סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניפולציה נפוצה של נשלטים (ושל גברים נאלחים בכלל)

הדורבנים​(נשלט)
לפני 12 שנים • 6 בנוב׳ 2011
הדורבנים​(נשלט) • 6 בנוב׳ 2011
סתם עלתה לי שאלה.
פלאוור, האם לדעתך כל נשלט במהותו הוא מחפש אימא באיזהו אופן?
כי אישית, לי קשה להאמין שהיה לי חסך בתחום הזה... נהפוכו.
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

חלילה חלילה

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 6 בנוב׳ 2011
למה כל נשלט?? כל גבר icon_smile.gif)))
סתם נו בלי כללים
דווקא יותר מעניין אותי הצד השני- שכאשר אישה הופכת לאם- היא הופכת אם גם לבן זוגה ברמה כזו או אחרת- ודווקא יש לכך צדדים מתוקים בעיני.
הבוקר אני בכלל עסוקה בפנטזיות שליטה המוניות (ע"ע הבלוג שלי), ומהרהרת ברוח זו על אינפנטיליזם קבוצתי- יואווו בשניה זו מצאתי לוקיישן מדוייק-
משכן הכנסת!!!! מצרפת לפוסט שלי!!!!
נישוקים פוג אתה המוזה שלי
'Bambi'​(אחרת)

מסכימה עם אשתי

'Bambi'​(אחרת) • 6 בנוב׳ 2011
בנוסף, אפשר להגיד את אותו הדבר על נשלטות, רק שאצלן זה לא באמת תסביך אבא אלא תסביך "דאדי". וזה שונה. אני צוחקת.
רגשות אימהיים זה טוב. בין אם כלפי שולט\נשלט\ונילי. אבל אישה גם רוצה לצידה גבר שבבוא העת ידע לעמוד על הגליים האחוריות על מנת לסייע לה ולהילחם עליה. אז אם במניפולציה עסקנין- אני לא חושבת שזו ספציפית היא מניפולציה כל כך טובה.
FOR GOOD

Re: חלילה חלילה

FOR GOOD • 6 בנוב׳ 2011
flower girl כתב/ה:
סתם נו בלי כללים
דווקא יותר מעניין אותי הצד השני- שכאשר אישה הופכת לאם- היא הופכת אם גם לבן זוגה ברמה כזו או אחרת- ודווקא יש לכך צדדים מתוקים בעיני.
הבוקר אני בכלל עסוקה בפנטזיות שליטה המוניות (ע"ע הבלוג שלי), ומהרהרת ברוח זו על אינפנטיליזם קבוצתי- יואווו בשניה זו מצאתי לוקיישן מדוייק-

ועוד דבר פוג:

כנודע, פרויד כתב שאישה בכלל לא נכנסת לחלל הפנטזיות של הגבר ( קרי לא נהיית בכלל מושכת או סקסית ), עד שהיא לא מסגלת לעצמה קצת התנהגויות אמהיות. לפחות קצת
ואכן לכל בנות ה18 שנרשמות פה לאתר אני אוהב לומר את האקסיומה ( שמרגיזה אותן כמובן ) -
" אישה - זה יותר טוב מנערה ! "
וזאת גם כדי שתהיה להן מוטיבציה לגדול ( אחרת ירצו להישאר ילדות כל החיים )
אוהבים לצטט את האמירה של פרויד -אפרופו הדרמה האדיפאלית - שכל גבר מחפש את אימו. המשכו של המשפט פחות ידוע. הוא כתב שמושא ההתאהבות של הגבר, חייב להיות גם מספיק דומה לאמו, אבל, אבל - גם מספיק שונה...אחרת, זה מפעיל את הויברציות הלא-נעימות של גילוי-העריות
באנגלית מכנים את ההתנהגויות הללו, שיש בכל קשר זוגי, ונילי או לא - מאדרינג ופאדרינג - כלומר הרגעים בחיים הזוגיים שבהם אנו הוריים כלפי בני הזוג
וכמובן יש גם גברים אמהיים, גם ונשים אבהיות. יש גם יש...
FOR GOOD

(:

FOR GOOD • 6 בנוב׳ 2011
ואם זה לא היה ברור -אז ביחסי שליטה יש אכן אלמנט אמהי או אבהי כלכך ברור וחזק ( ולא רק במשחקי האייג'-פלי או האינפנטיליזם - אלא האלמנטים הללו עוברים כחוט-השני כמעט בכל הביטויים של היחסים הללו ) או נכון יותר - יש בהם חזרה מחרמנת על כל מיני אלמנטים שיש ביחסים של תינוק/ת-אמא, או ילד/ה-אבא - אלמנט כל כך ברור, שצריך להיות ממש הלן קלר כדי להתעלם מזה, או לא להודות בזה
FOR GOOD

Re: גלינג גלינג גוד!

FOR GOOD • 6 בנוב׳ 2011
flower girl כתב/ה:
להניח את משחקיך בצד!
זמן הנקת הצהריים
מי בא לאמא

כדי להשיב את השרשור חזרה לנושאו המקורי, אני מצהיר -

תגובתה של פלאור-גירל היא מניפולציה של שולטת. אמנם - כלל-וכלל לא "נאלחת", אלא נהפוך-הוא - מניפולציה אפקטיבית, מחרמנת, וחמודה-ביותר, ובאופן אישי הייתי אפילו מעוניין לעודד את הפצתה במהרה במחוזותינו אמן
ואף על פי כן - מניפולציה!
גלינג-גלינג
icon_biggrin.gif
Ben2000​(לא בעסק)

מבחן התוצאה

Ben2000​(לא בעסק) • 6 בנוב׳ 2011
flower girl כתב/ה:
יש מבחר אפשרויות וטכניקות לחזר אחר אישה- בין אם בכוונה להשכיב אותה, למצוץ את דמה, להנשא לה או כל אפשרות אחרת.
ישנן אפשרויות חיזור המגולמות בהפעלת טריגר של רגש אימהי, רגש נשי מעניק או מתמסר- וישנן אפשרויות חיזור המגולמות במחוות ג'נטלמניות מפנקות ומעניקות יותר.
אני מחזיקה את האפשרויות בצדדים שונים של אותה סקלה והם לגיטימיים בעיני באותה המידה- כל אחד לפי יכולתו, כל אחת על פי צרכיה.
מניפולציה, מניעים מפוקפקים ושקרים למינהם, הם כבר סיפור אחר לגמרי שאינו בהכרח קשור להפעלת רגש אימהי או מחוות ג'נטלמניות.
יש ג'נטלמנים לכאורה המשתמשים בלא פחות מניפולציה ומולם מחפשי אמא (מישהו אמר נשלטים?! icon_smile.gif) מסורים עד שהמוות יפריד ביננו.
שאל את עצמך אם מה שהפריע לך אצל הנשלטים עליהם דברת הוא בהכרח הדרך או המניפולציה והשקר. להלן- ואם הנשלט היה ג'נטלמן לכל דבר, לא מפעיל רגש אמהי כלל, ועדיין היה פועל כפי שפעל- זה היה משנה משהו במבחן התוצאה?

ראשית יש להפריד בין מניפולציה לשקר כי לא בשקרים עסקינן.
וכן מה שהפריע לי אצל הנשלטים עליהם דיברתי היא הדרך המניפולטיבית (אם היא שקרית או
לא אינני יודע) בה הם פעלו ואני בכוונה לא מפריד בין הדרך והמניפולציה.
מאחר ומבחן התוצאה (לפחות במקרה אחד) הביא אותי לכתוב על הנושא הנדון אני משוכנע כי
התוצאה הייתה שונה. icon_cool.gif
Ben2000​(לא בעסק)

Re: גלינג גלינג גוד!

FOR GOOD כתב/ה:
flower girl כתב/ה:
להניח את משחקיך בצד!
זמן הנקת הצהריים
מי בא לאמא

כדי להשיב את השרשור חזרה לנושאו המקורי, אני מצהיר -

תגובתה של פלאור-גירל היא מניפולציה של שולטת. אמנם - כלל-וכלל לא "נאלחת", אלא נהפוך-הוא - מניפולציה אפקטיבית, מחרמנת, וחמודה-ביותר, ובאופן אישי הייתי אפילו מעוניין לעודד את הפצתה במהרה במחוזותינו אמן
ואף על פי כן - מניפולציה!
גלינג-גלינג
icon_biggrin.gif

אני בהחלט מסכים עם פורגוד, לא כל מניפולציה היא בהכרח "נאלחת", מה שיכול להפוך
אותה לכזו היא הכוונה שמאחוריה ועל מי או כנגד מי היא משמשת. icon_cool.gif
Ben2000​(לא בעסק)

Re: חלילה חלילה

flower girl כתב/ה:
סתם נו בלי כללים

לדעתי יש צדדים מאוד חיוביים לאישה שהופכת גם אם לבן זוגה. אך ישנם גם מקרים שהעניין
עלול להפריע מעט ולפעמים אף לפגוע ביחסים בין בני זוג.

ולגבי משכן הכנסת - יפה שעה אחת קודם monkeedance2.gif