בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

העבד החדש שלי-

lordit
לפני 12 שנים • 17 בנוב׳ 2011

העבד החדש שלי-

lordit • 17 בנוב׳ 2011
רואה אותך נכנס מבויש לדירה. לבוש בכל הבגדים שמעידים על אופייך.

"תתפשט", אני מצווה. כאן אין לך אופי. אתה אולי שוט גדול מאיפה שאתה מגיע. כאן יש לך שם אחד קצר. עבד. ע-בד.

אתה מתפשט בהכנעה, זורק את בגדי האופי על הרצפה . תיכף אתה תהיה על הרצפה, אני מחייכת לעצמי בהנאה סמויה. "על ארבע". העבד החדש שלי יורד על 4 בצייתנות.

אני בוחנת אותו מכף רגל ועד ראש,את העבד החדש שלי. משהו לא מסתדר לי.אה. קולר. מביאה את הקולר ואתה פותח זוג עיניים משתאות ואני מעיפה לך סטירה קולנית. "אמרתי לך שאתה יכול להרים את הראש?"."לא המלכה,סליחה המלכה". הקול שלך עוד נשמע יציב אנחנו רק בהתחלה.
כשאני שמה לך את הקולר הראש של העבד שלי מורכן, כמו שאני אוהבת. מתחילה עם ליטוף לאורך הגב למטה, הליטוף שלי הופך לשריטה ארוכה עד שהוא מגיע לביצים, אתה בולע נשימה. לוחצת לך על הביצים אתה פולט קריאת כאב.מוסיקה לאוזניי. אני עוזבת אותן ושוב לוחצת. אתה מכווץ את הגוף בכאב ואני נהנית לראות אותך מתפתל מתחת לידים שלי. "תגיד תודה המלכה". "תודה המלכה" .עכשיו הקול שלך כבר לא כזה חזק.

הישבן שלך לבן מדי לטעמי. אני אוהבת כשהוא אדום. לוקחת את השוט ונזכרת במה שאמרת לי, שאתה לא יכול לסבול כאב חזק. אני אומרת לך לספור אחרי כל מכה ולומר "תודה המלכה".

מתחילה חלש. מגיעה לעשר והקול שלך לועג לי בחוזק שלו. אתה בטח חושב לעצמך שזה לא כל כך נורא עכשיו, ועכשיו הוא בדיוק הרגע לשנות לך את התפיסה בהפתעה.לוקחת תנופה ומעיפה לך הצלפה חזקה. הישבן שלך נהדף קדימה ואתה צועק בכאב והפתעה. "אחד-עשרה .תודה המלכה" הקול שלך יוצא באנחת כאב, עם הפסקות לנשימה."תפזר את הכאב", אני אומרת" תנשום". יש לי עסק עם חדש לענייני כאב. אני מלטפת לך את הביצים עכשיו, מרגישה את הזין שלך נעמד עם הליטוף שלי, ולוקחת מרחק בדרך לעוד הצלפה חזקה. בגלל שלא קשרתי אותך אתה נהדף שוב ואני נהנית לשמוע אותך צועק יותר בקול עכשיו "שתיים עשרה! תודה! המלכה!" הישבן שלך מתחיל לתפוס קצת צבע. שוב ליטוף ביצים והרגעה. לאט לאט , עם כל הצלפה הישבן שלך הופך אדום ואני שואלת אם אתה מרגיש כנוע יותר, משומש יותר "כן המלכה!"
    התגובה האהובה בשרשור
סוטה​(נשלט)
סוטה​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2011
מחרמן. וגם, דיבר אלי מאד בתור מי ששונא כאב, אבל מתחבר להשפלה, לשימוש...

בקיצור, וואחד כניסה. ברוכה הבאה.
lordit

תודה :)

lordit • 17 בנוב׳ 2011
כייף לשמוע...
מלכתא
לפני 12 שנים • 19 בנוב׳ 2011
מלכתא • 19 בנוב׳ 2011
נקי, פשוט, חד וקולע.
והכי חשוב- מציאותי ולא מנופח מדיי.
אהבתי icon_smile.gif
גורגי99
לפני 12 שנים • 19 בנוב׳ 2011

פרופיל ריק

גורגי99 • 19 בנוב׳ 2011
למה פרופיל שלך ריק ?מעניין ?כמו שכותבים פוסטים אפשר למלא את הפרופיל במידע רלוונטי ..
lordit
לפני 12 שנים • 25 בנוב׳ 2011

תודה על המחמאות

lordit • 25 בנוב׳ 2011
icon_biggrin.gif
הפרופיל שלי
הפרופיל שלי • 25 בנוב׳ 2011
הסיפור כתוב בצורה קריאה , מתפתח ומסקרן לעיתים
ובכל זאת יש תחושה של בנאליות , מחסור ברגש ושליטה נפשית . לא שאני מתנגד לכאב פשוט וטוב , אלא שגם סאדיזם כזה ראוי שיעמוד מאחוריו סוג של קסם .

תודה ששיתפת .
Mila Berger
Mila Berger • 25 בנוב׳ 2011
"זורק את בגדי האופי שלך על הרצפה".

הכינוי הכי יפה שקראתי אי פעם ל"בגדים". תחליף נהדר ל"מסכה", "חליפה", "תחפושת".

תודה.