שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפים יעילים למלכות שמחפשות .

kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 15 בינו׳ 2004

טיפים יעילים למלכות שמחפשות .

kamor​(נשלט) • 15 בינו׳ 2004
נא לקרוא היטב !!!!

טיפים יעילים למלכות שמחפשות . למי שיש רעיון למשהו נוסף, נא לשרשר כאן ואני אוסיף לרשימה של ההמלצות!

1. החלטת למצוא עבד, פרסמי מודעה. הקפדי שהיא תהיה מפורטת ככל האפשר (גיל, גובה, מצב משפחתי, רצוי גם עיסוק, תחביבים ואיזור מגורים) נסחי את מודעתך בצורה שנותנת כבוד לעבד שקורא אותה ולא שולל עבדים אחרים! או עבדים בתשלום!.

2. פירסמת מודעה - בדקי מייל פעמיים ביום, יש עבדים שקוראים את המודעות ושולחים מייל. הם מצפים לקבל תשובה בו ביום או יום למחרת במקסימום.

3. במקביל להחלטתך ולפרסום המודעה, הקפדי על השתתפות פעילה בפורומים.

4. לפני שאת מגיבה להודעות בפורומים, הגיבי לאי מייל שקיבלת מהעבד, זה לא עושה רושם טוב לראות שענייני הפורום יותר בוערים לך מענייני עבדים שטורחים ושולחים לך אי מייל.

5. זכית ומאמצייך נשאו פרי, וניפגשת עם העבד, שלחי מיד אח"כ מכתב תודה ואם את מעוניינת להיפגש שוב, צייני זאת. על אף שהמילה האחרונה שמורה לעבד, תמיד נחמד לשמוע מחמאה.

6. לקראת הפגישה הקפדי על מראה חיצוני מטופח ונקי!, חפפי את השיער, צחצחי שיניים, התגלחי!, גזרי ושייפי ציפורניים, הסתפרי וכל השאר...

7. קראי באופן קבוע את לוחות המודעות והגשי מועמדות בהתאם.

8. לעולם אל תעבירי ביקורת על מודעה של עבד שמחפש.

9. לעולם אל תגישי מועמדות מעל גבי הפורומים, את יכולה להחמיא למודעות חיפוש אולם מועמדות מגישים במייל!!!

10. תהי דיסקרטית, תשמרי על הפרדה מוחלטת בין מה שקורה בדואר הפרטי שלך למה שקורה בפורומים. אל תכתבי בתגובה להודעה של עבד: "אני פניתי אליך באי-מייל ואמרת שאני צעירה מדי..."

11. נפגשת עם עבד, שני הצדדים הראו התעניינות, תנוחי, אל תמשיכי לחפש לפחות עד הלא המוחלט!!!

12. ניפגשת עם עבד, מכל מני סיבות לא המשכתם להיפגש (הוא לא רצתה אותך, אתלא רצית אותו) אנא שמרי על דסקרטיות. אף אחד לא צריך לדעת איך קוראים לו, איפה היוא גר, במה הוא עוסק ומה העדפותיו המיניות.

13. נפגשת עם עבד. נהנית מהפגישה. הוא פחות נהנה ולא תמשיכו להפגש, אל תשלחי מיילים עם איומים שונים (גם אאוטינג). אל תטלפני 8 פעמיים ביום (אם קיבלת את מספר הטלפון). תרגעי!!!יש עוד עבדים.

14. נפגשת עם עבד, נהנית. יתכן שהוא קצת פחות או אפילו טוב כמוך. אל תפרסמי סיכום פגישה בלי לקבל רשות!!!

15. יחסי עבד ומלכה הם בראש ובראשונה יחסים בין שני אנשים בוגרים. כללי הנימוס שחלים על אנשים בכל פגישה נכונים גם כאן. לא מבריזים או מאחרים בלי להודיע. לא נעלמים בלי להודיע. לא משקרים לגבי שום פרט אישי (בטח ובטח לא מצב משפחתי!!!). לא שואלים שאלות חצופות וחודרניות במהלך הפגישה וכדומה...

16. בזמן הפגישה זכרי שאת היא העומדת למבחן ולא העבד. פגישה עם עבד, עדיין אינה הבטחה לשום דבר. פיתוח ציפיות הוא על אחריותך- אבל לא לצפות שהעבד ימלא אחריהן....
יש לענות על השאלות בנימוס, לא לשלוח ידיים! המגע יגיע בסופו של דבר, אם העבד ירצה.

בהצלחה!

.
דני בוי
דני בוי • 15 בינו׳ 2004
קאמור כל הכבוד ממש יפה , אהבתי icon_smile.gif

אולי בהמשך יהיה לי מה להוסיף.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

טיפים לקאמורים שמחפשים מלכות

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 15 בינו׳ 2004
1. כל פעם שאתה רוצה לכתוב משהו - אז אל.

כי אותי הצחקת עד כאב בטן ממש, בחיי, ומבחינתי כרגע אתה ראוי לפרס הסטנד אפ קומדי הישראלי, אבל למה נראה לי שיש כאן כמה מלכות שמתכננות עכשיו לעשות ממך סלט קאמורים?

ו"תתגלחי"?????????? אתה פשוט מתאבד שיעי בשירות ההומור....

חולה עלייך. תישאר.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 15 בינו׳ 2004
קאמור - מסכימה עם האפרוח (למה קטלני? אתה כזה מתוקי icon_lol.gif )

מש כן, בין הקאמור לאפרוח - צריך נט"ן. אתם שניכם מופרעים icon_biggrin.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 15 בינו׳ 2004
ומה שהכי הרג אותי זה סעיף 13 עם הסיומת המופלאה: "תרגעי!!!יש עוד עבדים. "

נחנקתי. מה ב'מת? icon_lol.gif
Demi
Demi • 15 בינו׳ 2004
ענק
שמישהו ישים לינק באימייל של המכשפה icon_wink.gif
aleks​(נשלט)
aleks​(נשלט) • 15 בינו׳ 2004
קאמור, חוש הומור ענק
icon_biggrin.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
קאמור!!!!

ענק, פשוט ענק, מזמן לא צחקתי ככה מהומור שנון שכזה.

ביחוד אהבתי את מס' 5 ו-13 .........אוח!!!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

רק חבל שיש כאלו שלא הבינו כאן את ההומור שבעניין..............
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

רחפנית-הדומית המרחפת.
אליאס​(אחרת)

קאמור, בחור אמיץ שכמותך.

אליאס​(אחרת) • 15 בינו׳ 2004
לדעתי, ארבע מלכות כעת רוצות ברעתך (ההן מהרשימה המקורית). אם אתה מחפש מעון לגברים מוכים, תשכח מזה, אין חיה כזאת. להפתעתי גיליתי מעון לגבים מכים

אני צחקתי וזה העיקר icon_biggrin.gif