לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטת בקשר וונילי ?

רז78{מלאך שחור}
לפני 12 שנים • 20 בנוב׳ 2011

שולטת בקשר וונילי ?

רז78{מלאך שחור} • 20 בנוב׳ 2011
יש לי וויכוח עם חבר , הוא הכיר מישהי שכל חייה שולטת בגברים (מעין מלכת סאדו בהכחשה או שלא) כל הגברים שהיו איתה הפכו להיות בערך אם לא בדיוק עבדים\נשלטים ווט אוור.

בכל אופן הוא ואותה בחורה התחילו קשר רומנטי וונילי לחלוטין (כאשר הוגדר על ידו מלכתחילה שהוא לא מעניין בקשר של שולטת ונשלט), אך הוא מרגיש שהיא מנסה לגרום לו ברמת התת מודע שלה להיות נשלט שלה (היא מכחישה בכל תוקף ואומרת שככה הדברים פשוט צריכים להיות), הוא מסרב והריבים שלהם בקשר בן השאר הם גם על הנושא הזה.

והשאלה המתבקשת היא, האם מישהי כמוהה בכלל יכולה לייצר מערכת יחסים וונילית\רומנטית\אמיתית או בעצם זהו.... ברגע שהיא שולטת מלידה אין לה סיכוי ולו הקטן ביותר להיות במערכת מעין זאת..?

אשמח לשמוע את דעתכם בעניין.

ד"א הבחור בטוח שהיא תשתנה כי היא אוהבת אותו, אני בספק רב.

תודה מראש.
Red Leaf
Red Leaf • 20 בנוב׳ 2011
הכל יכול להיות. רק שיזכור לפתוח עיניים ולהשמר מפני מניפולציות כאלו ואחרות. שום דבר לא "אמור להיות ככה" - המציאו הנה דינאמית כמעט לחלוטין - ומי שקובע מה יקרה בתוך המערכת הזוגית הם המשתתפים עצמם. לה יותר קל לנתר את המערכת לכיוונים של שליטה, בה היא מחזיקה את תפקיד האקטיבית, מאחר ויש לה יותר ניסיון בכך. זו יכולה להיות מלחמה מתישה, אבל לעיתים שווה - ממליץ לו לעשות בדק בית ולראות אם שווה לו להתעסק בכך.

חוץ מזה, תזכור שתמיד יש דג גדול יותר.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 20 בנוב׳ 2011
כדי שיחול שינוי (אמיתי) ביצור אנוש, נדרשים שני דברים:
הראשון זו אנרגיה מודעת
השני זה שוק אמיתי

אנרגיה מודעת היא לחלוטין מחוץ להישג ידה (אצל כולם זה כך, זה לא אישי אצלה). כך שנשארת רק אופציה אחת
וזה שוק חזק ועצמתי ביותר.

אם זה לא יקרה (ואני לא מאחל לאף אחד שוק מהסוג המשנה כיוון) היא לא תשתנה לעולמי עולמים.

בני אדם צועדים בנתיב החיים שלהם, והדרך מחליפה נופים, אבל המהות נשארת זהה תמיד.

יש עוד הסברים מדוע זה לא ישתנה, אבל לא כאן המקום...
שוטרת*
שוטרת* • 20 בנוב׳ 2011
קח את דברי בערבון מאוד מוגבל, מכיוון שאי אפשר באמת לדעת שום דבר עד שלא תכיר את אותו האדם.

לדעתי האישית, הוא יכול לשכוח מזה שהיא תשתנה. אם זה באמת זורם בעורקיה, היא תוכל במקסימום להשקיט את זה לתקופה קצרה. התקופה הזו תעבור יחד עם הפרפרים שיעברו לה באופן טבעי, ואז מה שישאר זה מי היא באמת.

מעבר לזה שאני חושבת בכל קשר יש מוביל ומובל, רק הרמות משתנות.
אולי היא תתרגל לרמה מועטה של הובלה, אולי הוא יתרגל לרמה מועטה של להיות מובל- זו הדרך היחידה בה זה יעבוד לדעתי.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
מסכימה עם שוטרת.
רק שאלת תם: שאלת אם היא תצליח למרות היותה מה שהיא לקיים "מערכת יחסים רומנטית/אמיתית",
האם לדעתך יחסי שליטה לא יכולים להיות רומנטיים, או אמיתיים?
גם אם לא שוויוניים ברמת ההחלטה וההובלה, במיטה או בקניית אוטו.
(לא מדברת על החבר שלך אלא באופן כללי)
רז78{מלאך שחור}
שיר כאב , אין לי מושג אני לא מגיע מהעולם שלכם.... אני כנראה מנסה לבטא מערכת יחסים וונילית לחלוטין כפי שאני מכיר בה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אם היא שתלטנית וזה מפריע לו, שיחליט אם הוא מתרגל לזה או עוזב אותה. אי אפשר לשנות אנשים בכח. וזה לא קשור לאוריינטציה כזו או אחרת. אם יש לבן הזוג תכונה שמאד מפריעה לשני, לא משנה איזו תכונה, צריך להחליט אם מתרגלים לזה או עוזבים.

אם היא עצמה חושבת שהיא שתלטנית מידי והייתה רוצה לרסן את עצמה בתחום הזה, יש על מה לדבר. זוגיות דורשת התגמשות הדדית.
השאלה העקרונית היא אם זה משהו שאפשר לפתור ברמת ההתגמשות או שהם פשוט לא מתאימים.

לי יש בן זוג ונילי ואני בסדר עם זה. אבל אני לא יכולה להפוך לבן אדם אחר. זה עובד רק כי הוא קיבל אותי כמו שאני והסכים לחיות איתי בלי לנסות לשנות אותי כל הזמן. אז אני השתניתי קצת בשבילו והוא השתנה קצת בשבילי. ואם לא הייתי מוצאת חן בעיניו כמו שאני מלכתחילה, זה לא היה עובד.
    התגובה האהובה בשרשור
הדורבנים​(נשלט)

Re: שולטת בקשר וונילי ?

הדורבנים​(נשלט) • 20 בנוב׳ 2011
רז78 כתב/ה:
י
היא מכחישה בכל תוקף ואומרת שככה הדברים פשוט צריכים להיות

זה משפט נורא סקסי icon_smile.gif.
רז78{מלאך שחור}
יולי, גם אני הצעתי לו לעזוב אותה, אבל מסתבר שהוא אוהב אותה...
היא הבטיחה שהיא לא רוצה אותו בתור נשלט, הבטיחה שלא תנסה לעשות אותו כזה, הבטיחה להשתנות.

הדיון הוא על האם באמת היא יכולה להשתנות?

אך כמו שכבר כתבו לי כאן, כל האפשרויות פתוחות.

או שהיא תשתנה בשבילו \ הוא בשבילה \ יגיעו לעמק שווה, או שהפרפרים יגמרו להם בבטן... והקשר שלהם ימות במקום.

מה שכן..לא משנה מה, הקשר שלהם לא בריא, וכנראה מוביל אותם למקום ששניהם לא רוצים להיות בו.

לדעתי זהו מתכון כמעט בטוח ללב שבור.
מUחדת
מUחדת • 20 בנוב׳ 2011
אני הרבה יותר מוטרדת מתופעת הונילים בקשר בדס"מי.