צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקר טוב - פנטזיה של עבד

serve_slave​(נשלט)
לפני 20 שנים • 19 במאי 2003

בוקר טוב - פנטזיה של עבד

serve_slave​(נשלט) • 19 במאי 2003
בוקר. אני מתעורר כשריחו האינטימי של אדוני עולה באפי.
פוקח עין, מנסה לאתר היכן אני ללא הצלחה.
פוקח עין שניה, ומבין שאני שרוע לרגליו של אדוני על המיטה, ראשי בין רגליו קרוב לישבנו, והוא שוכב על צדו, בגבו אליי, או ליתר דיוק בישבנו אליי.
אז אני נזכר שהפקודה האחרונה שקיבלתי מאדוני אתמול בלילה היתה ללקק את ישבנו. כנראה שנרדמתי בעודי מלקק לאדוני כמצוותו, הרהרתי לעצמי.
העובדה שנרדמתי ולא זכיתי על כך בסטירה מאת אדוני, מלווה ב "מישהו אמר לך להפסיק ללקק?!" מילאה אותי סיפוק על כך שכנראה אדוני נרדם עוד לפניי, כלומר הצלחתי להביאו בעינוגיי לשינה עריבה ועמוקה כל כך, שלא התעורר כאשר פסקתי ממלאכתי.
מייד, מבלי לחשוב פעמיים התכווצו שפתיי לכדי נשיקה והצמדתי אותן לישבנו של אדוני. נשקתי לו, ולשוני החלה מפלסת דרכה חזרה פנימה, בעדינות ובאיטיות מחשש שאעיר אותו בעת חידוש המגע.
לשוני עולה במעלה החריץ המלכותי עד לקצהו העליון הפוגש בגב, ויורדת מיד מטה עד לחיבור עם ירכיו. מלטפת בעדינות את החריץ ובכל עליה וירידה כאלה, אני דוחף אותה עמוק יותר ומקרב אותה לאט לאט לכוון מרכז תענוגותיו של אדוני - חור ישבנו.
לאחר מס' דקות שוב נמצאת לשוני במקום הראוי לה, ואני מלטף ברכות את פי הטבעת של אדוני, ומבלי לשלוט בעצמי לשוני מתכווצת לכדי מוט קטן וקשיח ומנסה להיכנס אל תוכו.
הלחץ הפתאומי על פי טבעתו של אדוני מדגדג אותו כנראה ואדוני מתעורר משנתו ואני מצליח לשמוע מכיוון מעלה את מלמולו. "בוקר טוב גם לך עבד שלי", מלמול הממלא את עיניי דמעות של התרגשות.
אני מתחיל שוב ללקק בהערצה, הפעם ביתר התלהבות ואפילו בפראות. מתענג על הזכות להעיר את אדוני כמו שפוט אמיתי ולזכות על כך בחיבתו. אין ספק שעם בוקר טוב כזה, המשך היום יהיה נפלא.
אדוני מכופף מעט את רגליו, מאפשר לי, לעבדו גישה קלה יותר לחור ישבנו ואני מלקק ומלקק, ומצליח לשמוע את אנחות ההנאה והסיפוק של אדוני מבעד לקולות נשימתי ואנחותיי שלי. לאחר מס' דקות אני מרגיש את ידו של אדוני מצמידה את פניי לישבנו, ואני דוחף את הלשון לפי טבעתו שוב. הפעם מקבל אותי אדוני בהכנסת אורחים, ומשחרר את שריריו, מאפשר ללשוני להשתלשל אל תוך חור התחת שלו. אני דוחף אותה עמוק ככל שאני יכול ואדוני מהדק את שריריו עליה. הוא מכווץ את פי הטבעת, מהדק את אחיזתו בלשוני ואני מושך אותה בעדינות, לאט לאט למשמע גניחותיו של אדוני. אני מוציא את לשוני, ושוב נפתח לי השער ואני מחדיר אותה שוב. שוב אני מושך אותה בעדינות, מלטף את ישבנו של אדוני גם מבפנים, ואדוני גומל לי בעוד אנחות של עונג.
לאחר מס' דקות בהן אני מענג כך את אדוני, הוא מצמיד את בירכיו לבטנו, מבליט אגב כך את ישבנו כלפיי ובידו אוחז חזק בראשי ומצמיד אותו בחוזקה לתחת שלו.
אני שומע את קולו של אדוני - "אכן עינגת לי את הבוקר טוב מאד עבד" ומוסיף "ולכן, תתכונן להפתעה, בתמורה למסירותך לאדונך". אני אינני יודע כיצד אדוני מתכוון לגמול לי על מסירותי, ואני מצווה רק לנשום דרך אפי ולהניח את לשוני על חור התחת של אדוני. מייד כאשר אני עושה כמצוותו של אדוני, ובטרם אני מבין מה הולך לקרות, לשוני נרטטת למשב הגז היוצא מישבנו של אדוני. הנאד מרטיט בדרכו גם את לחיי ישבנו של אדוני, חודר לאפי ומעלה דמעות בעיניי. אני נושם את אויר גופו של אדוני לרווחה ומודה לו בלבי על שהחזיק את ראשי בעוד מועד, מייצב אותו מול ישבנו ומונע ממני לפעול מתוך אינסטינקט בלתי נשלט ולהזיזו הצידה, ועל ידי כך מסייע בידיי למלא את פקודותיו בכניעה ובמסירות. "תודה אדוני" אני מסנן מבין לחיי ישבנו.
אני יכול להרגיש את שביעות רצונו של אדוני ואת החיוך שעולה על פניו, ואני שומע את קולו "ועכשיו תמשיך ללקק". ואני שב ומלקק את ישבנו של אדוני בהתלהבות, בהערצה ובסגידה. מעלה מטה, מעלה מטה, ולאחר עוד מס' דקות של ליקוק בלתי מתפשר, אדוני דוחף את ראשי מישבנו, ומתהפך על גבו, רגליו מפוסקות וכפופות, ואני - עבדו הנרצע - ביניהן, ראשי צמוד למפשעתו.
הוא שוב אוחז בראשי, מעביר אצבעותיו בשיערי, תופס ומתחיל להעביר את פניי על פני גופו, נותן לי ללקק אותו בהנאה. תחילה אני מועבר ללקק את פנים ירכיו, אח"כ את החיבור שבין חור ישבנו לאשכיו, ומשם קצרה הדרך לאשכים, אותם אני מענג בדרך שאדוני לימד אותי לעשות זאת.
אני מכניס את אשכיו של אדוני לפי, עוטף אותם ברכות לחה וחמימה, ולשוני מלטפת אותם בעדינות, מרגישה את נימי הדם מתעבים והולכים. כך אני מפנק את אשכיו של אדוני ואנחות ההנאה שלו הולכות ומתעצמות. לפתע מושך אדוני את ראשי מעלה, ומצמיד את שפתיי לקצה מוט העינוגים שלו.
מאחיזתו היציבה בראשי אני מבין כי עליי ללקק את קצה הזין של אדוני. לאחר כשעה של ליקוק חלקי גוף שונים של אדוני, אני זוכה עתה ללקק את קודש הקודשים, ואני נרתם למלאכה בכל לבי ואני מתחיל לעשות זאת, בחרדת קודש ובמאמץ עילאי לבצע את תפקידי בשלמות, לשביעות רצונו המלאה של אדוני.
אני מלקק את קצה הזין, מחליק לשוני סביב כיפת הזהב ומעביר אותה מלמעלה, מלקק את החור ממנו אני כה אוהב ללגום. וכך אני חוזר ומלקק עד שאדוני תופס בשתי אוזניי בידיו, כאילו היו ידיות המיועדות לאחוז בראשי ולהשתמש בו. ואדוני אכן משתמש בראשי, הוא דוחף את ראשי מטה, ממלא את חלל פי בכלי זיינו. אני מרגיש את מלוא גבריותו בגרוני ולמרות החנק האוחז בו, מנסה להצמיד את לשוני לזין וללטפו בהערצה. לאחר שניות מס' אדוני דוחף את ראשי שוב מעלה, מוציא את הזין מפי כמעט עד הסוף. רק קצהו נשאר בתוכי, ואני מנצל את ההזדמנות לנשום. ושוב, הזין חודר לגרוני בשעה שאדוני מושך בידיות ראשי מטה, ושוב מעלה ואני נושם, וחוזר חלילה. מפעם לפעם מתעצם גודלו של הזין של אדוני, ולאחר מספר דקות הוא משחרר מעט את אחיזתו בראשי ומאפשר לי להמשיך לענג אותו בתנועות עצמאיות, כשהוא ממשיך לתת את הקצב.
אני מלקק את איברו הנסגד של אדוני, מוציאו מפי ומעביר את לשוני מהבסיס לקצהו וחזרה למטה, ושוב דוחף אותו לפי, מוצץ, מלקק, מנשק, סוגד. ואני שומע את אדוני נהנה מכל שניה, וכבר אני מרגיש את ירכיו מתכווצים על צווארי והוא שוב תופס את ראשי בחוזקה, הפעם בשערות, ומחדיר את איברו לתוך גרוני, מפמפם מספר פעמים, מתכווץ ותוקע את הזין שלו עמוק עמוק בתוך גרוני הפעור.
אני מרגיש את השטף החם הממלא את גרוני ואת חלל הפה. אדוני משחרר מעט, ושוב מתכווץ ופולט את שארית זרעו לתוך פי. אחר הוא נרפה, משחרר את ראשי, ומשחרר אנחת עונג והקלה נשגבת.
אני מושך את ראשי, מתאמץ שלא תישפך טיפה מנוזל החיים של אדוני מתוך פי, ולאחר מס' שניות של התענגות על מגע הנוזל בלשוני ובחיכי אני בולע אותו בהרגשת סיפוק. מייד אני מלקק את איברו של אדוני, ומוצץ אותו כדי לסחוט את הטיפות האחרונות שנשארו בו. גם את אשכיו של אדוני אני מלקק, מוודא שאיזור חלציו נקי כולו.
אדוני מסמן לי לעלות אליו, להניח את פניי על חזהו.
אני, שנולדתי להיות שפוט לאשה, שמעולם לא הייתי עם גבר, אינני נהנה מחיבוק עם גבר, ממגע קרוב ואינטימי, אני אפילו סולד ממגע כזה ופוחד שידחה אותי, אך אני ממהר לעשות כמצוותו של אדוני, ולו רק בכדי למלא את פקודתו. אני מצמיד את פניי לחזהו של אדוני, ומרגיש את איברינו החצי זקורים נפגשים ונצמדים זה לזה. באותו הרגע, למרבה הפתעתי, זקפה נוראית אוחזת באיברי, והוא מתעצם ומרגיש את איברו של אדוני מתעצם איתו. אני מצמיד את גופי לגופו של אדוני, מחבק את מותניו, ומתחיל ללקק ולמצוץ את חזהו ופטמותיו, ולשלב את רגליי ברגליו, תוך הצמדת אגן לאגן, זין לזין.
אדוני משיב לי בחיבוק חזק, מצמיד אותי אליו עוד יותר, ואני מחפש את ידו מאחורי גבי. אני מוצא אותה, ומושך אותה אל פניי מבלי לשאול, מבלי לבקש רשות. אני מצמיד את כף ידו של אדוני לפי מנשק אותה ומלקק, ואומר בהתרגשות "תודה אדוני" ועוצם את עיניי.
אנו שוכבים כך שנינו מבלי לנוע, מכורבלים זה בזה ולא מדברים.

....

אני מתעורר. רגליי חובקות את רגלי אדוני, כף ידו בפי. לשוני מתחילה ללקק את אצבעות ידיו של אדוני, ואני נזכר...

שכך נרדמתי

--------------------------------------
מוקדש בהערצה, למי ששימש לי השראה בעת כתיבת הסיפור: האוחז בשוט - DOM_NB
שלך בהכנעה אדוני, עבדך הנאמן
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 19 במאי 2003
serve slave...זה נפלא ! התמסרות כנה מעין כמוהה, כניעה יפה...מרגש לקרוא ..
תמשיך לכתוב את מה שאתה מרגיש , אתה כותב נפלא !
אהבתי ...(וגם את זה שהצלחת להתעלות מעל מה שלימדו וחינכו אותך ולהתמסר , לזרום
עם מה שהרגשת )
serve_slave​(נשלט)

תודה {infinite{S

serve_slave​(נשלט) • 19 במאי 2003
מודה על המחמאות
וכמו שכתבתי, מודה להשראתי
מנהל הפורום האדון DOM_NB האוחז בשוט
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 19 במאי 2003
עבדי שלי,
הצלחת לעורר אצלי כמה עניינים... icon_smile.gif

כתיבה מופלאה!

המימוש גם כן יהיה כך!

כל מה שנותר לך זה להתכונן!

אדונך
DomDomina​(שולט)

מי צריך שפחות.....

DomDomina​(שולט) • 19 במאי 2003
DOM_NB האוחז בשוט מי צריך שפחות כשיש כאלה עבדים icon_wink.gif

ו serve_slave איזה כתיבה ואיזה תאור ממש נפלא queen.gif whip.gif
נאירם​(שולט)
נאירם​(שולט) • 19 במאי 2003
אויש, זה כל-כך מרגש... זה כל-כך.... אני המום!

אני כל-כך נפעם מתחושת ההתמסרות, מהכניעות הכל-כך יפה למרות הלבטים,
פשוט יפיפה, serve_slave....החסרתי פה פעימה.

ניו וs_s, כל האהבה שבעולם,
נאירם.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 19 במאי 2003
DomDomina

אין ספק, אחת התגובות המרגשות יותר שנכתבו...
תודה!

נאירם חברי היקר!
המון תודה!!!
ומזמן לא קראנו מפרי אהבתכם!
מתגעגע כבר!!!
serve_slave​(נשלט)
לפני 20 שנים • 20 במאי 2003

תודה

serve_slave​(נשלט) • 20 במאי 2003
DomDomina,

תודה רבה. הכל יצא מהלב, ואני מעריך את תגובתך\כם.

serve_slave
serve_slave​(נשלט)

תודה

נאירם היקר,

תודה רבה על תגובתך. התרגשתי לשמוע כי גרמתי לך להחסיר פעימה...

serve_slave
serve_slave​(נשלט)

תודה רבה, אדוני

אדוני היקר DON_NB האוחז בשוט,

תודה רבה על תגובתך.
אין ספק שהמחמאה הגדולה ביותר שאפשר לקבל היא
שהצלחתי לעורר אצל אדוני עניינים... - אדוני שהוא מקור השראתי

אני מצפה למימוש שליטתך בעבדך בכליון עיניים,
וכל יום שעובר אני מתכונן,
ואכן מרגיש מוכן יותר ויותר אדוני