לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קילור

Alice'
לפני 12 שנים • 4 בנוב׳ 2011

קילור

Alice' • 4 בנוב׳ 2011
יש משהו שמאוד מעניין אותי ,מעצבן אותי ,מסקרן אותי ואני רוצה לשמוע באמת את דעתכם .

קיימת כאן תופעה שגברים שולטים מקלרים את עצמם וורטואלית .
(ואני לא מדברת על מתחלפים ולא מדברת על זוגות שמטיילים בשני העולמות ולא מוגדרים כמתחלפים)
אז בשעה טובה נוצר כאן זוג בדסמי והשולט מקלר את הנשלטת שלו והיא מיד פותחת בלוג ומספרת איזה יופי וכמה החיים ורודים ואהבה פורחת .

למה שולט צריך לקלר את עצמו וורטואלית ?
נגיד שהוא גבר מונוגמי ורק היא מעניינת אותו (אני אישית לא מאמינה בתיאוריה הזאת) הוא בהחלט יכול להוסיף בפרופיל שהוא נמצא בקשר עם עלמה X ולא מעוניין שיפנו אליו או חס ושלום שינסו בכלל לפתות אותו.
אני באמת רוצה לדעת למה , הרי זה לגמרי מחטיא את המטרה שלשמו התכנסנו כאן .
walking dead
walking dead • 4 בנוב׳ 2011
אני פשוט לא מבינה למה זה כל כך מפריע לך. שכל אחד יעשה בקולר שלו כרצונו. יש שולטים שלא "מתקלרים" ויש כאלו שכן. מה הבעיה?

וזה בסך הכל סוגריים וירטואליים, לא צריך לקחת את זה בכזה כובד ראש.
the rain song
the rain song • 4 בנוב׳ 2011
למה אנשים כותבים בפייסבוק שהם במערכת יחסים עם עלמה X?
אולי כי זה כיף להצהיר בפני העולם שאני מאוהב במישהי ומישהי מאוהבת בי והחיים, באותו רגע לפחות, אכן ורודים ונפלאים?

לא הבנתי למה זה מפריע לך:/

ובעניין הבלוג, נתקלתי גם בבלוגים של שולטים שכותבים כמה האהבה פורחת והחיים ורודים ומהממים.
יאללה - נפרגן - למה לא?
עדיף זה על הבלוגים קורעי הלב - לא?
בלוסום​(לא בעסק)

Re: קילור

בלוסום​(לא בעסק) • 4 בנוב׳ 2011
Alice' כתב/ה:
יש משהו שמאוד מעניין אותי ,מעצבן אותי ,מסקרן אותי ואני רוצה לשמוע באמת את דעתכם .

(ואני לא מדברת על מתחלפים ולא מדברת על זוגות שמטיילים בשני העולמות ולא מוגדרים כמתחלפים)
אז בשעה טובה נוצר כאן זוג בדסמי והשולט מקלר את הנשלטת שלו והיא מיד פותחת בלוג ומספרת איזה יופי וכמה החיים ורודים ואהבה פורחת .

נגיד שהוא גבר מונוגמי ורק היא מעניינת אותו (אני אישית לא מאמינה בתיאוריה הזאת) הוא בהחלט יכול להוסיף בפרופיל שהוא נמצא בקשר עם עלמה X ולא מעוניין שיפנו אליו או חס ושלום שינסו בכלל לפתות אותו.

ומה המטרה שלשמה התכנסנו כאן? השתגל ושגול כי מחר נמות?...
בעיני אין דבר יפה יותר משולט המצהיר קבל עם ועדה - אני לא בשוק כעת. לדעתי יש טעם לפגם מאוד גדול ששולט מסתיר את עובדת היותו במערכת יחסים. מריח לי מאוד מאוד לא טוב. זה מראה לי, שבעצם אף פעם הרעב שלו לא ידע שובע, ושלעולם נשלטת אחת לא תספיק לו - תמיד מעמדה לא יהיה בטוח אצלו, תמיד יהיה לה ספק שאולי יצרף עוד נשלטות - ולרוב מאחורי הגב שלה. אחרת, היה כותב את שמה בקולר הוירטואלי שלו קבל עם ועדה שכולן תדענה עם מי הוא נמצא. בעיני, מי שלא כותב - משמע יש לו מה להסתיר. סתם נקודה למחשבה.
Lakshmi​(נשלטת)

Lakshmi​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2011
Alice' כתב/ה:

למה את קוראת לזה קילור?!

לשים טבעת נישואים זה גם קילור בשבילך?
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 4 בנוב׳ 2011
Alice' כתב/ה:

בתור מישהי שמהבחינה הוירטואלית מקולרת לאדון שלה והוא "מקולר" אליה אני יכולה להגיד לך שזה אצלינו לפחות, מגיע מהרוצון של להפגין בקשר, באהבה, במחוייבות של שני הצדדים.
לגיטימי שאת לא חושבת שהשולט צריך לקלר את עצמו, לגיטימי שאת לא מאמינה במונוגמיה, אבל יש הרבה זוגות שכן הולכים בדרך זו.
אגב, לא כל הזוגות שמקלרים את עצמם אחד לשניה הם מונוגמיים icon_smile.gif
הקשת בנושא הזה (כמו בנושאים רבים אחרים) היא רחבה וכל אחד ואחת עושים מה שהם רוצים ומה שיעשה אותם מאושרים.
אדוני ואני לא מתאימים את עצמינו לקו בדסמי ספיציפי שמוכתב על ידי אנשים מסויימים, אנחנו בונים את החיים שלנו כפי שאנחנו רוצים, כפי שעושה לנו טוב.
אני וזוכרת שכשהתקלרנו וירטואלית, שאלתי אותו מה הוא מעדיף ובעיניו, הבחירה הייתה ברורה.
לפעמים, כמו שריין אמרה, חלק מזה נובע מהסיבות שקיימת הגדרת זוגיות בפייסבוק...
פשוט כי רוצים להצהיר על האהבה, על הקשר, על הביחד icon_smile.gif
זה לפחות איך שזה נראה מהעיניים שלי icon_smile.gif
ושכל אחד יעשה מה שטוב לו icon_smile.gif
seelinewoman

seelinewoman • 4 בנוב׳ 2011
Alice' כתב/ה:

אני מקלרת את עצמי לפעמים לפרסונה שיש לי באותו זמן. מה רע?
אני מרגישה שהפרסונה הזאת שולטת בי,
שהיא הכי מסבירה את עצמי וזה חוסך ממני הרבה הסברים.
יש בזה כמובן אקט אקסהיביציוניסטי, אקסצנטרי, אקס-הגיוני,
אבל מי כאן באתר הזה הגיוני בכלל?
וטוב שכך.
אם את שואלת אותי, לשם כך בדיוק נתכנסנו בכלוב.
הרי לא לחינם קוראים לזה משחקי תפקידים icon_wink.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 4 בנוב׳ 2011
אצלי בקולר כתוב שאני מאוהב כי ל"עד כלות" לא נותר מקום
וכשקראתי את שאלתך חשבתי: "אבל למה לא?", הרי זו אמת באותה מידה בה מישהו יכתוב שם את שמה של אהובתו, באותה מידה בה שמה חרוט על תליון שנתנה לי ואני שומר בכיס פנימי של חולצתי; באותה מידה בה הוא רשום על הכרית שנחה ליד כרית עליה עוד רגע אניח את ראשי אחרי לילה במהלכו כה חסרה; באותה מידה בה הוא מוטבע על שמורות עיניי ובאותה מידה בה הוא עוטף את מחשבותיי וחקוק בלבי.

אני אישית התכנסתי כאן, שם ובכל מקום בעולם גם לשם כך, ואולי קודם כל לשם כך, ולפעמים, כמו עכשיו כשאני מביט בה ישנה אחרי לילה ער ומודאג, נדמה לי שלשם כך בלבד.
    התגובה האהובה בשרשור
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2011

אני הרבה פחות רומנטית מהגמד, אבל מבחינתי כשולטת זה בא להגיד הנה X בתוך הקולר שלי.
יש בזה גאווה ובעיקר הבהרה של לא מחפשת,
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 4 בנוב׳ 2011
תוספת קטנה וספציפית:

Alice' כתב/ה:
הוא בהחלט יכול להוסיף בפרופיל שהוא נמצא בקשר עם עלמה X ולא מעוניין שיפנו אליו או חס ושלום שינסו בכלל לפתות אותו.

ה"קילור" אינו אחראי לכך שהוא לא יתפתה, אלא הוא עצמו. אני יכול להתפתות עם "קילור" ובלעדיו. אוי לי לו אשתי הייתה סומכת על הקילור שישמור על מוסריות שלי. אני מאמין שהיא סומכת עלי יותר מאשר על מילה בפרופיל או בסוגרים בכלוב.