סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש מסיבת בדס"מ ללא עישון?!

מיתוסית​(שולטת)
לפני 12 שנים • 22 בספט׳ 2011

יש מסיבת בדס"מ ללא עישון?!

מיתוסית​(שולטת) • 22 בספט׳ 2011
האם יש מסיבה מתוך 4 הליינים הקיימים שהמארגנים יכולים להבטיח שהם מקיימים את
החוק ולא מאפשרים לאף מבלה לעשן בתוך המועדון, שהוא כידוע מקום ציבורי (גם אם תגידו שהוא שטח פרטי וכדומה)?

כי הייתי במסיבה כלשהי לפני כמה חודשים ועישנו בכל מקום ואני סובלת מזה ממילא וזה מגעיל אותי כל פעם מחדש, להיחנק שם, לסבול (ממש!), לחזור עם בגדים ושיער מסריחים מסיגריות, קול צרוד וכדומה...
הגם שעכשיו יש לי סיבה חשובה במיוחד שבגללה אני לא יכולה יותר להרשות לעצמי להיות בחדר מסרטן...

תודה
D O O M​(שולט)
לפני 12 שנים • 22 בספט׳ 2011
D O O M​(שולט) • 22 בספט׳ 2011
אם את כל כך חוששת לעובר הגודל בבטנך תישארי בבית.
בתור לא מעשן אקטיבי אני גם לא אוהב את הקטע הזה אבל תראי לנו מקום אחד בתל אביב בחוויית הלילה שמקיים את החוק המשעשע הזה.
זה לא קורה.
אגב,הסביבה שאת חיה בה מסרטנת,מרעילה,פוגעת,גורמת למחלות.עשן המכוניות והאוטובוסים חמור פי כמה מבילוי של כמה שעות במועדון מעושן.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 12 שנים • 23 בספט׳ 2011
מיתוסית​(שולטת) • 23 בספט׳ 2011
קודם כל, זה ממש לא נכון. אני לא שוהה הרבה זמן בחוץ, ורובינו שוהים במקומות סגורים: בתים, בנקים, קניונים, קופ"ח וכדומה. אם זה היה נכון מה שאתה אומר, לא היה נחקק חוק למניעת עישון במקומות ציבוריים.
מה גם שיש הבדל בין איזור פתוח לאיזור סגור, חנוק, עם עשרות אנשים מעשנים צמוד אליך ולפעמים כמעט מכבדים את הסיגריה שלהם עליך מבחינת הסיכון וההשפעה.

יש גבול לכמה שאני יכולה לשמור על עצמי, זה אחד הדברים שאני עושה.
אני בכלל מאיזור חיפה ואצלנו יש פאבים שלא שומרים על החוק וכאלה שמקצים איזור למעשנים ואיזור ללא מעשנים והיו פעמים שנכנסתי למקומות שבהם משחקים סנוקר או פאבים שראיתי שמעשנים וקמתי והלכתי.
לא מבינה למה בכל מקום ציבורי אחר בארץ, כולל מסעדות, שומרים על החוק ובפאבים ומועדונים לא. אם רק היו עושים יותר פשיטות, על בסיס של כל שבוע, לבעלי העסקים לה הייתה אפשרות לשרוד עם הקנסות והם היו שומרים על החוק. באירופה ובארה"ב לא תראה בכלל דברים כאלה ואם רק תנסה לעשן, איזה מאבטח גברתן יוציא אותך החוצה בנימוס.

אנשים צריכים לכבד את החוק ואנשים אחרים. אחרי הכל, יש יותר לא- מעשנים מאשר מעשנים וזה שמישהו בוחר להרוס לעצמו את החיים- לא אומר שגם אני צריכה לסבול.
אנאלון​(נשלט)

צודקת לגמרי רק מה נראה לי קשה לישום

אנאלון​(נשלט) • 23 בספט׳ 2011
בואי נניח שיהיה ליין של מסיבה ללא עישון
משום מה יש לי תחושה שיהיה שם רוב לנשלטים
fidel lee

Re: יש מסיבת בדס"מ ללא עישון?!

fidel lee • 23 בספט׳ 2011
[quote="כחולית"]האם יש מסיבה מתוך 4 הליינים הקיימים שהמארגנים יכולים להבטיח שהם מקיימים את
החוק ולא מאפשרים לאף מבלה לעשן בתוך המועדון, שהוא כידוע מקום ציבורי (גם אם תגידו שהוא שטח פרטי וכדומה)?

כי הייתי במסיבה כלשהי לפני כמה חודשים ועישנו בכל מקום ואני סובלת מזה ממילא וזה מגעיל אותי כל פעם מחדש, להיחנק שם, לסבול (ממש!), לחזור עם בגדים ושיער מסריחים מסיגריות, קול צרוד וכדומה...
הגם שעכשיו יש לי סיבה חשובה במיוחד שבגללה אני לא יכולה יותר להרשות לעצמי להיות בחדר מסרטן...

תודה[/quote]

ביפן
הקדמה הזאת עדיין לא הגיעה לישראל
ניקי666 niki
לפני 12 שנים • 24 בספט׳ 2011
ניקי666 niki • 24 בספט׳ 2011
רוב המבלים שותים ומעשנים ...זהו חלק מהמסיבה ..לשתות אלכוהול מבלי לעשן לדעתי זה לא אותו הדבר ..

אני לא מבין למה את צריכה את עזרת הפקחים ,תכבדי את רצון הרוב ,במידה ומתאים לך תצטרפי ובמידה

ולא גם בסדר .,אבל להרוס לאחרים .... icon_eek.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 24 בספט׳ 2011
קודם כל, זה לא הרוב. באוכלוסיה הכללית בין רבע לשליש מעשנים ואני מניחה שזה היחס גם במסיבות.
שנית, יש חוק שחל על כולם ללא יוצא מן הכלל וצריך לכבד.
שלישית, יש ארבע ליינים של מסיבות (!) ואף אחד מהם (!) לא מוצא לנכון לכבד את החוק ואת קהל הלא- מעשנים שלו.
רביעית, יש להתחשב בלא-מעשנים, מאחר ואנחנו לא יכולים להימנע מעישון, בעוד שהמעשנים יכולים לצאת עם הסיגריה והבירה שלהם החוצה או שיסדרו להם חדר למעשנים (ממילא בהרבה מסיבות יש כמה חדרים), ולסבול 5 דקות. אנחנו סובלים במשך שעות...
חמישית, כמו שהיה לכם קשה לא לעשן באוטובוסים ורכבות ובטיסות ועכשיו גם בקניונים, בשדה"ת, במסעדות, בתי קפה, בי"ח וכל מוסד ציבורי אחר- כולל מקומות העבודה שלכם (!) ששם אתם יכולים להיות הרבה שעות ובכל מהמקרים אין לכם אפשרות לצאת החוצה לעשן (למשל בטיסה או בנסיעה ארוכה באוטובוס או רכבת) ואתם מסתדרים מצוין, אז אני לא מבינה מה הבעיה?
בחו"ל הם מתגלים לזה מצוין וזה נראה הגיוני לגמרי.
כשהייתי 9 חודשים בארה"ב זה היה תענוג! אני עוד גרתי במרילנד, ואתה יודע מה זה כשאנשים נאלצים לצאת במינוס 5 או 10 מעלות כשבחוץ שלג ולעשן מחוץ לפאב? אז אני בטוחה שגם פה זה אפשרי, במזג אוויר נוח הרבה יותר.

וכמו שאמרתי, זה לא סתם התקטננות- זו הבריאות שלי ושל עשרות ומאות אנשים שבאים ונפגעים, או נאלצים להדיר את רגליהם כליל מהמסיבות הללו ואחרות, רק בשביל שלכם יהיה שקט של 5 דקות לעשן...
Surgeon
Surgeon • 24 בספט׳ 2011
אני עצמי לא הולך למסיבות.. אבל בנוגע לעישון : אחת לכמה זמן עולה פוסט כזה , ופרט להחלפת מלל , הוא לא משנה דבר בשטח.. לא משנה אילו נימוקים תביאי.
ezuf
ezuf • 24 בספט׳ 2011
מסכים עם כחולית.

אך לצערנו,ציבור הלא-מעשנים,שום דבר לא זז בשטח,ואף בעל פאב\מועדון\ליין מסיבה,לא "יתעלל" בציבור המעשנים שלו.

אפילו אם זה אומר לוותר על לקוחות נוספים שלא מעשנים.
ניקי666 niki
לפני 12 שנים • 25 בספט׳ 2011
ניקי666 niki • 25 בספט׳ 2011
[quote="כחולית"]קודם כל, זה לא הרוב. באוכלוסיה הכללית בין רבע לשליש מעשנים ואני מניחה שזה היחס גם במסיבות.
שנית, יש חוק שחל על כולם ללא יוצא מן הכלל וצריך לכבד.
שלישית, יש ארבע ליינים של מסיבות (!) ואף אחד מהם (!) לא מוצא לנכון לכבד את החוק ואת קהל הלא- מעשנים שלו.
רביעית, יש להתחשב בלא-מעשנים, מאחר ואנחנו לא יכולים להימנע מעישון, בעוד שהמעשנים יכולים לצאת עם הסיגריה והבירה שלהם החוצה או שיסדרו להם חדר למעשנים (ממילא בהרבה מסיבות יש כמה חדרים), ולסבול 5 דקות. אנחנו סובלים במשך שעות...
חמישית, כמו שהיה לכם קשה לא לעשן באוטובוסים ורכבות ובטיסות ועכשיו גם בקניונים, בשדה"ת, במסעדות, בתי קפה, בי"ח וכל מוסד ציבורי אחר- כולל מקומות העבודה שלכם (!) ששם אתם יכולים להיות הרבה שעות ובכל מהמקרים אין לכם אפשרות לצאת החוצה לעשן (למשל בטיסה או בנסיעה ארוכה באוטובוס או רכבת) ואתם מסתדרים מצוין, אז אני לא מבינה מה הבעיה?
בחו"ל הם מתגלים לזה מצוין וזה נראה הגיוני לגמרי.
כשהייתי 9 חודשים בארה"ב זה היה תענוג! אני עוד גרתי במרילנד, ואתה יודע מה זה כשאנשים נאלצים לצאת במינוס 5 או 10 מעלות כשבחוץ שלג ולעשן מחוץ לפאב? אז אני בטוחה שגם פה זה אפשרי, במזג אוויר נוח הרבה יותר.

וכמו שאמרתי, זה לא סתם התקטננות- זו הבריאות שלי ושל עשרות ומאות אנשים שבאים ונפגעים, או נאלצים להדיר את רגליהם כליל מהמסיבות הללו ואחרות, רק בשביל שלכם יהיה שקט של 5 דקות לעשן...[/quote]

אני מציע שיסדרו חדר ללא מעשנים ..הם גם יכולים לצאת החוצה עם הבירה לשאוף אוויר נקי .. icon_lol.gif