אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיית המונים

ייעוץ בדסמי​(שולטת)
לפני 12 שנים • 28 בנוב׳ 2011

פנטזיית המונים

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2011
כמי שחיה ומקפידה ליישם את הפנטזיות שלה- הבדסמיות ובכלל- מדי יום ביומו וללא כאב הראש של דחיית סיפוקים,
הפנטזיות שלי שיישארו ככל הנראה בלתי ממומשות תמיד נוגעות להמונים.
אולי עברי הצבאי כמ"כית הטה את הכף, שמא אחד העיסוקים שלי כמנחת סמינרים לקבוצות של עד 250 איש, אפשרי גם שדווקא כיוון שהבדסמ שלי אישי לחלוטין וקשור קשר עמוק לאהבה וזוגיות יש לי צורך בחוסר הזהות הזה בפנטזיה אך בהחלט ייתכן שזו נטייה מגלומנית נרקיסיסטית ותו לא-
כך או אחרת בפנטזיות שלי תמיד נוכחים מאות משתתפים, כולם דמויות ללא פנים או גוף.

בכל ביקור שלי בבית הכנסת, ואקדים ואומר שאני חובבת כאלו, מכבדת אותם ומבקרת אי אלו פעמים בשנה, כמו גם זוכרת לא מעט תפילות בעל פה עוד מהתקופה בה נהלתי בית ספר קהילתי בקהילה הרפורמית.
אני מטפסת מעלה לעזרת הנשים, מוגבהת מעם ממלמלת את התפילות ומדמיינת סשן המוני של מאות אברכים אדוקים תחתיי, בטליתות וציציות מביטים ומתפללים מעלה אלי, קדים לפני, חוזרים יחדיו על התפילה המוקדשת לי.
מאות גופותיהם מתנועעים עבורי במקצב אחיד אותו אני מכתיבה, בעינהם מבט יום כיפורי מיוסר דרכו משתקפת התקווה בגאולת הנפש ושחרור הגוף.הם מרוכזים אך ורק בי, מסורים לי בכל הגה היוצא מפיהם, ממלמלים שוב ושוב את המילים הקדושות המוקדשות לי.
אחכ אני מדמיינת את עצמי יורדת לעם, בודקת אותם מקרוב, מפשילה חולצה פה מכנסיים שם, מיישרת קצוות טלית, מחטיפה ללחי מושפלת, מושכת פאה פה ושם, מורידה נערי ישיבה רוטטים על ברכיהם, קושרת את ידיהם לרגליהם ברצועות התפילין.. מצליפה בגבותיהם הדקים, הלבנים, מעבירה ציפורן אדומה על קווי המתאר של עצמות השכמה ובמורד עמוד השדרה הדק, הרועד למגעי..

ברחוב שלי סוללים שביל אופניים. חודשים של כאוס חד סטרי ורעידות אדמה חסרות חניה וכל שאני יכולה לראות בעיני רוחי הוא שדירת קונוסים כתומים לבנים של מע"צ במעלה הרחוב ונשלטים עירומים מצומררים מקור ליילי מושחלים עליהם מלמעלה- כל אחד לפי יכולתו וטבעתו- לאורך מאות מטרים..

או צבא נשלטים קטן משלי, לצרכי שלום כמובן כראוי להיפית המשתדלת לכוון לאהבת חינם, צבא מוקפד אך טוב לבב, צייתן במשחקי "פלוואר אמרה"- על בסיס "הרצל אמר"- צבא פטישיסטי במקום פשיסטי..

כיבוש הכנסת במבצע סשן אינפנטיליזם, אחד אחר השני אדאג ואטפל בנבחרינו הזועקים לתשומת ליבי, אחטיף לו קלות בישבנו הורדרד כאשר אאחוז ברגליו באויר ואפדר את פי הטבעת של שר הבטחון בטרם אלכדו בחיתול הולם, אניק ואנדנד בזרועותיי את ראש הממשלה עצום העניים, שליו סופסוף לנעימת נומי נומי מרגיעה,
שר הפנים יפסיק לירוק את האוכל סביב ויחזור להתרכז כשאלטף את שפעת תלתליו ואעשה לו רכבת עם מחית התפוח, בעודו משמיע געיות צחוק רכות.

ושב הסדר למקומו.

רעיונות???

(פורסם בנוסח מצומצם בבלוג שלי)
    התגובה האהובה בשרשור
FOR GOOD
FOR GOOD • 28 בנוב׳ 2011
פלאוורינה,
אבל תהרגי אותי אם אני מבין מה הפנטזיה פה
פנטזיה הרי אמורה להיות בהגדרתה שונה במהותה מהמציאות. אפשר אולי לחיות אותה , אבל עדיין, גם כאשר זה קורה, עדיין חיים פנטזיה
ואילו מה שאת מתארת פה, זו הרי המציאות הפוליטית והדתית הגולמית כפי שכולנו מכירים אותה
ועוד בצורה הגסה ביותר, ובלי כל שינויים
כי כמו שכולנו יודעים, כך באמת מתנהל העסק
בניהולך ובניצוחך
ולכן
לכן המצב כל כך טוב, וכולם כל כך מאושרים...

ואני חשבתי לתומי שיש לך דמיון קצת יותר מפותח...
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 28 בנוב׳ 2011
פעם היה מקום כזה ה OWK בצ'כיה, זה היה מקום מדהים, שבו הגשימו את כל הפנטזיות האלה על בסיס די קבוע, ובעיקר במסיבות הסופ"ש ארוך שהתקיימו שם.
היום המקום לא מתפקד, אבל ישנם עדין אירועים כאלו ברחבי העולם, בעיקר בטירות גרמניות.
כמו"כ ישנה את ספינת העינויים שמפליגה לאורך הריין במשך כמה ימים לקראת הקיץ.
ישנה עוד מסיבה באנגליה שהיא אמנם אורכת "רק" כמה שעות אבל הרעיון בה הוא שליטה על צבא עבדים להוביל אותם כבולים בשרשראות לתת להם כל מיני עבודות בחוץ וכיו"ב כיד הדמיון הטובה עלייך.
יש באנגליה גם מסיבת צייד אם זה מעניין אותך שם פשוט צדים עבדים "בשטח" ואז אפשר להתעלל בהם ולתפעל אותם כאוות נפשך.
ברוב המקומות האלה אין ממש מילת בטחון זה מקומות לאנשים שרוצים לזרום עם הפנטזיה עד הסוף.
לכן המקומות האלה גם לא מפרסמים את עצמם יותר מדי, הם לא מעוניינים בסקרנים.
בקיצור כמעט הכל קיים עם שינויים קלים שתמיד אפשר להתאים לצרכי המשתמשת icon_smile.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

כן כן ברור שיש מקומות כאלו

אך אינני מעוניינת בתחליף ביבי ובצבא ללילה אחד
רק בדבר האמיתי!!!!
השתלטות על העולם
ותו לא icon_lol.gif
FOR GOOD
FOR GOOD • 28 בנוב׳ 2011
אחד שמבין כתב/ה:
פעם היה מקום כזה ה OWK בצ'כיה, זה היה מקום מדהים, שבו הגשימו את כל הפנטזיות האלה על בסיס די קבוע, ובעיקר במסיבות הסופ"ש ארוך שהתקיימו שם.
היום המקום לא מתפקד, אבל ישנם עדין אירועים כאלו ברחבי העולם, בעיקר בטירות גרמניות.
כמו"כ ישנה את ספינת העינויים שמפליגה לאורך הריין במשך כמה ימים לקראת הקיץ.
ישנה עוד מסיבה באנגליה שהיא אמנם אורכת "רק" כמה שעות אבל הרעיון בה הוא שליטה על צבא עבדים להוביל אותם כבולים בשרשראות לתת להם כל מיני עבודות בחוץ וכיו"ב כיד הדמיון הטובה עלייך.
יש באנגליה גם מסיבת צייד אם זה מעניין אותך שם פשוט צדים עבדים "בשטח" ואז אפשר להתעלל בהם ולתפעל אותם כאוות נפשך.
ברוב המקומות האלה אין ממש מילת בטחון זה מקומות לאנשים שרוצים לזרום עם הפנטזיה עד הסוף.
לכן המקומות האלה גם לא מפרסמים את עצמם יותר מדי, הם לא מעוניינים בסקרנים.
בקיצור כמעט הכל קיים עם שינויים קלים שתמיד אפשר להתאים לצרכי המשתמשת icon_smile.gif

אחד-שמבין,
או.דאבל יו, קיי באמת פשטו את הרגל? או כבר לא מתפקדים ?
ראבאק, אז אם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו "פלאווריי" הקיר ?
חי חי ...
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 28 בנוב׳ 2011
אני לא חושב שמישהו הפסיד שם כסף, המקום פשוט מיצה את עצמו.
בהתחלה זה היה מלהיב מאוד, והיה גרעין קשה ומרכזי שחזר לשם כל פעם מחדש. בתקופה הטובה חצי שנה/שנה מראש כבר לא היו חדרים.
אבל בשלב מסוים, כשזה התחיל לחזור על עצמו, אנשים התחילו להרגיש שהם מיצו את הענין וצריך להמשיך להתקדם הלאה.
האירופאיות עברו למסיבות הטירות, והאמריקאיות עברו ל"קינק בקאריביים" שהוא ארוע הרבה יותר יקר ואיכותי.
הם עוד השתמשו במקום במשך כמה שנים כאתר הסרטות לסרטי בדסם, אבל כמדומני שגם זה דעך בחודשים האחרונים.
צריך להבין שמקום בסדר גודל כזה ענק עם כל הריהוט והציוד שיש שם והכרכרות והפארק צריך אחזקה קבועה ושוטפת. וברגע שאין מלכות אין עבדים שיתחזקו את המקום icon_smile.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

פורגוד

icon_evil.gif
אני לא פלוואר קיר!
ויש מקומות שווים יותר מאווק
ובכלל למי אכפת הפנטזיות של נשלטים תכלס הם שם עבורי או שיילכו לשלם באמת
אני מדברת על ליגה אחרת, השתלטות מנטלית באהבה icon_wink.gif
על הממשלה הכנסת בתי משפט כמובן הצבא הכנסת הדת והאליטה הכלכלית icon_lol.gif
FOR GOOD

Re: פורגוד

FOR GOOD • 28 בנוב׳ 2011
flower girl כתב/ה:
icon_evil.gif
אני לא פלוואר קיר!
ויש מקומות שווים יותר מאווק
ובכלל למי אכפת הפנטזיות של נשלטים תכלס הם שם עבורי או שיילכו לשלם באמת
אני מדברת על ליגה אחרת, השתלטות מנטלית באהבה icon_wink.gif
על הממשלה הכנסת בתי משפט כמובן הצבא הכנסת הדת והאליטה הכלכלית icon_lol.gif

פלאוור, אני הראשון שאצביע בעדך
יותר מכך -
הארוע שאת חותרת אליו בצדק רב, יהיה ארוע שישים בכיס הקטן ארועים היסטוריים כמו המהפכה הצרפתית, המהפכה הקומוניסטית וכו'
בראייה היסטורית - אחרי שההשתלטות שלך תושלם בהצלחה - כל הארועים הדרמטיים הללו ייראו כמו אוכל לתינוקות...

icon_biggrin.gif
godisafemale​(שולטת)

פלאוו'ר יפה,

godisafemale​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2011
את כותבת תענוג לקרוא אותך, אוהבת את הפתיחות שלך מאוד icon_smile.gif

אבל אינפנטיליזם עם ח"כים? קצת מגעיל לא?
מילא מוסדות כמו "שייטת 13" אה! אני מבינה.., - יש עם מה לעבוד!

icon_razz.gif