לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

במסיבה: לרוץ ממלכה למלכה?

slavealfred
לפני 12 שנים • 15 באוק׳ 2011

במסיבה: לרוץ ממלכה למלכה?

slavealfred • 15 באוק׳ 2011
במסיבות יוצא לי שאני עובר ממלכה למלכה. אם כבר מלכה נותנת לי תשומת לב, אני מוצא את עצמי מסתכל לכיוון מלכות אחרות כדי לראות האם יש מישהי ״יותר טובה״
אם מלכה עוזבת אותי ואומרת לי לחכות לה באיזה מקום, אני מוצא את עצמי קם, מתחיל להסתובב ולחפש מישהי אחרת.
אני מודע לעובדה שזו לא תכונה כל כך טובה אך לא יודע מה לעשות ואיך להשאר עם מלכה אחת במשך כל הערב.
מה דעתכם? האם יש למישהו / מישהי איזו עיצה?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 15 באוק׳ 2011
עצה? נאמנות וצייתנות. עניין של החלטה icon_smile.gif
פטישר​(נשלט)
פטישר​(נשלט) • 15 באוק׳ 2011
זו בעצם הבעיה שלך כעבד וכניראה שהיא די אופייני למרבית הנשלטים. הצורך בתשומת לב נשית גדול מאוד, החסך באהבת אם/אהבת אשה גדול מאוד, ברגע שאתה מקבל יחס מאשה אחת אתה מייד חושב על האשה הבאה כדי לקבל גם ממנה תשומת לב. הדבר משול לקנקן מים שלא ניתן למלא אותו היות והוא גדול מאוד או יש בתוכו חור. העבד שבך הוא אותו ילד שלא קיבל תשומת לב נשית ואהבת אם מספקת או לכל הפחות לא הרגיש שהוא מקבל אותה ולכן יעשה הכל, כל חייו, כדי לזכות בה וגם במחיר השפלה עצמית והעיקר ליחס כלשהו, גם אם זה ליטוף עם כף רגלה או נעליה, גם אם זו יריקה, בעילה, או כל דבר אחר ...העיקר יחס.
הנושא מאוד מורכב פסיכולוגית, כל נשלט שונה במקצת מהאחר אך לכולם נושא משותף - חסך בתשומת לב נשית.
עלה והצלח, המודעות שלך לעניין יכולה לשפר את איכות חייך.
תנסה להתמקד באשה אחת, זה הרבה יותר מרגש להתמסר לאחת, הרבה יותר עמוק.
    התגובה האהובה בשרשור
גולוסקלפר​(נשלט)

אבל...

גולוסקלפר​(נשלט) • 15 באוק׳ 2011
אם כך, כל הנשלטים הם תוצר של אם קרה\מנותקת\מרוחקת?
וכל הנשלטות הן תוצר של אב קשוח\אלים\מתעלל?

פשטני קצת. גם אם נכון במידה מסויימת.
Askew​(אחרת)

Re: אבל...

Askew​(אחרת) • 15 באוק׳ 2011
שפחון כתב/ה:
אם כך, כל הנשלטים הם תוצר של אם קרהמנותקתמרוחקת?
וכל הנשלטות הן תוצר של אב קשוחאליםמתעלל?

פשטני קצת. גם אם נכון במידה מסויימת.

זה לא רק פשטני מדי, זה גם כוללני להחריד ולא באמת נכון.
אנשים יעשו טוב לעצמם ולנו אם הם יפסיקו להשליך את הבעיות שלהם על כלל העולם, וימנעו מלקבוע עובדות על בסיס סתם-כי-בא-לי.

ולאלפרד העבד - כשבאמת תרצה לחפש ולמצוא לך מלכה אני מאמינה שתפסיק להיות החרמן מועדונים שאתה מתאר.
פטישר​(נשלט)
פטישר​(נשלט) • 15 באוק׳ 2011
לשפחון,

לא כל העבדים, אלא ברוב המקרים.
שנית, לא בהכרח תוצר של אם קרה כי אם איך הילד חווה את האם. יתכן והיתה אם לא קרה במיוחד ולא מרוחקת מאוד אך אם הילד חווה את זה כך התוצאה תהיה זהה.

אני לא מרבה לכתוב כאן בפורום, כשאני כותב משהו זה עם גיבוי מקצועי טוב.
המלט
המלט • 15 באוק׳ 2011
פטישר כתב/ה:
זו בעצם הבעיה שלך כעבד וכניראה שהיא די אופייני למרבית הנשלטים. הצורך בתשומת לב נשית גדול מאוד, החסך באהבת אם/אהבת אשה גדול מאוד, ברגע שאתה מקבל יחס מאשה אחת אתה מייד חושב על האשה הבאה כדי לקבל גם ממנה תשומת לב. הדבר משול לקנקן מים שלא ניתן למלא אותו היות והוא גדול מאוד או יש בתוכו חור. העבד שבך הוא אותו ילד שלא קיבל תשומת לב נשית ואהבת אם מספקת או לכל הפחות לא הרגיש שהוא מקבל אותה ולכן יעשה הכל, כל חייו, כדי לזכות בה וגם במחיר השפלה עצמית והעיקר ליחס כלשהו, גם אם זה ליטוף עם כף רגלה או נעליה, גם אם זו יריקה, בעילה, או כל דבר אחר ...העיקר יחס.
הנושא מאוד מורכב פסיכולוגית, כל נשלט שונה במקצת מהאחר אך לכולם נושא משותף - חסך בתשומת לב נשית.
עלה והצלח, המודעות שלך לעניין יכולה לשפר את איכות חייך.
תנסה להתמקד באשה אחת, זה הרבה יותר מרגש להתמסר לאחת, הרבה יותר עמוק.

אני חושב שכל טענותיך שגויות מהיסוד. למעשה, מזמן לא ראיתי ניתוח אישיות כל כך יומרני ועם זאת
מנותק לחלוטין מכל מציאות שאני מכיר.
גולוסקלפר​(נשלט)

פטישר,

גולוסקלפר​(נשלט) • 15 באוק׳ 2011
התשובה שלי אליך היתה מתוך הזדהות עם שכתבת.
והנה בא מקרה נוסף וטוען אחרת.

אז אולי זה אכן היה פשטני קצת...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוק' 16, 2011 12:21 am, סך-הכל נערך 3 פעמים
המלט
המלט • 15 באוק׳ 2011
פטישר כתב/ה:
לשפחון,

לא כל העבדים, אלא ברוב המקרים.
שנית, לא בהכרח תוצר של אם קרה כי אם איך הילד חווה את האם. יתכן והיתה אם לא קרה במיוחד ולא מרוחקת מאוד אך אם הילד חווה את זה כך התוצאה תהיה זהה.

אני לא מרבה לכתוב כאן בפורום, כשאני כותב משהו זה עם גיבוי מקצועי טוב.

את התוספת הזו ראיתי רק עכשיו. "גיבוי מקצועי טוב"?? bring it on.
קיפופיף​(מתחלפת)

Re: במסיבה: לרוץ ממלכה למלכה?

קיפופיף​(מתחלפת) • 15 באוק׳ 2011
slavealfred כתב/ה:
ב

מה דעתכם? האם יש למישהו / מישהי איזו עיצה?

כן. להתבגר.