לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זונה בת זונה ;)

Inside your head
לפני 12 שנים • 8 באוק׳ 2011

זונה בת זונה ;)

Inside your head • 8 באוק׳ 2011
באחת הפגישות עם אחת החברות שלי, לפני מס' ימים בודדים, על כוס לימונענע גרוס וכמה מנות שהתחלפו בשולחן, העלינו לדיון את המצוקה הכלכלית, אשר מיד הביאה לפתרון פשוט - זנות.
נורא התקשיתי להתעלם מהקישור שנעשה בדיון בין מצוקה לבין הבחירה בזנות כמוצא קל ורווחי על מנת לשפר את המצוקה, שבמקרה הנידון היא כלכלית.
בקישור בין העיסוק לבין המניע (מצוקה) הוא ככל הנראה נובע מדפוס ערכים שהושרש עם השנים בחברה.
בעבר, הזנות הייתה מרכיב בלתי נפרד מהתנהלות חברתית נורמטיבית, לפחות מעדויות כתובות שיצא לי להיתקל בהן, ובהסתמך על סרטים, סדרות, דוקו שצפיתי בהם (בהנחה ואכן ניתן להסתמך עליהם).
העיסוק בזנות אסוציאטיבית מתקשר לסוטה, לדחוי, לנחות, ל"עיסוק" שבו נוגעות נרקומניות מכורות לסמים, העוסקות במלאכה נטולות אינטליגנציה בסיסית, תגובה מידית של נידוי חברתי, מסכנות ועוד.
גם כאן, בתוך הקהילה, יש נגיעה בזנות ביחסים של שולט/ת-נשלט/ת, שבו הצד הדומיננטי משמש כ"סרסור", אך גם הן במסגרת של פנטזיה כמוסה וסוטה במיוחד.

ואני תוהה מה השתבש במהלך השנים? מדוע כיום הזנות היא מוקצה?
מה בעצם בזנות הופך לסוטה בל יעבור (כמעט כמו פדופיליה וחברים) שמצריך מאתנו לגעת במקומות האלה בחדרי חדרים?
זונות בהכרח הן זן נחות בתוך החברה?

יותר מאשמח, במידה ויתנהל דיון פורה, אם נגיע לרבדים נוספים בנושא. icon_smile.gif
nomorenomore
nomorenomore • 8 באוק׳ 2011
בעיני זנות היא זן נחות חברתית, במיוחד מפני האספקטים השליליים שלו, והקלות הנצלנית.

אישה יכולה להשתכר במשכורת 5 ספרתית בזכות השכל שלה, ההצלחה האישית שלה והכישרון שלה.

לא בזכות החזה שלה והיכולות האוראליות שלה.

תקראו לי אולד פאשן, אבל בעיני, בחורה, ועוד אחת שבאה לזנות מרצונה, היא ממש בזויה.

אבל זה רק אני.

מצד שני, ההתחסדות הזו חורה לי. ואני באמת סקרן לקרוא הרבה תגובות.

תגיבו חברים.

סלף, ח"ח על הדיון !
פייר פאזוליני​(נשלט)

מאד פשוט

זנות תמיד היתה ותהיה כרוכה בניצול של אנשים ושלילת החופש.
לוקחים משהו הכי טבעי, סקס. עם סקס מייצרים המשכיות למין האנושי. וכופים אותו על אישה.
הבחירה של אישה לעסוק בזנות יכולה להיות כמובן עצמאית, בלי סרסור וכו'. אבל אי אפשר באמת לברר האם זה לא קשור לטראומה של ילדות וכו'.
ובכל מקרה, אלו רוב המקרים בסיפור של הזנות. ותמיד זה היה ככה. נשים שנמכרות ועוברות מיד ליד אך ורק בשל גופן.
מה ההבדל לדוגמנות? הבדלים עצומים כמובן. מה ההבדל בין זו לעבודה רגילה? גם הבדלים עצומים.
העיקרון המנחה פה הוא החופש האישי.
daniel222
daniel222 • 8 באוק׳ 2011
כאשר זנות מגיעה ממקום של ניצול, כפייה ושלילת חופש אז זה באמת פסול לחלוטין.

החברה היא צבועה, גבר שיהיה עם הרבה נשים הוא דון ג'ואן (נתפס כמשהו חיובי)
ואישה שתתנהג באותה הצורה תתפס כזונה, שרמוטה,... שלילי לחלוטין.
אולי זה נובע מכך שגברים מפחדים מאישה מינית.
אני לא חושב שלג'יגולו יש את אותו השם הרע כמו שיש לזונה.

אני לא יודע אם זה קיים אבל אם אשה בוחרת במקצוע זה בחירה חופשית לחלוטין שלא באה
ממקום של כפייה, ניצול, מצוקה או כורח קיומי אז אינני רואה שום פסול בכך ואז זו עבודה מכובדת
ככל עבודה אחרת. אולי יש נשים כאלה אבל אני חושב שזה נדיר מאד.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 באוק׳ 2011

זנות תמיד הייתה קיימת כי תמיד נשים היו המין החלש,
אישה שהיא בשוליים החברתיים או לא תחת חסות של שבט, אבא, בעל נאלצה לעשות הכל בכדי לשרוד
בזמן מלחמות נשים היו חלק מהשלל, רכוש ולרכוש אין זכויות,
מטורף שבעולם המודרני יש עדיין סחר בנשים מי יתן ויהיה עונש מוות על זה
אדם לא מוכר את עצמו כי בא לו, נשים לא מגיעות לזנות אם יש להן ברירה אחרת.

אין לי בעיה עם זנות כל עוד זה לא יהיה עיסוק נשי ובמקרים שהזונה היא האישה היא עדייןאדון לעצמה
nomorenomore
בטי בום כתב/ה:

אדם לא מוכר את עצמו כי בא לו, נשים לא מגיעות לזנות אם יש להן ברירה אחרת.

[B]

בטי, לא חסר כאלו. והן הכי דוחות בעיני. וכן, אני מכיר אף כמה ממשפחה טובה לגמרי, משפחה משכילה, משפחה מבוססת, שהבנות "בשביל הריגוש" החליטו להזדיין תמורת כסף(למכור את עצמן לכל המוציא שטרות). נשמע דוחה? בהחלט. נדיר? ממש לא.

עצוב ביותר.

כמובן שאישה שמגיעה לזנות מכפייה זה נוראי, ואת הכופים צריך להעניש במלוא הענישה. לא יודע בקשר לעונש מוות, בשביל זה יש אנשים בכנסת שמחוקקים, אבל כן, אדם שכופה על אישה זנות, בהחלט מגיע לו מאסר עולם לדעתי. ללא חנינה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 באוק׳ 2011

אילו שבאות מבית עם כסף הן הסיפור הכי עצוב אתה אף פעם לא יודע מה אותה הבחורה עברה.
אישה לא מוכרת את עצמה סתם, להגיע למצב שאת נותנת לגברים שאת לא מכירה לזיין אותך בא ממקום מאד מאד לא בריא.
לא מדברת על סקס חד פעמי בשרותים של מועדון או איזה התנסות. מדברת כמקצוע.
nomorenomore
בטי בום כתב/ה:

אילו שבאות מבית עם כסף הן הסיפור הכי עצוב אתה אף פעם לא יודע מה אותה הבחורה עברה.
אישה לא מוכרת את עצמה סתם, להגיע למצב שאת נותנת לגברים שאת לא מכירה לזיין אותך בא ממקום מאד מאד לא בריא.
לא מדברת על סקס חד פעמי בשרותים של מועדון או איזה התנסות. מדברת כמקצוע.

בדיוק על זה אני גם מדבר. זה באמת עצוב ולא מובן לי.
Inside your head
Inside your head • 8 באוק׳ 2011
בטי בום כתב/ה:

למה?
זה כמו שיגידו שאישה שמאפשרת שיתעללו בה פיזית/מנטלית (BDSM) או אישה שמתעללת, זה מגיע ממקום מאוד מאוד לא בריא.
למה לא הגיוני, למה זה בא ממקום "מאוד מאוד לא בריא" שאישה וגבר יסכימו לקיים יחסי מין עם מי שרק נראה להם, תמורת כסף? בתור עבודה לכל דבר.
the rain song
the rain song • 8 באוק׳ 2011
separated self כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

למה?
זה כמו שיגידו שאישה שמאפשרת שיתעללו בה פיזית/מנטלית (BDSM) או אישה שמתעללת, זה מגיע ממקום מאוד מאוד לא בריא.
למה לא הגיוני, למה זה בא ממקום "מאוד מאוד לא בריא" שאישה וגבר יסכימו לקיים יחסי מין עם מי שרק נראה להם, תמורת כסף? בתור עבודה לכל דבר.

אולי בגלל שמדובר ב5,6,10 גברים שונים מידי יום?