שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפתח האחורי2

סירופ​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 21 בספט׳ 2011

הפתח האחורי2

סירופ​(נשלטת) • 21 בספט׳ 2011
המקום: מתחם צימרים בבית אלעזרי, בקתת עץ מרווחת ומאובזרת לא רע, מראות על התקרה וטלוויזיה בכבלים (הוט). יש מקום לשיפור בתחום הניקיון, איכות המזרן, המצעים, והרעש שמפיק המזגן. אבל בסך הכל, יש תמורה לאגרה וגם פינוקים כמו יין ומשקאות ועוגיות וחלב (עמיד) במקרר, הציון הכולל 86

אנחנו על המיטה, רגל אחת שלו מונחת מעבר לראשי, לשוני בחלציו מתאמצת לענג ואחורי מופנים אליו באלכסון. הוא מחדיר לי אצבע ארוכה וגרמית פנימה. אני לוקחת נשימה, לעבור את הגל הרגעי של החספוס הכואב, כדי להגיע למצב ההתרככות. אחרי כמה דקות , משיכה בשערותי, הוא מכניס שתי אצבעות לפי, אני עוד לא מבינה את העיקרון , אבל נעתרת לאתגר ברצון, אצבעותיו מערפלות לי את המוח. בראש עוברת המחשבה הלא נוחה של צהבת מעורבבת עם ההשפלה שהוא מכניס לפי אצבע שזה עתה היתה בתוכי, כמו מסורת החינוך של הכלבים פעם לפני שנים, לדחוף את אפו של הכלב הסורר לתוך צרכיו. זה היה לפני שהבינו שאילוף כלבות דורש מינונים מדוייקים של תגמולים וסנקציות.

שתי האצבעות נכנסות אלי, מזל שליקקתי אותן, הרוק מסכך מעט את דרכן פנימה, בכל זאת, האצבעות הארוכות שלו הופכות לחפץ קשה וחד באחורי, כאב, אני משתדלת להתרכז בליקוק התחת שלו, תמיד יש לי הרגשה שאני לא עושה את זה כמו שצריך, לא מספיק רטוב, לא מספיק עמוק, לא יודעת אם צריך לחתור למקסימום פנימה או למקסימום שטח. הלשון חלשה מידי לפלס דרכה שם, פעם ניסיתי להיעזר באצבעותי כדי לפנות לה שביל והוא סילק את כף ידי משם, בתנועות העדינות המרומזות שלו שהן כחוק חצוב בסלע בפני ישותי.

עכשיו הוא מכניס לפי שלש אצבעות, עכשיו גם הבנתי את העיקרון, כמה שאני אצליח לשמן את האצבעות המלוכלכות האלו בפי, ככה פחות יכאב לי כשהוא יחדיר אותן פנימה. אני מפחדת ומשתדלת מאוד להרטיב אותן ברוק, המון רוק, שלש אצבעות, כשזה היה בווגינה העבירו אותי לחדר לידה , פתיחה של שלש אצבעות, לפחות שמונה ס"מ , תלוי אם הוא מאגד אותם בשורה או פוער. הוא חופר לי בתחת, אני מנסה להרים ראש ולהביט במראה שמעלינו , הזדמנות נפלאה להבין איך זה נראה, אך איני מספיקה אלא לתפוס רסיס קטן של החיזיון, גבר שכוב על גבו , ידו השמאלית באחורי אשה גדולה ורכה וידו הימנית מנחיתה את ראשי חזרה למקום האפל הזה בין רגליו. עכשיו אי הנוחות הגופנית מצטרפת לחשש שתיכף אני אצטרך לרוץ לשירותים להתרוקן, מבוכה ואימה והנאה. ראשי לוהט בחום מהשהות במנהרה שנוצרה בין רגליו, שערי דביק מזיעה.

ארבע אצבעות, ארבע אצבעות בפי, הפה כמעט שלא מכיל אותן ופי יבש מפחד ואני לא מצליחה לייצר רוק כדי לעטות עליהן נוזל שישמן דרכן פנימה. הלב שלי נופל מטה, ארבע אצבעות של כף יד גברית, יפה וגדולה נכנסות לי פנימה, בלי רחם ובלי חומר סיכוך, הגוף זועק בסירנות "הצילו" ואני מחפשת מוצא.

תזיין אותי, אני מבקשת, גם כמוצא מהפחד וגם מתוך הרעב המתגבר להרגיש את הזין שלו בתוכי, כאילו רק בזין הזה יש הקלה לרעב .
מה תתני לי בתמורה? הוא שואל
כל כך נינוח הוא, אצלי הדופק מטפטף כמו ברז דולף. קשה לי לחשוב עם ארבע אצבעות באחורי, אני מנסה לגייס תשובה. בראש עולות לי כל מיני אפשרויות לא מתאימות כמו עוגת גבינה גבוהה וקצפתית או לחם פראי, מתכון מסובך לביצוע של כיכר חמה ועשירה בטעם.
אעסה את כפות רגליך אני מציעה,
את זה אני מקבל בחינם בלי משא ומתן, עונה לי לאט תוך שהוא מעמיק אצבעותי בחור הכהה, האפל שלי
אמצוץ לך?
סחורה חינמית!
אעשה את חבריך, אזיין את מי שתגיד לי,
גם את זה אני מקבל בלי מאמץ מיוחד, מה יש לך עוד להציע?
אין לי רעיונות, אין לי מה לתת, אני דווקא מבינה את התשוקה שלו ליותר ועוד יותר והרבה יותר אבל אני כמה מתוחכמת יכולה להיות כבר כלבה מאולפת ומעריצה עם לשון בחוץ והתנשמויות לא סדירות?

כשהוא בא אלי, לתוכי , ההתרגשות שלי אדירה, מקדימה הדגדגן שלי מתנפח, ומאחורה זו החלקות והמתיקות של עוגת הגבינה שעברה לי בראש, והריק שהיה בי החלל הרעב נמלא שובע כמו לבצוע מכיכר הלחם הפראי. כשהוא בא לתוכי הוא הודף אותי מפנים, כמו השורה של יונה וולוך בשיר מפלצת האיילה " וברגע הרך ההוא הלמה בשערי" . וכשהוא מסיים אני רועדת ממתח שרירים ותשוקה, ואחרי שאני מביאה את עצמי לאביונה, אני מתביישת ונבוכה ממה שאני נהנית.

ביומים שאחרי כן צמרמורות של עונג בי עוברות כאשר צפות בי תמונות מן הלילה ההוא, כמו ים סמיך ואפל שעוטף אותי במימיו.
    התגובה האהובה בשרשור
Brave girl
לפני 12 שנים • 21 בספט׳ 2011
Brave girl • 21 בספט׳ 2011
פשוט מקסים!
Black P e a r l
לפני 12 שנים • 22 בספט׳ 2011
Black P e a r l • 22 בספט׳ 2011
כתיבה מדהימה. צמררת גם אותי...

תענוג!