ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך יודעים אם את סאב?

מוניק​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 13 בנוב׳ 2011

איך יודעים אם את סאב?

מוניק​(נשלטת) • 13 בנוב׳ 2011
לפעמים נדמה שיש לי אישיות מפוצלת בחיים היומיומיים תמיד בשליטה, תמיד צריכה לתכנן ולדעת ולאחר בחינה ארוכה של חיי המיניים אני שמתי לב שתמיד אבל תמיד הבחירות שלי היו של גברים מאד חזקים מנטלית ופיזית שתמיד הקשר עימם היה מאד מסובך תמיד ניסו לשלוט גם על המחשבות וגם במיטה אפילו בצורה די אלימה, מקשירות להצלפות קלות ואף "אונס" אומנם לא הצלחתי לשייך באותה התקופה את הדברים אבל היום מנקודת מבט רחוקה ובוגרת אני חייבת לומר שעם תחושת ההשפלה של אותה התקופה וקושיי ההתמודדות די נהניתי מזה הרי אם לא לא הייתי חוזרת כל פעם מחדש..... הייתי שמחה לדעת מה דעתכם icon_biggrin.gif
שלגי
שלגי • 13 בנוב׳ 2011
סאבית, שפחה, קינקית, מתחלפת, דומית, ונילית. (שכחתי משהו?)

העיקר שתעשי מה שעושה לך טוב.

בשלב מסויים (ככל שזה נוגע לי לפחות) ההגדרות מאבדות מחשיבותן.
לעשות מה שעושה לך טוב, לעומת זאת, זה תמיד חשוב.

תלכי לאן שמרגיש לך נכון בקישקעס, זה תמיד עובד.

ואגב, מרבית הסאביות שאני מכירה מתייחסות לעצמן כאל נשים חזקות ביומיום, אז זה בטח לא מהווה סתירה.
    התגובה האהובה בשרשור
Dark Artist​(שולט)

Re: איך יודעים אם את סאב?

Dark Artist​(שולט) • 13 בנוב׳ 2011
מוניק כתב/ה:
לפעמים נדמה שיש לי אישיות מפוצלת בחיים היומיומיים תמיד בשליטה, תמיד צריכה לתכנן ולדעת ולאחר בחינה ארוכה של חיי המיניים אני שמתי לב שתמיד אבל תמיד הבחירות שלי היו של גברים מאד חזקים מנטלית ופיזית שתמיד הקשר עימם היה מאד מסובך תמיד ניסו לשלוט גם על המחשבות וגם במיטה אפילו בצורה די אלימה, מקשירות להצלפות קלות ואף "אונס" אומנם לא הצלחתי לשייך באותה התקופה את הדברים אבל היום מנקודת מבט רחוקה ובוגרת אני חייבת לומר שעם תחושת ההשפלה של אותה התקופה וקושיי ההתמודדות די נהניתי מזה הרי אם לא לא הייתי חוזרת כל פעם מחדש..... הייתי שמחה לדעת מה דעתכם icon_biggrin.gif

אני חושב שתיארת בצורה מושלמת את התובנה באיזה צד של המתרס את רוצה להיות.
בסופו של דבר צריך לעשות מה שמרגיש נכון ולפתוח את הראש לכך.
זה מאוד יפה שאת חושפת כך את מחשבותייך,בצורה כנה ואמיתית.
MasterKey​(שולט)

פנטזיות

MasterKey​(שולט) • 13 בנוב׳ 2011
לכי לפנטזיות הילדות הראשונות, שאת זוכרת. התשובה טמונה שם.

אגב, אני מסכים עם שלגי, כי אין שום סתירה בין מי שאת באמת לבין מי שאת בחיים ה"נורמליים", בין אם את נשלטת ובין אם לא.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 13 בנוב׳ 2011
את לא סאב
את לא לא סאב
את אדם ואשה, לא פחות ולא יותר
כל השאר חסר משמעות, מילים, סמנטיקה
את באופן טבעי מוצאת את עצמך במקומות שטוב/רע לך לפי האיכות האנושית שלך.
הניחי להגדרות, ותמשיכי לעשות את מה שטוב לך
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

מוניק כתב/ה:

אז - נהנית מזה?
זה שחזרת לזה שוב ושוב - זה לבדו לא מהווה אינדיקציה להנאה. לפעמים אנשים שבים וחוזרים למקום שרע להם ויש לזה מגוון סיבות.
עצתי היא לא להסיק מסקנות מעצם זה שמצאת את עצמך הרבה פעמים באותו המצב. מה שאת צריכה לשאול את עצמך הוא לא "מה זה אומר, שאני חוזרת על התרחיש הזה" אלא "מה גורם לי להרגיש טוב".
אלה שאלות שונות בתכלית.
מה גורם לך להרגיש טוב?
וכשהיית בקשר אלים - איך זה גרם לך להרגיש? נסי להיזכר - איך נראו החיים שלך בתקופות האלה? האם שמחת החיים שלך הייתה בשיאה? האם בשאר התחומים בחיים (חברים, עבודה וכו') הלך לך טוב? האם אנשים מסביב החמיאו לך על החיוך או שאלו בדאגה מה עובר עלייך?

מה גורם לך לשגשג.
זו ורק זו השאלה.
FOR GOOD

אף אני

FOR GOOD • 13 בנוב׳ 2011
אף אני בגדול מסכים עם שלגי
ורק כדי לסבר את אזנך, על הבעייתיות שיש בהגדרות, וכדי שלא תרגישי בודדה בצרתך, אז איך תגדירי מישהו כמוני שתמיד בא לו, אבל תמיד - ולא חשוב שזה מעולם לא הלך לי, וגם ככל-הנראה בלתי-אפשרי - להיות בו זמנית, או סימולטנית - להיות גם בקשר שבו אני שולט, וגם בקשר שבו אני נשלט ( ובלי להוציא מחשבון גם קשרים וניליים או קינקיים )
סימולטנית עם שתי נשים שונות
סימולטנית, וכל הזמן!
זה הרי לא נקרא מתחלף ( כי זה לא באותו קשר )
וגם -כי אני רוצה את שני סוגי היחסים הללו קבוע, קבוע ! ( כלומר לא שבוע-שבוע, נניח, כמו המתחלפים )
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

ולגבי מה שמאסטר קי אמר על פנטזיות הילדות, אז אבן בוחן קצת יותר טובה ( או אמינה ) בעיני
היא על מה
את
מפנטזת
כאשר את מאוננת....
בהווה icon_biggrin.gif
MasterKey​(שולט)

Re: אף אני

MasterKey​(שולט) • 13 בנוב׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
אף אני בגדול מסכים עם שלגי
ורק כדי לסבר את אזנך, על הבעייתיות שיש בהגדרות, וכדי שלא תרגישי בודדה בצרתך, אז איך תגדירי מישהו כמוני שתמיד בא לו, אבל תמיד - ולא חשוב שזה מעולם לא הלך לי, וגם ככל-הנראה בלתי-אפשרי - להיות בו זמנית, או סימולטנית - להיות גם בקשר שבו אני שולט, וגם בקשר שבו אני נשלט ( ובלי להוציא מחשבון גם קשרים וניליים או קינקיים )
סימולטנית עם שתי נשים שונות
סימולטנית, וכל הזמן!
זה הרי לא נקרא מתחלף ( כי זה לא באותו קשר )
וגם -כי אני רוצה את שני סוגי היחסים הללו קבוע, קבוע ! ( כלומר לא שבוע-שבוע, נניח, כמו המתחלפים )
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

ולגבי מה שמאסטר קי אמר על פנטזיות הילדות, אז אבן בוחן קצת יותר טובה ( או אמינה ) בעיני
היא על מה
את
מפנטזת
כאשר את מאוננת....
בהווה icon_biggrin.gif

נשים לא מחטטות באף, לא מפליצות ולא מאוננות!
אז איך היא יכולה לבדוק?

וחוץ מזה - אני ממש מסכים איתך icon_smile.gif
FOR GOOD

FOR GOOD • 13 בנוב׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
מוניק כתב/ה:

אז - נהנית מזה?
זה שחזרת לזה שוב ושוב - זה לבדו לא מהווה אינדיקציה להנאה. לפעמים אנשים שבים וחוזרים למקום שרע להם ויש לזה מגוון סיבות.
עצתי היא לא להסיק מסקנות מעצם זה שמצאת את עצמך הרבה פעמים באותו המצב. מה שאת צריכה לשאול את עצמך הוא לא "מה זה אומר, שאני חוזרת על התרחיש הזה" אלא "מה גורם לי להרגיש טוב".
אלה שאלות שונות בתכלית.
מה גורם לך להרגיש טוב?
וכשהיית בקשר אלים - איך זה גרם לך להרגיש? נסי להיזכר - איך נראו החיים שלך בתקופות האלה? האם שמחת החיים שלך הייתה בשיאה? האם בשאר התחומים בחיים (חברים, עבודה וכו') הלך לך טוב? האם אנשים מסביב החמיאו לך על החיוך או שאלו בדאגה מה עובר עלייך?

מה גורם לך לשגשג.
זו ורק זו השאלה.

אני רק רוצה לציין, מוניק, שהשאלות שיולי מציגה לך, הן מאד, אבל מאד, במקום
מוניק​(נשלטת)

ראשית...

מוניק​(נשלטת) • 13 בנוב׳ 2011
נתתם לי הרבה חומר למחשבה ותודה על כך ואני אנסה קצת לענות על השאלות שהעלתם, תמיד בתוך מוחי התמונה הכי מינית שהיה לי היה בהקשרי בונדג' או ספנקינג.... באותם הקשרים שהיו לי בעבר מבחינת חיי היו לי הרבה דברים חיוביים הקשרים הללו נתנו לי סוג של רוח חיים וכוח אבל גם היו רגעי שפל כמובן. באמת הגעתי באותם יחסים לתחושות של אהבה ולפעמים קצת שינאה אבל תמיד הרגשתי אחרי הכל מחושלת יותר, בשלה יותר.... המוח שלי גם בעקבות קשרים אלו עובד בצורה אחרת מול אנשים תמיד סוג של משחק שחמט צעד גורר צעד יש כובש ויש נשלט, יש דינמיקה מסויימת. מבחינת ילדות תמיד הייתי מתריסה סוג של טוב אני אעבור את הגבול או לא תמיד הסקרנות הזו הרבה פעמים הייתי עוברת את הגבול בכל מיני תחומים רק כדי לחוות את העונש להתנסות ותמיד ראיתי את זה כסוג של מחקר של ההתנהגות האנושית כמה שזה נשמע מצחיק אבל בסופו של דבר תמיד היה בזה מקום של הנאה קצת מזוכיסטית. ואולי משהו שעוד קצת יעזור לתמונה כל חיי היו לי הרגלי הענשה עצמיים כדרך לשלוט בדברים הזוי קצת לא? מוזר לי שאני חושפת את כל מהווי כאן בצורה כזו אבל משום מה מרגיש לי מאד בנוח.... יש איזה ציטוט שמצאתי שאני די מזדהה איתו "כאשר האדם, אבי ההרס, ההרס העצמי, פוצע את עצמו, פצע זה הוא המכריחו לחיות"

והכי חשוב אני מודה לכולכם על המוכנות לייעץ