את כל אתרי הסאדו של שליטה-נשית אני מחרים באדיקות-דתית מאז שעמדתי על דעתי. בקיצר - שולט כמוני לא פגשת בחיים שלך, וזהו זה icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
ורגע של רצינות - תודה על העצות הנבונות.
amy​(נשלטת)

Re: איימי, איימי - -

amy​(נשלטת) • 22 בספט׳ 2011
[quote="IN YOUR MIND"]איימי - מה פתאום עליי?? icon_biggrin.gif התחלקת לי על השכל?? icon_biggrin.gif
רק במרומז, ובעדינות. וגם -מאד-מאד בעקיפין. והכל גם רק תאורטי. באויר. בעננים.
במציאות - אני שולט- בינלאומי ( מספר 1 icon_biggrin.gif שאין שני לו ! ), בכל רמ"ח אברי ושס"ה גידי, שמעולם - אבל מעולם-מעולם ( ! ) - לא ידע טעמו של סוויץ' מהו ( ןזאת בניגוד גמור למה שכתבתי בפרופיל )...ואף לא ניסיתי לפנטז על כך ( את השתגעת, תגידי לי? )..גוועלד ! פוי! ... את כל אתרי הסאדו של שליטה-נשית אני מחרים באדיקות-דתית מאז שעמדתי על דעתי. בקיצר - שולט כמוני לא פגשת בחיים שלך, וזהו זה icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
ורגע של רצינות - תודה על העצות הנבונות.[/quote]

אתה תמיד יכול להיות דומתחלף מסוכן icon_wink.gif

אין לי ספק שאתה שולט מדהים ומרשים, גבר- גבר משכמך ומעלה, כולך קשיחות ושרירים (גם מנטאליים נחשבים, כן? icon_cool.gif ). אין לי ספק שב ח י י ם לא היית מעלה על דעתך, השם ישמור, להשלט ע"י אישה, שהרי נשים הן העם הנשלט באופן טבעי, וגבר אמיתי הוא גבר שולט.

ורגע של רצינות- בשמחה מותק. הכל עניין של מה ט ו ב לנו. חלילה להשבות בהגדרות שיותר משהן משרתות אותנו- אנחנו משרתים אותן.
IN YOUR MIND

עוד דבר, שלגי

שלגי, היום אפילו אינסטלטורים הם טיפוסים מורכבים. אפילו אינסטלטורים.
אני מכיר אחד, ארבע שנים כבר בטיפול, וה"השלמה-העצמית"שלו, עוד לא נראית באופק.
איפה הוא, ואיפה השלמה-עצמית.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

Re: שאלה לכל הסוויצ'ים באשר הם.

אם אתה נהנה מסוויץ' בפנטזיה, או במהלך סשן, אבל כל קשר שניסית לנהל אי-פעם עם "שולטת" עלה לך על שרטון בצ'יק, וירד לך מהמסילה באפס-זמן, ואם אפילו כאשר ניסית לדפוק הופעת-אוסקר של עבד צייתן, ולעלות על פוזה של משרת-מסור, השולטת אמרה לך מאד מהר -
אני לא שואל רק על עניין ההגדרות ( שהוא חשוב פחות ), אלא גם על הבעייה הכללית.
כמובן אני לא מדבר על עצמי באופן אישי ( אלא רק בעקיפין, במרומז, ומאד בעדינות icon_biggrin.gif )[/quote]

ההנחה שלי היא שאם הבעיה אינה בהגדרה המילולית ה"חיצונית", התיוג של ההעדפה הספציפית, מדובר כנראה במשהו מעשי יותר.
יש כמה סוגים עיקריים של נשלטים. המאזוכיסט חובב השפלה וכאב, הסוגד רוצה להעריץ, הפטישיסט מתגרה מכף רגל או נעל או אוזן או לא יודעת מה, האנאלי מבקש שהיא תחדור אליו. כמובן שיש הצלבה וגם - שומו שמיים! שילוב של אחת הנטיות האלה או יותר עם רצון לשלוט דוקא.
נשאלת השאלה לאן הפנטזיות שלך הולכות, איך תקשרת אותן עם בת הזוג (במפתיע גם נשים רבות לא מבינות רמזים, למשל), ובאיזה שלב של הקשר זה קרה.
אני מניחה שוב שהטון המבודח של השאלה שלך בא לכסות על משהו רציני ושהעניין מפריע לך, או שלא היית שואל, אבל כאן אנחנו שוב נכנסים לתחום האישי/הגדרתי.
כבר ציינו כאן לפני שנשלטות מסויימות תעדפנה שולט על פני מתחלף. בדומה לכך גם שולטות מסויימות נרתעות ממתחלפים וסיבותיהן עימן. אבל את כל הדברים האלה תמיד כדאי לברר לפני שאתה מגיע לשלב ההופעה הזוכה באוסקר, או לא.
דבר נוסף, האם הפנטזיה מגדירה מציאות?
אם יש לך (למשל) פנטזיית אוננות חביבה הכוללת מוטיבים המצויינים בגבולות של רבים מאנשי הכלוב, האם בהכרח הפכת להיות "כזה"?
עוד נקודה שאולי לא לקחת בחשבון, אולי זה בכלל לא קשור לבדסמ אלא לדברים אחרים שמנעו את הצלחת הקשר?
ואולי כל השרשור הזה לחינם, ופשוט תפגוש מישהי ותתאהב והיא בך בלי להציג ובלי לתייג. וכבר היו דברים מעולם.

הערה ל-FOR GOOD: לדעתי אם אדם הוא לא שיפוטי, סימן שז"ל (: שיפוטיות היא תכונה שחשובה מאד להישרדות, בימינו כמו בעבר. נכון ששיפוטיות נגד העמדה שלנו היא תמיד לא בסדר, אבל מהות הדמוקרטיה היא לא להתייחס לסוג הזה של שיפוטיות בהערה כמו "תמצא שפחה פראיירית" וכיו"ב כשבעצם אין לך מושג מי האיש ומה פועלו בכלל ובתחום הבדסמ בפרט. חוץ מזה, להיות שיפוטי בלב זה 100%, אבל ברגע שכתבת מה שכתבת לבן על גבי שחור אין טעם להתעצבן אם כל מי שרשום מביע את דעתו (שלא בהכרח תמצא חן בעיניך, שיפוטיות וכל זה כאמור).
באשר לעמדתך לגבי התמקצעות בשליטה, ובכן, אם אתה מוכר או משכיר שליטה בהחלט רצוי שתתמקצע ככל האפשר - וממילא שליטה בתשלום היא יותר שירות מאשר שליטה כך שאין כאן דיסוננס לטעמי.
שנה טובה ובהצלחה icon_smile.gif
מעלייך​(שולטת)

וזוהי דעתי ביחס לשאלך

מעלייך​(שולטת) • 22 בספט׳ 2011

icon_biggrin.gif )[/quote]

כיוון שקבלת מגוון תשובות בהקשר הבדסמי, אתייחס להקשר אחר- חיבור בין אנשים, אהבה.
אצלי סקס ובדסמ באים רק עם אהבה וכחלק מיחסים. כשלעצמם הם אפשריים אך משעממים אותי וכיוון שניטרלתי את החרמנות בחיי על חשבון מיניות חזקה ובריאה עבורי, אין לי דרייב מיוחד אליהם.
בעיניי הכל תלוי רגש וחיבור עם הצד השני, כשזה קיים ואיתן- הכל אפשרי.
אני חושב שלהיות נשלט היא עמדה פגיעה וחשופה בהרבה מלשלוט- התמסרות, ועוד כזו מלאה, היא אקט שלוקח הרבה זמן להגיע אליו, אם בכלל, לכן כנראה זה צד שלא יוצא אצלך עם כל אחת ובכל סיטואציה, על אחת כמה וכמה בהקשר של יחסים.
מאלחת לך מכל הלב שתהיה לך אבהה גדולה וטובה בה תוכל להביא לידי ביטוי את כל הצדדים והרבדים של אישיותך.
icon_smile.gif
IN YOUR MIND

אז באמת - -

מעלייך, קודם כל תודה ( יה שולטת-על ומתחלפת-לייט icon_biggrin.gif ). ואיחולי אהבה גדולה גם לך.
אני לגמרי מסכים איתך, שלפני הכל, וגם אחרי הכל - לפני הסקס והב.ד.ס.מ - לפחות עבורי, העיקר הוא באמת אם שני אנשים באים טוב אחד לשני. כלומר , אם הקשר, המפגש, הדיאלוג ההדדי, בא טוב , אם הוא מפרה וכו'.. זה לפחות מה שחשוב עבורי.
זה ברור לי לגמרי. זה תמיד היה כך, וזה גם תמיד יהיה.
אם מישהי באה לי רע, הסקס הכי טוב בעולם, לא יזיז לי.
וברור, שאם מישהי באה לך ממש טוב, אז כל השאר גם משנה מעט מאד...שתהייה מצידי טרום-ונילית אפילו ( אני כבר אדאג לכל השאר icon_biggrin.gif )
רק שאנחנו באתר של ב.ד.ס.מ, ומכאן נגזרים גם האופי של הדיונים, או השאלות שעולות.
אבל מעלייך, שימי לב לשאלה שיש לי אלייך - את כותבת, שהמקום של הנישלט הוא חשוף ופגיע יותר, ולוקח יותר זמן להגיע אליו. אולי זה נכון מעלייך, גם אני תמיד חשבתי כך. אבל האם זה קשה לנשים, כמו שזה קשה לגברים? ומאידך, היום לפחות, יש פה באתר אנשים, בנים ובנות כאחד, שכבר בגיל 19, או 23, מעלים לאתר פרופיל סאבי, או נישלט, למהדרין... בלי שום פחד, או בושה או אשמה.

שיר כאב, לא איכפת להיות אישי מעט יותר - הופעות-"האוסקר" שייכות לשנות העשרים של חיי, שהיו אכן שנים של התנסויות ,חלקן די פראיות, שהחלו עוד לפני עידן האינטרנט ( שומו שמיים icon_biggrin.gif )
אני חושב, כמו מרי בעצם, שהרוב המוחלט הם בעצם סוג של מתחלפים, לפעמים עם העדפות ברורות יותר לאחד הצדדים ( שבאים לידי ביטוי שונה עם פרטנרים שונים ), וכמובן עם דגשים שונים על פטישים או ריטואלים שונים. אני כמובן מדבר על הרוב. יש גם אנשים, בשוליים היותר או פחות קיצוניים של החוויה, שהחיים הפנטזמטיים שלהם מאד מקובעים. כלומר, שיש להם תסריט אחד או שניים, שבא עם כמה וריאציות, שאותו, ורק אותו, הם רוצים לחיות, ובאופן מאד-מאד מסויים. ברור לי גם שהקושי האישי שלי, נובע בין-השאר מ"פגמים" מסויימים באישיותי ( בעוונתי, שומו שמיים icon_biggrin.gif ) ,כלומר, שבהחלט מתקיימים בי אולי, צרוף של תכונות אופי, יחד עם סגנון חיים, שלא עולים בקנה אחד - לפחות לא עם כל אחת, על כל פנים - עם הפוזיציה הנישלטת.
אני אבל גם נדלק מאד-מאד מהפוזיציה השולטת, ואף חייתי אותה כבר טור-דה-פורס. ועוד אחיייה. אני מקווה שזה ברור.
רק שאחרי הכל - העלתי את השאלה בפורום על החילוף.

ופור-גוד - אני צריך לקרוא אותך שוב. לא הבנתי אותך עד הסוף. האם אתה סבור שחילופי התפקידים הם חשובים גם למי שלא מתכנן קריירה של פרו-דום או פרו-דומית?
אני מבין מדברייך גם, שאתה והסאבית שלך יכולים לעשות סוויץ' של ארבעה ימים רצופים , כלומר, להפוך את התפקידים לא רק במיטה, או לטובת המטרה של ההתענגות המינית, אלא ממש סוויץ' בסגנון ה-24/7? אני מבין אותך נכון?