שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעת ייעול

'Bambi'​(אחרת)
לפני 12 שנים • 19 בנוב׳ 2011

הצעת ייעול

'Bambi'​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2011
היי,
אני בטוחה שאינני הראשונה שחשבה על העניין- אבל ברצוני לדבר על תופעה מטרידה בכלוב: בלוגרים כפייתיים[B].
ישנם אנשים מסויימים באתר הזה, אשר מפאת כבודם לא אנקוב בכינויים- אשר מפרסמים פוסטים בקצב כפייתי שלא לומר אובססיבי.
כל פעם שאני נכנסת לאתר (שזה לא מעט... עד כמה שזה נשמע חסר חיים) אני רואה את אותם כינויים ברשימת הפוסטים האחרונים שעודכנו אשר נמצאת בצד ימין! אותם אנשים! כל פעם!!!
ישנם אנשים שמפרסמים למעלה מ5 פוסטים ביממה!!!
אני מבינה שהכלוב זה אחלה מקום לפרוק בו- אבל הכצעקתה?!?!?!?!
הפוסטים הפכו להיות דומים יותר לסטטוסים בפייסבוק (מי שמכיר אותי ו\או קרא את הבלוג שלי מתישהו יודע את דעתי על פייסבוק).
עוד מעט יהיו סטטוסים בסגנון של : "הלכתי להשתין" "ניגבתי" וכיו'ב...!!!

הצעתי היא כדלקמן: להגביל כל משתמש ל- עד שני פוסטים ביממה. כך שאתה יכול לכתוב פוסט אחד, ואם במקרהההה קרה מאורע כל כך מסעיר - אזי יש לך אפשרות לעוד אחד בלבד! ואם אתה רוצה לשתף אותנו בהגותך בדבר נוסף- צר לנו אך תיאלץ להמתין למחר.
זה ניראה לי הוגן.
עושה רושם שאנשים מפמפמים פוסטים בקצב היסטרי רק על מנת לשווק את עצמם. פועל יוצא של זה הוא שהפוסטים הטובים באמת נדחקים מטה ולא מופיעים ברשימה הראשית, והרבה אנשים (כמוני) לא טורחים לפתוח את הרשימה המלאה וכך מפספסים בלוגים איכותיים בהרבה!

דעתכם?

(נ.ב- מי שאין לו הומור- תחסכו ממני...)
    התגובה האהובה בשרשור
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 19 בנוב׳ 2011
אני בכלל בעד לאסור כתיבת בלוג על ידי אנאלפבתים ושאר מיני שיעמומונים וחסרי כשרון.
גם הייתי שמחה לו היו מגבילים את הגישה לאינטרנט לרוב המשתמשים.
מה לעשות, לא כל אחד זכאי ...
godofcore​(שולט)

חוסר חיים מול חוסר זמן

godofcore​(שולט) • 19 בנוב׳ 2011
ובכן אני חייב להגיד שגישתי לבלוגים היא שונה...לצערי או אולי לטובתי האישית והבריאותית אין לי זמן כ"כ לקרוא את הבלוגים בסדר שהם צצים ולקרוא להנאתי..אני לא חושב על הכלוב כישראבלוג של הבדסמים..אלא זה פשוט עוד בונוס שהאתר מציע כדי להכיר אחד את השני...חוץ מזה שבדסמים מפרסמים בלוגים גם מחוץ לכלוב..אז...אני יודע שקודם כל אני נכנס לכינוי ובוחן את הכרטיס ומסתקרן ואז גם קורא את הבלוג על מנת להנות ואולי להכיר את האדם שמולי...אני לא אשב לי ואחכה לפרסום של בלוגים לפי הסדר כי...תכלס אני עסוק עד התחת בקריאת דברים להשכלתי וגם לפרנסתי..אבל אני מניח שיש אנשים שכן נהנים מכך וכן מסתקרנים מבלוגים...וזה לגיטימי...אבל אסור להפלות בין האובססיביים אבל שמשקיעים בבלוג ובפרסומים ואנשים אוהבים את עדכוני הסטטוס שלהם לבין המפרסמים פעם במאה שנה ולכן...מי שמפרסם..לא משנה כמה פעמים ביום..שיציינו זאת פעם אחת באתר באותו יום וזהו...וכך תיווצר חלוקה יותר שיוונית..וחוש הומור?לא יודע מה זה אני עייף מידיי לזה נראה לי שהחברה שלי מצצה לי אותו החוצה...

ג'ינוש חולה עלייך הייתי מתחתן איתך אם לא היית אחותי..
המלט

Re: הצעת ייעול

המלט • 19 בנוב׳ 2011
Jean Grey כתב/ה:
....
(נ.ב- מי שאין לו הומור- תחסכו ממני...)

גם מי שיש לו רשאי לחסוך ממך?
מUחדת
מUחדת • 19 בנוב׳ 2011
הרופא כינה את זה: שפעת הניק הויראלי.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 19 בנוב׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
הרופא כינה את זה: שפעת הניק הויראלי.

בפעם אחרונה שבדקתי, זה היה "שלשול מילולי". עוד וירוס שעבר מוטציה מקופים באפריקה? עכשיו גם כדי לכתוב בבלוג נצטרך ללבוש קונדום?

אני מוחה ודורש פטור למנויי זהב (וגם אישור לפרסם שני פוסטים וחצי ביממה וחמישה פוסטים על החשבון עם חידוש המנוי).
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 19 בנוב׳ 2011
תאכלס, מה אכפת לך? אולי אין להם משהו יותר חשוב לעשות?
עזבי, לך אין משהו חשוב יותר לעשות מאשר לפתוח על זה דיון? בחייך..

icon_smile.gif
digi's foxy
digi's foxy • 19 בנוב׳ 2011
בתור בלוגרית כפייתיית גאה
אני אומרת
לא נאה לך
לא צריך

מצאי את הבלוגים שמוצאים חן בעיניך
הוסיפי אותם לרשימה של הבלוגים המועדפים עליך
והמשיכי הלאה

(ולא יש גבול בעיני על מה צוחקים)