צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם את בטוחה שלישבן המלכותי שלך אין חיידקיים קולי צואתיים?

Tomy41
לפני 12 שנים • 29 באוק׳ 2011

האם את בטוחה שלישבן המלכותי שלך אין חיידקיים קולי צואתיים?

Tomy41 • 29 באוק׳ 2011
זו שאלה חשובה למי שמתכונת שיעשו להרימינג.
למה אני שואל כי לפי מחקר של ידיעות סנטיפיק בעמוד האחרון במוסף גילו שבל פלאפון שישי יש שרידים לחיידיקים קולים צואתיים. שזה מגיע מאי שטיפת ידיים אחרי שמחרבנים. ואני שואל אם בכלוב היו עושים מחקר לכל כמה ישבנים מלכותיים יש חיידקים קולי צואתיים הסטיסטיקה הייתה עולה.
אז שולט שולטת יקרים כמה מכם נותנים לנשלטים להחשף לישבנכם המלכותי ובסוף הסשן טוענים שהייתם אחראים ילק לנשלט. שמעו אני רואה תמונות מסוכנות מאד כמו להחדיר פומפה לישבן עד סוף המקל. או מישהוא שמכניסה סיכות לאורך נזיין זה מילימטרים מצינורית השתן. איך לוקחים כאלה צ׳אנסים על בריאות של מישהוא אחר.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 29 באוק׳ 2011
מנסיוני, רימינג בטוח בהרבה מאכילת פלאפל icon_smile.gif
אגב, מהמחקר שהזכרת עולה בעצם שרימינג מסוכן בערך כמו לדבר בסלולרי?
kiska וטרמינטור​(לא בעסק)
בתור מישהו שלמד כמה קורסים במיקרוביולוגיה (גם של מזון) אני יכול להגיד לך שלכולם יש איקולי בתחת. אני גם יכול להגיד לך שאי קולי כשלעצמו אינו מסוכן לאדם (פרט לזן אחד ולא עליו הדיון). אי קולי בדרך כלל משמש כאינדיקטור לחיידקים אחרים שיכולים להיות מסוכנים במזון. חיידקים אלה לא מגיעים ממערכת העיכול שלך, אלא מהסביבה (למשל השקיה במים שהיזדהמו בביוב).
בקיצור, אין לך מה לדאוג מאי קולי, תדאג מחיידקים מסוכנים אחרים.
אפשר להידבק במחלות מרימינג באותה מידה שאפשר להידבק במחלה מדבקת אחרת אם מישהו חולה בה.

טרמינטור.
מרקיז33​(שולט)

אז הבנתי שחרא זה משהוא שלא מעביר חיידקים שצריך לדאוג מהם

מרקיז33​(שולט) • 29 באוק׳ 2011
אז אל תדאגו מצהבת סי והיכ חשוב אל תדאגו מצהבת בי זה בכלל לא עוטבר מהצואה. כי קודמי לשרשור עבר כמה קורסים במקירו ביולוגייה .
icon_smile.gif זה היה טוב.
מרקיז33​(שולט)
מרקיז33​(שולט) • 29 באוק׳ 2011
שפחון כתב/ה:
מנסיוני, רימינג בטוח בהרבה מאכילת פלאפל icon_smile.gif
אגב, מהמחקר שהזכרת עולה בעצם שרימינג מסוכן בערך כמו לדבר בסלולרי?

שפחון אתה בהכחשה אבל בכיף אני מזמין אותך לךאכול פלאפל בטעם מיוחד.
לגבי הסוללרי לא טענתי שמסוכן לדבר איתו.
אבל אהבתי את התגובותץ שלכם היה נחמד לקרוא אתכם.
אני מאחל לך לאכול הרבה תחתים ולבריאות.
בכוח המוח{Aion}

Re: אז הבנתי שחרא זה משהוא שלא מעביר חיידקים שצריך לדאוג מהם

בכוח המוח{Aion} • 29 באוק׳ 2011
מרקיז33 כתב/ה:
אז אל תדאגו מצהבת סי והיכ חשוב אל תדאגו מצהבת בי זה בכלל לא עוטבר מהצואה. כי קודמי לשרשור עבר כמה קורסים במקירו ביולוגייה .
icon_smile.gif זה היה טוב.

זה לא מה שהוא אמר. למעשה הוא אמר משהו אחר לגמרי, ודי בבירור. תקרא.
בכל אופן, ולחיזוק דבריו: הצהבות האלה עוברות לא רק בליקוק ישבן, נכון?
אם מישהו חולה במחלות מהסוג הזה ואתה מחליף איתו נוזלים, זו בעיה, עם או בלי רימינג.
נילי ונילי
נילי ונילי • 29 באוק׳ 2011
האמת היא שטוב שהעלית את הנושא כי הוא מאד חשוב. מין בטוח הוא יותר מסתם לשים קונדום, אלא גם להיות מודעים לסכנות אחרות.

רימינג נחשבת (בטעות) לפעילות מינית יחסית בטוחה כי לא ניתן להידבק ב HIV בה. זו טעות כי מעבר לנגיף ה HIV יש כל מיני חולירע אחרת שניתן להידבק בה. הסכנה היא בעיקר מחלות מין אחרות כמו זיבה ועגבת, וכן מחלות מעיים וטפילי מעיים. מעבר לכך, חשוב לזכור שהפטיטיס C הוא זן אלים של וירוס שפוגע בכבד, בן דוד אלים ומופרע של צהבת. והוא מהווה את הסכנה האמיתית והמשמעותית ביותר ברימינג.

עוד מידע על מין בטוח והסיכונים באקטים מיניים מסויימים ניתן למצוא באתר הוועד למלחמה באיידס-
http://www.aidsisrael.org.il/qwe/bela_playroom

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוק' 29, 2011 6:47 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
kiska וטרמינטור​(לא בעסק)
לא טענתי שלא עוברות מחלות דרך מערכת העיכול.
התכוונתי שבאותה מידה שאתה יכול להידבק בצהבת מרימינג, אתה יכול להידבק בשפעת מלנשום אותו אוויר.
חוץ מזה, בעיקר הגנתי על האי קולי המסכן שלא מסוכן לאף אחד.

טרמינטור.
גולוסקלפר​(נשלט)
מרקיז33 כתב/ה:

שפחון אתה בהכחשה אבל בכיף אני מזמין אותך לךאכול פלאפל בטעם מיוחד.
לגבי הסוללרי לא טענתי שמסוכן לדבר איתו.
אבל אהבתי את התגובותץ שלכם היה נחמד לקרוא אתכם.
אני מאחל לך לאכול הרבה תחתים ולבריאות.

בילבלת אותי, אתה זה הוא? לא משנה, לעניין:
אני לא בהכחשה, ציינתי עובדה. לא קרה לי שהרגשתי רע או חליתי בעקבות רימינג. לעומת זאת, לא אחת קרה שאכלתי פלאפל ואח"כ קיללתי את הרגע הזה, ולא ארחיב.

אני מצטרף לאזהרות בנוגע לסיכון שקיים, אבל נראה לי שהסיכון ממשי רק אם מדובר בישבן בלתי הגייני ו \ או בישבן של אדם חולה. וכפי שצויין, גם שפעת לצורך העניין תהווה סכנה.

ותודה לך על האיחולים, אני מקווה שייפלו על אוזן קשבת icon_smile.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
נילי ונילי כתב/ה:
האמת היא שטוב שהעלית את הנושא כי הוא מאד חשוב. מין בטוח הוא יותר מסתם לשים קונדום, אלא גם להיות מודעים לסכנות אחרות.

רימינג נחשבת (בטעות) לפעילות מינית יחסית בטוחה כי לא ניתן להידבק ב HIV בה. זו טעות כי מעבר לנגיף ה HIV יש כל מיני חולירע אחרת שניתן להידבק בה. הסכנה היא בעיקר מחלות מין אחרות כמו זיבה ועגבת, וכן מחלות מעיים וטפילי מעיים. מעבר לכך, חשוב לזכור שהפטיטיס C הוא זן אלים של וירוס שפוגע בכבד, בן דוד אלים ומופרע של צהבת. והוא מהווה את הסכנה האמיתית והמשמעותית ביותר ברימינג.

עוד מידע על מין בטוח והסיכונים באקטים מיניים מסויימים ניתן למצוא באתר הוועד למלחמה באיידס-
http://www.aidsisrael.org.il/qwe/bela_playroom

לגבי המחלות שציינת, גם במין אוראלי קיים אותו סיכון אם אינני טועה. יש גם את וירוס הפפילומה שעשה כותרות לאחרונה וגם הוא מדבק ובאופן מפתיע גורם לסרטן.
ו HIV כן כלול בסכנות האפשריות, הן ברימינג והן באוראלי.

להפטיטיס קיים חיסון אותו עובר מי שטס למזרח, עד כמה שאני זוכר. לכן אני רגוע בעניין.

אבל הכי חשוב לדעתי - דעו עם מי אתם מזדיינים. ולא רק בגלל הרימינג.