סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם את בטוחה שלישבן המלכותי שלך אין חיידקיים קולי צואתיים?

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 12 שנים • 29 באוק׳ 2011
פסיכו לוג​(שולט) • 29 באוק׳ 2011
באסה.
נו טוב. פשוט במקרה צפיתי בג'קאס 3 היום, ואחרי שראיתי את הפעלול של "באנג'י שירותים כימיים" והצלחתי שלא להקיא על המחשב שלי, כבר נראה לי שהכל אפשרי כשמדובר בחרא...
עמוק
לפני 12 שנים • 29 באוק׳ 2011
עמוק • 29 באוק׳ 2011
[quote="שפחון"]
מרקיז33 כתב/ה:

אני לא בהכחשה, ציינתי עובדה. לא קרה לי שהרגשתי רע או חליתי בעקבות רימינג. לעומת זאת, לא אחת קרה שאכלתי פלאפל ואח"כ קיללתי את הרגע הזה, ולא ארחיב.

אני מצטרף לאזהרות בנוגע לסיכון שקיים, אבל נראה לי שהסיכון ממשי רק אם מדובר בישבן בלתי הגייני ו \ או בישבן של אדם חולה. וכפי שצויין, גם שפעת לצורך העניין תהווה סכנה.

הידבקות בזני ההפטיטיס המסוכנים B ו- C, לא גורמת להרגשה רעה מיידית. אפשר לחיות שנים רבות עם הנגיפים האלה מבלי לדעת שהם יושבים בכבד.
godisafemale​(שולטת)
לפני 12 שנים • 30 באוק׳ 2011

יא אללה איזה שרשור מסריח...

godisafemale​(שולטת) • 30 באוק׳ 2011
ואם למישהו יש חיידקי טימטומולי במוח ויש לו דליפה דרך מערות הפנים, ישר ללסת ואז הוא משמיע קולות?

המלצות:

יש ברית בין שרשראות גנים גנטיות בהתפצלות שאינה זוגית בחזקת 8 לבין גנים תימנים אשר מתפצלים בחזקת 3 בלבד.

מה אנחנו למדים מזה, שני דברים:

1. לגברים - תמיד בטוח ללקק חור תחת נקבי של תימניה ששוטפת את הבית והבצימוש באקונומיקה כאילו לא שמעה על תכשירי ניקוי ירוקים ואקולוגיים. אם זה הרג את בעלה זה יהרוג גם את האי-קולי.

2. לנשים - תלקקו רק חור תחת ורוד ממוצא רוסי (עד גיל 25), זה נוצץ כמו מראה ויש הגנה חזקה של IQ ומודעות עצמית גבוהה.

3. לשני המינים - סבון עולמי ואיכותי הבנוי אך ורק ממרכיבים טבעיים בריכוז נדיב של עץ התה ואצבעות ארוכות ללא ציפרניים בכיפוף ברכיים קל, שפשוף, החדרה ושוב.. מיים חמים.. זה בריא וגם מגן.
מתאים לכל הנקבים.
סבון כזה ניתן להשיג כאן:
http://lima-aroma.com/product-page.php?id=115&cat=19

4. ליסטרין - מי פה הטובים בעולם מוצר חובה בכל מקלחת.

כשהשאלות הנבערות בשילוב הקמצנות מגיעות עד החור של התחת, אז גם המחלות הבאות!
שתהיו לי בריאים.
בת אדם

Re: האם את בטוחה שלישבן המלכותי שלך אין חיידקיים קולי צואת

בת אדם • 30 באוק׳ 2011
Tomy41 כתב/ה:
זו שאלה חשובה למי שמתכונת שיעשו להרימינג.
למה אני שואל כי לפי מחקר של ידיעות סנטיפיק בעמוד האחרון במוסף גילו שבל פלאפון שישי יש שרידים לחיידיקים קולים צואתיים. שזה מגיע מאי שטיפת ידיים אחרי שמחרבנים. ואני שואל אם בכלוב היו עושים מחקר לכל כמה ישבנים מלכותיים יש חיידקים קולי צואתיים הסטיסטיקה הייתה עולה.
אז שולט שולטת יקרים כמה מכם נותנים לנשלטים להחשף לישבנכם המלכותי ובסוף הסשן טוענים שהייתם אחראים ילק לנשלט. שמעו אני רואה תמונות מסוכנות מאד כמו להחדיר פומפה לישבן עד סוף המקל. או מישהוא שמכניסה סיכות לאורך נזיין זה מילימטרים מצינורית השתן. איך לוקחים כאלה צ׳אנסים על בריאות של מישהוא אחר.

אלה הם השולטים והשולטות .
[מצטערת על הכללה אל תתעצבנו אני מדברת על אלו שהם מתנהגים ככה כמובן שיש כאלה שלא]
ולכן תפקידך הוא לשמור על עצמך ולדעת ולהבין עם מי אתה מתעסק.
אף אחד בשום עולם ושאף אחד לא ימכור לך שום חרטות ישמור עליך יותר טוב ממך.
[חוץ מההורים המדהימים שלך 🙂
בהצלחה!
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}

Re: יא אללה איזה שרשור מסריח...

godisafemale כתב/ה:
ואם למישהו יש חיידקי טימטומולי במוח ויש לו דליפה דרך מערות הפנים, ישר ללסת ואז הוא משמיע קולות?

המלצות:

יש ברית בין שרשראות גנים גנטיות בהתפצלות שאינה זוגית בחזקת 8 לבין גנים תימנים אשר מתפצלים בחזקת 3 בלבד.

מה אנחנו למדים מזה, שני דברים:

1. לגברים - תמיד בטוח ללקק חור תחת נקבי של תימניה ששוטפת את הבית והבצימוש באקונומיקה כאילו לא שמעה על תכשירי ניקוי ירוקים ואקולוגיים. אם זה הרג את בעלה זה יהרוג גם את האי-קולי.

2. לנשים - תלקקו רק חור תחת ורוד ממוצא רוסי (עד גיל 25), זה נוצץ כמו מראה ויש הגנה חזקה של IQ ומודעות עצמית גבוהה.

3. לשני המינים - סבון עולמי ואיכותי הבנוי אך ורק ממרכיבים טבעיים בריכוז נדיב של עץ התה ואצבעות ארוכות ללא ציפרניים בכיפוף ברכיים קל, שפשוף, החדרה ושוב.. מיים חמים.. זה בריא וגם מגן.
מתאים לכל הנקבים.
סבון כזה ניתן להשיג כאן:
http://lima-aroma.com/product-page.php?id=115&cat=19

4. ליסטרין - מי פה הטובים בעולם מוצר חובה בכל מקלחת.

כשהשאלות הנבערות בשילוב הקמצנות מגיעות עד החור של התחת, אז גם המחלות הבאות!
שתהיו לי בריאים.

אח אהבתי icon_smile.gif)) אין כמו חור תחת נקי להתחיל כל יום. מניסיון אישי. כן זה נראה לי פשוט מאד : היה היגייני וחוריך ומלקקיהם יודו לך. תהנו
Braumeister​(שולט)
Braumeister​(שולט) • 30 באוק׳ 2011
בצלוחית זיתים ממוצעת בפאב ממוצע באנגליה, שם נערך המחקר, יש בממוצע סימנים של 7 סוגי שתן שונים על קוליפורמיהם ומחלותיהם.
פעם אמרו על מלכת אנגליה שהיא מתקלחת באופן קבוע פעם בחודש, אפילו אם לא ממש צריך.

ואני שואל, מה אם מישהו עושה לה רימינג ואחר כך הולך לפאב?

*התגובה נכתבה בהומור. הגיינה זה חשוב. וגם עם מי מזדיינים.