שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סדנא לשולטים מתקדמים

Cauchy{Venus Blue}
לפני 12 שנים • 25 בנוב׳ 2011

סדנא לשולטים מתקדמים

Cauchy{Venus Blue} • 25 בנוב׳ 2011
הרבה מדובר פה על אימון אישי של נשלטים, שמטרתו להפוך אותם לאנשים טובים יותר. כמו כן, כל האנשים השפויים פה מסכימים שיש להם מה ללמוד אפילו אם הם מהסוג שמלמד בעיקר אחרים.

אני במגעים עם פסיכיאטרית מנוסה בנוגע לסדנא לשולטים 'מתקדמים' עם דגש על שיפור וחידוד ההגנה על הנשלטים.

רציתי לדעת כמה מהשולטים פה יהיו מעניינים להשתתף בסדנא שכזו?

(שיהיה ברור- אני לא מתכוון להכניס שקל לכיסי)
Bent
Bent • 25 בנוב׳ 2011
קושי איש יקר,

סחתן על היוזמה המבורכת, וללמוד אשמח תמיד, למרות שבעיני אני תמיד מתחיל, כך שאני מקווה שהקורס פתוח לכול הרוצה.

סליחה על הקושיה (לא יכולתי להתאפק icon_smile.gif) ),

אבל מה לפסיאטרית מנוסה ולבדס"ם? מה בסילבוס? שיטות ניהול טראומה מתקדמות? השימוש בתרופות פסיכודאליות לניהול משק הבית? חבל ואנדורפימים בניהול השפחה?

זה לא קצת כמו ללמוד טכניקות משא ומתן בקורסי ניהול? ישים תמיד אבל לא באופן ישיר?

ללא שום קשר לקורס שכזה, ובמיוחד לאור שרשור/חרחור ריב שרץ במקביל כרגע, אני תמיד מאמין שהשתלמויות מאנשי הקהילה עדיפות, וכשאני קהילה הם גם אנשי מקצוע, יש המן מה ללמוד. הלוואי והיה להם יותר מקום.

בכול מקרה, בתנאי והחומר בקורס יהיה מעניין אני בא.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי נוב' 25, 2011 8:31 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Josephin​(לא בעסק)

Re: סדנא לשולטים מתקדמים

Josephin​(לא בעסק) • 25 בנוב׳ 2011
Cauchy כתב/ה:
הרבה מדובר פה על אימון אישי של נשלטים, שמטרתו להפוך אותם לאנשים טובים יותר. כמו כן, כל האנשים השפויים פה מסכימים שיש להם מה ללמוד אפילו אם הם מהסוג שמלמד בעיקר אחרים.

אני במגעים עם פסיכיאטרית מנוסה בנוגע לסדנא לשולטים 'מתקדמים' עם דגש על שיפור וחידוד ההגנה על הנשלטים.

מזל שיש את השולטים המתקדמים כדי להפוך אותנו לאנשים יותר טובים (זה נאמר בציניות)

תגיד, אתה רציני?

icon_rolleyes.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 25 בנוב׳ 2011
מוזר לשמוע על סדנה ל"שולטים" שזו מילה מאוד מעורפלת וחסרת פרשנות פרקטית הומוגנית ומוסכמת. נשמח לפירוט התכנים בבקשה.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 25 בנוב׳ 2011
Honey bee כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

תגיד, אתה רציני?

icon_rolleyes.gif

ואולי נשלח אותו למושיע שלמד בפדלס בניו יורק?... icon_lol.gif
Josephin​(לא בעסק)

Josephin​(לא בעסק) • 25 בנוב׳ 2011
pet cat כתב/ה:
Honey bee כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

תגיד, אתה רציני?

icon_rolleyes.gif

ואולי נשלח אותו למושיע שלמד בפדלס בניו יורק?... icon_lol.gif

rffl.gif rffl.gif rffl.gif

ניחא לקיים סדנא , אין בזה רע, אבל "פסיכיאטרית מנוסה" " אימון אישי של נשלטים, שמטרתו להפוך אותם לאנשים טובים יותר" "דגש על שיפור וחידוד ההגנה על הנשלטים."???????????

זה העלה לי את הסנטה מריה icon_smile.gif
Bent

Bent • 25 בנוב׳ 2011
[quote="Honey bee"][quote="pet cat"][quote="Honey bee"]
Cauchy כתב/ה:

/quote]

תגיד, אתה רציני?

:roll

rffl.gif rffl.gif rffl.gif

ניחא לקיים סדנא , אין בזה רע, אבל "פסיכיאטרית מנוסה" " אימון אישי של נשלטים, שמטרתו להפוך אותם לאנשים טובים יותר" "דגש על שיפור וחידוד ההגנה על הנשלטים."???????????

זה העלה לי את הסנטה מריה icon_smile.gif

מתוקה מדבש, שמת לב שחצי מהמלל שאת מוחה או צוחקת או לא יודע מה את מנסה לומר בקשר אליו, לא נמצא במלל המקורי?

פסיכאטרית מנוסה זה דבר פשוט.

הוגדר שם גם באופן ברור שיפור ההגנה לנשלטים.

עד כאן באמת יופי, אבל מאיפה הבאת האימון האישי?

הסנטה מריה לא טבעה בדרך חזרה? סתם תוהה
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 25 בנוב׳ 2011
אמנם לא אשת קהילה, אבל הייתרון של פסיכיאטרים הוא ברור - הם פגשו מקרוב את רוב ההפרעות.

אמנם, בדסמ טוען לעיסוק בקשר אינטמי המערב אהבה ואלימות. מי שנמצא בו רק על מנת לקבל כאב פיזי - הוא מזוכיסט ואכן אין לו קשר לסדנא זו. כמו כן, מי שנמצא פה רק על מנת לגרום לאנשים כאב פיזי.

אולי המילה סדנא מעט מטעה, אני לא מתכוון להרצאה, אלא לשיחה. הרעיון הוא שאנשים ישתפו בסוג הקשרים שהיו להם, סוג הנשלטים/ות שהיו להם. ניתן לנתח מה הנשלטים הפיקו מהקשרים, מה השולט הפיק מהקשרים וכדומה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 25 בנוב׳ 2011
קושי, ויש איזהו יתרון בכך שהמפגש הזה יהיה קבוצתי? אני מתכוון להגיד שאם אני הייתי מרגיש צורך בכזה מפגש וכשאני מרגיש צורך בכזה מפגש, אני מרים טלפון למטפלת שלי וקובע אתה פגישה. אבל הפגישות שלנו מתנהלות אחת על אחד. אני לא בטוח שהייתי מסוגל לאותה פתיחות נדרשת, לו בחדר היו עוד 20 אנשים מאנשי הכלוב. למעשה, לא הייתי אפילו מנסה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 25 בנוב׳ 2011
מוזר לי. מוזר לי. משיכה לשליטה לא מגיעה ממקום אחד. כל אחד מגיע לזה ממקום אחר, והצרכים שהוא משיג דרכה הם שונים. איך אפשר להגיע למטרה כלשהיא בקבוצה? והאם זו קבוצה טיפולית? או קבוצת משימה? ומה המשימה בכלל? והאם הפסיכיאטרית מאמינה שמי שאוהב שליטה זקוק לטיפול? מוזר לי.