ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזל טוב ל DMasterT (שולט) ול {ש ל מ ו ת} אבל למה לעזאזל לא ל

הקושר בלב
לפני 12 שנים • 18 בנוב׳ 2011

מזל טוב ל DMasterT (שולט) ול {ש ל מ ו ת} אבל למה לעזאזל לא ל

הקושר בלב • 18 בנוב׳ 2011
מזל טוב ל DMasterT (שולט) ול {ש ל מ ו ת} אבל למה לעזאזל לא לא להתייחס למי שפונה בצורה אדיבה ומנומסת ?

הפנייה בעיקרה מופנית ל ש ל מ ו ת שקיבלה ממני הודעה פרטית שלא גררה שום התייחסות, הפנייה שלי אליה הייתה במקור אדיבה ומנומסת ואגב זה היה בטרם החליטה לקלר את עצמה לאדון הנבחר http://www.thecage.co.il/profile/65112/ האם אני נאיבי בעובדה שאני מצפה למעט תרבות ? הפנייה שלי לא נשאה אופי פוגע אלא הייתה פניית היכרות ידידותית, גם אם היית בתהליך של התהוות קשר היית יכולה לפחות להשיב.

כדי להוכיח שאני בהחלט מפרגן לשניכם הנה פתחתי פוסט ברכה לאחר ששמתי לב שהשבוע קילרתם את עצמכם אחד לשני (מעצם הקילור העצמי האם אתה מגביל את עצמך רק אליה?) אחרי התגובה היפה " והרי את מסומנת לי ... < ...PR " (אפרופו למה הכוונה PR?) לתמונה http://www.thecage.co.il/coppermine/displayimage.php?album=lastcom&cat=70857&pos=0

האם יש מצב לבקש ממך להיות המנטור שלי ? אם צריך אפשר גם עם תמורה עבור זמנך.
(תודה להתייחסותך האדיבה בהודעות הפרטיות אבל לא ענית לי על כך אלא בחרת להתעלם).

והכי חשוב: "מזל טוב" birthday.gif
A v​(שולט)

אתה רציני?

A v​(שולט) • 18 בנוב׳ 2011
נראה לי קצת הזוי.
הקושר בלב

Re: אתה רציני?

אדון וחבר כתב/ה:
נראה לי קצת הזוי.

מה בדיוק?
gilsherr
gilsherr • 18 בנוב׳ 2011
הוא רציני, והוא צודק. יש פה תרבות קלוקלת של אי מענה על פניות מנומסות. דווקא הגברת המכובדת המוזכרת כאן השיבה לי באדיבות על פנייתי אליה ובכך הצטרפה לרשימה מכובדת של עשרות רבות שסירבו לי באדיבות לפניה.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2011
ומדוע יש צורך להעלות את כל זה לפורום הציבורי ולדון בכך? זה ענין פרטי לגמרי, שלא ברור לי למה בכלל עלה כאן לדיון? icon_rolleyes.gif
הקושר בלב
Madame T כתב/ה:
ומדוע יש צורך להעלות את כל זה לפורום הציבורי ולדון בכך? זה ענין פרטי לגמרי, שלא ברור לי למה בכלל עלה כאן לדיון? icon_rolleyes.gif

את לא חושבת שמותר לפרגן ולהגיד מזל טוב ? ועל הדרך כמו בכל דיון לפתח לעוד נושאים שנוגעים לעוד חברים ?

נראה לי שהתשובה די ברורה.
סוליסט
סוליסט • 18 בנוב׳ 2011
gilsherr כתב/ה:
הוא רציני, והוא צודק. יש פה תרבות קלוקלת של אי מענה על פניות מנומסות. דווקא הגברת המכובדת המוזכרת כאן השיבה לי באדיבות על פנייתי אליה ובכך הצטרפה לרשימה מכובדת של עשרות רבות שסירבו לי באדיבות לפניה.

התגובה שלך קרעה אותי מצחוק

ועכשיו ברצינות - אני לא מוצא סיבה למה לא לדון בנושא המענה לפניות אבל אני חושב שזה לא צריך להיעשות כפי שנעשה ע"י פותח השרשור, שכן אין טעם לדון במקרה ספיציפי של מישהי מסויימת ובכלל זה נשמע קצת בכייני וחסר טעם.

אבל בנוגע לנושא עצמו - אם נתעלם מהנפשות הפועלות :
אני חושב שאם פנייה נעשית בנימוס, רצוי לענות עליה בנימוס, גם אם התשובה היא שלילית.
בדיוק כפי שאם הייתי מתחיל עם מישהי בפאב או מועדון, הייתי שמח שתגיד לי "לא תודה" ולא תסובב את ראשה ותפנה לי את הגב בלי להגיד מילה.
Mary Jane
Mary Jane • 18 בנוב׳ 2011
פניה בוירטואליה (הודעה אישית, פניה בצ'ט) אינה שוות ערך לפניה במציאות, ולכן חלים עליה חוקי נימוס אחרים. לבקש להעתיק את חוקי הנימוס מן ההתנהלות היומיומית, הפיזית, אל מה שמאפשרת לנו הרשת- פירושו לא להבין כמה דברים בסיסיים בנוגע למרחב הוירטואלי. כמו למשל, שיש בו מאגר בלתי נדלה (לכאורה) של בני אדם בעלי צרכים שונים. לכך מתווספים האנונימיות היחסית והניכור המובנה שבתקשורת מסוג זה, ולפיכך אין זה מפליא, ואף אין זה בגדר היעדר נימוס, אם עלמת חן מסוימת או מנטור פוטנציאלי לא השיבו להצעותיך. עולם חדש (מופלא)- ועמו חוקים אחרים.

נהפוך הוא, אם יש כאן משהו מטריד, הוא ניסיונך לכפות עליהם להתייחס אליך- אם לא באופן פרטי, אלא באופן 'ציבורי', כאן בפורום.
    התגובה האהובה בשרשור
A v​(שולט)

סוליסט.

A v​(שולט) • 18 בנוב׳ 2011
סוליסט כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:

התגובה שלך קרעה אותי מצחוק

ועכשיו ברצינות - אני לא מוצא סיבה למה לא לדון בנושא המענה לפניות אבל אני חושב שזה לא צריך להיעשות כפי שנעשה ע"י פותח השרשור, שכן אין טעם לדון במקרה ספיציפי של מישהי מסויימת ובכלל זה נשמע קצת בכייני וחסר טעם.

לטעמי אתה צודק לחלוטין.

יש לה גם את הזכות להיות לא מנומסת ולא לענות.

בכל מקרה להכניס את הכינוי כאילו לברך אותה..זה לזלזל בכל אחד פה.

כי נושא השירשור ברור לחלוטין,והוא לא הברכה.

או לחילופין לטעמה הפונה לא היה מנומס והחליטה לא לענות.

סוליסט כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:

אבל בנוגע לנושא עצמו - אם נתעלם מהנפשות הפועלות :
אני חושב שאם פנייה נעשית בנימוס, רצוי לענות עליה בנימוס, גם אם התשובה היא שלילית.
בדיוק כפי שאם הייתי מתחיל עם מישהי בפאב או מועדון, הייתי שמח שתגיד לי "לא תודה" ולא תסובב את ראשה ותפנה לי את הגב בלי להגיד מילה.

כן רצוי לענות,וגם רצוי לכבד את חוסר הרצון שלה לענות גם אם בעינינו זה לא מנומס.

יש דרכים להתמודד עם כל התנהגות.מחסימה, ועד רשימת הערה לגביי אדם בפרופיל למען שנזכור.

אני למשל מהרגע שלמדתי על האופציה לכתוב הערות כלפי אדם בפרופיל משתמש בזה וזו אחלה תזכורת.

לטעמי רצוי ש כלובי יבין שחרגו כאן ויהיה עדיף שיימחק את השירשור.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי נוב' 18, 2011 11:23 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Episode​(לא בעסק)

סוויצ'ר יקר

Episode​(לא בעסק) • 18 בנוב׳ 2011
עד שלא תהיה נקבה שמקבלת 50 הודעות בממוצע באתר הכלוב - עדיף שתשתוק.